Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 11-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 343520
2 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 259210
3 M. Gromala i K. Kozłowska 252490
4 Plavac Sp. z o.o. 225360
5 D. Jaskólski 223700
6 Polska AKF Sp. z o.o. 219460
7 UAB Žirgo Startas 199130
8 G., R. i K. Gorczyca 148770
9 J. Precliková 132000
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 123100
11 Z. Górski i K. Mirpuri 121750
12 Z. Górski 103180
13 Wrbna Racing 101600
14 Estel Studio Sp. z o. o. 87120
15 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
16 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 83250
17 A. Łabędzki 79710
18 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78100
19 Elektrizace Železnic Praha a.s. 73600
20 P. Krakowiak 71160
21 T. Sieradzki 71120
22 SK Iwno i Niespodzianka 69250
23 M. Borkowski 68530
24 K. Falba 65800
25 Millennium Stud Sp. z o.o. 63450
26 SK Michałów 59880
27 M. Metza-Jodłowska 59640
28 V. Timoshenko 58800
29 P. Falzmann 53700
30 O. Braz i T. Pastuszka 52850
31 D. Turkowska 52830
32 D. Zalewski 50980
33 K. Rogowski 50590
34 K. Goździalski 50580
35 A. Omen 47700
36 O. Bottura 46380
37 Abbas Akbar Al Mulla 44800
38 A. Wyrzyk 43850
39 M. Krzyśków i K. Brygier 42430
40 B. Olkowska 41700
41 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
42 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 40850
43 V. Vocetka 39400
44 Č. Olehla 39300
45 SK Jaroszówka 37850
46 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 37550
47 W. Krzemiński 36950
48 J. Nesteruk i K. Kamińska 36360
49 A. Marczak 36290
50 R. Urbański i K. Rogowski 35060
51 Z. Zahariev 34770
52 N. Kosiński 34660
53 J. i J. Zalewscy 34400
54 M. Dziedzic i M. Boruta 34300
55 A. Kovćin 33750
56 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33640
57 SK Iwno 33050
58 T. i K. Dębowscy 32940
59 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
60 SK Michałów i E. Zahariev 30820
61 K. Mirpuri 29700
62 T. Pastuszka 29030
63 K. i M. Wolanin i M. Kozak 28900
64 W. Kryszyłowicz 28500
65 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26650
66 A. Biedrzycki – AB GLASS 26480
67 R. Piwko 25300
68 E. Lasota 24840
69 M. Kobus i A. Wyrzyk 24550
70 R. Sumiła 24130
71 K. Zakolski 24120
72 J. Velechovská 24100
73 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
74 W. Sikorski i R. Świątek 24000
75 C. J. Gołaszewski 23640
76 PKZ GmbH 23500
77 S. Weresiński i M. Lichocińska 22650
78 SK Michałów i M. Łojek 22400
79 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
80 J. Ryżkowski 21800
81 P. Urbańska 21560
82 A., M. i P. Laskowscy 21220
83 M. Biały 20300
84 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
85 SK Widzów – A. Tyszko 19800
86 A. Wójtowicz 19030
87 P. Pirzecki i N. Hendzel 18610
88 E. Porębna 18510
89 N. Magomedov 18500
90 M. Szpar 18400
91 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 18200
92 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
93 K. i M. Mazur 18050
94 S. Mladenovic 17770
95 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
96 D. Mioduszewski 17150
97 Futurenet Inc 17000
98 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 16900
99 J. Głowacki 16700
100 W. Esch 16010
101 Alfred F. Laskowski 15910
102 P. Szmigiel 15700
103 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
104 J. Traka 15300
105 B. Białowąs 15000
106 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 15000
107 Barjas M MS Alajmi 14960
108 M. Zawada 14900
109 A. Trela 14800
110 M. Sijka 14140
111 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
112 Günay Equestrian Invest GmbH 14000
113 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 13650
114 R. Płatek 13640
115 J., D., W. i Ż. Sito 13500
116 Ł. Such i I. Władysiak 12970
117 M. Stanisławska 12900
118 L. Błaszczyk 12800
119 Evidencia Dokumentation HB 12000
120 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
121 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11500
122 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
123 K. Maryniak 10830
124 M. i H. Kopel 10820
125 W. Guz 10600
126 K. Miondlikowski 10500
127 K. Łukasiewicz 10400
128 M. Trela 10370
129 M. Przączak 10000
130 Loko trans s.r.o. 10000
131 K. Zatloukal 9900
132 J. Klimczak 9900
133 V. Pospíšil 9900
134 SK Moszna i M. Łojek 9750
135 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
136 K. Urbańczyk 9280
137 A. Borkowski 9170
138 D. Mitrovic 9150
139 Z. Keclik 9100
140 F. Dill 9000
141 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 9000
142 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
143 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
144 G. Kozak 8800
145 R. Ask 8720
146 K. Dynarowska 8540
147 M. i M. Wnorowscy 8400
148 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
149 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8150
150 W. Raszyńska i K. Szymański 8100
151 M. Gołębiowska 8000
152 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
153 T., E. i J. Rucińscy 7890
154 B. i M. Pokrywka 7670
155 M. Kosicki i L. Staniszewski 7480
156 SK Iwno i K. Rogowski 7360
157 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
158 P. Wasilewski 7120
159 Crows s.r.o. 7060
160 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
161 S. Plavac i M. Łojek 7000
162 I., D. i M. Jaskólscy 7000
163 SK Iwno i M. Łojek 7000
164 K. Bukład 6970
165 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
166 P. Talarek 6800
167 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
168 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
169 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
170 R. Szpar 6300
171 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
172 T. Nowak 6240
173 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
174 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
175 SK Iwno i E. Zahariev 5940
176 SK Moszna i M. Janikowski 5900
177 R. Ptach 5440
178 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
179 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
180 R. Świątek 5060
181 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
182 Niespodzianka 4120
183 T. Rybicki 4100
184 M. Kryszyłowicz 4080
185 E. i R. Urbańscy 4050
186 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
187 C. Albrecht 4000
188 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 3600
189 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
190 K. Zawiliński 3530
191 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
192 G. Sęczek 3060
193 M. Thiry 3050
194 Syndikát hvězda-Olehla 3000
195 U. i W. J. Engel 2980
196 Uni-Res Sp. z o.o. 2900
197 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 2800
198 G. Kogut 2780
199 Stebel Sp. z o.o. 2720
200 M. Kosicki 2720
201 A. Maślanka 2720
202 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2710
203 Moravol, s.r.o. 2700
204 MJT Sp. z o.o. 2700
205 B. Zuzek 2600
206 Y. Baizharkinov 2450
207 Ch. Schriever 2450
208 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
209 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
210 E. i L. Kasprowicz 2330
211 A. Škrášková 2300
212 J. Votava 2100
213 G. Dudek 2040
214 SK Krasne i M. Janikowski 2040
215 R. Z. Zieliński 2020
216 J. Sawicki 2000
217 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
218 Ekofarma Rybár 1800
219 J. Szweycer i M. Janikowski 1800
220 L. Komárek 1800
221 A. Żyłkowska i E. Porębna 1800
222 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
223 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
224 K. Litwiniak 1500
225 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1500
226 R. Mamajek 1410
227 T. Wicher 1400
228 M. Rogowska 1400
229 A. Urbanowski 1360
230 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
231 P. Głowacki 1250
232 J. Rejman 1220
233 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
234 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
235 A. Majchrzak 1160
236 Investstar – M. Sola 1110
237 My First Racehorse Ltd 1050
238 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
239 M. Falzmann 1050
240 G. Łątka 1030
241 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
242 K. Falba i K. Urbańczyk 960
243 Lucky Service, s.r.o. 900
244 MK M. Kaszubowski 900
245 D. Wrzosek 900
246 I. K. Art s.r.o. 900
247 R. Benš 800
248 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
249 P. Kašný 700
250 Volteo Horse Service 700
251 SK Michałów i B. Głowacki 680
252 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
253 D. Such 610
254 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
255 T. Czerwiński 610
256 S. Chrząstowski 600
257 M. Łojek i M. Zawada 580
258 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
259 SK Krasne 300
260 M. Mełnicki 240
261 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
262 A. Iżewska 240
263 K. Goździalski i M. Janikowski 0
264 A. Milanov 0
265 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
266 J. Hrudka 0
267 E. Wołoszyn 0
268 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
269 S. i M. Dupliccy 0
270 M. Malinowski 0
271 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
272 A. Lange 0
273 L. Boharewicz 0
274 M. Filipowska 0
275 R. Połeć i G. Płociński 0
276 R. Czernik 0
277 MM Invest i Maria Bober 0
278 W. Pawlak 0
279 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
280 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
281 J. Domańska 0
282 P. i J. Łucki 0
283 K. Stoch 0
284 SK Krasne i Niespodzianka 0
285 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
286 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
287 D. Kübbeler 0
288 A. Woźniak 0
289 P. Drutowski 0
290 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
291 Staj Ždarsky 0
6614650

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej