Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 14-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 195360
2 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 191170
3 Plavac Sp. z o.o. 180510
4 D. Jaskólski 169700
5 UAB Žirgo Startas 164030
6 M. Gromala i K. Kozłowska 162390
7 Polska AKF Sp. z o.o. 152460
8 G., R. i K. Gorczyca 138290
9 Z. Górski i K. Mirpuri 100150
10 Wrbna Racing 96600
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 88700
12 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
13 A. Łabędzki 75080
14 Z. Górski 73510
15 Estel Studio Sp. z o. o. 61600
16 P. Krakowiak 59760
17 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
18 O. Braz i T. Pastuszka 52850
19 Millennium Stud Sp. z o.o. 51450
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51100
21 SK Iwno i Niespodzianka 47650
22 SK Michałów 47480
23 M. Borkowski 46530
24 M. Metza-Jodłowska 46240
25 T. Sieradzki 45420
26 A. Wyrzyk 43850
27 K. Rogowski 41870
28 D. Zalewski 41700
29 B. Olkowska 41700
30 A. Omen 40700
31 V. Timoshenko 39200
32 K. Goździalski 38860
33 Abbas Akbar Al Mulla 35100
34 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 34960
35 J. i J. Zalewscy 34400
36 Z. Zahariev 33720
37 Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
38 N. Kosiński 33600
39 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
40 D. Turkowska 33010
41 M. Krzyśków i K. Brygier 32480
42 J. Precliková 32000
43 SK Jaroszówka 31850
44 V. Vocetka 31400
45 M. Dziedzic i M. Boruta 31100
46 A. Marczak 30290
47 SK Iwno 29550
48 K. Mirpuri 28800
49 R. Urbański i K. Rogowski 27660
50 O. Bottura 27380
51 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26150
52 A. Kovćin 24300
53 T. i K. Dębowscy 24140
54 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
55 W. Sikorski i R. Świątek 24000
56 T. Pastuszka 23030
57 R. Piwko 22900
58 K. i M. Wolanin i M. Kozak 22900
59 SK Michałów i E. Zahariev 22650
60 A. Biedrzycki – AB GLASS 22640
61 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 22150
62 A., M. i P. Laskowscy 20820
63 M. Biały 20300
64 PKZ GmbH 20200
65 K. Falba 19920
66 P. Urbańska 18700
67 W. Kryszyłowicz 18600
68 E. Porębna 18510
69 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 18450
70 S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
71 SK Michałów i M. Łojek 18440
72 P. Falzmann 18400
73 W. Krzemiński 17750
74 M. Szpar 17700
75 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
76 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17250
77 D. Mioduszewski 17150
78 Futurenet Inc 17000
79 N. Magomedov 16700
80 I. Wójcik, A. Zielińska 16680
81 C. J. Gołaszewski 15940
82 R. Sumiła 15930
83 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 15800
84 M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
85 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
86 J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
87 Alfred F. Laskowski 15090
88 B. Białowąs 15000
89 J. Ryżkowski 14980
90 M. Zawada 14200
91 R. Płatek 13640
92 M. Sijka 13360
93 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 13300
94 Ł. Such i I. Władysiak 12970
95 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
96 J., D., W. i Ż. Sito 12300
97 M. Stanisławska 12200
98 Günay Equestrian Invest GmbH 12080
99 A. Trela 11920
100 E. Lasota 11840
101 S. Mladenovic 11770
102 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
103 J. Głowacki 11260
104 L. Błaszczyk 11160
105 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
106 K. i M. Mazur 11050
107 M. i H. Kopel 10820
108 SK Widzów – A. Tyszko 10800
109 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 10600
110 K. Miondlikowski 10500
111 K. Łukasiewicz 10400
112 M. Trela 10370
113 J. Velechovská 10100
114 A. Wójtowicz 10080
115 Loko trans s.r.o. 10000
116 K. Zatloukal 9900
117 J. Klimczak 9900
118 P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
119 J. Traka 9600
120 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
121 D. Mitrovic 9150
122 Z. Keclik 9100
123 W. Esch 9010
124 F. Dill 9000
125 Č. Olehla 8800
126 R. Ask 8720
127 K. Dynarowska 8540
128 W. Guz 8500
129 K. Maryniak 8430
130 P. Szmigiel 8400
131 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
132 G. Kozak 8200
133 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
134 J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
135 M. i M. Wnorowscy 7920
136 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7800
137 A. Borkowski 7670
138 T., E. i J. Rucińscy 7550
139 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
140 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
141 B. i M. Pokrywka 7170
142 K. Zakolski 7120
143 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
144 Crows s.r.o. 7060
145 M. Gołębiowska 7000
146 SK Iwno i M. Łojek 7000
147 I., D. i M. Jaskólscy 7000
148 K. Urbańczyk 6960
149 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
150 Barjas M MS Alajmi 6800
151 S. Plavac i M. Łojek 6700
152 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
153 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
154 K. Bukład 6580
155 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
156 V. Pospíšil 6300
157 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
158 T. Nowak 6240
159 SK Iwno i E. Zahariev 5940
160 SK Moszna i M. Janikowski 5600
161 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
162 M. Przączak 5200
163 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
164 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 5090
165 R. Świątek 5060
166 Evidencia Dokumentation HB 5000
167 P. Wasilewski 4960
168 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 4800
169 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
170 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
171 Niespodzianka 4120
172 R. Ptach 4080
173 M. Kosicki i L. Staniszewski 4080
174 C. Albrecht 4000
175 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
176 K. Zawiliński 3530
177 SK Moszna i M. Łojek 3450
178 T. Rybicki 3400
179 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
180 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
181 E. i R. Urbańscy 3150
182 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
183 G. Sęczek 3060
184 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
185 Syndikát hvězda-Olehla 3000
186 U. i W. J. Engel 2980
187 G. Kogut 2780
188 Stebel Sp. z o.o. 2720
189 A. Maślanka 2720
190 Moravol, s.r.o. 2700
191 SK Iwno i K. Rogowski 2700
192 M. Kryszyłowicz 2480
193 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
194 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
195 A. Škrášková 2300
196 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 2150
197 B. Zuzek 2120
198 J. Votava 2100
199 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
200 Ch. Schriever 1850
201 M. Thiry 1830
202 Ekofarma Rybár 1800
203 L. Komárek 1800
204 E. i L. Kasprowicz 1800
205 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
206 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
207 SK Krasne i M. Janikowski 1590
208 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1550
209 R. Mamajek 1410
210 T. Wicher 1400
211 M. Rogowska 1400
212 A. Urbanowski 1360
213 M. Kosicki 1360
214 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
215 P. Głowacki 1250
216 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
217 J. Rejman 1220
218 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
219 My First Racehorse Ltd 1050
220 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
221 Y. Baizharkinov 1050
222 R. Z. Zieliński 1020
223 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
224 D. Wrzosek 900
225 MK M. Kaszubowski 900
226 I. K. Art s.r.o. 900
227 A. Majchrzak 820
228 R. Benš 800
229 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
230 M. Falzmann 750
231 P. Kašný 700
232 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
233 Volteo Horse Service 700
234 G. Łątka 690
235 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
236 G. Dudek 680
237 SK Michałów i B. Głowacki 680
238 T. Czerwiński 610
239 D. Such 610
240 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
241 S. Chrząstowski 600
242 M. Łojek i M. Zawada 580
243 Investstar – M. Sola 500
244 J. Sawicki 500
245 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
246 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 300
247 SK Krasne 300
248 K. Litwiniak 300
249 Uni-Res Sp. z o.o. 300
250 A. Iżewska 240
251 M. Mełnicki 240
252 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
253 R. Szpar 240
254 L. Boharewicz 0
255 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
256 MM Invest i Maria Bober 0
257 A. Woźniak 0
258 K. Falba i K. Urbańczyk 0
259 R. Czernik 0
260 S. i M. Dupliccy 0
261 A. Milanov 0
262 R. Połeć i G. Płociński 0
263 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
264 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
265 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
266 K. Stoch 0
267 E. Wołoszyn 0
268 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
269 J. Domańska 0
270 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
271 K. Goździalski i M. Janikowski 0
272 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 0
273 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
274 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
275 P. Drutowski 0
276 M. Filipowska 0
277 P. Talarek 0
278 Staj Ždarsky 0
279 W. Pawlak 0
280 P. i J. Łucki 0
281 A. Lange 0
282 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
283 SK Krasne i Niespodzianka 0
4877250

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej