Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 354200
2 SK Janów Podlaski 350880
3 M. Gromala i K. Kozłowska 279370
4 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 277860
5 UAB Žirgo Startas 262730
6 Plavac Sp. z o.o. 245860
7 Polska AKF Sp. z o.o. 229460
8 G., R. i K. Gorczyca 152970
9 Z. Górski i K. Mirpuri 135650
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 134410
11 J. Precliková 132000
12 Z. Górski 129610
13 Estel Studio Sp. z o. o. 113380
14 Wrbna Racing 101600
15 K. Falba 98800
16 A. Łabędzki 90110
17 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
18 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 83250
19 V. Timoshenko 81450
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78450
21 P. Krakowiak 74160
22 Elektrizace Železnic Praha a.s. 73600
23 T. Sieradzki 73520
24 SK Iwno i Niespodzianka 69250
25 M. Borkowski 68530
26 Millennium Stud Sp. z o.o. 67950
27 W. Krzemiński 66950
28 SK Michałów 64880
29 D. Turkowska 60630
30 M. Metza-Jodłowska 60140
31 Abbas Akbar Al Mulla 55110
32 K. Goździalski 54180
33 P. Falzmann 53700
34 O. Braz i T. Pastuszka 52850
35 D. Zalewski 50980
36 K. Rogowski 50590
37 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 49850
38 A. Omen 48900
39 J. Nesteruk i K. Kamińska 48360
40 C. J. Gołaszewski 47640
41 O. Bottura 46380
42 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 44550
43 M. Krzyśków i K. Brygier 44480
44 A. Wyrzyk 43850
45 B. Olkowska 42300
46 „SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
47 V. Vocetka 39930
48 Č. Olehla 39300
49 A. Kovćin 37950
50 T. i K. Dębowscy 37940
51 SK Jaroszówka 37850
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37040
53 A. Marczak 36740
54 SK Michałów i E. Zahariev 36280
55 Z. Zahariev 36270
56 M. Dziedzic i M. Boruta 35500
57 N. Kosiński 34660
58 J. i J. Zalewscy 34400
59 E. Lasota 33840
60 SK Iwno 33050
61 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
62 K. Mirpuri 32100
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 31160
64 R. Urbański i K. Rogowski 29660
65 T. Pastuszka 29030
66 K. i M. Wolanin i M. Kozak 28900
67 J. Ryżkowski 28600
68 W. Kryszyłowicz 28500
69 M. Szpar 28400
70 R. Piwko 27700
71 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 27370
72 PKZ GmbH 26900
73 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26650
74 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 26550
75 K. Zakolski 26320
76 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 25060
77 M. Kobus i A. Wyrzyk 24550
78 R. Sumiła 24130
79 J. Velechovská 24100
80 W. Sikorski i R. Świątek 24000
81 SK Widzów – A. Tyszko 23400
82 S. Weresiński i M. Lichocińska 22650
83 P. Urbańska 22610
84 J. Traka 22500
85 SK Michałów i M. Łojek 22400
86 Barjas M MS Alajmi 21760
87 A., M. i P. Laskowscy 21620
88 M. Biały 20750
89 S. Mladenovic 20570
90 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 19600
91 J., D., W. i Ż. Sito 19500
92 A. Wójtowicz 19030
93 Günay Equestrian Invest GmbH 18800
94 P. Pirzecki i N. Hendzel 18610
95 E. Porębna 18510
96 N. Magomedov 18500
97 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 18200
98 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
99 K. i M. Mazur 18050
100 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 17800
101 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
102 D. Mioduszewski 17150
103 P. Szmigiel 17100
104 Futurenet Inc 17000
105 Alfred F. Laskowski 16910
106 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 16900
107 J. Głowacki 16700
108 W. Esch 16010
109 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
110 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 15000
111 B. Białowąs 15000
112 M. Zawada 14900
113 A. Trela 14800
114 W. Guz 14600
115 M. Sijka 14140
116 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
117 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 13650
118 R. Płatek 13640
119 L. Błaszczyk 13210
120 Ł. Such i I. Władysiak 12970
121 M. Stanisławska 12900
122 M. Przączak 12400
123 Evidencia Dokumentation HB 12000
124 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11900
125 SK Moszna i M. Łojek 11550
126 K. Maryniak 11430
127 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
128 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 10950
129 M. i H. Kopel 10820
130 J. Szweycer i M. Janikowski 10800
131 K. Miondlikowski 10500
132 K. Łukasiewicz 10400
133 M. Trela 10370
134 E. i L. Kasprowicz 10330
135 K. Urbańczyk 10240
136 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 10100
137 Loko trans s.r.o. 10000
138 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 10000
139 J. Klimczak 9900
140 V. Pospíšil 9900
141 K. Zatloukal 9900
142 W. Raszyńska i K. Szymański 9900
143 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
144 A. Borkowski 9170
145 D. Mitrovic 9150
146 K. Dynarowska 9140
147 Z. Keclik 9100
148 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 9100
149 F. Dill 9000
150 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
151 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 9000
152 E. i B. Giedyk 9000
153 G. Kozak 8800
154 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8750
155 R. Ask 8720
156 P. Wasilewski 8480
157 Ch. Schriever 8450
158 P. Talarek 8440
159 M. i M. Wnorowscy 8400
160 SK Iwno i E. Zahariev 8340
161 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
162 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8150
163 M. Gołębiowska 8000
164 T., E. i J. Rucińscy 7890
165 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 7840
166 B. i M. Pokrywka 7670
167 K. Litwiniak 7500
168 M. Kosicki i L. Staniszewski 7480
169 SK Iwno i K. Rogowski 7360
170 Crows s.r.o. 7060
171 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
172 S. Plavac i M. Łojek 7000
173 I., D. i M. Jaskólscy 7000
174 SK Iwno i M. Łojek 7000
175 K. Bukład 6970
176 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
177 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
178 R. Szpar 6300
179 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
180 T. Nowak 6240
181 SK Moszna i M. Janikowski 6200
182 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
183 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
184 Charvat Group, s.r.o. 6000
185 M. Kryszyłowicz 5880
186 R. Ptach 5440
187 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
188 Uni-Res Sp. z o.o. 5300
189 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
190 R. Świątek 5060
191 H. Poledníková 4800
192 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
193 T. Rybicki 4700
194 Niespodzianka 4320
195 E. i R. Urbańscy 4050
196 C. Albrecht 4000
197 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 3900
198 A. Majchrzak 3880
199 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
200 K. Zawiliński 3530
201 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
202 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3100
203 G. Sęczek 3060
204 M. Thiry 3050
205 D. Such 3010
206 Syndikát hvězda-Olehla 3000
207 U. i W. J. Engel 2980
208 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2950
209 G. Kogut 2780
210 Stebel Sp. z o.o. 2720
211 M. Kosicki i P. Nojszewski 2720
212 A. Maślanka 2720
213 M. Kosicki 2720
214 MJT Sp. z o.o. 2700
215 Moravol, s.r.o. 2700
216 B. Zuzek 2600
217 Y. Baizharkinov 2450
218 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
219 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
220 A. Škrášková 2300
221 J. Votava 2100
222 K. Falba i K. Urbańczyk 2060
223 G. Dudek 2040
224 SK Krasne i M. Janikowski 2040
225 R. Z. Zieliński 2020
226 J. Sawicki 2000
227 L. Komárek 1800
228 A. Żyłkowska i E. Porębna 1800
229 Ekofarma Rybár 1800
230 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
231 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
232 B. Ćwik 1500
233 R. Mamajek 1410
234 M. Rogowska 1400
235 T. Wicher 1400
236 A. Urbanowski 1360
237 M. Falzmann 1350
238 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
239 P. Głowacki 1250
240 J. Rejman 1220
241 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
242 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
243 M. Filipowska 1200
244 Investstar – M. Sola 1110
245 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
246 My First Racehorse Ltd 1050
247 G. Łątka 1030
248 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
249 MK M. Kaszubowski 900
250 D. Wrzosek 900
251 Lucky Service, s.r.o. 900
252 I. K. Art s.r.o. 900
253 R. Benš 800
254 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
255 P. Kašný 700
256 Volteo Horse Service 700
257 SK Michałów i B. Głowacki 680
258 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
259 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
260 T. Czerwiński 610
261 S. Chrząstowski 600
262 M. Łojek i M. Zawada 580
263 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
264 E. i J. Rucińskie 340
265 SK Krasne 300
266 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
267 M. Mełnicki 240
268 A. Iżewska 240
269 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
270 J. Domańska 0
271 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
272 A. Lange 0
273 E. Wołoszyn 0
274 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
275 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
276 M. Kosicki i J. Boruta 0
277 SK Krasne i Niespodzianka 0
278 A. Woźniak 0
279 K. Miondlikowski i B. Inda 0
280 P. i J. Łucki 0
281 A. Milanov 0
282 D. Kübbeler 0
283 K. Goździalski i M. Janikowski 0
284 Staj Ždarsky 0
285 M. Malinowski 0
286 R. Czernik 0
287 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
288 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
289 P. Drutowski 0
290 J. Hrudka 0
291 L. Boharewicz 0
292 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
293 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
294 S. i M. Dupliccy 0
295 MM Invest i Maria Bober 0
296 TOK Capital Sp. z o. o. 0
297 R. Połeć i G. Płociński 0
298 K. Stoch 0
299 K. Duda 0
300 W. Pawlak 0
301 J. Szweycer 0
7392200

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej