Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 5-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 67360
2 Polska AKF Sp. z o.o. 54440
3 G., R. i K. Gorczyca 51000
4 SK Janów Podlaski 47150
5 M. Gromala i K. Kozłowska 46910
6 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 44000
7 D. Jaskólski 42300
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 40140
9 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 39920
10 UAB Žirgo Startas 39300
11 A. Łabędzki 39140
12 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
13 Z. Górski 27410
14 SK Michałów 25000
15 J. i J. Zalewscy 23800
16 V. Vocetka 22400
17 A. Marczak 18600
18 M. Borkowski 17520
19 D. Mioduszewski 17150
20 P. Krakowiak 16800
21 M. Krzyśków i K. Brygier 16280
22 PKZ GmbH 16000
23 R. Piwko 16000
24 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 16000
25 SK Jaroszówka 15930
26 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
27 T. Sieradzki 14500
28 Abbas Akbar Al Mulla 14240
29 W. Krzemiński 14000
30 SK Michałów i E. Zahariev 13640
31 O. Braz i T. Pastuszka 13520
32 M. Szpar 13500
33 A. Wyrzyk 13200
34 A. Omen 12800
35 M. Stanisławska 12200
36 D. Turkowska 11710
37 T. i K. Dębowscy 11600
38 M. Metza-Jodłowska 11240
39 M. Biały 10600
40 S. Mladenovic 10550
41 K. Łukasiewicz 10400
42 M. i H. Kopel 10370
43 Loko trans s.r.o. 10000
44 N. Kosiński 9800
45 Futurenet Inc 9800
46 B. Olkowska 9800
47 R. Płatek 9620
48 K. Goździalski 9440
49 K. Rogowski 9360
50 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
51 K. Falba 9120
52 A., M. i P. Laskowscy 9030
53 J. Klimczak 9000
54 E. Porębna 8820
55 M. Kobus i A. Wyrzyk 8800
56 R. Urbański i K. Rogowski 8760
57 D. Mitrovic 8540
58 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 8400
59 C. J. Gołaszewski 8160
60 K. Mirpuri 8150
61 W. Sikorski i R. Świątek 8000
62 P. Szmigiel 7700
63 N. Magomedov 7700
64 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7700
65 M. Dziedzic i M. Boruta 7700
66 Z. Zahariev 7200
67 SK Iwno i M. Łojek 7000
68 I., D. i M. Jaskólscy 7000
69 T. Pastuszka 6820
70 T., E. i J. Rucińscy 6800
71 K. Zatloukal 6700
72 Wrbna Racing 6600
73 SK Iwno 6400
74 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
75 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 6120
76 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
77 K. Zakolski 5960
78 SK Iwno i E. Zahariev 5940
79 K. Bukład 5800
80 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
81 SK Michałów i M. Łojek 5780
82 T. Nowak 5760
83 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5600
84 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
85 V. Timoshenko 5600
86 M. Gołębiowska 5500
87 I. Wójcik, A. Zielińska 5430
88 J. Velechovská 5200
89 E. Lasota 5140
90 J. Głowacki 5140
91 Evidencia Dokumentation HB 5000
92 W. Guz 5000
93 Estel Studio Sp. z o. o. 4900
94 SK Iwno i Niespodzianka 4900
95 W. Kryszyłowicz 4880
96 Alfred F. Laskowski 4390
97 A. Borkowski 4270
98 M. Trela 4270
99 Ł. Such i I. Władysiak 4270
100 B. i M. Pokrywka 4270
101 Barjas M MS Alajmi 4080
102 F. Dill 4000
103 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
104 SK Moszna i M. Janikowski 3600
105 D. Zalewski 3460
106 J. Ryżkowski 3280
107 Elektrizace Železnic Praha a.s. 3200
108 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
109 A. Trela 2880
110 A. Biedrzycki – AB GLASS 2880
111 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
112 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
113 P. Falzmann 2800
114 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
115 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 2800
116 R. Sumiła 2720
117 Moravol, s.r.o. 2700
118 Crows s.r.o. 2440
119 K. Dynarowska 2440
120 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
121 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
122 P. Wasilewski 2320
123 J., D., W. i Ż. Sito 2100
124 J. Votava 2100
125 Z. Keclik 2100
126 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2100
127 J. Traka 2100
128 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 2100
129 G. Kogut 1830
130 R. Świątek 1830
131 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
132 Ekofarma Rybár 1800
133 M. Zawada 1800
134 U. i W. J. Engel 1750
135 K. Maryniak 1600
136 A. Škrášková 1600
137 SK Krasne i M. Janikowski 1590
138 O. Bottura 1580
139 Niespodzianka 1560
140 R. Mamajek 1410
141 K. Zawiliński 1400
142 M. Rogowska 1400
143 M. Przączak 1400
144 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
145 P. Urbańska 1400
146 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1400
147 M. Sijka 1360
148 W. Esch 1360
149 G. Sęczek 1360
150 J. Rejman 1220
151 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 1220
152 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
153 L. Błaszczyk 1160
154 S. Weresiński i M. Lichocińska 1050
155 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
156 M. Kryszyłowicz 1000
157 B. Białowąs 1000
158 P. Głowacki 960
159 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
160 Č. Olehla 800
161 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
162 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 750
163 M. i M. Wnorowscy 720
164 G. Kozak 700
165 K. Miondlikowski 700
166 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
167 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
168 P. Kašný 700
169 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 700
170 S. Plavac i M. Łojek 700
171 SK Michałów i B. Głowacki 680
172 T. Nowakowski i M. Salamon 610
173 D. Such 610
174 M. Thiry 610
175 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
176 T. Czerwiński 610
177 M. Łojek i M. Zawada 580
178 MB Arabians Sp. z o.o. 580
179 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
180 K. i M. Mazur 450
181 My First Racehorse Ltd 350
182 G. Łątka 350
183 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 350
184 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
185 B. Zuzek 290
186 A. Iżewska 240
187 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
188 Ch. Ruiz-Fouquet 0
189 A. Lange 0
190 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
191 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
192 K. Urbańczyk 0
193 A. Kovćin 0
194 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
195 MK M. Kaszubowski 0
196 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
197 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
198 T. Rybicki 0
199 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
200 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
201 MM Invest i Maria Bober 0
202 Stebel Sp z o.o. 0
203 Roman Mamajek i J. Gurbiel 0
204 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 0
205 R. Ask 0
206 E. Wołoszyn 0
207 R. Połeć i G. Płociński 0
208 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
209 SK Krasne i Niespodzianka 0
210 P. Drutowski 0
211 S. i M. Dupliccy 0
212 K. Litwiniak 0
213 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
214 A. Maślanka 0
215 Volteo Horse Service 0
216 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
217 SK Krasne 0
218 R. Czernik 0
219 P. Talarek 0
220 A. Milanov 0
221 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
222 Ch. Schriever 0
223 M. Filipowska 0
224 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
225 SK Moszna i M. Łojek 0
226 B. Dolniak – Regen Medicine 0
227 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
228 R. Z. Zieliński 0
229 R. Benš 0
230 P. i J. Łucki 0
231 Uni-Res Sp. z o.o. 0
1549300

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej