Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 31-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 182200
2 D. Jaskólski 162700
3 M. Gromala i K. Kozłowska 162390
4 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 158620
5 UAB Žirgo Startas 158130
6 Polska AKF Sp. z o.o. 145660
7 Plavac Sp. z o.o. 131460
8 G., R. i K. Gorczyca 112690
9 Z. Górski i K. Mirpuri 100150
10 Wrbna Racing 86600
11 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 78840
13 A. Łabędzki 71040
14 P. Krakowiak 59760
15 Z. Górski 57830
16 Estel Studio Sp. z o. o. 55500
17 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
18 O. Braz i T. Pastuszka 52850
19 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 50750
20 SK Michałów 47480
21 M. Metza-Jodłowska 46240
22 SK Iwno i Niespodzianka 46150
23 B. Olkowska 41400
24 Millennium Stud Sp. z o.o. 40650
25 K. Rogowski 40070
26 A. Omen 39500
27 K. Goździalski 38860
28 V. Timoshenko 38300
29 M. Borkowski 38130
30 A. Wyrzyk 37500
31 Abbas Akbar Al Mulla 35100
32 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 34960
33 D. Zalewski 34500
34 T. Sieradzki 33820
35 J. i J. Zalewscy 33400
36 J. Precliková 32000
37 SK Jaroszówka 31850
38 V. Vocetka 31400
39 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
40 M. Dziedzic i M. Boruta 31100
41 D. Turkowska 30910
42 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
43 A. Marczak 26090
44 Nessa Arabians Sp. z o.o. 24960
45 K. Mirpuri 24800
46 Z. Zahariev 24720
47 N. Kosiński 24600
48 R. Urbański i K. Rogowski 24360
49 A. Kovćin 24300
50 W. Sikorski i R. Świątek 24000
51 T. Pastuszka 23030
52 R. Piwko 22900
53 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 22550
54 T. i K. Dębowscy 22340
55 O. Bottura 20380
56 A., M. i P. Laskowscy 20120
57 A. Biedrzycki – AB GLASS 20120
58 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 18150
59 SK Iwno 18100
60 M. Szpar 17700
61 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
62 SK Michałów i M. Łojek 17620
63 PKZ GmbH 17400
64 W. Krzemiński 17400
65 D. Mioduszewski 17150
66 P. Urbańska 17100
67 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 16700
68 N. Magomedov 16700
69 SK Michałów i E. Zahariev 16410
70 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16000
71 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 15800
72 W. Kryszyłowicz 15380
73 J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
74 Futurenet Inc 15200
75 Alfred F. Laskowski 15090
76 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
77 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 14650
78 M. Kobus i A. Wyrzyk 13750
79 R. Płatek 13640
80 E. Porębna 13510
81 B. Białowąs 13000
82 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
83 C. J. Gołaszewski 12660
84 R. Sumiła 12650
85 P. Falzmann 12400
86 M. Stanisławska 12200
87 A. Trela 11920
88 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
89 S. Mladenovic 11770
90 M. Biały 11500
91 S. Weresiński i M. Lichocińska 11450
92 K. Falba 10920
93 M. i H. Kopel 10820
94 L. Błaszczyk 10680
95 I. Wójcik, A. Zielińska 10680
96 E. Lasota 10640
97 J. Głowacki 10580
98 K. Miondlikowski 10500
99 J. Ryżkowski 10420
100 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 10400
101 K. Łukasiewicz 10400
102 M. Trela 10370
103 Günay Equestrian Invest GmbH 10160
104 K. i M. Mazur 10150
105 A. Wójtowicz 10080
106 Loko trans s.r.o. 10000
107 J. Klimczak 9900
108 K. Zatloukal 9900
109 J., D., W. i Ż. Sito 9900
110 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 9520
111 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9450
112 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
113 W. Esch 9010
114 F. Dill 9000
115 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8800
116 Č. Olehla 8800
117 R. Ask 8720
118 D. Mitrovic 8540
119 K. Dynarowska 8540
120 W. Guz 8500
121 K. Maryniak 8430
122 P. Szmigiel 8400
123 J. Traka 8400
124 M. Zawada 8200
125 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
126 Ł. Such i I. Władysiak 7970
127 M. i M. Wnorowscy 7920
128 J. Velechovská 7300
129 T., E. i J. Rucińscy 7210
130 SK Widzów – A. Tyszko 7200
131 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
132 K. Zakolski 7120
133 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
134 Crows s.r.o. 7060
135 SK Iwno i M. Łojek 7000
136 M. Gołębiowska 7000
137 I., D. i M. Jaskólscy 7000
138 K. Urbańczyk 6960
139 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
140 K. Bukład 6580
141 M. Sijka 6560
142 T. Nowak 6240
143 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
144 SK Iwno i E. Zahariev 5940
145 Ch. Ruiz-Fouquet 5920
146 B. i M. Pokrywka 5670
147 A. Borkowski 5670
148 G. Kozak 5600
149 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
150 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5400
151 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
152 S. Plavac i M. Łojek 5300
153 R. Świątek 5060
154 Evidencia Dokumentation HB 5000
155 SK Moszna i M. Janikowski 5000
156 P. Wasilewski 4960
157 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 4850
158 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
159 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
160 R. Ptach 4080
161 Barjas M MS Alajmi 4080
162 M. Kosicki i L. Staniszewski 4080
163 C. Albrecht 4000
164 Niespodzianka 3880
165 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 3600
166 K. Zawiliński 3530
167 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
168 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
169 G. Sęczek 3060
170 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
171 M. Przączak 2800
172 G. Kogut 2780
173 A. Maślanka 2720
174 E. i R. Urbańscy 2700
175 V. Pospíšil 2700
176 Moravol, s.r.o. 2700
177 M. Kryszyłowicz 2480
178 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
179 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
180 Stebel Sp. z o.o. 2380
181 A. Škrášková 2300
182 U. i W. J. Engel 2280
183 Z. Keclik 2100
184 J. Votava 2100
185 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
186 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
187 M. Thiry 1830
188 E. i L. Kasprowicz 1800
189 Ekofarma Rybár 1800
190 L. Komárek 1800
191 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
192 SK Krasne i M. Janikowski 1590
193 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1550
194 Ch. Schriever 1550
195 SK Moszna i M. Łojek 1500
196 R. Mamajek 1410
197 M. Rogowska 1400
198 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
199 A. Urbanowski 1360
200 M. Kosicki 1360
201 P. Głowacki 1250
202 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
203 J. Rejman 1220
204 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
205 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
206 B. Zuzek 1160
207 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1070
208 Y. Baizharkinov 1050
209 My First Racehorse Ltd 1050
210 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
211 R. Z. Zieliński 1020
212 T. Rybicki 1000
213 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
214 D. Wrzosek 900
215 MK M. Kaszubowski 900
216 SK Iwno i K. Rogowski 900
217 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
218 P. Kašný 700
219 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
220 Volteo Horse Service 700
221 G. Łątka 690
222 G. Dudek 680
223 SK Michałów i B. Głowacki 680
224 D. Such 610
225 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
226 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
227 T. Czerwiński 610
228 S. Chrząstowski 600
229 M. Łojek i M. Zawada 580
230 J. Sawicki 500
231 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
232 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
233 Uni-Res Sp. z o.o. 300
234 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
235 R. Szpar 240
236 A. Iżewska 240
237 M. Mełnicki 240
238 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
239 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
240 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
241 E. Wołoszyn 0
242 MM Invest i Maria Bober 0
243 P. i J. Łucki 0
244 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
245 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
246 W. Pawlak 0
247 R. Czernik 0
248 SK Krasne i Niespodzianka 0
249 K. Litwiniak 0
250 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
251 R. Połeć i G. Płociński 0
252 S. i M. Dupliccy 0
253 Staj Ždarsky 0
254 SK Krasne 0
255 P. Talarek 0
256 K. Stoch 0
257 J. Domańska 0
258 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
259 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
260 A. Milanov 0
261 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
262 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
263 P. Drutowski 0
264 K. Goździalski i M. Janikowski 0
265 L. Boharewicz 0
266 A. Woźniak 0
267 R. Benš 0
268 Investstar – M. Sola 0
269 M. Filipowska 0
270 B. Dolniak – Regen Medicine 0
271 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
272 A. Lange 0
4325200

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej