Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 12-06-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 Wrbna Racing 86600
2 Plavac Sp. z o.o. 82460
3 Polska AKF Sp. z o.o. 74440
4 UAB Žirgo Startas 72300
5 G., R. i K. Gorczyca 67150
6 SK Janów Podlaski 60530
7 D. Jaskólski 59100
8 A. Łabędzki 53740
9 M. Gromala i K. Kozłowska 50030
10 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 48920
11 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 48600
12 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 42920
13 Z. Górski i K. Mirpuri 37900
14 M. Metza-Jodłowska 32240
15 J. Precliková 32000
16 V. Vocetka 31400
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
18 V. Timoshenko 28600
19 P. Krakowiak 28100
20 Z. Górski 27800
21 T. Sieradzki 26920
22 O. Braz i T. Pastuszka 25600
23 M. Krzyśków i K. Brygier 25080
24 SK Michałów 25000
25 W. Sikorski i R. Świątek 24000
26 J. i J. Zalewscy 23800
27 A. Omen 23050
28 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 21000
29 R. Piwko 19300
30 A. Marczak 19050
31 M. Borkowski 18130
32 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
33 D. Mioduszewski 17150
34 Nessa Arabians Sp. z o.o. 16560
35 Estel Studio Sp. z o. o. 16100
36 A. Wyrzyk 16000
37 PKZ GmbH 16000
38 SK Jaroszówka 15930
39 Z. Zahariev 15600
40 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
41 Abbas Akbar Al Mulla 14240
42 K. Goździalski 14240
43 W. Krzemiński 14000
44 SK Michałów i E. Zahariev 13930
45 M. Szpar 13500
46 B. Białowąs 13000
47 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 12920
48 M. Kobus i A. Wyrzyk 12400
49 M. Stanisławska 12200
50 D. Turkowska 12060
51 T. i K. Dębowscy 11600
52 Futurenet Inc 10700
53 M. Biały 10600
54 S. Mladenovic 10550
55 K. Łukasiewicz 10400
56 M. i H. Kopel 10370
57 R. Urbański i K. Rogowski 10160
58 K. Rogowski 10060
59 SK Iwno 10000
60 Loko trans s.r.o. 10000
61 K. Zatloukal 9900
62 C. J. Gołaszewski 9800
63 N. Kosiński 9800
64 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 9800
65 B. Olkowska 9800
66 R. Płatek 9620
67 K. i M. Mazur 9450
68 A., M. i P. Laskowscy 9380
69 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
70 K. Falba 9120
71 J. Klimczak 9000
72 E. Porębna 8820
73 Č. Olehla 8800
74 T. Pastuszka 8740
75 D. Mitrovic 8540
76 K. Mirpuri 8150
77 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 8000
78 K. i M. Wolanin i M. Kozak 7700
79 M. Dziedzic i M. Boruta 7700
80 N. Magomedov 7700
81 P. Szmigiel 7700
82 K. Miondlikowski 7700
83 Ł. Such i I. Władysiak 7470
84 W. Kryszyłowicz 7320
85 J. Velechovská 7300
86 T., E. i J. Rucińscy 7210
87 SK Iwno i M. Łojek 7000
88 I., D. i M. Jaskólscy 7000
89 A. Wójtowicz 6800
90 Crows s.r.o. 6710
91 K. Bukład 6580
92 I. Wójcik, A. Zielińska 6480
93 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
94 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
95 E. Lasota 6040
96 K. Zakolski 5960
97 SK Iwno i E. Zahariev 5940
98 J. Głowacki 5820
99 K. Urbańczyk 5800
100 SK Michałów i M. Łojek 5780
101 T. Nowak 5760
102 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
103 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 5600
104 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 5600
105 M. i M. Wnorowscy 5520
106 M. Gołębiowska 5500
107 Evidencia Dokumentation HB 5000
108 W. Guz 5000
109 SK Iwno i Niespodzianka 4900
110 A. Trela 4800
111 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
112 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 4550
113 Alfred F. Laskowski 4390
114 M. Trela 4270
115 A. Borkowski 4270
116 B. i M. Pokrywka 4270
117 A. Kovćin 4200
118 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
119 Barjas M MS Alajmi 4080
120 C. Albrecht 4000
121 F. Dill 4000
122 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3700
123 SK Moszna i M. Janikowski 3600
124 D. Zalewski 3460
125 K. Maryniak 3430
126 J. Ryżkowski 3280
127 R. Świątek 3230
128 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
129 A. Biedrzycki – AB GLASS 2880
130 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2860
131 Millennium Stud Sp. z o.o. 2850
132 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2800
133 P. Falzmann 2800
134 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
135 R. Sumiła 2720
136 Moravol, s.r.o. 2700
137 V. Pospíšil 2700
138 P. Wasilewski 2560
139 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
140 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
141 K. Dynarowska 2440
142 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
143 A. Škrášková 2300
144 J. Votava 2100
145 J., D., W. i Ż. Sito 2100
146 J. Traka 2100
147 Z. Keclik 2100
148 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
149 Günay Equestrian Invest GmbH 1960
150 K. Zawiliński 1880
151 M. Thiry 1830
152 G. Kogut 1830
153 M. Zawada 1800
154 Ekofarma Rybár 1800
155 L. Komárek 1800
156 U. i W. J. Engel 1750
157 SK Krasne i M. Janikowski 1590
158 O. Bottura 1580
159 Niespodzianka 1560
160 R. Mamajek 1410
161 G. Kozak 1400
162 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1400
163 P. Urbańska 1400
164 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1400
165 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1400
166 M. Rogowska 1400
167 M. Przączak 1400
168 M. Sijka 1360
169 G. Sęczek 1360
170 W. Esch 1360
171 J. Rejman 1220
172 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
173 L. Błaszczyk 1160
174 S. Weresiński i M. Lichocińska 1050
175 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
176 M. Kryszyłowicz 1000
177 P. Głowacki 960
178 R. Ask 960
179 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
180 MK M. Kaszubowski 900
181 B. Zuzek 870
182 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
183 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 780
184 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 700
185 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 700
186 P. Kašný 700
187 S. Plavac i M. Łojek 700
188 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
189 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 700
190 SK Michałów i B. Głowacki 680
191 M. Kosicki 680
192 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
193 D. Such 610
194 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
195 T. Czerwiński 610
196 T. Nowakowski i M. Salamon 610
197 MB Arabians Sp. z o.o. 580
198 M. Łojek i M. Zawada 580
199 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 480
200 G. Łątka 350
201 My First Racehorse Ltd 350
202 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
203 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
204 A. Iżewska 240
205 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
206 M. Mełnicki 0
207 Ch. Schriever 0
208 R. Z. Zieliński 0
209 M. Filipowska 0
210 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0
211 P. Drutowski 0
212 B. Dolniak – Regen Medicine 0
213 A. Lange 0
214 SK Moszna i M. Łojek 0
215 R. Benš 0
216 Uni-Res Sp. z o.o. 0
217 A. Milanov 0
218 Ch. Ruiz-Fouquet 0
219 P. i J. Łucki 0
220 MM Invest i Maria Bober 0
221 E. Wołoszyn 0
222 R. Ptach 0
223 T. Rybicki 0
224 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
225 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
226 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
227 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 0
228 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
229 SK Krasne i Niespodzianka 0
230 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
231 K. Litwiniak 0
232 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
233 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 0
234 A. Maślanka 0
235 R. Czernik 0
236 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
237 R. Połeć i G. Płociński 0
238 Staj Ždarsky 0
239 Volteo Horse Service 0
240 Stebel Sp. z o.o. 0
241 S. i M. Dupliccy 0
242 SK Krasne 0
243 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
244 P. Talarek 0
2175450

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej