Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 30-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 444520
2 D. Jaskólski 355100
3 Polska AKF Sp. z o.o. 342510
4 M. Gromala i K. Kozłowska 318340
5 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 305450
6 Plavac Sp. z o.o. 298260
7 UAB Žirgo Startas 278020
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 196930
9 G., R. i K. Gorczyca 193840
10 Z. Górski 153960
11 Z. Górski i K. Mirpuri 149650
12 K. Falba 140680
13 J. Precliková 132000
14 Wrbna Racing 124600
15 Estel Studio Sp. z o. o. 124550
16 V. Timoshenko 111450
17 W. Krzemiński 105950
18 A. Łabędzki 105390
19 T. Sieradzki 94520
20 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 94050
21 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 88450
22 Millennium Stud Sp. z o.o. 86850
23 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
24 Elektrizace Železnic Praha a.s. 83600
25 M. Borkowski 80070
26 SK Iwno i Niespodzianka 75850
27 D. Turkowska 74430
28 P. Krakowiak 74160
29 Abbas Akbar Al Mulla 72210
30 K. Goździalski 70140
31 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 68000
32 SK Michałów 65880
33 C. J. Gołaszewski 64600
34 K. Rogowski 64040
35 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 63500
36 M. Metza-Jodłowska 60140
37 O. Bottura 57880
38 J. Nesteruk i K. Kamińska 57560
39 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 56550
40 P. Falzmann 54750
41 J. Traka 53700
42 O. Braz i T. Pastuszka 52850
43 SK Michałów i E. Zahariev 52830
44 A. Omen 51900
45 D. Zalewski 50980
46 A. Wyrzyk 47850
47 Z. Zahariev 46870
48 M. Krzyśków i K. Brygier 45980
49 K. i M. Wolanin i M. Kozak 44865
50 E. Lasota 44240
51 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 43860
52 V. Vocetka 43530
53 Č. Olehla 42900
54 J. i J. Zalewscy 42400
55 SK Widzów – A. Tyszko 42320
56 B. Olkowska 42300
57 T. i K. Dębowscy 41840
58 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
59 A. Kovćin 40950
60 A. Biedrzycki – AB GLASS 39200
61 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 39150
62 SK Jaroszówka 37850
63 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
64 A. Marczak 36740
65 M. Dziedzic i M. Boruta 36300
66 N. Kosiński 36160
67 R. Urbański i K. Rogowski 35560
68 M. Kobus i A. Wyrzyk 35150
69 PKZ GmbH 35100
70 SK Iwno 34200
71 J. Ryżkowski 34120
72 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 33900
73 R. Piwko 32900
74 K. Mirpuri 32700
75 T. Pastuszka 31430
76 S. Mladenovic 30920
77 P. Pirzecki i N. Hendzel 30610
78 N. Magomedov 29650
79 K. Zakolski 28720
80 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 28540
81 W. Kryszyłowicz 28500
82 M. Szpar 28400
83 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 27900
84 J., D., W. i Ż. Sito 26765
85 J. Głowacki 26220
86 A. Trela 25400
87 MPL Racing 25000
88 SK Michałów i M. Łojek 24240
89 R. Sumiła 24130
90 J. Velechovská 24100
91 W. Sikorski i R. Świątek 24000
92 S. Weresiński i M. Lichocińska 23550
93 A., M. i P. Laskowscy 23420
94 Barjas M MS Alajmi 23400
95 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 22990
96 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 22900
97 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 22900
98 P. Urbańska 22610
99 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 22200
100 Futurenet Inc 21690
101 M. Biały 21650
102 E. i J. Rucińskie 21340
103 M. Przączak 21200
104 SK Moszna i M. Łojek 21150
105 D. Mioduszewski 20780
106 E. i B. Giedyk 20660
107 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
108 A. Wójtowicz 20130
109 Ł. Such i I. Władysiak 19970
110 P. Szmigiel 19500
111 E. Porębna 19210
112 M. Sijka 18460
113 Alfred F. Laskowski 18310
114 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 18200
115 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
116 K. i M. Mazur 18050
117 B. Białowąs 18000
118 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 18000
119 K. Bukład 17890
120 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
121 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 17400
122 V. Pospíšil 17400
123 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 16840
124 W. Guz 16700
125 S. Plavac i M. Łojek 16400
126 M. Gołębiowska i M. Łojek 16200
127 W. Esch 16010
128 M. Zawada 15600
129 A. Borkowski 15470
130 H. Poledníková 15200
131 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 15050
132 K. Zatloukal 14900
133 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 14450
134 P. Wasilewski 14160
135 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
136 MJT Sp. z o.o. 13900
137 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 13810
138 R. Płatek 13640
139 K. Maryniak 13260
140 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 13240
141 L. Błaszczyk 13210
142 M. Stanisławska 12900
143 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 12800
144 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 12500
145 T. Nowak 12080
146 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 12050
147 Evidencia Dokumentation HB 12000
148 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 11900
149 J. Szweycer i M. Janikowski 11860
150 Z. Keclik 11800
151 M. Kosicki i L. Staniszewski 11560
152 M. Trela 11270
153 SK Iwno i M. Łojek 11200
154 A. Majchrzak 11090
155 M. Thiry 11050
156 M. i H. Kopel 10820
157 SK Iwno i E. Zahariev 10740
158 K. Miondlikowski 10500
159 K. Łukasiewicz 10400
160 K. Dynarowska 10360
161 E. i L. Kasprowicz 10330
162 K. Urbańczyk 10240
163 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 10100
164 Uni-Res Sp. z o.o. 10100
165 Loko trans s.r.o. 10000
166 W. Raszyńska i K. Szymański 9900
167 J. Klimczak 9900
168 R. Benš 9800
169 D. Mitrovic 9760
170 Ch. Schriever 9650
171 G. Kozak 9400
172 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
173 P. Talarek 9290
174 R. Ask 9200
175 G. Dudek 9180
176 K. Zawiliński 9130
177 F. Dill 9000
178 M. i M. Wnorowscy 8600
179 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
180 M. Gołębiowska 8000
181 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 7900
182 T., E. i J. Rucińscy 7890
183 Ch. Ruiz-Fouquet 7840
184 T. Rybicki 7700
185 B. i M. Pokrywka 7670
186 K. Litwiniak 7500
187 SK Iwno i K. Rogowski 7360
188 R. Szpar 7080
189 Crows s.r.o. 7060
190 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7050
191 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
192 I., D. i M. Jaskólscy 7000
193 Y. Baizharkinov 6650
194 SK Moszna i M. Janikowski 6550
195 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
196 Niespodzianka 6280
197 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
198 MB Arabians Sp. z o.o. 6120
199 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
200 Charvat Group, s.r.o. 6000
201 M. Kryszyłowicz 5880
202 M. Filipowska 5700
203 R. Ptach 5440
204 B. Zuzek 5210
205 R. Świątek 5060
206 E. i R. Urbańscy 4950
207 SK Michałów i B. Głowacki 4760
208 M. Kosicki 4760
209 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
210 M. Kosicki i P. Nojszewski 4640
211 A. Żyłkowska i E. Porębna 4300
212 D. Such 4210
213 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 4200
214 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 4200
215 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 4050
216 T. Sobierajski 4050
217 J. Sawicki 4000
218 Gestüt Auenquelle 4000
219 C. Albrecht 4000
220 K. Falba i K. Urbańczyk 3980
221 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 3900
222 R. Mamajek 3850
223 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
224 S. i T. Derda 3600
225 K. Miondlikowski i B. Inda 3600
226 Investstar – M. Sola 3110
227 G. Sęczek 3060
228 Syndikát hvězda-Olehla 3000
229 B. Ćwik 3000
230 U. i W. J. Engel 2980
231 G. Kogut 2780
232 Stebel Sp. z o.o. 2720
233 A. Maślanka 2720
234 T. Nowakowski i M. Salamon 2720
235 Moravol, s.r.o. 2700
236 D. Wrzosek 2700
237 SK Krasne i M. Janikowski 2570
238 M. Falzmann 2550
239 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
240 R. Połeć i G. Płociński 2400
241 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
242 A. Škrášková 2300
243 J. Votava 2100
244 R. Z. Zieliński 2020
245 M. Stoklásková 2000
246 M. Łojek i M. Zawada 1940
247 Ekofarma Rybár 1800
248 Volteo Horse Service i M. Janikowski 1800
249 L. Komárek 1800
250 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
251 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
252 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1640
253 T. Dębowski i Martyna Wolska 1600
254 D. Kübbeler 1500
255 T. Wicher 1400
256 M. Rogowska 1400
257 A. Urbanowski 1360
258 My First Racehorse Ltd 1350
259 P. Głowacki 1250
260 J. Rejman 1220
261 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
262 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
263 G. Łątka 1030
264 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
265 MK M. Kaszubowski 900
266 SK Krasne 900
267 Lucky Service, s.r.o. 900
268 I. K. Art s.r.o. 900
269 J. Szweycer 900
270 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
271 D. i R. Kędziora 700
272 P. Kašný 700
273 Volteo Horse Service 700
274 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
275 A. Steinhart i K. Urbańczyk 680
276 M. Mełnicki 640
277 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
278 T. Czerwiński 610
279 S. Chrząstowski 600
280 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
281 Z. Górski i K. Urbańczyk 340
282 SK Krasne i Niespodzianka 300
283 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
284 A. Iżewska 240
285 J. Domańska 0
286 K. Duda 0
287 M. Kosicki i Ł. Maliński 0
288 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
289 P. Drutowski 0
290 E. Wołoszyn 0
291 M. Malinowski 0
292 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
293 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
294 F. Wołoszyn 0
295 M. Kosicki i J. Boruta 0
296 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
297 R. Czernik 0
298 K. Goździalski i M. Janikowski 0
299 A. Woźniak 0
300 Staj Ždarsky 0
301 A. Polednia 0
302 P. i J. Łucki 0
303 A. Milanov 0
304 TOK Capital Sp. z o. o. 0
305 R. Poškus 0
306 L. Boharewicz 0
307 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
308 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
309 J. Hrudka 0
310 S. i M. Dupliccy 0
311 MM Invest i Maria Bober 0
312 K. Stoch 0
313 W. Pawlak 0
314 A. Lange 0
315 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Zalewska, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 0
316 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
9008500

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej