Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018 – PKWK

Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 228970
2 Polska AKF Sp. z o.o. 184050
3 SK Janów Podlaski 160935
4 G., R. i K. Gorczyca 145740
5 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 123650
6 E. Lasota 115700
7 Plavac Sp. z o.o. 109395
8 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 105600
9 K. Zatloukal 101000
10 Z. Górski 96030
11 Günay Equestrian Invest GmbH 91480
12 AMP Invest Sp. z o.o. 87865
13 Z. Zahariev 84530
14 A. Łabędzki 76250
15 Tersk Stud 69360
16 K. i M. Wolanin 65450
17 UAB Žirgo Startas 63850
18 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 61600
19 Z. Górski i K. Mirpuri 60500
20 R. Płatek 59880
21 PPH Falba 56850
22 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 53350
23 Estel Studio Sp. z o. o. 50700
24 T. Ruciński 49850
25 N. Szelągowska 49560
26 C. J. Gołaszewski 43070
27 J. Szweycer i M. Janikowski 42800
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 42200
29 SK Iwno i K. Rogowski 42030
30 Volteo Horse Service 40625
31 Millennium Stud Sp. z o.o. 39430
32 A. Omen 37115
33 Č. Olehla 35000
34 SK Iwno 34230
35 J. Nesteruk i K. Kamińska 34000
36 P. Talarek 33520
37 K. Kozłowska 33240
38 T. Sieradzki 32770
39 D. Jaskólski 30800
40 R. Z. Zieliński 29400
41 R. Piwko 28910
42 W. Kryszyłowicz 27900
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 27700
44 K. Rogowski 27390
45 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
46 S. Johnstone 25800
47 M. Gromala i K. Kozłowska 25140
48 S. Mladenovic 24340
49 D. Turkowska 24000
50 T. Sobierajski 23800
51 Y. Baizharkinov 23625
52 Y. Hamad 23100
53 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 23000
54 B. Białowąs 23000
55 V. Vocetka 22800
56 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 22100
57 M. Krzyśków i K. Brygier 21590
58 T. i K. Dębowscy 21450
59 Nessa Arabians Sp. z o.o. 21275
60 M. Kryszyłowicz 21110
61 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 20230
62 E. Porębna 19660
63 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
64 J. Ryżkowski 19020
65 K. Miondlikowski i B. Inda 18700
66 P. Wasilewski 18470
67 D. i R. Kędziora 18200
68 E. Borroni 18000
69 K. Mirpuri 18000
70 Barjas M MS Alajmi 17690
71 A. Kovćin 17060
72 M. Chowańska i P. Urbańska 17000
73 K. Kozłowski 16900
74 BCU Trading LLC 16800
75 SK Moszna i M. Łojek 16700
76 Euro-Sport Management 16500
77 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16460
78 E. i R. Urbańscy 16360
79 W. Krzemiński 15830
80 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 15030
81 M. Surtel i Niespodzianka 14840
82 R. Sumiła 14540
83 E. i L. Kasprowicz 14140
84 P. Frejlich 13940
85 A. Wójtowicz 13600
86 D. Mitrovic 13310
87 M. i M. Wnorowscy 13220
88 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 13000
89 S.A.R.L. Mezagri 12920
90 A. Steinhart i K. Urbańczyk 12800
91 Charvat Group, s.r.o. 12600
92 M. i B. Thiry 12530
93 Wrbna Racing 12350
94 SK Michałów i E. Zahariev 12320
95 K. i M. Mazur 12200
96 Sharif Alireza 12000
97 R. Ask 12000
98 P. Szmigiel 11850
99 N. Magomedov 11700
100 T. Pastuszka 11700
101 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 11650
102 SK Moszna i M. Janikowski 11200
103 Volteo Horse Service i M. Janikowski 11200
104 TOK Capital Sp. z o. o. 11100
105 I. Porkátová 11000
106 Niespodzianka 10830
107 M. Falzmann 10800
108 A. Trela 10600
109 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 10550
110 K. Falba 10500
111 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 10400
112 M. Rogowska 10150
113 SK Iwno i Niespodzianka 10150
114 J. Głowacki 10015
115 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 10000
116 SK Michałów 9790
117 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
118 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 9350
119 B. Ćwik 9070
120 R. Szpar 8965
121 K. Wolanin i M. Błaszczak 8950
122 K. Bolbro Agerholm 8280
123 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
124 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 8150
125 Stuff of Legend Ltd 8050
126 W. i I. Szebysty 8020
127 R. Mamajek 7930
128 A. Polednia 7890
129 A. i T. Molscy 7800
130 A. Borkowski 7730
131 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7640
132 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7450
133 A. Skrzypczak i P. Talarek 7400
134 A., M. i P. Laskowscy 7400
135 K. i M. Mazur i B. Olkowska 7200
136 N. Kosiński 7000
137 Univerpol Sp. z o.o. 6970
138 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
139 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 6900
140 J. Soska 6880
141 D. Kwiatkowski 6800
142 Fazheli Farhang 6500
143 P. Falzmann 6400
144 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 6350
145 P. Urbańska 6325
146 M. Łojcha 6300
147 M. i I. Malinowscy 6300
148 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6080
149 W. Esch 5700
150 K. Dynarowska 5400
151 K. Vocetka 5400
152 B. i M. Pokrywka 5230
153 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 5200
154 Ł. Such i I. Władysiak 5120
155 P. Siuta 5000
156 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
157 K. Zakolski 4760
158 S. Plavac i M. Łojek 4700
159 V. Timoshenko 4500
160 R. Urbański i K. Rogowski 4480
161 SK Prudnik 4300
162 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4300
163 M. Borkowski 4290
164 M. Filipowska 4150
165 M. Gołębiowska i M. Łojek 4100
166 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
167 D. Kübbeler 3860
168 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 3840
169 M. Meller i B. Giedyk 3800
170 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3790
171 H. Poledníková 3720
172 K. Urbańczyk 3700
173 SK Moszna 3660
174 I., D. i M. Jaskólscy 3600
175 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3600
176 B. Dąbrowski 3500
177 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
178 G. Kogut 3410
179 G. Sęczek 3400
180 D. Wrzosek 3400
181 Cardboard s.r.o. 3200
182 P. Karlik 3200
183 Ch. Schriever 3100
184 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
185 Crows s.r.o. 3000
186 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 3000
187 I. K. Art s.r.o. 3000
188 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 2900
189 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
190 M. Kosicki i M. Kurach 2720
191 B. Dörflinger 2720
192 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2700
193 E. Krakowiak 2500
194 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
195 J. i J. Zalewscy 2440
196 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 2430
197 Galopp & FRIENDS s.r.o. 2400
198 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400
199 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
200 Syndikát hvězda-Olehla 2000
201 Abbas Akbar Al Mulla 2000
202 SK Michałów i M. Łojek 2000
203 L. Błaszczyk 1980
204 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 1900
205 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 1830
206 BMS Group S. Pegza 1800
207 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
208 Alfred F. Laskowski 1750
209 A. Marczak 1700
210 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
211 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
212 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
213 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
214 P. Głowacki 1360
215 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 1300
216 K. Zawiliński 1290
217 Ł. Siwek 1200
218 M. Gołębiowska 1075
219 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
220 T. Nowak 1020
221 E. Nieslaniková 1000
222 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 1000
223 M. Metza-Jodłowska 1000
224 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
225 F. Dill 1000
226 P. Šenigla 1000
227 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 950
228 J. Szweycer 950
229 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 950
230 W. Raszyńska i K. Szymański 950
231 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
232 SK Moszna i M. Gołębiowska 900
233 A. Kozak i A. Wyrzyk 900
234 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
235 M. Przączak 800
236 K.T.M. Sp. z o. o. 800
237 R. Ptach 750
238 M. Łaniewska 700
239 M. Biały 700
240 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 700
241 O. Sutkiewicz 700
242 P. Antenet 680
243 D. Milinkovic 610
244 M. Surtel 600
245 G. Kozak 600
246 L. Ćmok i T. Ruciński 500
247 A. Iżewska 500
248 K. Bukład 500
249 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
250 Westminster Race Horse GmbH 450
251 AB Glass PHP A. Biedrzycki 430
252 Monika Wyrzyk 350
253 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
254 B. Zuzek 300
255 A. Majchrzak 250
256 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
257 W. Szydełko 250
258 J. Precliková 0
259 M. Sopański 0
260 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
261 G. Łątka 0
262 R. Świątek 0
263 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 0
264 K. Micuła 0
265 Loko trans s.r.o. 0
266 SK Jaroszówka 0
267 M. Hamburger, R. Świątek 0
268 inż. M. Ševčík 0
269 K. Rogowski i D. Sztanka 0
270 P. i J. Łucki 0
271 K. Miondlikowski 0
272 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
273 W. Maciejewska 0
274 K. Stoch 0
275 J. Domańska 0
276 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
277 PT Team & Kaločová 0
278 O. Braz i T. Pastuszka 0
279 SK Kamionna – G. Dudek 0
280 G. Kogut i G. Pawlus 0
281 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
282 SK Michałów i B. Głowacki 0
283 W. Guz 0
284 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 0
285 K. Záhora 0
286 M. Sijka 0
287 P. Drutowski 0
288 inż. Jaroslav Vaňa 0
289 D. Ostatek 0
290 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
291 M. Stoklásková 0
292 Investstar – M. Sola 0
293 I. Korczak 0
294 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
295 B. Olkowska 0
296 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
297 Stebel Sp. z o.o. 0
298 M. Kosicki i M. Kalata 0
299 S. Pircher 0
300 M. Kosicki i S. Bujarski 0
301 D. Mioduszewski 0
4655725

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej