Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 15-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Polska AKF Sp. z o.o. 42140
2 Plavac Sp. z o.o. 38260
3 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
4 UAB Žirgo Startas 34600
5 G., R. i K. Gorczyca 34200
6 SK Janów Podlaski 23600
7 Z. Górski 23240
8 M. Gromala i K. Kozłowska 23110
9 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 21370
10 J. i J. Zalewscy 20200
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 19840
12 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 16000
13 M. Borkowski 13400
14 V. Vocetka 13400
15 A. Łabędzki 13380
16 A. Marczak 12500
17 Abbas Akbar Al Mulla 11920
18 SK Michałów 11500
19 M. Biały 10600
20 M. Krzyśków i K. Brygier 10250
21 A. Omen 10000
22 Futurenet Inc 9800
23 D. Mioduszewski 9800
24 P. Krakowiak 9800
25 J. Klimczak 9000
26 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
27 O. Braz i T. Pastuszka 8720
28 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 8400
29 E. Porębna 8120
30 W. Sikorski i R. Świątek 8000
31 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7350
32 R. Urbański i K. Rogowski 7010
33 B. Olkowska 7000
34 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
35 PKZ GmbH 7000
36 I., D. i M. Jaskólscy 7000
37 N. Magomedov 7000
38 SK Iwno i M. Łojek 7000
39 SK Michałów i E. Zahariev 6840
40 C. J. Gołaszewski 6800
41 K. Mirpuri 6400
42 M. Stanisławska 6100
43 P. Szmigiel 6100
44 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
45 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
46 R. Płatek 6000
47 K. Goździalski 5960
48 T. Sieradzki 5870
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
50 K. Bukład 5800
51 V. Timoshenko 5600
52 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 5440
53 D. Turkowska 5250
54 W. Guz 5000
55 Evidencia Dokumentation HB 5000
56 Estel Studio Sp. z o. o. 4900
57 J. Głowacki 4800
58 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 4240
59 E. Lasota 4240
60 M. Metza-Jodłowska 4240
61 T. Pastuszka 4020
62 SK Iwno 3700
63 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
64 M. Trela 3660
65 Wrbna Racing 3600
66 Z. Zahariev 3600
67 SK Moszna i M. Janikowski 3600
68 A. Wyrzyk 3500
69 M. Dziedzic i M. Boruta 3500
70 SK Iwno i E. Zahariev 3500
71 SK Iwno i Niespodzianka 3500
72 M. Szpar 3500
73 J. Velechovská 3200
74 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
75 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
76 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 2800
77 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
78 E. Gilert 2800
79 R. Sumiła 2720
80 K. Zatloukal 2700
81 Moravol, s.r.o. 2700
82 B. i M. Pokrywka 2440
83 D. Mitrovic 2440
84 W. Kryszyłowicz 2440
85 M. i H. Kopel 2440
86 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
87 K. Łukasiewicz 2400
88 P. Wasilewski 2320
89 D. Jaskólski 2300
90 I. Wójcik, A. Zielińska 2280
91 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
92 K. Falba 2120
93 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 2100
94 N. Kosiński 2100
95 J., D., W. i Ż. Sito 2100
96 J. Votava 2100
97 F. Dill 2000
98 A. Trela 1920
99 R. Świątek 1830
100 A. Borkowski 1830
101 SK Jaroszówka 1830
102 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
103 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1750
104 T. i K. Dębowscy 1720
105 A. Škrášková 1600
106 Niespodzianka 1560
107 A., M. i P. Laskowscy 1550
108 D. Zalewski 1540
109 M. Rogowska 1400
110 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
111 P. Falzmann 1400
112 Barjas M MS Alajmi 1360
113 O. Bottura 1230
114 J. Rejman 1220
115 K. Zakolski 1160
116 J. Ryżkowski 1070
117 SK Krasne i M. Janikowski 1060
118 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
119 T. Nowak 960
120 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
121 Ekofarma Rybár 900
122 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
123 T. Pastuszka i N. Dahan 870
124 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
125 M. Sijka 780
126 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 750
127 P. Urbańska 700
128 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
129 K. Rogowski 700
130 P. Kašný 700
131 K. Miondlikowski 700
132 J. Traka 700
133 G. Kozak 700
134 S. Weresiński i M. Lichocińska 700
135 SK Michałów i M. Łojek 680
136 G. Kogut 610
137 T. Nowakowski i M. Salamon 610
138 Crows s.r.o. 610
139 M. Thiry 610
140 MB Arabians Sp. z o.o. 580
141 M. Łojek i M. Zawada 580
142 S. Mladenovic 530
143 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
144 Alfred Laskowski 390
145 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
146 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 350
147 G. Łątka 350
148 My First Racehorse Ltd 350
149 B. Zuzek 290
150 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
151 A. Iżewska 240
152 M. i M. Wnorowscy 240
153 SK Iwno i P. Wróblewski 0
154 S. i M. Dupliccy 0
155 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
156 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
157 SK Moszna i M. Łojek 0
158 Uni-Res Sp. z o.o. 0
159 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
160 R. Z. Zieliński 0
161 SK Krasne i Niespodzianka 0
162 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
163 R. Czernik 0
164 K. Litwiniak 0
165 MM Invest i Maria Bober 0
166 P. Drutowski 0
167 Č. Olehla 0
168 R. Benš 0
169 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
170 A. Maślanka 0
171 K. Urbańczyk 0
172 M. Kryszyłowicz 0
173 Volteo Horse Service 0
174 P. i J. Łucki 0
175 SK Krasne 0
176 A. Kovćin 0
177 U. i W. J. Engel 0
178 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 0
179 A. Milanov 0
180 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
181 P. Głowacki 0
182 B. Białowąs 0
183 M. Filipowska 0
184 D. Such 0
185 A. Lange 0
186 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
187 K. i M. Mazur 0
188 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
189 SK Michałów i B. Głowacki 0
190 Ł. Such i I. Władysiak 0
191 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
192 T. Rybicki 0
193 R. Ask 0
194 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
195 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
858150

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej