Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 19-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 104060
2 Polska AKF Sp. z o.o. 95060
3 Wrbna Racing 86600
4 UAB Žirgo Startas 73700
5 G., R. i K. Gorczyca 69930
6 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 67120
7 M. Gromala i K. Kozłowska 67030
8 SK Janów Podlaski 60770
9 D. Jaskólski 59100
10 A. Łabędzki 53740
11 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 48600
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 44890
13 Z. Górski i K. Mirpuri 38600
14 M. Metza-Jodłowska 32240
15 J. Precliková 32000
16 SK Michałów 32000
17 V. Vocetka 31400
18 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
19 B. Olkowska 30800
20 Z. Górski 30660
21 V. Timoshenko 28600
22 P. Krakowiak 28100
23 T. Sieradzki 26920
24 O. Braz i T. Pastuszka 25600
25 M. Krzyśków i K. Brygier 25080
26 W. Sikorski i R. Świątek 24000
27 J. i J. Zalewscy 23800
28 A. Omen 23050
29 A. Wyrzyk 23000
30 K. Rogowski 21260
31 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 21000
32 K. Goździalski 20040
33 R. Piwko 19300
34 A. Marczak 19050
35 M. Borkowski 18130
36 T. i K. Dębowscy 18040
37 M. Szpar 17700
38 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
39 N. Kosiński 17250
40 D. Mioduszewski 17150
41 N. Magomedov 16700
42 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
43 Estel Studio Sp. z o. o. 16100
44 SK Michałów i E. Zahariev 16010
45 PKZ GmbH 16000
46 SK Jaroszówka 15930
47 Z. Zahariev 15600
48 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
49 Alfred F. Laskowski 14390
50 Abbas Akbar Al Mulla 14240
51 R. Urbański i K. Rogowski 14110
52 W. Krzemiński 14000
53 R. Płatek 13640
54 M. Dziedzic i M. Boruta 13300
55 B. Białowąs 13000
56 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 12920
57 M. Kobus i A. Wyrzyk 12850
58 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
59 M. Stanisławska 12200
60 D. Turkowska 12060
61 S. Mladenovic 11770
62 M. Biały 11500
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 11360
64 E. Porębna 11260
65 W. Kryszyłowicz 10980
66 K. Mirpuri 10950
67 K. Falba 10920
68 Futurenet Inc 10700
69 K. Łukasiewicz 10400
70 M. Trela 10370
71 M. i H. Kopel 10370
72 D. Zalewski 10260
73 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
74 Loko trans s.r.o. 10000
75 K. i M. Wolanin i M. Kozak 10000
76 SK Iwno 10000
77 K. Zatloukal 9900
78 C. J. Gołaszewski 9800
79 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 9800
80 A., M. i P. Laskowscy 9620
81 K. i M. Mazur 9450
82 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
83 J. Klimczak 9000
84 F. Dill 9000
85 Č. Olehla 8800
86 T. Pastuszka 8740
87 J. Ryżkowski 8720
88 O. Bottura 8580
89 D. Mitrovic 8540
90 K. Dynarowska 8540
91 P. Szmigiel 8400
92 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 8300
93 R. Ask 7760
94 K. Miondlikowski 7700
95 Ł. Such i I. Władysiak 7470
96 J. Velechovská 7300
97 T., E. i J. Rucińscy 7210
98 SK Iwno i M. Łojek 7000
99 I., D. i M. Jaskólscy 7000
100 A. Wójtowicz 6800
101 Crows s.r.o. 6710
102 K. Bukład 6580
103 I. Wójcik, A. Zielińska 6480
104 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
105 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
106 E. Lasota 6040
107 K. Zakolski 5960
108 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5950
109 SK Iwno i E. Zahariev 5940
110 J. Głowacki 5820
111 K. Urbańczyk 5800
112 SK Michałów i M. Łojek 5780
113 T. Nowak 5760
114 W. Guz 5700
115 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
116 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
117 M. i M. Wnorowscy 5520
118 M. Gołębiowska 5500
119 M. Zawada 5400
120 SK Iwno i Niespodzianka 5250
121 R. Świątek 5060
122 Evidencia Dokumentation HB 5000
123 P. Urbańska 5000
124 A. Trela 4800
125 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
126 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 4550
127 P. Falzmann 4550
128 B. i M. Pokrywka 4270
129 A. Borkowski 4270
130 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
131 A. Kovćin 4200
132 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 4200
133 Barjas M MS Alajmi 4080
134 C. Albrecht 4000
135 J., D., W. i Ż. Sito 3900
136 Günay Equestrian Invest GmbH 3880
137 SK Moszna i M. Janikowski 3600
138 K. Maryniak 3430
139 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
140 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
141 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
142 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 2800
143 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2800
144 K. Zawiliński 2730
145 R. Sumiła 2720
146 Moravol, s.r.o. 2700
147 V. Pospíšil 2700
148 P. Wasilewski 2560
149 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
150 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
151 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
152 A. Škrášková 2300
153 J. Traka 2100
154 J. Votava 2100
155 Z. Keclik 2100
156 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
157 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
158 M. Thiry 1830
159 G. Kogut 1830
160 Ekofarma Rybár 1800
161 L. Komárek 1800
162 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
163 U. i W. J. Engel 1750
164 SK Krasne i M. Janikowski 1590
165 Niespodzianka 1560
166 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 1440
167 R. Mamajek 1410
168 G. Kozak 1400
169 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1400
170 M. Przączak 1400
171 M. Rogowska 1400
172 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
173 M. Sijka 1360
174 G. Sęczek 1360
175 W. Esch 1360
176 M. Kosicki 1360
177 P. Głowacki 1250
178 J. Rejman 1220
179 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
180 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
181 L. Błaszczyk 1160
182 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
183 Y. Baizharkinov 1050
184 M. Kryszyłowicz 1000
185 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
186 MK M. Kaszubowski 900
187 B. Zuzek 870
188 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
189 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
190 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
191 S. Plavac i M. Łojek 700
192 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 700
193 Volteo Horse Service 700
194 P. Kašný 700
195 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 700
196 SK Michałów i B. Głowacki 680
197 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
198 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
199 T. Czerwiński 610
200 D. Such 610
201 MB Arabians Sp. z o.o. 580
202 M. Łojek i M. Zawada 580
203 J. Sawicki 500
204 My First Racehorse Ltd 350
205 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
206 G. Łątka 350
207 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
208 A. Iżewska 240
209 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
210 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
211 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
212 A. Milanov 0
213 Ch. Schriever 0
214 M. Mełnicki 0
215 P. Drutowski 0
216 M. Filipowska 0
217 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
218 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
219 B. Dolniak – Regen Medicine 0
220 A. Lange 0
221 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
222 R. Benš 0
223 T. Rybicki 0
224 A. Urbanowski 0
225 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
226 J. Domańska 0
227 W. Pawlak 0
228 P. i J. Łucki 0
229 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
230 E. Wołoszyn 0
231 R. Ptach 0
232 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
233 R. Szpar 0
234 R. Czernik 0
235 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
236 SK Krasne i Niespodzianka 0
237 K. Litwiniak 0
238 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
239 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 0
240 R. Połeć i G. Płociński 0
241 A. Maślanka 0
242 R. Z. Zieliński 0
243 Stebel Sp. z o.o. 0
244 S. i M. Dupliccy 0
245 Uni-Res Sp. z o.o. 0
246 Staj Ždarsky 0
247 SK Moszna i M. Łojek 0
248 SK Krasne 0
249 P. Talarek 0
250 MM Invest i Maria Bober 0
2481850

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej