Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 18-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 350880
2 M. Gromala i K. Kozłowska 279370
3 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 270060
4 Plavac Sp. z o.o. 242260
5 Polska AKF Sp. z o.o. 229460
6 D. Jaskólski 224600
7 UAB Žirgo Startas 199430
8 G., R. i K. Gorczyca 148770
9 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 134410
10 J. Precliková 132000
11 Z. Górski 129610
12 Z. Górski i K. Mirpuri 121750
13 Wrbna Racing 101600
14 A. Łabędzki 90110
15 Estel Studio Sp. z o. o. 88180
16 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
17 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 83250
18 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78100
19 Elektrizace Železnic Praha a.s. 73600
20 T. Sieradzki 73520
21 P. Krakowiak 71160
22 SK Iwno i Niespodzianka 69250
23 M. Borkowski 68530
24 K. Falba 65800
25 SK Michałów 64880
26 Millennium Stud Sp. z o.o. 64350
27 M. Metza-Jodłowska 60140
28 V. Timoshenko 58800
29 Abbas Akbar Al Mulla 55110
30 K. Goździalski 54180
31 P. Falzmann 53700
32 O. Braz i T. Pastuszka 52850
33 D. Turkowska 52830
34 D. Zalewski 50980
35 K. Rogowski 50590
36 A. Omen 48900
37 C. J. Gołaszewski 47640
38 O. Bottura 46380
39 M. Krzyśków i K. Brygier 44480
40 A. Wyrzyk 43850
41 B. Olkowska 41700
42 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 41450
43 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
44 V. Vocetka 39930
45 Č. Olehla 39300
46 T. i K. Dębowscy 37940
47 SK Jaroszówka 37850
48 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 37550
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37040
50 W. Krzemiński 36950
51 J. Nesteruk i K. Kamińska 36360
52 A. Marczak 36290
53 SK Michałów i E. Zahariev 36280
54 M. Dziedzic i M. Boruta 35500
55 R. Urbański i K. Rogowski 35060
56 Z. Zahariev 34770
57 N. Kosiński 34660
58 J. i J. Zalewscy 34400
59 A. Kovćin 33750
60 SK Iwno 33050
61 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
62 A. Biedrzycki – AB GLASS 31160
63 K. Mirpuri 29700
64 T. Pastuszka 29030
65 K. i M. Wolanin i M. Kozak 28900
66 J. Ryżkowski 28600
67 W. Kryszyłowicz 28500
68 M. Szpar 28400
69 R. Piwko 27700
70 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 27370
71 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26650
72 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 26550
73 K. Zakolski 26320
74 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 25060
75 E. Lasota 24840
76 M. Kobus i A. Wyrzyk 24550
77 R. Sumiła 24130
78 J. Velechovská 24100
79 PKZ GmbH 24100
80 W. Sikorski i R. Świątek 24000
81 SK Widzów – A. Tyszko 23400
82 S. Weresiński i M. Lichocińska 22650
83 J. Traka 22500
84 SK Michałów i M. Łojek 22400
85 Barjas M MS Alajmi 21760
86 A., M. i P. Laskowscy 21620
87 P. Urbańska 21560
88 S. Mladenovic 20570
89 M. Biały 20300
90 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 19600
91 J., D., W. i Ż. Sito 19500
92 A. Wójtowicz 19030
93 Günay Equestrian Invest GmbH 18800
94 P. Pirzecki i N. Hendzel 18610
95 E. Porębna 18510
96 N. Magomedov 18500
97 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 18200
98 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
99 K. i M. Mazur 18050
100 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
101 D. Mioduszewski 17150
102 Futurenet Inc 17000
103 Alfred F. Laskowski 16910
104 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 16900
105 J. Głowacki 16700
106 W. Esch 16010
107 P. Szmigiel 15700
108 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
109 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 15000
110 B. Białowąs 15000
111 M. Zawada 14900
112 A. Trela 14800
113 W. Guz 14600
114 M. Sijka 14140
115 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
116 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 13650
117 R. Płatek 13640
118 L. Błaszczyk 13210
119 Ł. Such i I. Władysiak 12970
120 M. Stanisławska 12900
121 M. Przączak 12400
122 Evidencia Dokumentation HB 12000
123 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11900
124 SK Moszna i M. Łojek 11550
125 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11500
126 K. Maryniak 11430
127 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
128 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 10950
129 M. i H. Kopel 10820
130 K. Miondlikowski 10500
131 K. Łukasiewicz 10400
132 M. Trela 10370
133 E. i L. Kasprowicz 10330
134 K. Urbańczyk 10240
135 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 10000
136 Loko trans s.r.o. 10000
137 J. Klimczak 9900
138 K. Zatloukal 9900
139 V. Pospíšil 9900
140 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
141 A. Borkowski 9170
142 D. Mitrovic 9150
143 K. Dynarowska 9140
144 Z. Keclik 9100
145 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 9100
146 F. Dill 9000
147 E. i B. Giedyk 9000
148 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
149 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 9000
150 G. Kozak 8800
151 R. Ask 8720
152 P. Wasilewski 8480
153 P. Talarek 8440
154 M. i M. Wnorowscy 8400
155 SK Iwno i E. Zahariev 8340
156 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
157 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8150
158 W. Raszyńska i K. Szymański 8100
159 M. Gołębiowska 8000
160 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
161 T., E. i J. Rucińscy 7890
162 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 7850
163 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 7840
164 B. i M. Pokrywka 7670
165 K. Litwiniak 7500
166 M. Kosicki i L. Staniszewski 7480
167 SK Iwno i K. Rogowski 7360
168 Crows s.r.o. 7060
169 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
170 I., D. i M. Jaskólscy 7000
171 SK Iwno i M. Łojek 7000
172 S. Plavac i M. Łojek 7000
173 K. Bukład 6970
174 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
175 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
176 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
177 R. Szpar 6300
178 T. Nowak 6240
179 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
180 SK Moszna i M. Janikowski 6200
181 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
182 M. Kryszyłowicz 5880
183 R. Ptach 5440
184 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
185 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
186 R. Świątek 5060
187 H. Poledníková 4800
188 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
189 T. Rybicki 4700
190 Niespodzianka 4320
191 E. i R. Urbańscy 4050
192 C. Albrecht 4000
193 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 3900
194 A. Majchrzak 3880
195 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
196 K. Zawiliński 3530
197 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
198 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3100
199 G. Sęczek 3060
200 M. Thiry 3050
201 D. Such 3010
202 Syndikát hvězda-Olehla 3000
203 U. i W. J. Engel 2980
204 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2950
205 Uni-Res Sp. z o.o. 2900
206 G. Kogut 2780
207 M. Kosicki 2720
208 M. Kosicki i P. Nojszewski 2720
209 Stebel Sp. z o.o. 2720
210 A. Maślanka 2720
211 Moravol, s.r.o. 2700
212 MJT Sp. z o.o. 2700
213 B. Zuzek 2600
214 Ch. Schriever 2450
215 Y. Baizharkinov 2450
216 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
217 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
218 A. Škrášková 2300
219 J. Votava 2100
220 K. Falba i K. Urbańczyk 2060
221 G. Dudek 2040
222 SK Krasne i M. Janikowski 2040
223 R. Z. Zieliński 2020
224 J. Sawicki 2000
225 J. Szweycer i M. Janikowski 1800
226 Ekofarma Rybár 1800
227 A. Żyłkowska i E. Porębna 1800
228 L. Komárek 1800
229 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
230 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
231 B. Ćwik 1500
232 R. Mamajek 1410
233 T. Wicher 1400
234 M. Rogowska 1400
235 A. Urbanowski 1360
236 M. Falzmann 1350
237 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
238 P. Głowacki 1250
239 J. Rejman 1220
240 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
241 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
242 Investstar – M. Sola 1110
243 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
244 My First Racehorse Ltd 1050
245 G. Łątka 1030
246 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
247 Lucky Service, s.r.o. 900
248 MK M. Kaszubowski 900
249 I. K. Art s.r.o. 900
250 D. Wrzosek 900
251 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
252 R. Benš 800
253 Volteo Horse Service 700
254 P. Kašný 700
255 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
256 SK Michałów i B. Głowacki 680
257 T. Czerwiński 610
258 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
259 S. Chrząstowski 600
260 M. Łojek i M. Zawada 580
261 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
262 E. i J. Rucińskie 340
263 SK Krasne 300
264 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
265 A. Iżewska 240
266 M. Mełnicki 240
267 P. Drutowski 0
268 M. Filipowska 0
269 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
270 TOK Capital Sp. z o. o. 0
271 W. Pawlak 0
272 R. Połeć i G. Płociński 0
273 J. Szweycer 0
274 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
275 J. Domańska 0
276 K. Goździalski i M. Janikowski 0
277 M. Malinowski 0
278 Staj Ždarsky 0
279 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
280 J. Hrudka 0
281 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
282 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
283 E. Wołoszyn 0
284 S. i M. Dupliccy 0
285 MM Invest i Maria Bober 0
286 K. Stoch 0
287 K. Duda 0
288 D. Kübbeler 0
289 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
290 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
291 A. Woźniak 0
292 SK Krasne i Niespodzianka 0
293 P. i J. Łucki 0
294 A. Lange 0
295 K. Miondlikowski i B. Inda 0
296 A. Milanov 0
297 R. Czernik 0
298 M. Kosicki i J. Boruta 0
299 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
300 L. Boharewicz 0
6962650

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej