Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 29-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 67360
2 Polska AKF Sp. z o.o. 52440
3 G., R. i K. Gorczyca 51000
4 SK Janów Podlaski 47150
5 M. Gromala i K. Kozłowska 46910
6 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 44000
7 D. Jaskólski 42300
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 40140
9 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 39920
10 UAB Žirgo Startas 39300
11 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
12 A. Łabędzki 36740
13 Z. Górski 27410
14 J. i J. Zalewscy 23800
15 SK Michałów 23500
16 V. Vocetka 22400
17 M. Borkowski 17520
18 D. Mioduszewski 17150
19 P. Krakowiak 16800
20 M. Krzyśków i K. Brygier 16280
21 R. Piwko 16000
22 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 16000
23 PKZ GmbH 16000
24 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
25 T. Sieradzki 14500
26 Abbas Akbar Al Mulla 14240
27 W. Krzemiński 14000
28 SK Michałów i E. Zahariev 13640
29 O. Braz i T. Pastuszka 13520
30 M. Szpar 13500
31 A. Wyrzyk 13200
32 A. Omen 12800
33 A. Marczak 12500
34 M. Stanisławska 12200
35 M. Metza-Jodłowska 11240
36 M. Biały 10600
37 T. i K. Dębowscy 10490
38 K. Łukasiewicz 10400
39 Loko trans s.r.o. 10000
40 N. Kosiński 9800
41 B. Olkowska 9800
42 Futurenet Inc 9800
43 R. Płatek 9620
44 K. Goździalski 9440
45 K. Rogowski 9360
46 S. Mladenovic 9330
47 D. Turkowska 9270
48 K. Falba 9120
49 A., M. i P. Laskowscy 9030
50 J. Klimczak 9000
51 E. Porębna 8820
52 M. Kobus i A. Wyrzyk 8800
53 R. Urbański i K. Rogowski 8760
54 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 8400
55 C. J. Gołaszewski 8160
56 K. Mirpuri 8150
57 W. Sikorski i R. Świątek 8000
58 SK Jaroszówka 7930
59 N. Magomedov 7700
60 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7700
61 P. Szmigiel 7700
62 M. Dziedzic i M. Boruta 7700
63 Z. Zahariev 7200
64 I., D. i M. Jaskólscy 7000
65 SK Iwno i M. Łojek 7000
66 T. Pastuszka 6820
67 T., E. i J. Rucińscy 6800
68 K. Zatloukal 6700
69 Wrbna Racing 6600
70 SK Iwno 6400
71 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
72 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 6120
73 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
74 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
75 K. Zakolski 5960
76 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
77 K. Bukład 5800
78 SK Michałów i M. Łojek 5780
79 T. Nowak 5760
80 V. Timoshenko 5600
81 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5600
82 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
83 I. Wójcik, A. Zielińska 5430
84 J. Velechovská 5200
85 E. Lasota 5140
86 J. Głowacki 5140
87 W. Guz 5000
88 Evidencia Dokumentation HB 5000
89 SK Iwno i Niespodzianka 4900
90 Estel Studio Sp. z o. o. 4900
91 Alfred F. Laskowski 4390
92 A. Borkowski 4270
93 M. i H. Kopel 4270
94 Barjas M MS Alajmi 4080
95 F. Dill 4000
96 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
97 M. Trela 3660
98 SK Moszna i M. Janikowski 3600
99 SK Iwno i E. Zahariev 3500
100 D. Zalewski 3460
101 J. Ryżkowski 3280
102 Elektrizace Železnic Praha a.s. 3200
103 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
104 A. Trela 2880
105 A. Biedrzycki – AB GLASS 2880
106 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
107 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
108 P. Falzmann 2800
109 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 2800
110 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
111 R. Sumiła 2720
112 Moravol, s.r.o. 2700
113 B. i M. Pokrywka 2440
114 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
115 W. Kryszyłowicz 2440
116 D. Mitrovic 2440
117 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
118 P. Wasilewski 2320
119 Z. Keclik 2100
120 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 2100
121 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2100
122 J. Votava 2100
123 J., D., W. i Ż. Sito 2100
124 J. Traka 2100
125 R. Świątek 1830
126 Ł. Such i I. Władysiak 1830
127 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
128 M. Zawada 1800
129 Ekofarma Rybár 1800
130 U. i W. J. Engel 1750
131 A. Škrášková 1600
132 SK Krasne i M. Janikowski 1590
133 O. Bottura 1580
134 Niespodzianka 1560
135 M. Przączak 1400
136 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1400
137 M. Rogowska 1400
138 K. Zawiliński 1400
139 P. Urbańska 1400
140 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
141 G. Sęczek 1360
142 M. Sijka 1360
143 W. Esch 1360
144 K. Dynarowska 1220
145 J. Rejman 1220
146 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 1220
147 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
148 L. Błaszczyk 1160
149 S. Weresiński i M. Lichocińska 1050
150 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
151 B. Białowąs 1000
152 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
153 P. Głowacki 960
154 Č. Olehla 800
155 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
156 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 750
157 M. i M. Wnorowscy 720
158 P. Kašný 700
159 S. Plavac i M. Łojek 700
160 G. Kozak 700
161 K. Miondlikowski 700
162 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
163 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 700
164 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
165 SK Michałów i B. Głowacki 680
166 T. Nowakowski i M. Salamon 610
167 Crows s.r.o. 610
168 G. Kogut 610
169 T. Czerwiński 610
170 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
171 R. Mamajek 610
172 M. Thiry 610
173 D. Such 610
174 M. Łojek i M. Zawada 580
175 MB Arabians Sp. z o.o. 580
176 M. Gołębiowska 500
177 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
178 K. i M. Mazur 450
179 G. Łątka 350
180 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 350
181 My First Racehorse Ltd 350
182 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
183 B. Zuzek 290
184 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
185 A. Iżewska 240
186 Uni-Res Sp. z o.o. 0
187 M. Filipowska 0
188 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
189 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
190 SK Moszna i M. Łojek 0
191 A. Kovćin 0
192 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
193 P. Drutowski 0
194 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
195 P. i J. Łucki 0
196 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
197 M. Kryszyłowicz 0
198 K. Urbańczyk 0
199 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
200 R. Czernik 0
201 Roman Mamajek i J. Gurbiel 0
202 E. Wołoszyn 0
203 T. Rybicki 0
204 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
205 MK M. Kaszubowski 0
206 MM Invest i Maria Bober 0
207 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
208 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
209 Stebel Sp z o.o. 0
210 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
211 R. Benš 0
212 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
213 SK Krasne i Niespodzianka 0
214 K. Litwiniak 0
215 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 0
216 R. Ask 0
217 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
218 A. Maślanka 0
219 R. Połeć i G. Płociński 0
220 Volteo Horse Service 0
221 SK Krasne 0
222 S. i M. Dupliccy 0
223 A. Lange 0
224 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
225 A. Milanov 0
226 Ch. Ruiz-Fouquet 0
227 Ch. Schriever 0
228 R. Z. Zieliński 0
229 P. Talarek 0
1486700

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej