Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 26-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 104060
2 Polska AKF Sp. z o.o. 95060
3 SK Janów Podlaski 93990
4 Wrbna Racing 86600
5 UAB Žirgo Startas 73700
6 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 73520
7 G., R. i K. Gorczyca 70630
8 M. Gromala i K. Kozłowska 67030
9 D. Jaskólski 59100
10 A. Łabędzki 53740
11 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 48600
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 44890
13 Z. Górski i K. Mirpuri 40400
14 Z. Górski 33860
15 A. Wyrzyk 32700
16 M. Metza-Jodłowska 32240
17 SK Michałów 32000
18 J. Precliková 32000
19 V. Vocetka 31400
20 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
21 B. Olkowska 30800
22 V. Timoshenko 29300
23 P. Krakowiak 28100
24 M. Krzyśków i K. Brygier 27880
25 K. Rogowski 27270
26 O. Braz i T. Pastuszka 27050
27 T. Sieradzki 26920
28 Abbas Akbar Al Mulla 24840
29 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 24600
30 W. Sikorski i R. Świątek 24000
31 J. i J. Zalewscy 23800
32 Estel Studio Sp. z o. o. 23100
33 A. Omen 23050
34 K. Goździalski 22360
35 D. Turkowska 19410
36 R. Piwko 19300
37 A. Marczak 19050
38 M. Borkowski 18130
39 T. i K. Dębowscy 18040
40 M. Szpar 17700
41 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
42 N. Kosiński 17250
43 D. Mioduszewski 17150
44 N. Magomedov 16700
45 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
46 SK Michałów i E. Zahariev 16010
47 PKZ GmbH 16000
48 SK Jaroszówka 15930
49 Z. Zahariev 15600
50 SK Michałów i M. Łojek 15300
51 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
52 R. Urbański i K. Rogowski 14460
53 Alfred F. Laskowski 14390
54 W. Krzemiński 14000
55 R. Płatek 13640
56 M. Dziedzic i M. Boruta 13300
57 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 13260
58 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13050
59 B. Białowąs 13000
60 M. Kobus i A. Wyrzyk 12850
61 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
62 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12600
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 12320
64 M. Stanisławska 12200
65 SK Iwno 12100
66 Millennium Stud Sp. z o.o. 11850
67 S. Mladenovic 11770
68 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11550
69 M. Biały 11500
70 E. Porębna 11260
71 W. Kryszyłowicz 10980
72 K. Mirpuri 10950
73 K. Falba 10920
74 Futurenet Inc 10700
75 C. J. Gołaszewski 10480
76 K. Łukasiewicz 10400
77 M. i H. Kopel 10370
78 M. Trela 10370
79 D. Zalewski 10260
80 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
81 Loko trans s.r.o. 10000
82 K. i M. Wolanin i M. Kozak 10000
83 K. Zatloukal 9900
84 J. Klimczak 9900
85 A., M. i P. Laskowscy 9620
86 K. i M. Mazur 9450
87 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
88 F. Dill 9000
89 E. Lasota 8840
90 Č. Olehla 8800
91 T. Pastuszka 8740
92 J. Ryżkowski 8720
93 O. Bottura 8580
94 K. Dynarowska 8540
95 D. Mitrovic 8540
96 P. Szmigiel 8400
97 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 8400
98 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 8300
99 R. Ask 7760
100 K. Miondlikowski 7700
101 Ł. Such i I. Władysiak 7470
102 J. Velechovská 7300
103 T., E. i J. Rucińscy 7210
104 SK Iwno i M. Łojek 7000
105 I., D. i M. Jaskólscy 7000
106 A. Wójtowicz 6800
107 Crows s.r.o. 6710
108 K. Bukład 6580
109 J. Głowacki 6500
110 I. Wójcik, A. Zielińska 6480
111 P. Urbańska 6400
112 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
113 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
114 K. Zakolski 5960
115 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5950
116 SK Iwno i E. Zahariev 5940
117 K. Urbańczyk 5800
118 T. Nowak 5760
119 W. Guz 5700
120 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
121 M. i M. Wnorowscy 5520
122 M. Gołębiowska 5500
123 P. Falzmann 5450
124 R. Sumiła 5440
125 M. Zawada 5400
126 SK Iwno i Niespodzianka 5250
127 R. Świątek 5060
128 SK Moszna i M. Janikowski 5000
129 Evidencia Dokumentation HB 5000
130 A. Trela 4800
131 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
132 Günay Equestrian Invest GmbH 4460
133 B. i M. Pokrywka 4270
134 A. Borkowski 4270
135 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 4200
136 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
137 A. Kovćin 4200
138 Barjas M MS Alajmi 4080
139 C. Albrecht 4000
140 J., D., W. i Ż. Sito 3900
141 L. Błaszczyk 3880
142 K. Maryniak 3430
143 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
144 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
145 M. Przączak 2800
146 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 2800
147 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2800
148 K. Zawiliński 2730
149 G. Sęczek 2720
150 A. Maślanka 2720
151 V. Pospíšil 2700
152 Moravol, s.r.o. 2700
153 P. Wasilewski 2560
154 S. Plavac i M. Łojek 2500
155 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
156 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
157 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
158 A. Škrášková 2300
159 J. Votava 2100
160 Z. Keclik 2100
161 J. Traka 2100
162 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
163 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
164 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
165 M. Thiry 1830
166 G. Kogut 1830
167 L. Komárek 1800
168 Ekofarma Rybár 1800
169 U. i W. J. Engel 1750
170 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
171 SK Krasne i M. Janikowski 1590
172 Niespodzianka 1560
173 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 1440
174 R. Mamajek 1410
175 M. Rogowska 1400
176 G. Kozak 1400
177 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
178 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1400
179 M. Sijka 1360
180 M. Kosicki 1360
181 W. Esch 1360
182 P. Głowacki 1250
183 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
184 J. Rejman 1220
185 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
186 Y. Baizharkinov 1050
187 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
188 M. Kryszyłowicz 1000
189 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
190 MK M. Kaszubowski 900
191 B. Zuzek 870
192 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
193 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
194 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
195 P. Kašný 700
196 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 700
197 Volteo Horse Service 700
198 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 700
199 G. Łątka 690
200 G. Dudek 680
201 SK Michałów i B. Głowacki 680
202 R. Ptach 680
203 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
204 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
205 D. Such 610
206 T. Czerwiński 610
207 M. Łojek i M. Zawada 580
208 MB Arabians Sp. z o.o. 580
209 J. Sawicki 500
210 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
211 My First Racehorse Ltd 350
212 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
213 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
214 A. Iżewska 240
215 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
216 W. Pawlak 0
217 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
218 SK Krasne i Niespodzianka 0
219 E. Wołoszyn 0
220 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
221 P. i J. Łucki 0
222 K. Litwiniak 0
223 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
224 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 0
225 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
226 R. Czernik 0
227 R. Z. Zieliński 0
228 Staj Ždarsky 0
229 Uni-Res Sp. z o.o. 0
230 SK Moszna i M. Łojek 0
231 J. Domańska 0
232 SK Krasne 0
233 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
234 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
235 A. Milanov 0
236 R. Połeć i G. Płociński 0
237 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
238 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
239 S. i M. Dupliccy 0
240 M. Mełnicki 0
241 Ch. Schriever 0
242 T. Rybicki 0
243 M. Filipowska 0
244 P. Talarek 0
245 B. Dolniak – Regen Medicine 0
246 P. Drutowski 0
247 Stebel Sp. z o.o. 0
248 A. Lange 0
249 MM Invest i Maria Bober 0
250 R. Benš 0
251 R. Szpar 0
252 A. Urbanowski 0
2652650

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej