Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 17-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 159100
2 SK Janów Podlaski 133980
3 UAB Žirgo Startas 124230
4 Polska AKF Sp. z o.o. 118980
5 Plavac Sp. z o.o. 116660
6 G., R. i K. Gorczyca 96040
7 M. Gromala i K. Kozłowska 95190
8 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 87520
9 Wrbna Racing 86600
10 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 78600
11 A. Łabędzki 62340
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 60880
13 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
14 Z. Górski i K. Mirpuri 52400
15 Z. Górski 49140
16 M. Metza-Jodłowska 44240
17 Estel Studio Sp. z o. o. 42900
18 B. Olkowska 41400
19 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 38400
20 V. Timoshenko 38300
21 M. Borkowski 38130
22 A. Wyrzyk 37500
23 O. Braz i T. Pastuszka 35850
24 SK Michałów 33360
25 A. Omen 32500
26 J. Precliková 32000
27 V. Vocetka 31400
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
29 K. Rogowski 30920
30 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
31 P. Krakowiak 29160
32 D. Turkowska 28810
33 J. i J. Zalewscy 27400
34 T. Sieradzki 26920
35 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 26060
36 Abbas Akbar Al Mulla 25800
37 N. Kosiński 24600
38 W. Sikorski i R. Świątek 24000
39 SK Iwno i Niespodzianka 23950
40 K. Goździalski 23860
41 R. Urbański i K. Rogowski 23660
42 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23360
43 A. Marczak 23290
44 R. Piwko 22900
45 M. Dziedzic i M. Boruta 21500
46 D. Zalewski 21160
47 O. Bottura 20380
48 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 20000
49 K. Mirpuri 18800
50 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 18150
51 SK Iwno 18100
52 SK Jaroszówka 18050
53 T. i K. Dębowscy 18040
54 Z. Zahariev 17720
55 M. Szpar 17700
56 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
57 PKZ GmbH 17400
58 D. Mioduszewski 17150
59 P. Urbańska 17100
60 W. Krzemiński 16800
61 N. Magomedov 16700
62 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 16700
63 A. Biedrzycki – AB GLASS 16520
64 A., M. i P. Laskowscy 16520
65 SK Michałów i E. Zahariev 16410
66 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16000
67 SK Michałów i M. Łojek 15980
68 T. Pastuszka 15680
69 Millennium Stud Sp. z o.o. 15450
70 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
71 Alfred F. Laskowski 14390
72 Futurenet Inc 14300
73 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13950
74 A. Kovćin 13800
75 M. Kobus i A. Wyrzyk 13750
76 R. Płatek 13640
77 B. Białowąs 13000
78 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
79 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
80 E. Porębna 12460
81 C. J. Gołaszewski 12320
82 R. Sumiła 12240
83 M. Stanisławska 12200
84 W. Kryszyłowicz 12180
85 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
86 S. Mladenovic 11770
87 M. Biały 11500
88 K. Falba 10920
89 M. i H. Kopel 10820
90 E. Lasota 10640
91 J. Ryżkowski 10420
92 K. Łukasiewicz 10400
93 M. Trela 10370
94 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
95 P. Falzmann 10000
96 Loko trans s.r.o. 10000
97 K. Zatloukal 9900
98 J., D., W. i Ż. Sito 9900
99 J. Klimczak 9900
100 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 9800
101 A. Trela 9600
102 K. i M. Mazur 9450
103 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
104 F. Dill 9000
105 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9000
106 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8800
107 Č. Olehla 8800
108 R. Ask 8720
109 Günay Equestrian Invest GmbH 8660
110 D. Mitrovic 8540
111 K. Dynarowska 8540
112 P. Szmigiel 8400
113 M. Zawada 8200
114 W. Esch 8160
115 M. i M. Wnorowscy 7920
116 I. Wójcik, A. Zielińska 7880
117 J. Głowacki 7860
118 K. Miondlikowski 7700
119 Ł. Such i I. Władysiak 7470
120 J. Velechovská 7300
121 T., E. i J. Rucińscy 7210
122 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
123 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
124 Crows s.r.o. 7060
125 I., D. i M. Jaskólscy 7000
126 SK Iwno i M. Łojek 7000
127 K. Urbańczyk 6960
128 A. Wójtowicz 6800
129 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
130 J. Traka 6600
131 K. Bukład 6580
132 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
133 T. Nowak 6240
134 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
135 K. Zakolski 5960
136 SK Iwno i E. Zahariev 5940
137 Ch. Ruiz-Fouquet 5920
138 W. Guz 5700
139 B. i M. Pokrywka 5670
140 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
141 M. Gołębiowska 5500
142 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5400
143 R. Świątek 5060
144 Evidencia Dokumentation HB 5000
145 SK Moszna i M. Janikowski 5000
146 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
147 A. Borkowski 4270
148 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
149 G. Kozak 4200
150 Barjas M MS Alajmi 4080
151 C. Albrecht 4000
152 Niespodzianka 3880
153 L. Błaszczyk 3880
154 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 3600
155 K. Zawiliński 3530
156 K. Maryniak 3430
157 R. Ptach 3400
158 P. Wasilewski 3360
159 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
160 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
161 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
162 M. Przączak 2800
163 G. Sęczek 2720
164 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 2720
165 A. Maślanka 2720
166 V. Pospíšil 2700
167 E. i R. Urbańscy 2700
168 Moravol, s.r.o. 2700
169 S. Plavac i M. Łojek 2500
170 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
171 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
172 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
173 A. Škrášková 2300
174 U. i W. J. Engel 2280
175 G. Kogut 2180
176 J. Votava 2100
177 Z. Keclik 2100
178 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
179 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
180 M. Thiry 1830
181 L. Komárek 1800
182 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
183 E. i L. Kasprowicz 1800
184 Ekofarma Rybár 1800
185 M. Sijka 1760
186 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
187 M. Kryszyłowicz 1680
188 SK Krasne i M. Janikowski 1590
189 SK Moszna i M. Łojek 1500
190 R. Mamajek 1410
191 M. Rogowska 1400
192 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
193 M. Kosicki 1360
194 A. Urbanowski 1360
195 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
196 P. Głowacki 1250
197 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
198 J. Rejman 1220
199 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
200 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
201 B. Zuzek 1160
202 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1070
203 My First Racehorse Ltd 1050
204 Y. Baizharkinov 1050
205 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
206 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
207 SK Iwno i K. Rogowski 900
208 MK M. Kaszubowski 900
209 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
210 P. Kašný 700
211 Volteo Horse Service 700
212 T. Rybicki 700
213 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
214 G. Łątka 690
215 G. Dudek 680
216 SK Michałów i B. Głowacki 680
217 R. Z. Zieliński 680
218 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
219 T. Czerwiński 610
220 D. Such 610
221 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
222 S. Chrząstowski 600
223 M. Łojek i M. Zawada 580
224 J. Sawicki 500
225 Ch. Schriever 350
226 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
227 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
228 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
229 Stebel Sp. z o.o. 340
230 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
231 A. Iżewska 240
232 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
233 R. Szpar 240
234 M. Mełnicki 240
235 K. Litwiniak 0
236 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
237 SK Krasne i Niespodzianka 0
238 P. Drutowski 0
239 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
240 Uni-Res Sp. z o.o. 0
241 Staj Ždarsky 0
242 E. Wołoszyn 0
243 J. Domańska 0
244 A. Lange 0
245 SK Krasne 0
246 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
247 P. Talarek 0
248 A. Milanov 0
249 R. Benš 0
250 MM Invest i Maria Bober 0
251 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
252 P. i J. Łucki 0
253 R. Połeć i G. Płociński 0
254 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
255 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
256 M. Filipowska 0
257 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
258 W. Pawlak 0
259 B. Dolniak – Regen Medicine 0
260 S. i M. Dupliccy 0
261 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
262 R. Czernik 0
263 K. Stoch 0
3557400

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej