Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 30-07-2018 – PKWK

Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 30-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 228070
2 Polska AKF Sp. z o.o. 173750
3 SK Janów Podlaski 151140
4 G., R. i K. Gorczyca 145140
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 117290
6 E. Lasota 115700
7 Plavac Sp. z o.o. 107970
8 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 105600
9 K. Zatloukal 101000
10 Z. Górski 91510
11 Günay Equestrian Invest GmbH 90140
12 Z. Zahariev 84530
13 AMP Invest Sp. z o.o. 79065
14 A. Łabędzki 74250
15 Tersk Stud 69360
16 K. i M. Wolanin 65450
17 Z. Górski i K. Mirpuri 60500
18 R. Płatek 59880
19 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 57600
20 UAB Žirgo Startas 56850
21 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
22 T. Ruciński 49850
23 Estel Studio Sp. z o. o. 48900
24 C. J. Gołaszewski 43070
25 SK Iwno i K. Rogowski 42030
26 N. Szelągowska 40560
27 Volteo Horse Service 39050
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 39000
29 PPH Falba 36850
30 Millennium Stud Sp. z o.o. 36030
31 J. Nesteruk i K. Kamińska 34000
32 P. Talarek 33520
33 K. Kozłowska 33240
34 J. Szweycer i M. Janikowski 31200
35 A. Omen 30115
36 SK Iwno 29730
37 R. Z. Zieliński 29400
38 R. Piwko 27410
39 K. Rogowski 27390
40 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
41 M. Gromala i K. Kozłowska 25140
42 S. Mladenovic 24340
43 T. Sobierajski 23800
44 Y. Baizharkinov 23450
45 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
46 Y. Hamad 22800
47 T. Sieradzki 22770
48 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
49 V. Vocetka 22000
50 D. Jaskólski 21800
51 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 21700
52 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
53 T. i K. Dębowscy 21450
54 Č. Olehla 21000
55 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 20230
56 Nessa Arabians Sp. z o.o. 19700
57 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
58 P. Wasilewski 18470
59 K. Mirpuri 18000
60 E. Borroni 18000
61 Barjas M MS Alajmi 17690
62 W. Kryszyłowicz 17600
63 J. Ryżkowski 17300
64 M. Kryszyłowicz 17110
65 A. Kovćin 17060
66 D. Turkowska 17000
67 M. Chowańska i P. Urbańska 17000
68 K. Kozłowski 16900
69 D. i R. Kędziora 16800
70 BCU Trading LLC 16800
71 Euro-Sport Management 16500
72 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16460
73 SK Moszna i M. Łojek 16350
74 K. Miondlikowski i B. Inda 15900
75 M. Surtel i Niespodzianka 14840
76 S. Johnstone 14800
77 R. Sumiła 14540
78 E. Porębna 14160
79 E. i L. Kasprowicz 14140
80 P. Frejlich 13940
81 A. Wójtowicz 13600
82 E. i R. Urbańscy 13360
83 D. Mitrovic 13310
84 M. i M. Wnorowscy 13220
85 W. Krzemiński 13030
86 B. Białowąs 13000
87 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 12990
88 Charvat Group, s.r.o. 12600
89 M. i B. Thiry 12530
90 K. i M. Mazur 12200
91 SK Michałów i E. Zahariev 12070
92 Sharif Alireza 12000
93 R. Ask 12000
94 Wrbna Racing 11850
95 T. Pastuszka 11700
96 N. Magomedov 11700
97 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11650
98 Volteo Horse Service i M. Janikowski 11200
99 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
100 I. Porkátová 11000
101 M. Falzmann 10800
102 A. Trela 10600
103 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 10550
104 K. Falba 10500
105 M. Rogowska 10150
106 SK Iwno i Niespodzianka 10150
107 A. Steinhart i K. Urbańczyk 10080
108 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
109 P. Szmigiel 9850
110 SK Moszna i M. Janikowski 9800
111 SK Michałów 9790
112 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
113 B. Ćwik 9070
114 R. Szpar 8965
115 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
116 K. Bolbro Agerholm 8280
117 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 8150
118 Stuff of Legend Ltd 8050
119 W. i I. Szebysty 8020
120 A. Polednia 7890
121 A. i T. Molscy 7800
122 Niespodzianka 7750
123 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
124 A., M. i P. Laskowscy 7400
125 A. Skrzypczak i P. Talarek 7400
126 K. i M. Mazur i B. Olkowska 7200
127 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 7000
128 N. Kosiński 7000
129 Univerpol Sp. z o.o. 6970
130 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
131 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 6900
132 J. Soska 6880
133 D. Kwiatkowski 6800
134 Fazheli Farhang 6500
135 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
136 M. i I. Malinowscy 6300
137 M. Łojcha 6300
138 P. Urbańska 6100
139 R. Mamajek 6100
140 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6080
141 W. Esch 5700
142 K. Dynarowska 5400
143 A. Borkowski 5330
144 B. i M. Pokrywka 5230
145 Ł. Such i I. Władysiak 5120
146 P. Siuta 5000
147 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
148 P. Falzmann 4800
149 S. Plavac i M. Łojek 4700
150 R. Urbański i K. Rogowski 4480
151 M. Borkowski 4290
152 M. Filipowska 4150
153 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
154 K. Zakolski 4080
155 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
156 V. Timoshenko 4050
157 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 4000
158 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
159 D. Kübbeler 3860
160 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
161 M. Meller i B. Giedyk 3800
162 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
163 H. Poledníková 3720
164 I., D. i M. Jaskólscy 3600
165 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3600
166 B. Dąbrowski 3500
167 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
168 G. Kogut 3410
169 G. Sęczek 3400
170 S.A.R.L. Mezagri 3400
171 J. Głowacki 3215
172 Cardboard s.r.o. 3200
173 P. Karlik 3200
174 Ch. Schriever 3100
175 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
176 Crows s.r.o. 3000
177 I. K. Art s.r.o. 3000
178 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
179 B. Dörflinger 2720
180 M. Kosicki i M. Kurach 2720
181 K. Urbańczyk 2700
182 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2700
183 E. Krakowiak 2500
184 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
185 SK Moszna 2440
186 J. i J. Zalewscy 2440
187 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 2430
188 K. Vocetka 2400
189 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
190 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2300
191 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
192 SK Michałów i M. Łojek 2000
193 Abbas Akbar Al Mulla 2000
194 L. Błaszczyk 1980
195 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
196 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
197 BMS Group S. Pegza 1800
198 Alfred F. Laskowski 1750
199 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
200 A. Marczak 1700
201 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
202 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
203 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
204 M. Kosicki i E. Grotkowska 1360
205 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
206 K. Zawiliński 1290
207 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
208 P. Šenigla 1000
209 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
210 F. Dill 1000
211 D. Wrzosek 1000
212 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
213 M. Metza-Jodłowska 1000
214 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
215 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 950
216 W. Raszyńska i K. Szymański 950
217 SK Moszna i M. Gołębiowska 900
218 A. Kozak i A. Wyrzyk 900
219 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
220 R. Ptach 750
221 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
222 M. Łaniewska 700
223 O. Sutkiewicz 700
224 M. Biały 700
225 P. Antenet 680
226 M. Gołębiowska 645
227 G. Kozak 600
228 L. Ćmok i T. Ruciński 500
229 A. Iżewska 500
230 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
231 M. Przączak 450
232 Westminster Race Horse GmbH 450
233 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
234 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
235 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
236 Monika Wyrzyk 350
237 J. Szweycer 350
238 T. Nowak 340
239 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
240 B. Zuzek 300
241 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
242 A. Majchrzak 250
243 W. Szydełko 250
244 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
245 K. Miondlikowski 0
246 D. Ostatek 0
247 P. i J. Łucki 0
248 SK Jaroszówka 0
249 K. Micuła 0
250 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
251 PT Team & Kaločová 0
252 R. Świątek 0
253 M. Sopański 0
254 M. Surtel 0
255 G. Łątka 0
256 Loko trans s.r.o. 0
257 J. Domańska 0
258 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
259 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
260 M. Sijka 0
261 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
262 W. Guz 0
263 K. Bukład 0
264 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
265 Stebel Sp. z o.o. 0
266 P. Drutowski 0
267 inż. Jaroslav Vaňa 0
268 P. Głowacki 0
269 M. Kosicki i S. Bujarski 0
270 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
271 M. Stoklásková 0
272 I. Korczak 0
273 Investstar – M. Sola 0
274 SK Michałów i B. Głowacki 0
275 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
276 K. Rogowski i D. Sztanka 0
277 D. Mioduszewski 0
278 M. Hamburger, R. Świątek 0
279 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
280 Ł. Siwek 0
281 B. Olkowska 0
282 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
283 SK Kamionna – G. Dudek 0
284 O. Braz i T. Pastuszka 0
285 M. Kosicki i M. Kalata 0
286 W. Maciejewska 0
4326275

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej