Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 08-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 UAB Žirgo Startas 34600
2 Polska AKF Sp. z o.o. 24140
3 Plavac Sp. z o.o. 22860
4 M. Gromala i K. Kozłowska 21550
5 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 18570
6 Z. Górski i K. Mirpuri 16200
7 J. i J. Zalewscy 16000
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 13630
9 M. Borkowski 13400
10 V. Vocetka 13400
11 A. Łabędzki 13380
12 SK Michałów 11500
13 M. Biały 10600
14 A. Marczak 10400
15 M. Krzyśków i K. Brygier 10250
16 D. Mioduszewski 9800
17 Futurenet Inc 9800
18 J. Klimczak 9000
19 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
20 Z. Górski 8480
21 E. Porębna 8120
22 W. Sikorski i R. Świątek 8000
23 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 7700
24 Abbas Akbar Al Mulla 7120
25 N. Magomedov 7000
26 SK Iwno i M. Łojek 7000
27 I., D. i M. Jaskólscy 7000
28 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
29 PKZ GmbH 7000
30 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 7000
31 C. Gołaszewski 6800
32 O. Braz i T. Pastuszka 6800
33 SK Michałów i E. Zahariev 6500
34 G., R. i K. Gorczyca 6200
35 M. Stanisławska 6100
36 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
37 P. Szmigiel 6100
38 Konrad Mazur i W. Maciejewska 6100
39 R. Płatek 6000
40 K. Goździalski 5960
41 T. Sieradzki 5870
42 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5800
43 K. Bukład 5800
44 V. Timoshenko 5600
45 Evidencia Dokumentation HB 5000
46 W. Gunz 5000
47 J. Głowacki 4800
48 E. Lasota 4240
49 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 4240
50 M. Metza-Jodłowska 4240
51 SK Iwno 3700
52 M. Trela 3660
53 SK Moszna i M. Janikowski 3600
54 Z. Zahariev 3600
55 Wrbna Racing 3600
56 SK Iwno i Niespodzianka 3500
57 M. Szpar 3500
58 J. Velechovská 3200
59 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 3150
60 A. Omen 3000
61 R. Urbański i K. Rogowski 2810
62 K. Mirpuri 2800
63 M. Dziedzic i M. Boruta 2800
64 E. Gilert 2800
65 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 2800
66 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 2800
67 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 2720
68 Moravol, s.r.o. 2700
69 K. Zatloukal 2700
70 SK Janów Podlaski 2660
71 D. Mitrovic 2440
72 B. i M. Pokrywka 2440
73 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
74 W. Kryszyłowicz 2440
75 M. i H. Kopel 2440
76 K. Łukasiewicz 2400
77 P. Wasilewski 2320
78 D. Jaskólski 2300
79 I. Wójcik, A. Zielińska 2280
80 K. Falba 2120
81 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
82 J. Votava 2100
83 F. Dill 2000
84 A. Trela 1920
85 R. Świątek 1830
86 SK Jaroszówka 1830
87 A. Borkowski 1830
88 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
89 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1750
90 D. Turkowska 1750
91 T. i K. Dębowscy 1720
92 A. Škrášková 1600
93 Niespodzianka 1560
94 D. Zalewski 1540
95 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 1400
96 M. Rogowska 1400
97 J., D., W. i Ż. Sito 1400
98 P. Krakowiak 1400
99 T. Pastuszka 1380
100 Barjas M MS Alajmi 1360
101 A., M. i P. Laskowscy 1310
102 O. Bottura 1230
103 J. Rejman 1220
104 K. Zakolski 1160
105 SK Krasne i M. Janikowski 1060
106 T. Nowak 960
107 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
108 Ekofarma Rybár 900
109 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
110 T. Pastuszka i N. Dahan 870
111 M. Sijka 780
112 Estel Studio Sp. z o. o. 700
113 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
114 P. Urbańska 700
115 A. Wyrzyk 700
116 S. Weresiński i M. Lichocińska 700
117 K. Miondlikowski 700
118 J. Traka 700
119 SK Iwno i E. Zahariev 700
120 P. Kašný 700
121 N. Kosiński 700
122 T. Nowakowski i M. Salamon 610
123 G. Kogut 610
124 Crows s.r.o. 610
125 M. Thiry 610
126 MB Arabians Sp. z o.o. 580
127 S. Mladenovic 530
128 J. Ryżkowski 390
129 K. i M. Wolanin i M. Kozak 350
130 G. Kozak 350
131 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
132 K. Rogowski 350
133 B. Zuzek 290
134 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 290
135 M. Łojek i M. Zawada 240
136 M. i M. Wnorowscy 240
137 A. Iżewska 240
138 P. Drutowski 0
139 P. Falzmann 0
140 M. Filipowska 0
141 A. Milanov 0
142 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
143 M. Kryszyłowicz 0
144 K. Litwiniak 0
145 P. i J. Łucki 0
146 SK Krasne i Niespodzianka 0
147 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
148 P. Głowacki 0
149 R. Sumiła 0
150 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
151 R. Ask 0
152 S. i M. Dupliccy 0
153 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
154 MM Invest i Maria Bober 0
155 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
156 D. Such 0
157 K. i M. Mazur 0
158 Č. Olehla 0
159 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
160 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
161 A. Lange 0
162 B. Białowąs 0
163 U. i W. J. Engel 0
164 R. Benš 0
165 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
166 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
167 Ł. Such i I. Władysiak 0
168 T. Rybicki 0
169 SK Iwno i P. Wróblewski 0
170 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
171 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
172 SK Moszna i M. Łojek 0
173 Uni-Res Sp. z o.o. 0
174 R. Z. Zieliński 0
175 R. Czernik 0
176 K. Urbańczyk 0
627150

Formularze

  • Wniosek o licencję na dosiadanie koni
Więcej

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej