Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 279930
2 M. Gromala i K. Kozłowska 252490
3 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 210870
4 Polska AKF Sp. z o.o. 200810
5 Plavac Sp. z o.o. 189710
6 UAB Žirgo Startas 173030
7 D. Jaskólski 169700
8 G., R. i K. Gorczyca 140390
9 Z. Górski i K. Mirpuri 121150
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 105250
11 Wrbna Racing 96600
12 Z. Górski 91660
13 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
14 A. Łabędzki 75880
15 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 72100
16 Estel Studio Sp. z o. o. 61600
17 P. Krakowiak 59760
18 M. Metza-Jodłowska 59640
19 SK Michałów 54380
20 Millennium Stud Sp. z o.o. 53850
21 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
22 SK Iwno i Niespodzianka 52900
23 O. Braz i T. Pastuszka 52850
24 D. Zalewski 49500
25 T. Sieradzki 48620
26 M. Borkowski 46530
27 K. Goździalski 45660
28 A. Wyrzyk 43850
29 A. Omen 43500
30 K. Rogowski 43100
31 B. Olkowska 41700
32 Abbas Akbar Al Mulla 40000
33 V. Vocetka 39400
34 V. Timoshenko 39200
35 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 37960
36 D. Turkowska 37810
37 A. Marczak 36290
38 J. i J. Zalewscy 34400
39 A. Kovćin 33750
40 O. Bottura 33740
41 Z. Zahariev 33720
42 N. Kosiński 33600
43 Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
44 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
45 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
46 M. Krzyśków i K. Brygier 32480
47 M. Dziedzic i M. Boruta 32000
48 J. Precliková 32000
49 SK Jaroszówka 31850
50 T. i K. Dębowscy 29640
51 SK Iwno 29550
52 K. Mirpuri 28800
53 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 28250
54 R. Urbański i K. Rogowski 27660
55 SK Michałów i E. Zahariev 26650
56 R. Piwko 25300
57 A. Biedrzycki – AB GLASS 24640
58 K. Zakolski 24120
59 W. Sikorski i R. Świątek 24000
60 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
61 T. Pastuszka 23030
62 K. i M. Wolanin i M. Kozak 22900
63 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 22150
64 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
65 C. J. Gołaszewski 21940
66 A., M. i P. Laskowscy 21020
67 M. Biały 20300
68 PKZ GmbH 20200
69 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
70 K. Falba 19920
71 P. Urbańska 19760
72 W. Kryszyłowicz 18600
73 E. Porębna 18510
74 S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
75 SK Michałów i M. Łojek 18440
76 P. Falzmann 18400
77 M. Szpar 18400
78 A. Wójtowicz 18280
79 W. Krzemiński 17750
80 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
81 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17250
82 D. Mioduszewski 17150
83 Futurenet Inc 17000
84 N. Magomedov 16700
85 I. Wójcik, A. Zielińska 16680
86 W. Esch 16010
87 R. Sumiła 15930
88 Alfred F. Laskowski 15910
89 M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
90 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
91 J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
92 J. Ryżkowski 15320
93 B. Białowąs 15000
94 M. Zawada 14200
95 M. Sijka 14140
96 A. Trela 13840
97 R. Płatek 13640
98 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 13300
99 Ł. Such i I. Władysiak 12970
100 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
101 L. Błaszczyk 12800
102 J., D., W. i Ż. Sito 12300
103 M. Stanisławska 12200
104 Günay Equestrian Invest GmbH 12080
105 E. Lasota 11840
106 S. Mladenovic 11770
107 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
108 J. Głowacki 11260
109 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
110 K. i M. Mazur 11050
111 M. i H. Kopel 10820
112 SK Widzów – A. Tyszko 10800
113 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 10600
114 W. Guz 10600
115 K. Miondlikowski 10500
116 K. Łukasiewicz 10400
117 M. Trela 10370
118 J. Velechovská 10100
119 Loko trans s.r.o. 10000
120 J. Klimczak 9900
121 K. Zatloukal 9900
122 P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
123 J. Traka 9600
124 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
125 D. Mitrovic 9150
126 Z. Keclik 9100
127 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
128 F. Dill 9000
129 Č. Olehla 8800
130 G. Kozak 8800
131 R. Ask 8720
132 P. Szmigiel 8700
133 K. Dynarowska 8540
134 K. Maryniak 8430
135 M. i M. Wnorowscy 8400
136 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
137 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
138 M. Gołębiowska 8000
139 J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
140 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7800
141 A. Borkowski 7670
142 M. Przączak 7600
143 T., E. i J. Rucińscy 7550
144 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
145 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
146 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
147 B. i M. Pokrywka 7170
148 P. Wasilewski 7120
149 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
150 Crows s.r.o. 7060
151 I., D. i M. Jaskólscy 7000
152 SK Iwno i M. Łojek 7000
153 K. Bukład 6970
154 K. Urbańczyk 6960
155 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
156 Barjas M MS Alajmi 6800
157 S. Plavac i M. Łojek 6700
158 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
159 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
160 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
161 V. Pospíšil 6300
162 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
163 T. Nowak 6240
164 SK Iwno i E. Zahariev 5940
165 SK Moszna i M. Janikowski 5600
166 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
167 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
168 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 5090
169 R. Świątek 5060
170 Evidencia Dokumentation HB 5000
171 M. Kosicki i L. Staniszewski 4760
172 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
173 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
174 Niespodzianka 4120
175 M. Kryszyłowicz 4080
176 R. Ptach 4080
177 E. i R. Urbańscy 4050
178 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
179 C. Albrecht 4000
180 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
181 K. Zawiliński 3530
182 SK Moszna i M. Łojek 3450
183 T. Rybicki 3400
184 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
185 G. Sęczek 3060
186 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
187 Syndikát hvězda-Olehla 3000
188 U. i W. J. Engel 2980
189 G. Kogut 2780
190 A. Maślanka 2720
191 Stebel Sp. z o.o. 2720
192 Moravol, s.r.o. 2700
193 SK Iwno i K. Rogowski 2700
194 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
195 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
196 A. Škrášková 2300
197 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 2150
198 B. Zuzek 2120
199 J. Votava 2100
200 R. Z. Zieliński 2020
201 J. Sawicki 2000
202 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
203 Ch. Schriever 1850
204 M. Thiry 1830
205 L. Komárek 1800
206 E. i L. Kasprowicz 1800
207 Ekofarma Rybár 1800
208 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
209 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
210 SK Krasne i M. Janikowski 1590
211 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1550
212 Uni-Res Sp. z o.o. 1500
213 R. Mamajek 1410
214 M. Rogowska 1400
215 T. Wicher 1400
216 M. Kosicki 1360
217 A. Urbanowski 1360
218 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
219 P. Głowacki 1250
220 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
221 J. Rejman 1220
222 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
223 R. Szpar 1200
224 Y. Baizharkinov 1050
225 My First Racehorse Ltd 1050
226 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
227 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
228 I. K. Art s.r.o. 900
229 MK M. Kaszubowski 900
230 D. Wrzosek 900
231 A. Majchrzak 820
232 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
233 R. Benš 800
234 M. Falzmann 750
235 Volteo Horse Service 700
236 P. Kašný 700
237 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
238 G. Łątka 690
239 G. Dudek 680
240 SK Michałów i B. Głowacki 680
241 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
242 T. Czerwiński 610
243 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
244 D. Such 610
245 S. Chrząstowski 600
246 M. Łojek i M. Zawada 580
247 Investstar – M. Sola 500
248 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
249 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 300
250 K. Litwiniak 300
251 SK Krasne 300
252 M. Mełnicki 240
253 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
254 A. Iżewska 240
255 E. Wołoszyn 0
256 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
257 SK Krasne i Niespodzianka 0
258 Staj Ždarsky 0
259 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
260 A. Milanov 0
261 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
262 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
263 M. Filipowska 0
264 K. Goździalski i M. Janikowski 0
265 P. Talarek 0
266 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 0
267 S. i M. Dupliccy 0
268 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
269 R. Połeć i G. Płociński 0
270 P. i J. Łucki 0
271 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
272 R. Czernik 0
273 K. Stoch 0
274 J. Domańska 0
275 P. Drutowski 0
276 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
277 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
278 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
279 A. Lange 0
280 A. Woźniak 0
281 L. Boharewicz 0
282 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
283 W. Pawlak 0
284 MM Invest i Maria Bober 0
285 K. Falba i K. Urbańczyk 0
5439850

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej