Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 M. Borkowski 13400
2 Polska AKF Sp. z o.o. 10920
3 M. Biały 10600
4 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 7000
5 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
6 N. Magomedov 7000
7 Z. Górski i K. Mirpuri 7000
8 J. Głowacki 4800
9 M. Metza-Jodłowska 4240
10 E. Lasota 4240
11 M. Krzyśków i K. Brygier 2800
12 G., R. i K. Gorczyca 2800
13 Futurenet Inc 2800
14 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
15 K. Falba 2120
16 A. Trela 1920
17 Niespodzianka 1560
18 R. Urbański i K. Rogowski 1410
19 P. Krakowiak 1400
20 D. Turkowska 1400
21 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 1400
22 J., D., W. i Ż. Sito 1400
23 A., M. i P. Laskowscy 1310
24 Plavac Sp. z o.o. 1060
25 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 830
26 M. Sijka 780
27 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 700
28 Estel Studio Sp. z o. o. 700
29 SK Iwno i E. Zahariev 700
30 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
31 S. Mladenovic 530
32 I. Wójcik, A. Zielińska 530
33 J. Ryżkowski 390
34 G. Kozak 350
35 M. i M. Wnorowscy 240
36 MB Arabians Sp. z o.o. 0
37 K. Rogowski 0
38 SK Janów Podlaski 0
39 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0
40 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
41 P. Falzmann 0
42 K. Mirpuri 0
43 R. Płatek 0
44 SK Krasne i Niespodzianka 0
45 P. Urbańska 0
46 D. Zalewski 0
47 SK Michałów i E. Zahariev 0
48 R. Benš 0
108150

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 2 2 2 0 0 1 7 25840
2 Borkowski M. 1 1 0 0 1 1 4 13930
3 Olkowski W. 1 1 0 0 0 2 4 9800
4 Kacprzyk M. 1 1 0 0 0 0 2 10920
5 Janikowski M. 1 1 0 0 0 0 2 11240
6 Ziemiański K. 1 0 3 0 0 2 6 12080
7 Głowacki J. 1 0 0 0 0 0 1 4800
8 Jodłowski M. 0 1 0 2 1 1 5 6030
9 Krzyśków M. 0 1 0 0 0 0 1 2800
10 Laskowski A. 0 0 1 1 1 1 4 2090
11 Kozłowski J. 0 0 1 1 0 2 4 2460
12 Zahariev E. 0 0 1 1 0 1 3 2100
13 Rogowski K. 0 0 0 1 2 6 9 1760
14 Romanowski M. 0 0 0 1 1 2 4 830
15 Zielińska A. 0 0 0 1 1 0 2 1230
16 Wnorowski M. 0 0 0 0 1 0 1 240
17 Piątkowski P. 0 0 0 0 0 2 2 0
18 Zalewski D. 0 0 0 0 0 1 1 0
19 Wróblewska I. 0 0 0 0 0 1 1 0
8 8 8 8 8 23 63 108150

 

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Nowogródek 5 1 1 5 13750 2750.00
2 Samum (GER) 2 1 1 2 11300 5650.00
3 Roulette (GB) 2 0 0 2 8480 4240.00
4 Refuse To Bend (IRE) 1 1 1 1 7000 7000.00
5 Kodiac (GB) 1 1 1 1 7000 7000.00
6 Dalakhani (IRE) 1 1 1 1 7000 7000.00
7 Cima de Triomphe (IRE) 1 1 1 1 7000 7000.00
8 Grand Presidium (USA) 2 0 0 2 3150 1575.00
9 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 1 2800 2800.00
10 Needham’s Fort (USA) 1 0 0 1 2800 2800.00
11 Sixties Icon (GB) 1 0 0 1 2800 2800.00
12 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 2120 2120.00
13 Stormy River (FR) 1 0 0 1 2120 2120.00
14 Ecosse (FR) 3 0 0 3 1930 643.33
15 Exeed And Excel (AUS) 1 0 0 1 1400 1400.00
16 Tempelwächter (GER) 3 0 0 3 1060 353.33
17 Art Connoisseur (IRE) 1 0 0 1 1060 1060.00
18 Ruten (USA) 2 0 0 2 700 350.00
19 Indy Champ (USA) 1 0 0 1 700 700.00
20 Vale of York (IRE) 1 0 0 1 700 700.00
21 Jukebox Jury (IRE) 1 0 0 1 530 530.00
22 Country Club (GB) 1 0 0 1 350 350.00
23 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 1 350 350.00
24 Thewayyouare (USA) 1 0 0 1 0 0.00
25 So You Think (NZ) 1 0 0 1 0 0.00
26 Montbard 1 0 0 1 0 0.00
27 Sorbie Tower (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
28 Haatef (USA) 1 0 0 1 0 0.00
29 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 1 0 0.00
30 Forever Bond (BRZ) 1 0 0 1 0 0.00
31 Soldier of Fortune (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
32 Kheleyf (USA) 1 0 0 1 0 0.00
33 Lord of England (GER) 1 0 0 1 0 0.00
34 Dansili (GB) 1 0 0 1 0 0.00
35 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
47 6 6 47 86100

 

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Khalid El Biwaibiya 1 1 1 1 7800 7800.00
2 NivourGonnaTouchThis 1 1 1 1 4800 4800.00
3 Dormane 1 0 0 1 3120 3120.00
4 Amer 1 0 0 1 1920 1920.00
5 Adwokat 1 0 0 1 1560 1560.00
6 Ontario HF 3 0 0 3 1020 340.00
7 Wiek 1 0 0 1 960 960.00
8 Marwan I 1 0 0 1 480 480.00
9 Akbars 1 0 0 1 390 390.00
10 Nashwan Al Khalidiah 1 0 0 1 0 0.00
11 Da Adios 1 0 0 1 0 0.00
12 Kahil Al Shaqab 1 0 0 1 0 0.00
13 Good Boy 1 0 0 1 0 0.00
14 Vasyli Kossack 1 0 0 1 0 0.00
16 2 2 16 22050

 

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Belenus (GER) 4 1 1 4 12350 3087.50
2 Second Set (IRE) 1 1 1 1 10600 10600.00
3 Jape (USA) 4 0 0 4 7350 1837.50
4 Fantastic Light (USA) 1 1 1 1 7000 7000.00
5 Grand Lodge (USA) 1 1 1 1 7000 7000.00
6 Hernando (FR) 1 1 1 1 7000 7000.00
7 Silver Hawk (USA) 1 1 1 1 7000 7000.00
8 Alywar (USA) 3 0 0 3 4940 1646.67
9 Zafonium (USA) 1 0 0 1 4240 4240.00
10 Green Tune (USA) 1 0 0 1 2800 2800.00
11 Noverre (USA) 1 0 0 1 2800 2800.00
12 Lahib (USA) 1 0 0 1 2120 2120.00
13 Pivotal (GB) 1 0 0 1 2120 2120.00
14 Desert King (IRE) 1 0 0 1 1400 1400.00
15 Giant’s Causeway (USA) 1 0 0 1 1400 1400.00
16 King of Kings (IRE) 1 0 0 1 1060 1060.00
17 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 1 1060 1060.00
18 Who Knows (IRE) 1 0 0 1 700 700.00
19 Verglas (IRE) 1 0 0 1 700 700.00
20 Alkalde (GER) 1 0 0 1 700 700.00
21 Rahy (USA) 1 0 0 1 530 530.00
22 Java Gold (USA) 1 0 0 1 530 530.00
23 Royal Court (IRE) 4 0 0 4 350 87.50
24 Linamix (FR) 1 0 0 1 350 350.00
25 Rainbow Quest (USA) 1 0 0 1 0 0.00
26 Oratorio (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
27 Saphir (GER) 1 0 0 1 0 0.00
28 Viking Ruler (AUS) 1 0 0 1 0 0.00
29 Special Power (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
30 Dai Jin (GB) 1 0 0 1 0 0.00
31 Danehill (USA) 1 0 0 1 0 0.00
32 Dilshaan (GB) 1 0 0 1 0 0.00
33 All Hands On Deck (USA) 1 0 0 1 0 0.00
34 Theatrical (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
45 6 6 45 86100

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 24-04-207

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Abik M. 2 2 1 0 0 1 6 23720
2 Popov V. 1 1 2 0 0 1 5 12760
3 Mazur S. 1 1 0 0 1 4 7 10150
4 Březina M. 1 1 0 0 0 0 2 11240
5 Krowicki P. 1 0 0 1 0 3 5 5500
6 Kardanov A. 1 0 0 0 0 1 2 10600
7 Balcerska J. 1 0 0 0 0 0 1 7800
8 Turgaev A. 0 1 1 1 1 0 4 4890
9 Szymczuk W. 0 1 1 0 0 1 3 4520
10 Pantchev D. 0 1 0 0 1 1 3 4630
11 Kabardov A. 0 0 1 1 3 0 5 3330
12 Kamińska K. 0 0 1 0 0 1 2 2120
13 Wyrzyk J. 0 0 1 0 0 0 1 2120
14 Reznikov A. 0 0 0 3 0 1 4 2820
15 Wójcik I. 0 0 0 1 1 1 3 1230
16 Fraisl C. 0 0 0 1 0 0 1 480
17 Grzybowski K. 0 0 0 0 1 0 1 240
18 Hamad Y. 0 0 0 0 0 3 3 0
19 Stepakin P. 0 0 0 0 0 3 3 0
20 Vasyutov S. 0 0 0 0 0 1 1 0
21 Zahariev E. 0 0 0 0 0 1 1 0
22 Seidl M. 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Ganbat B. 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Cadeddu M. 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Guilbert N. 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Lerner M. 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Murzabayev B. 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Lukasek T. 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Benš R. 0 0 0 0 0 0 0 0
8 8 8 8 8 23 63 108150

 

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 14450
2 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 10920
3 W. Heinz 10600
4 L. McAteer 7000
5 C. Maye 7000
6 Le Thenney S.A. 7000
7 Hardys Of Kilkeel Ltd 7000
8 SK Widzów – A. Tyszko 4940
9 J. Głowacki 4800
10 SK Moszna 4240
11 B. M. Tomaszewski 3150
12 J. Repard i S. Dibb 2800
13 EARL Ecurie Feuillet 2800
14 R. Gorczyca 2800
15 Desert Star Phoenix Jvc 2120
16 S. Jeffroy, AGB Agency 2120
17 Athbah Stud 1920
18 K. Ziemiański 1560
19 Laundry Cottage Stud Farm 1400
20 E. Krakowiak i A. Marczak 1400
21 Kellsgrange Stud 1060
22 SK Iwno 1060
23 A. Rokicki 960
24 Res-Gal Sp. z o.o. 780
25 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 700
26 E. Farrelly 700
27 A. Zieliński 530
28 S. Mladenovic 530
29 S. Schnakenberg 480
30 J. Ryżkowski 390
31 L. Ciampoli 350
32 Expert Host Janusz Romanowski 350
33 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 240
34 Oceana Racing 0
35 SK Janów Podlaski 0
36 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0
37 Gerrardstown House Stud 0
38 K. Mirpuri 0
39 SK Michałów 0
40 E. Grogan 0
41 SK Krasne 0
42 Agnieszka Wójtowicz 0
43 Z. Górski 0
44 Dayton Investments Ltd 0
45 Allevamento Gialloblu srl 0
46 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
108150

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 1 0 2 1 1 1 6 14450
2 Le Thenney S.A. 1 0 0 0 0 0 1 7000
3 L. McAteer 1 0 0 0 0 0 1 7000
4 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000
5 C. Maye 1 0 0 0 0 0 1 7000
6 W. Heinz 1 0 0 0 0 0 1 10600
7 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 1 0 0 2 4940
8 B. M. Tomaszewski 0 1 0 0 1 0 2 3150
9 SK Moszna 0 1 0 0 0 2 3 4240
10 R. Gorczyca 0 1 0 0 0 1 2 2800
11 J. Repard i S. Dibb 0 1 0 0 0 0 1 2800
12 EARL Ecurie Feuillet 0 1 0 0 0 0 1 2800
13 S. Jeffroy, AGB Agency 0 0 1 0 0 0 1 2120
14 Desert Star Phoenix Jvc 0 0 1 0 0 0 1 2120
15 E. Krakowiak i A. Marczak 0 0 1 0 0 0 1 1400
16 Laundry Cottage Stud Farm 0 0 1 0 0 0 1 1400
17 SK Iwno 0 0 0 1 0 2 3 1060
18 E. Farrelly 0 0 0 1 0 0 1 700
19 Kellsgrange Stud 0 0 0 1 0 0 1 1060
20 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 0 0 1 0 0 1 700
21 S. Mladenovic 0 0 0 0 1 0 1 530
22 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 0 0 1 0 1 350
23 A. Zieliński 0 0 0 0 1 0 1 530
24 L. Ciampoli 0 0 0 0 1 0 1 350
25 SK Krasne 0 0 0 0 0 2 2 0
26 S. Vidal 0 0 0 0 0 1 1 0
27 S. Plavac 0 0 0 0 0 1 1 0
28 Dayton Investments Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
29 Allevamento Gialloblu srl 0 0 0 0 0 1 1 0
30 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 1 1 0
31 Oceana Racing 0 0 0 0 0 1 1 0
32 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
33 E. Grogan 0 0 0 0 0 1 1 0
34 K. Mirpuri 0 0 0 0 0 1 1 0
6 6 6 6 6 17 47 86100

 

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 24-04-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 1 1 0 0 0 0 2 10920
2 J. Głowacki 1 0 0 0 0 0 1 4800
3 Athbah Stud 0 1 0 0 0 0 1 1920
4 A. Rokicki 0 0 1 0 0 0 1 960
5 K. Ziemiański 0 0 1 0 0 0 1 1560
6 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 0 1 0 0 1 780
7 S. Schnakenberg 0 0 0 1 0 0 1 480
8 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 1 2 240
9 J. Ryżkowski 0 0 0 0 1 0 1 390
10 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
11 SK Janów Podlaski 0 0 0 0 0 1 1 0
12 Agnieszka Wójtowicz 0 0 0 0 0 1 1 0
13 SK Michałów 0 0 0 0 0 1 1 0
14 Z. Górski 0 0 0 0 0 1 1 0
2 2 2 2 2 6 16 22050

 

Sprawozdania 2017

ROK:

Sezon 2017


Warszawa

  • 23.04.2017 – Warszawa – Dzień 01 
  • 29.04.2017 – Warszawa – Dzień 02 
  • 30.04.2017 – Warszawa – Dzień 03 
  • 06.05.2017 – Warszawa – Dzień 04 
  • 07.05.2017 – Warszawa – Dzień 05 
  • 13.05.2017 – Warszawa – Dzień 06 
  • 14.05.2017 – Warszawa – Dzień 07 
  • 20.05.2017 – Warszawa – Dzień 08 
  • 21.05.2017 – Warszawa – Dzień 09 
  • 27.05.2017 – Warszawa – Dzień 10 
  • 28.05.2017 – Warszawa – Dzień 11 
  • 10.06.2017 – Warszawa – Dzień 12 
  • 11.06.2017 – Warszawa – Dzień 13 
  • 17.06.2017 – Warszawa – Dzień 14 
  • 18.06.2017 – Warszawa – Dzień 15 
  • 24.06.2017 – Warszawa – Dzień 16 
  • 25.06.2017 – Warszawa – Dzień 17 
  • 01.07.2017 – Warszawa – Dzień 18 
  • 02.07.2017 – Warszawa – Dzień 19 
  • 08.07.2017 – Warszawa – Dzień 20 
  • 09.07.2017 – Warszawa – Dzień 21 
  • 29.07.2017 – Warszawa – Dzień 22 
  • 30.07.2017 – Warszawa – Dzień 23 
  • 05.08.2017 – Warszawa – Dzień 24 
  • 06.08.2017 – Warszawa – Dzień 25 
  • 12.08.2017 – Warszawa – Dzień 26 
  • 13.08.2017 – Warszawa – Dzień 27 


Wrocław

  • 30.04.2017 – Wrocław – Dzień 01 
  • 07.05.2017 – Wrocław – Dzień 02 
  • 21.05.2017 – Wrocław – Dzień 03 
  • 28.05.2017 – Wrocław – Dzień 04 
  • 04.06.2017 – Wrocław – Dzień 05 
  • 11.06.2017 – Wrocław – Dzień 06 
  • 18.06.2017 – Wrocław – Dzień 07 
  • 30.07.2017 – Wrocław – Dzień 08 
  • 13.08.2017 – Wrocław – Dzień 09 

Sopot

  • 15.07.2017 – Sopot – Dzień 01 
  • 16.07.2017 – Sopot – Dzień 02 
  • 22.07.2017 – Sopot – Dzień 03 
  • 23.07.2017 – Sopot – Dzień 04 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej