Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 24-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 159100
2 SK Janów Podlaski 142140
3 Plavac Sp. z o.o. 129660
4 UAB Žirgo Startas 124230
5 Polska AKF Sp. z o.o. 120460
6 G., R. i K. Gorczyca 96040
7 M. Gromala i K. Kozłowska 95190
8 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 87520
9 Wrbna Racing 86600
10 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 78600
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 71080
12 A. Łabędzki 62340
13 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
14 Z. Górski i K. Mirpuri 52400
15 Z. Górski 49140
16 Estel Studio Sp. z o. o. 48900
17 M. Metza-Jodłowska 44240
18 B. Olkowska 41400
19 K. Rogowski 40070
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 38400
21 V. Timoshenko 38300
22 M. Borkowski 38130
23 A. Wyrzyk 37500
24 SK Michałów 36080
25 O. Braz i T. Pastuszka 35850
26 Abbas Akbar Al Mulla 32600
27 A. Omen 32500
28 J. Precliková 32000
29 V. Vocetka 31400
30 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
31 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
32 P. Krakowiak 29160
33 D. Turkowska 28810
34 J. i J. Zalewscy 27400
35 T. Sieradzki 26920
36 A. Marczak 26090
37 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 26060
38 Nessa Arabians Sp. z o.o. 24960
39 N. Kosiński 24600
40 R. Urbański i K. Rogowski 24360
41 W. Sikorski i R. Świątek 24000
42 SK Iwno i Niespodzianka 23950
43 K. Goździalski 23860
44 R. Piwko 22900
45 T. Pastuszka 22580
46 D. Zalewski 21700
47 M. Dziedzic i M. Boruta 21500
48 O. Bottura 20380
49 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 20000
50 A. Biedrzycki – AB GLASS 19640
51 K. Mirpuri 18800
52 T. i K. Dębowscy 18340
53 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 18150
54 SK Iwno 18100
55 SK Jaroszówka 18050
56 Z. Zahariev 17720
57 M. Szpar 17700
58 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
59 PKZ GmbH 17400
60 D. Mioduszewski 17150
61 P. Urbańska 17100
62 W. Krzemiński 16800
63 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 16700
64 N. Magomedov 16700
65 A., M. i P. Laskowscy 16520
66 SK Michałów i E. Zahariev 16410
67 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16000
68 SK Michałów i M. Łojek 15980
69 Millennium Stud Sp. z o.o. 15450
70 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
71 Alfred F. Laskowski 14390
72 Futurenet Inc 14300
73 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13950
74 A. Kovćin 13800
75 M. Kobus i A. Wyrzyk 13750
76 R. Płatek 13640
77 E. Porębna 13510
78 W. Kryszyłowicz 13380
79 B. Białowąs 13000
80 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
81 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
82 P. Falzmann 12400
83 C. J. Gołaszewski 12320
84 R. Sumiła 12240
85 M. Stanisławska 12200
86 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
87 S. Mladenovic 11770
88 M. Biały 11500
89 K. Falba 10920
90 M. i H. Kopel 10820
91 E. Lasota 10640
92 K. Miondlikowski 10500
93 J. Ryżkowski 10420
94 K. Łukasiewicz 10400
95 M. Trela 10370
96 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
97 Loko trans s.r.o. 10000
98 J., D., W. i Ż. Sito 9900
99 K. Zatloukal 9900
100 J. Klimczak 9900
101 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 9800
102 A. Trela 9600
103 K. i M. Mazur 9450
104 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
105 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9000
106 F. Dill 9000
107 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8800
108 Č. Olehla 8800
109 R. Ask 8720
110 Günay Equestrian Invest GmbH 8660
111 K. Dynarowska 8540
112 D. Mitrovic 8540
113 P. Szmigiel 8400
114 M. Zawada 8200
115 W. Esch 8160
116 M. i M. Wnorowscy 7920
117 I. Wójcik, A. Zielińska 7880
118 J. Głowacki 7860
119 Ł. Such i I. Władysiak 7470
120 J. Velechovská 7300
121 T., E. i J. Rucińscy 7210
122 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
123 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
124 Crows s.r.o. 7060
125 SK Iwno i M. Łojek 7000
126 I., D. i M. Jaskólscy 7000
127 K. Urbańczyk 6960
128 A. Wójtowicz 6800
129 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
130 J. Traka 6600
131 K. Bukład 6580
132 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
133 T. Nowak 6240
134 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
135 K. Zakolski 5960
136 SK Iwno i E. Zahariev 5940
137 Ch. Ruiz-Fouquet 5920
138 W. Guz 5700
139 B. i M. Pokrywka 5670
140 G. Kozak 5600
141 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
142 M. Gołębiowska 5500
143 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5400
144 R. Świątek 5060
145 SK Moszna i M. Janikowski 5000
146 Evidencia Dokumentation HB 5000
147 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
148 A. Borkowski 4270
149 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
150 Barjas M MS Alajmi 4080
151 C. Albrecht 4000
152 L. Błaszczyk 3880
153 Niespodzianka 3880
154 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 3600
155 K. Zawiliński 3530
156 K. Maryniak 3430
157 R. Ptach 3400
158 P. Wasilewski 3360
159 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
160 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
161 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
162 M. Przączak 2800
163 G. Kogut 2780
164 A. Maślanka 2720
165 G. Sęczek 2720
166 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 2720
167 E. i R. Urbańscy 2700
168 Moravol, s.r.o. 2700
169 V. Pospíšil 2700
170 S. Plavac i M. Łojek 2500
171 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
172 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
173 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
174 Stebel Sp. z o.o. 2380
175 A. Škrášková 2300
176 U. i W. J. Engel 2280
177 Z. Keclik 2100
178 J. Votava 2100
179 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
180 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
181 M. Thiry 1830
182 Ekofarma Rybár 1800
183 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
184 E. i L. Kasprowicz 1800
185 L. Komárek 1800
186 M. Sijka 1760
187 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
188 M. Kryszyłowicz 1680
189 SK Krasne i M. Janikowski 1590
190 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 1550
191 SK Moszna i M. Łojek 1500
192 R. Mamajek 1410
193 M. Rogowska 1400
194 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
195 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
196 M. Kosicki 1360
197 A. Urbanowski 1360
198 P. Głowacki 1250
199 J. Rejman 1220
200 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
201 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
202 B. Zuzek 1160
203 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
204 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1070
205 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
206 My First Racehorse Ltd 1050
207 Y. Baizharkinov 1050
208 R. Z. Zieliński 1020
209 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
210 SK Iwno i K. Rogowski 900
211 MK M. Kaszubowski 900
212 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
213 P. Kašný 700
214 T. Rybicki 700
215 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
216 Volteo Horse Service 700
217 G. Łątka 690
218 G. Dudek 680
219 SK Michałów i B. Głowacki 680
220 T. Czerwiński 610
221 D. Such 610
222 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
223 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
224 S. Chrząstowski 600
225 M. Łojek i M. Zawada 580
226 J. Sawicki 500
227 Ch. Schriever 350
228 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
229 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
230 Uni-Res Sp. z o.o. 300
231 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
232 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
233 R. Szpar 240
234 A. Iżewska 240
235 M. Mełnicki 240
236 SK Krasne 0
237 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
238 S. i M. Dupliccy 0
239 J. Domańska 0
240 A. Milanov 0
241 R. Benš 0
242 K. Stoch 0
243 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
244 M. Filipowska 0
245 R. Czernik 0
246 B. Dolniak – Regen Medicine 0
247 P. i J. Łucki 0
248 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
249 L. Boharewicz 0
250 W. Pawlak 0
251 R. Połeć i G. Płociński 0
252 P. Talarek 0
253 MM Invest i Maria Bober 0
254 E. Wołoszyn 0
255 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
256 SK Krasne i Niespodzianka 0
257 K. Litwiniak 0
258 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
259 P. Drutowski 0
260 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
261 Staj Ždarsky 0
262 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
263 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
264 A. Lange 0
3644200

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej