Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 3-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 159100
2 UAB Žirgo Startas 123700
3 Plavac Sp. z o.o. 115460
4 SK Janów Podlaski 100790
5 Polska AKF Sp. z o.o. 95060
6 G., R. i K. Gorczyca 92230
7 Wrbna Racing 86600
8 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 84120
9 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 78600
10 M. Gromala i K. Kozłowska 67030
11 A. Łabędzki 53740
12 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
13 Z. Górski i K. Mirpuri 52400
14 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 49130
15 M. Metza-Jodłowska 44240
16 Estel Studio Sp. z o. o. 42900
17 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 38400
18 M. Borkowski 38130
19 Z. Górski 33860
20 O. Braz i T. Pastuszka 32850
21 A. Wyrzyk 32700
22 A. Omen 32500
23 SK Michałów 32000
24 J. Precliková 32000
25 V. Vocetka 31400
26 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
27 B. Olkowska 30800
28 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
29 V. Timoshenko 29300
30 P. Krakowiak 29160
31 K. Rogowski 27720
32 T. Sieradzki 26920
33 Abbas Akbar Al Mulla 24840
34 W. Sikorski i R. Świątek 24000
35 SK Iwno i Niespodzianka 23950
36 J. i J. Zalewscy 23800
37 R. Piwko 22900
38 R. Urbański i K. Rogowski 22360
39 K. Goździalski 22360
40 O. Bottura 20380
41 M. Dziedzic i M. Boruta 20300
42 D. Turkowska 19410
43 A. Marczak 19050
44 SK Jaroszówka 18050
45 T. i K. Dębowscy 18040
46 M. Szpar 17700
47 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
48 N. Kosiński 17600
49 PKZ GmbH 17400
50 D. Mioduszewski 17150
51 W. Krzemiński 16800
52 N. Magomedov 16700
53 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
54 SK Michałów i E. Zahariev 16010
55 SK Michałów i M. Łojek 15980
56 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 15750
57 Z. Zahariev 15600
58 Millennium Stud Sp. z o.o. 15450
59 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
60 Alfred F. Laskowski 14390
61 Futurenet Inc 14300
62 A. Kovćin 13800
63 R. Płatek 13640
64 K. i M. Wolanin i M. Kozak 13600
65 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 13260
66 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13050
67 B. Białowąs 13000
68 M. Kobus i A. Wyrzyk 12850
69 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
70 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12600
71 A. Biedrzycki – AB GLASS 12320
72 M. Stanisławska 12200
73 SK Iwno 12100
74 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
75 S. Mladenovic 11770
76 D. Zalewski 11560
77 M. Biały 11500
78 E. Porębna 11260
79 W. Kryszyłowicz 10980
80 K. Mirpuri 10950
81 K. Falba 10920
82 M. i H. Kopel 10820
83 E. Lasota 10640
84 C. J. Gołaszewski 10480
85 K. Łukasiewicz 10400
86 M. Trela 10370
87 P. Urbańska 10100
88 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
89 Loko trans s.r.o. 10000
90 K. Zatloukal 9900
91 J. Klimczak 9900
92 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 9800
93 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 9700
94 A., M. i P. Laskowscy 9620
95 A. Trela 9600
96 K. i M. Mazur 9450
97 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
98 F. Dill 9000
99 Č. Olehla 8800
100 T. Pastuszka 8740
101 J. Ryżkowski 8720
102 D. Mitrovic 8540
103 K. Dynarowska 8540
104 P. Szmigiel 8400
105 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8200
106 I. Wójcik, A. Zielińska 7880
107 R. Ask 7760
108 K. Miondlikowski 7700
109 Ł. Such i I. Władysiak 7470
110 J. Velechovská 7300
111 T., E. i J. Rucińscy 7210
112 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
113 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
114 Crows s.r.o. 7060
115 I., D. i M. Jaskólscy 7000
116 SK Iwno i M. Łojek 7000
117 K. Urbańczyk 6960
118 A. Wójtowicz 6800
119 J. Traka 6600
120 P. Falzmann 6600
121 K. Bukład 6580
122 J. Głowacki 6500
123 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
124 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
125 M. i M. Wnorowscy 6000
126 K. Zakolski 5960
127 SK Iwno i E. Zahariev 5940
128 T. Nowak 5760
129 W. Guz 5700
130 B. i M. Pokrywka 5670
131 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
132 M. Gołębiowska 5500
133 R. Sumiła 5440
134 M. Zawada 5400
135 R. Świątek 5060
136 SK Moszna i M. Janikowski 5000
137 Evidencia Dokumentation HB 5000
138 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
139 Günay Equestrian Invest GmbH 4460
140 A. Borkowski 4270
141 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
142 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 4200
143 Barjas M MS Alajmi 4080
144 C. Albrecht 4000
145 J., D., W. i Ż. Sito 3900
146 L. Błaszczyk 3880
147 K. Maryniak 3430
148 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
149 G. Kozak 2800
150 M. Przączak 2800
151 K. Zawiliński 2730
152 A. Maślanka 2720
153 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 2720
154 G. Sęczek 2720
155 Moravol, s.r.o. 2700
156 V. Pospíšil 2700
157 P. Wasilewski 2560
158 S. Plavac i M. Łojek 2500
159 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
160 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
161 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
162 A. Škrášková 2300
163 U. i W. J. Engel 2280
164 Z. Keclik 2100
165 J. Votava 2100
166 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
167 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
168 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
169 G. Kogut 1830
170 M. Thiry 1830
171 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
172 Ekofarma Rybár 1800
173 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1800
174 L. Komárek 1800
175 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
176 SK Krasne i M. Janikowski 1590
177 Niespodzianka 1560
178 SK Moszna i M. Łojek 1500
179 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 1440
180 R. Mamajek 1410
181 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1400
182 M. Rogowska 1400
183 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
184 M. Sijka 1360
185 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
186 M. Kosicki 1360
187 W. Esch 1360
188 P. Głowacki 1250
189 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
190 J. Rejman 1220
191 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
192 B. Zuzek 1160
193 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
194 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
195 My First Racehorse Ltd 1050
196 Y. Baizharkinov 1050
197 M. Kryszyłowicz 1000
198 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
199 MK M. Kaszubowski 900
200 SK Iwno i K. Rogowski 900
201 E. i R. Urbańscy 900
202 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
203 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
204 P. Kašný 700
205 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 700
206 T. Rybicki 700
207 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
208 Volteo Horse Service 700
209 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 700
210 G. Łątka 690
211 R. Ptach 680
212 G. Dudek 680
213 SK Michałów i B. Głowacki 680
214 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
215 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
216 D. Such 610
217 T. Czerwiński 610
218 M. Łojek i M. Zawada 580
219 J. Sawicki 500
220 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
221 Ch. Schriever 350
222 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
223 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
224 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
225 M. Mełnicki 240
226 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
227 A. Iżewska 240
228 R. Szpar 0
229 Staj Ždarsky 0
230 E. Wołoszyn 0
231 SK Krasne 0
232 P. Drutowski 0
233 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
234 Stebel Sp. z o.o. 0
235 A. Milanov 0
236 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
237 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
238 A. Lange 0
239 J. Domańska 0
240 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
241 R. Benš 0
242 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
243 P. i J. Łucki 0
244 MM Invest i Maria Bober 0
245 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
246 M. Filipowska 0
247 A. Urbanowski 0
248 B. Dolniak – Regen Medicine 0
249 W. Pawlak 0
250 S. i M. Dupliccy 0
251 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
252 SK Krasne i Niespodzianka 0
253 R. Czernik 0
254 R. Połeć i G. Płociński 0
255 K. Litwiniak 0
256 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
257 P. Talarek 0
258 R. Z. Zieliński 0
259 Uni-Res Sp. z o.o. 0
260 K. Stoch 0
3179400

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej