Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 397010
2 D. Jaskólski 354200
3 M. Gromala i K. Kozłowska 314170
4 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 287880
5 Polska AKF Sp. z o.o. 284810
6 Plavac Sp. z o.o. 271660
7 UAB Žirgo Startas 267870
8 G., R. i K. Gorczyca 169020
9 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 152260
10 Z. Górski i K. Mirpuri 136000
11 Z. Górski 132780
12 J. Precliková 132000
13 Estel Studio Sp. z o. o. 113380
14 Wrbna Racing 101600
15 K. Falba 100680
16 A. Łabędzki 90110
17 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 85050
18 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
19 V. Timoshenko 81450
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78450
21 Millennium Stud Sp. z o.o. 76350
22 W. Krzemiński 75950
23 SK Iwno i Niespodzianka 75250
24 P. Krakowiak 74160
25 Elektrizace Železnic Praha a.s. 73600
26 T. Sieradzki 73520
27 M. Borkowski 72770
28 K. Goździalski 69180
29 Abbas Akbar Al Mulla 67710
30 SK Michałów 64880
31 D. Turkowska 64230
32 C. J. Gołaszewski 63240
33 M. Metza-Jodłowska 60140
34 O. Bottura 56980
35 P. Falzmann 53700
36 K. Rogowski 53390
37 O. Braz i T. Pastuszka 52850
38 D. Zalewski 50980
39 A. Omen 50700
40 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 49850
41 J. Nesteruk i K. Kamińska 48360
42 M. Krzyśków i K. Brygier 45980
43 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 44550
44 K. i M. Wolanin i M. Kozak 43900
45 A. Wyrzyk 43850
46 B. Olkowska 42300
47 SK Michałów i E. Zahariev 41420
48 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 41140
49 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
50 V. Vocetka 39930
51 Č. Olehla 39300
52 J. Traka 38900
53 A. Kovćin 37950
54 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 37950
55 T. i K. Dębowscy 37940
56 SK Jaroszówka 37850
57 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
58 A. Marczak 36740
59 Z. Zahariev 36270
60 N. Kosiński 36160
61 M. Dziedzic i M. Boruta 35500
62 E. Lasota 35240
63 M. Kobus i A. Wyrzyk 35150
64 J. i J. Zalewscy 34400
65 SK Iwno 33050
66 J. Ryżkowski 33040
67 A. Biedrzycki – AB GLASS 32520
68 K. Mirpuri 32100
69 S. Mladenovic 30470
70 R. Urbański i K. Rogowski 29660
71 T. Pastuszka 29030
72 K. Zakolski 28720
73 W. Kryszyłowicz 28500
74 M. Szpar 28400
75 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 27900
76 R. Piwko 27700
77 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 27600
78 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 27380
79 PKZ GmbH 26900
80 J., D., W. i Ż. Sito 26500
81 SK Widzów – A. Tyszko 25520
82 R. Sumiła 24130
83 J. Velechovská 24100
84 W. Sikorski i R. Świątek 24000
85 SK Michałów i M. Łojek 23560
86 S. Weresiński i M. Lichocińska 23550
87 P. Urbańska 22610
88 A., M. i P. Laskowscy 21820
89 Barjas M MS Alajmi 21760
90 M. Biały 20750
91 A. Trela 20600
92 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
93 N. Magomedov 20300
94 A. Wójtowicz 20130
95 Ł. Such i I. Władysiak 19970
96 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 19600
97 E. Porębna 19210
98 D. Mioduszewski 18950
99 P. Pirzecki i N. Hendzel 18610
100 M. Przączak 18400
101 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 18200
102 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
103 K. i M. Mazur 18050
104 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 17900
105 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 17800
106 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
107 Futurenet Inc 17450
108 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 17400
109 P. Szmigiel 17100
110 Alfred F. Laskowski 16910
111 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 16900
112 J. Głowacki 16700
113 M. Sijka 16060
114 W. Esch 16010
115 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15990
116 A. Borkowski 15170
117 B. Białowąs 15000
118 M. Zawada 14900
119 W. Guz 14600
120 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
121 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 13650
122 R. Płatek 13640
123 L. Błaszczyk 13210
124 M. Stanisławska 12900
125 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 12800
126 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 12750
127 SK Moszna i M. Łojek 12150
128 Evidencia Dokumentation HB 12000
129 P. Wasilewski 11440
130 K. Maryniak 11430
131 T. Nowak 11040
132 M. i H. Kopel 10820
133 J. Szweycer i M. Janikowski 10800
134 SK Iwno i E. Zahariev 10740
135 A. Majchrzak 10680
136 K. Miondlikowski 10500
137 K. Łukasiewicz 10400
138 M. Trela 10370
139 E. i L. Kasprowicz 10330
140 K. Urbańczyk 10240
141 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 10100
142 K. Bukład 10090
143 E. i B. Giedyk 10060
144 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 10000
145 Loko trans s.r.o. 10000
146 J. Klimczak 9900
147 W. Raszyńska i K. Szymański 9900
148 V. Pospíšil 9900
149 K. Zatloukal 9900
150 S. Plavac i M. Łojek 9400
151 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
152 R. Ask 9200
153 D. Mitrovic 9150
154 K. Dynarowska 9140
155 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 9100
156 Z. Keclik 9100
157 Ch. Schriever 9050
158 F. Dill 9000
159 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 9000
160 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
161 M. Kosicki i L. Staniszewski 8840
162 G. Dudek 8840
163 G. Kozak 8800
164 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8750
165 P. Talarek 8440
166 M. i M. Wnorowscy 8400
167 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
168 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8150
169 M. Gołębiowska 8000
170 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 7900
171 T., E. i J. Rucińscy 7890
172 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 7840
173 B. i M. Pokrywka 7670
174 K. Litwiniak 7500
175 SK Iwno i K. Rogowski 7360
176 M. Gołębiowska i M. Łojek 7200
177 Crows s.r.o. 7060
178 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
179 SK Iwno i M. Łojek 7000
180 I., D. i M. Jaskólscy 7000
181 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
182 SK Moszna i M. Janikowski 6550
183 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
184 E. i J. Rucińskie 6340
185 R. Szpar 6300
186 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
187 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
188 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
189 Charvat Group, s.r.o. 6000
190 Niespodzianka 5880
191 M. Kryszyłowicz 5880
192 R. Ptach 5440
193 Uni-Res Sp. z o.o. 5300
194 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
195 R. Świątek 5060
196 T. Rybicki 5000
197 E. i R. Urbańscy 4950
198 H. Poledníková 4800
199 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
200 M. Kosicki i P. Nojszewski 4640
201 K. Zawiliński 4330
202 D. Such 4210
203 M. Kosicki 4080
204 C. Albrecht 4000
205 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 3910
206 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 3900
207 Y. Baizharkinov 3850
208 S. i T. Derda 3600
209 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
210 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
211 G. Sęczek 3060
212 M. Thiry 3050
213 Syndikát hvězda-Olehla 3000
214 U. i W. J. Engel 2980
215 B. Zuzek 2890
216 G. Kogut 2780
217 Stebel Sp. z o.o. 2720
218 A. Maślanka 2720
219 MJT Sp. z o.o. 2700
220 Moravol, s.r.o. 2700
221 SK Krasne i M. Janikowski 2570
222 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
223 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
224 A. Škrášková 2300
225 J. Votava 2100
226 K. Falba i K. Urbańczyk 2060
227 R. Z. Zieliński 2020
228 J. Sawicki 2000
229 A. Żyłkowska i E. Porębna 1800
230 Ekofarma Rybár 1800
231 T. Sobierajski 1800
232 L. Komárek 1800
233 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
234 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
235 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1640
236 B. Ćwik 1500
237 R. Mamajek 1410
238 T. Wicher 1400
239 M. Rogowska 1400
240 A. Urbanowski 1360
241 M. Falzmann 1350
242 P. Głowacki 1250
243 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
244 J. Rejman 1220
245 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
246 M. Filipowska 1200
247 Investstar – M. Sola 1110
248 My First Racehorse Ltd 1050
249 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
250 G. Łątka 1030
251 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
252 D. Wrzosek 900
253 I. K. Art s.r.o. 900
254 Lucky Service, s.r.o. 900
255 MK M. Kaszubowski 900
256 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
257 R. Benš 800
258 Volteo Horse Service 700
259 P. Kašný 700
260 SK Michałów i B. Głowacki 680
261 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
262 M. Mełnicki 640
263 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
264 T. Czerwiński 610
265 S. Chrząstowski 600
266 M. Łojek i M. Zawada 580
267 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 450
268 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
269 A. Steinhart i K. Urbańczyk 340
270 SK Krasne 300
271 A. Iżewska 240
272 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
273 W. Pawlak 0
274 E. Wołoszyn 0
275 L. Boharewicz 0
276 M. Malinowski 0
277 R. Połeć i G. Płociński 0
278 TOK Capital Sp. z o. o. 0
279 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
280 P. Drutowski 0
281 D. Kübbeler 0
282 K. Duda 0
283 K. Stoch 0
284 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
285 MM Invest i Maria Bober 0
286 S. i M. Dupliccy 0
287 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
288 P. i J. Łucki 0
289 J. Hrudka 0
290 K. Miondlikowski i B. Inda 0
291 M. Kosicki i J. Boruta 0
292 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
293 R. Poškus 0
294 A. Lange 0
295 Staj Ždarsky 0
296 K. Goździalski i M. Janikowski 0
297 J. Szweycer 0
298 R. Czernik 0
299 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
300 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
301 A. Milanov 0
302 A. Woźniak 0
303 SK Krasne i Niespodzianka 0
304 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
305 J. Domańska 0
306 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
7916500

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej