Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 28-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1. SK Janów Podlaski 295830
2. M. Gromala i K. Kozłowska 252490
3. A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 237010
4. D. Jaskólski 223700
5. Polska AKF Sp. z o.o. 200810
6. Plavac Sp. z o.o. 197460
7. UAB Žirgo Startas 194630
8. G., R. i K. Gorczyca 140390
9. Z. Górski i K. Mirpuri 121150
10. Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 106450
11. Wrbna Racing 96600
12. Z. Górski 94380
13. A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
14. A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
15. A. Łabędzki 75880
16. Estel Studio Sp. z o. o. 74520
17. B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 72100
18. P. Krakowiak 62760
19. M. Metza-Jodłowska 59640
20. Millennium Stud Sp. z o.o. 56250
21. SK Michałów 54380
22. SK Iwno i Niespodzianka 52900
23. O. Braz i T. Pastuszka 52850
24. T. Sieradzki 50120
25. V. Timoshenko 49800
26. D. Zalewski 49500
27. K. Goździalski 47580
28. M. Borkowski 46530
29. K. Rogowski 46290
30. A. Omen 45900
31. Abbas Akbar Al Mulla 44800
32. A. Wyrzyk 43850
33. D. Turkowska 43810
34. M. Krzyśków i K. Brygier 41830
35. B. Olkowska 41700
36. V. Vocetka 39400
37. SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 37960
38. SK Jaroszówka 37850
39. W. Krzemiński 36950
40. A. Marczak 36290
41. J. i J. Zalewscy 34400
42. R. Urbański i K. Rogowski 34260
43. A. Kovćin 33750
44. O. Bottura 33740
45. Z. Zahariev 33720
46. Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
47. N. Kosiński 33600
48. Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
49. J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
50. M. Dziedzic i M. Boruta 32600
51. J. Precliková 32000
52. T. i K. Dębowscy 29640
53. SK Iwno 29550
54. T. Pastuszka 29030
55. JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 28850
56. K. Mirpuri 28800
57. SK Michałów i E. Zahariev 28640
58. A. Biedrzycki – AB GLASS 25320
59. R. Piwko 25300
60. A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 24550
61. K. Zakolski 24120
62. W. Sikorski i R. Świątek 24000
63. K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
64. C. J. Gołaszewski 23300
65. K. i M. Wolanin i M. Kozak 22900
66. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
67. A., M. i P. Laskowscy 21020
68. K. Falba 20600
69. M. Biały 20300
70. PKZ GmbH 20200
71. O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
72. SK Widzów – A. Tyszko 19800
73. P. Urbańska 19760
74. SK Michałów i M. Łojek 19120
75. P. Falzmann 18700
76. W. Kryszyłowicz 18600
77. E. Porębna 18510
78. N. Magomedov 18500
79. S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
80. M. Szpar 18400
81. A. Wójtowicz 18280
82. S. Mladenovic 17770
83. J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
84. J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17250
85. D. Mioduszewski 17150
86. Futurenet Inc 17000
87. I. Wójcik, A. Zielińska 16680
88. W. Esch 16010
89. R. Sumiła 15930
90. Alfred F. Laskowski 15910
91. P. Szmigiel 15700
92. J. Ryżkowski 15560
93. M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
94. J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
95. J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
96. J. Traka 15000
97. B. Białowąs 15000
98. Barjas M MS Alajmi 14960
99. M. Zawada 14900
100. M. Sijka 14140
101. J. Głowacki 13980
102. A. Trela 13840
103. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13800
104. R. Płatek 13640
105. O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 13300
106. Ł. Such i I. Władysiak 12970
107. E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
108. L. Błaszczyk 12800
109. J., D., W. i Ż. Sito 12300
110. M. Stanisławska 12200
111. Günay Equestrian Invest GmbH 12080
112. E. Lasota 11840
113. Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
114. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11500
115. K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
116. K. i M. Mazur 11050
117. K. Maryniak 10830
118. M. i H. Kopel 10820
119. W. Guz 10600
120. K. Miondlikowski 10500
121. K. Łukasiewicz 10400
122. M. Trela 10370
123. J. Velechovská 10100
124. Loko trans s.r.o. 10000
125. J. Klimczak 9900
126. K. Zatloukal 9900
127. P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
128. Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
129. K. Urbańczyk 9280
130. D. Mitrovic 9150
131. Z. Keclik 9100
132. F. Dill 9000
133. A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
134. My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
135. Č. Olehla 8800
136. G. Kozak 8800
137. R. Ask 8720
138. K. Dynarowska 8540
139. M. i M. Wnorowscy 8400
140. M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
141. W. Raszyńska i K. Szymański 8100
142. M. Gołębiowska 8000
143. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
144. J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
145. T., E. i J. Rucińscy 7890
146. A. Borkowski 7670
147. M. Przączak 7600
148. B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
149. Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
150. B. i M. Pokrywka 7170
151. P. Wasilewski 7120
152. A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
153. Crows s.r.o. 7060
154. I., D. i M. Jaskólscy 7000
155. SK Iwno i M. Łojek 7000
156. K. Bukład 6970
157. Ch. Ruiz-Fouquet 6880
158. P. Talarek 6800
159. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
160. S. Plavac i M. Łojek 6700
161. W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
162. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
163. S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
164. V. Pospíšil 6300
165. T. Nowak 6240
166. SK Iwno i E. Zahariev 5940
167. SK Moszna i M. Janikowski 5900
168. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 5750
169. SK Moszna i M. Łojek 5550
170. M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
171. MB Arabians Sp. z o.o. 5160
172. A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 5090
173. R. Świątek 5060
174. Evidencia Dokumentation HB 5000
175. M. Kosicki i L. Staniszewski 4760
176. M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
177. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
178. Niespodzianka 4120
179. R. Ptach 4080
180. M. Kryszyłowicz 4080
181. E. i R. Urbańscy 4050
182. C. Albrecht 4000
183. SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
184. SK Iwno i K. Rogowski 3760
185. R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
186. A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 3600
187. K. Zawiliński 3530
188. T. Rybicki 3400
189. Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
190. G. Sęczek 3060
191. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
192. Syndikát hvězda-Olehla 3000
193. U. i W. J. Engel 2980
194. G. Kogut 2780
195. Stebel Sp. z o.o. 2720
196. A. Maślanka 2720
197. M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2710
198. Moravol, s.r.o. 2700
199. B. Zuzek 2600
200. Y. Baizharkinov 2450
201. B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
202. SK Iwno i P. Wróblewski 2400
203. E. i L. Kasprowicz 2330
204. A. Škrášková 2300
205. J. Votava 2100
206. SK Krasne i M. Janikowski 2040
207. R. Z. Zieliński 2020
208. J. Sawicki 2000
209. M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
210. Ch. Schriever 1850
211. M. Thiry 1830
212. J. Szweycer i M. Janikowski 1800
213. L. Komárek 1800
214. Ekofarma Rybár 1800
215. Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
216. M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
217. A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1500
218. Uni-Res Sp. z o.o. 1500
219. R. Mamajek 1410
220. T. Wicher 1400
221. M. Rogowska 1400
222. M. Kosicki 1360
223. A. Urbanowski 1360
224. J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
225. P. Głowacki 1250
226. T. Nowakowski i M. Salamon 1220
227. J. Rejman 1220
228. T. Pastuszka i N. Dahan 1210
229. R. Szpar 1200
230. Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
231. My First Racehorse Ltd 1050
232. B. Dolniak – Regen Medicine 1000
233. K. Falba i K. Urbańczyk 960
234. D. Wrzosek 900
235. I. K. Art s.r.o. 900
236. MK M. Kaszubowski 900
237. A. Majchrzak 820
238. R. Benš 800
239. Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
240. M. Falzmann 750
241. E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
242. P. Kašný 700
243. Volteo Horse Service 700
244. G. Łątka 690
245. SK Michałów i B. Głowacki 680
246. M. Kosicki i A. Grotkowski 680
247. G. Dudek 680
248. D. Such 610
249. T. Czerwiński 610
250. Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
251. S. Chrząstowski 600
252. M. Łojek i M. Zawada 580
253. Investstar – M. Sola 500
254. R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
255. SK Krasne 300
256. K. Litwiniak 300
257. M. Norenius – Stal Järsgarden 240
258. A. Iżewska 240
259. M. Mełnicki 240
260. K. Stoch 0
261. Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
262. J. Domańska 0
263. D. Kübbeler 0
264. A. Żyłkowska i E. Porębna 0
265. P. Drutowski 0
266. SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
267. L. Boharewicz 0
268. A. Frątczak i K. Zawiliński 0
269. A. Lange 0
270. M. Kosicki i E. Grotkowska 0
271. T. Pastuszka i Y. Hamad 0
272. E. Wołoszyn 0
273. R. Czernik 0
274. MM Invest i Maria Bober 0
275. M. Filipowska 0
276. S. i M. Dupliccy 0
277. T. Dębowski i Martyna Wolska 0
278. K. Goździalski i M. Janikowski 0
279. A. Woźniak 0
280. SK Krasne i Niespodzianka 0
281. P. i J. Łucki 0
282. Staj Ždarsky 0
283. Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
284. A. Milanov 0
285. P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
286. R. Połeć i G. Płociński 0
287. W. Pawlak 0
5792650

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej