Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 10-07-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 D. Jaskólski 159100
2 SK Janów Podlaski 124460
3 UAB Žirgo Startas 124230
4 Plavac Sp. z o.o. 116660
5 Polska AKF Sp. z o.o. 116260
6 G., R. i K. Gorczyca 96040
7 M. Gromala i K. Kozłowska 95190
8 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 87520
9 Wrbna Racing 86600
10 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 78600
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 60000
12 A. Łabędzki 56340
13 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
14 Z. Górski i K. Mirpuri 52400
15 Z. Górski 48460
16 M. Metza-Jodłowska 44240
17 Estel Studio Sp. z o. o. 42900
18 B. Olkowska 41400
19 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 38400
20 V. Timoshenko 38300
21 M. Borkowski 38130
22 O. Braz i T. Pastuszka 35850
23 A. Wyrzyk 32700
24 A. Omen 32500
25 SK Michałów 32000
26 J. Precliková 32000
27 V. Vocetka 31400
28 Elektrizace Železnic Praha a.s. 31200
29 M. Krzyśków i K. Brygier 29680
30 P. Krakowiak 29160
31 D. Turkowska 28810
32 K. Rogowski 27720
33 J. i J. Zalewscy 27400
34 T. Sieradzki 26920
35 Abbas Akbar Al Mulla 25800
36 N. Kosiński 24600
37 W. Sikorski i R. Świątek 24000
38 SK Iwno i Niespodzianka 23950
39 K. Goździalski 23860
40 Nessa Arabians Sp. z o.o. 23360
41 A. Marczak 23290
42 R. Piwko 22900
43 R. Urbański i K. Rogowski 22360
44 M. Dziedzic i M. Boruta 21500
45 D. Zalewski 21160
46 O. Bottura 20380
47 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 20000
48 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 19260
49 K. Mirpuri 18800
50 SK Jaroszówka 18050
51 T. i K. Dębowscy 18040
52 Z. Zahariev 17720
53 M. Szpar 17700
54 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
55 PKZ GmbH 17400
56 D. Mioduszewski 17150
57 W. Krzemiński 16800
58 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 16700
59 N. Magomedov 16700
60 SK Michałów i E. Zahariev 16410
61 A. Biedrzycki – AB GLASS 16320
62 K. i M. Wolanin i M. Kozak 16000
63 SK Michałów i M. Łojek 15980
64 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 15750
65 Millennium Stud Sp. z o.o. 15450
66 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 14840
67 Alfred F. Laskowski 14390
68 Futurenet Inc 14300
69 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 13950
70 A. Kovćin 13800
71 M. Kobus i A. Wyrzyk 13750
72 R. Płatek 13640
73 B. Białowąs 13000
74 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
75 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 12800
76 C. J. Gołaszewski 12320
77 R. Sumiła 12240
78 M. Stanisławska 12200
79 SK Iwno 12100
80 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 11900
81 S. Mladenovic 11770
82 M. Biały 11500
83 E. Porębna 11260
84 W. Kryszyłowicz 10980
85 K. Falba 10920
86 M. i H. Kopel 10820
87 E. Lasota 10640
88 A., M. i P. Laskowscy 10520
89 K. Łukasiewicz 10400
90 M. Trela 10370
91 T. Pastuszka 10340
92 P. Urbańska 10100
93 J. Ryżkowski 10080
94 S. Weresiński i M. Lichocińska 10050
95 Loko trans s.r.o. 10000
96 J. Klimczak 9900
97 K. Zatloukal 9900
98 J., D., W. i Ż. Sito 9900
99 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 9800
100 A. Trela 9600
101 K. i M. Mazur 9450
102 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
103 F. Dill 9000
104 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9000
105 Č. Olehla 8800
106 Günay Equestrian Invest GmbH 8660
107 D. Mitrovic 8540
108 K. Dynarowska 8540
109 P. Szmigiel 8400
110 M. Zawada 8200
111 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8200
112 I. Wójcik, A. Zielińska 7880
113 J. Głowacki 7860
114 R. Ask 7760
115 K. Miondlikowski 7700
116 Ł. Such i I. Władysiak 7470
117 J. Velechovská 7300
118 T., E. i J. Rucińscy 7210
119 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
120 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
121 Crows s.r.o. 7060
122 I., D. i M. Jaskólscy 7000
123 SK Iwno i M. Łojek 7000
124 K. Urbańczyk 6960
125 P. Falzmann 6900
126 A. Wójtowicz 6800
127 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
128 J. Traka 6600
129 K. Bukład 6580
130 J. Nesteruk i K. Kamińska 6360
131 T. Nowak 6240
132 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
133 M. i M. Wnorowscy 6000
134 K. Zakolski 5960
135 SK Iwno i E. Zahariev 5940
136 W. Guz 5700
137 B. i M. Pokrywka 5670
138 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 5600
139 M. Gołębiowska 5500
140 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5400
141 R. Świątek 5060
142 Evidencia Dokumentation HB 5000
143 SK Moszna i M. Janikowski 5000
144 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
145 A. Borkowski 4270
146 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 4200
147 Barjas M MS Alajmi 4080
148 C. Albrecht 4000
149 Niespodzianka 3880
150 L. Błaszczyk 3880
151 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 3600
152 K. Maryniak 3430
153 P. Wasilewski 3360
154 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 3150
155 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 3100
156 M. Przączak 2800
157 G. Kozak 2800
158 K. Zawiliński 2730
159 G. Sęczek 2720
160 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 2720
161 A. Maślanka 2720
162 V. Pospíšil 2700
163 Moravol, s.r.o. 2700
164 E. i R. Urbańscy 2700
165 S. Plavac i M. Łojek 2500
166 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2450
167 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
168 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
169 A. Škrášková 2300
170 U. i W. J. Engel 2280
171 Z. Keclik 2100
172 J. Votava 2100
173 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 2020
174 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
175 Ch. Ruiz-Fouquet 1920
176 G. Kogut 1830
177 M. Thiry 1830
178 E. i L. Kasprowicz 1800
179 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
180 L. Komárek 1800
181 Ekofarma Rybár 1800
182 M. Sijka 1760
183 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
184 SK Krasne i M. Janikowski 1590
185 SK Moszna i M. Łojek 1500
186 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 1440
187 R. Mamajek 1410
188 M. Rogowska 1400
189 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1400
190 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
191 W. Esch 1360
192 M. Kosicki 1360
193 P. Głowacki 1250
194 J. Rejman 1220
195 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
196 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
197 MB Arabians Sp. z o.o. 1160
198 B. Zuzek 1160
199 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1070
200 Y. Baizharkinov 1050
201 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
202 My First Racehorse Ltd 1050
203 M. Kryszyłowicz 1000
204 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
205 SK Iwno i K. Rogowski 900
206 MK M. Kaszubowski 900
207 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
208 Volteo Horse Service 700
209 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
210 P. Kašný 700
211 T. Rybicki 700
212 G. Łątka 690
213 SK Michałów i B. Głowacki 680
214 R. Ptach 680
215 G. Dudek 680
216 P. Pirzecki i N. Hendzel 610
217 D. Such 610
218 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
219 T. Czerwiński 610
220 M. Łojek i M. Zawada 580
221 J. Sawicki 500
222 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 350
223 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
224 Ch. Schriever 350
225 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 350
226 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
227 R. Szpar 240
228 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
229 M. Mełnicki 240
230 A. Iżewska 240
231 Uni-Res Sp. z o.o. 0
232 K. Stoch 0
233 J. Domańska 0
234 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
235 M. Filipowska 0
236 A. Urbanowski 0
237 B. Dolniak – Regen Medicine 0
238 MM Invest i Maria Bober 0
239 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
240 W. Pawlak 0
241 E. Wołoszyn 0
242 R. Połeć i G. Płociński 0
243 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
244 S. i M. Dupliccy 0
245 SK Krasne i Niespodzianka 0
246 Stebel Sp. z o.o. 0
247 K. Litwiniak 0
248 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
249 P. i J. Łucki 0
250 P. Talarek 0
251 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
252 R. Czernik 0
253 Staj Ždarsky 0
254 SK Krasne 0
255 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
256 P. Drutowski 0
257 A. Milanov 0
258 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
259 R. Z. Zieliński 0
260 A. Lange 0
261 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
262 R. Benš 0
3462550

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej