Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 04-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 302630
2 M. Gromala i K. Kozłowska 252490
3 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 245810
4 D. Jaskólski 223700
5 Plavac Sp. z o.o. 214260
6 Polska AKF Sp. z o.o. 201210
7 UAB Žirgo Startas 199130
8 G., R. i K. Gorczyca 141740
9 Z. Górski i K. Mirpuri 121750
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 108110
11 Z. Górski 101180
12 Wrbna Racing 96600
13 Estel Studio Sp. z o. o. 87120
14 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
15 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 83250
16 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78100
17 A. Łabędzki 75880
18 P. Krakowiak 71160
19 SK Iwno i Niespodzianka 69250
20 M. Borkowski 67530
21 Millennium Stud Sp. z o.o. 59850
22 M. Metza-Jodłowska 59640
23 V. Timoshenko 58800
24 SK Michałów 54380
25 O. Braz i T. Pastuszka 52850
26 K. Falba 50600
27 D. Zalewski 50300
28 T. Sieradzki 50120
29 D. Turkowska 49810
30 K. Rogowski 49440
31 A. Omen 47700
32 K. Goździalski 47580
33 Abbas Akbar Al Mulla 44800
34 A. Wyrzyk 43850
35 O. Bottura 42140
36 M. Krzyśków i K. Brygier 41830
37 B. Olkowska 41700
38 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 40850
39 V. Vocetka 39400
40 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 37960
41 SK Jaroszówka 37850
42 W. Krzemiński 36950
43 J. Nesteruk i K. Kamińska 36360
44 A. Marczak 36290
45 Z. Zahariev 34770
46 J. i J. Zalewscy 34400
47 R. Urbański i K. Rogowski 34260
48 A. Kovćin 33750
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33640
50 N. Kosiński 33600
51 Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
52 M. Dziedzic i M. Boruta 32950
53 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
54 J. Precliková 32000
55 K. Mirpuri 29700
56 T. i K. Dębowscy 29640
57 SK Michałów i E. Zahariev 29560
58 SK Iwno 29550
59 T. Pastuszka 29030
60 K. i M. Wolanin i M. Kozak 28900
61 A. Biedrzycki – AB GLASS 26000
62 R. Piwko 25300
63 E. Lasota 24840
64 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 24550
65 K. Zakolski 24120
66 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
67 W. Sikorski i R. Świątek 24000
68 PKZ GmbH 23500
69 C. J. Gołaszewski 23300
70 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
71 A., M. i P. Laskowscy 21220
72 M. Biały 20300
73 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
74 J. Ryżkowski 19880
75 SK Widzów – A. Tyszko 19800
76 P. Urbańska 19760
77 SK Michałów i M. Łojek 19120
78 P. Falzmann 18700
79 W. Kryszyłowicz 18600
80 E. Porębna 18510
81 N. Magomedov 18500
82 S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
83 M. Szpar 18400
84 A. Wójtowicz 18280
85 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17850
86 S. Mladenovic 17770
87 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
88 D. Mioduszewski 17150
89 Futurenet Inc 17000
90 J. Głowacki 16700
91 I. Wójcik, A. Zielińska 16680
92 W. Esch 16010
93 R. Sumiła 15930
94 Alfred F. Laskowski 15910
95 P. Szmigiel 15700
96 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 15700
97 M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
98 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
99 J. Traka 15300
100 B. Białowąs 15000
101 Barjas M MS Alajmi 14960
102 M. Zawada 14900
103 M. Sijka 14140
104 Günay Equestrian Invest GmbH 14000
105 A. Trela 13840
106 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13800
107 R. Płatek 13640
108 J., D., W. i Ż. Sito 13500
109 Ł. Such i I. Władysiak 12970
110 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
111 M. Stanisławska 12900
112 L. Błaszczyk 12800
113 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
114 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11500
115 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
116 K. i M. Mazur 11050
117 K. Maryniak 10830
118 M. i H. Kopel 10820
119 W. Guz 10600
120 K. Miondlikowski 10500
121 K. Łukasiewicz 10400
122 M. Trela 10370
123 J. Velechovská 10100
124 M. Przączak 10000
125 Loko trans s.r.o. 10000
126 K. Zatloukal 9900
127 J. Klimczak 9900
128 SK Moszna i M. Łojek 9750
129 P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
130 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
131 K. Urbańczyk 9280
132 D. Mitrovic 9150
133 Z. Keclik 9100
134 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
135 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
136 F. Dill 9000
137 Č. Olehla 8800
138 G. Kozak 8800
139 R. Ask 8720
140 K. Dynarowska 8540
141 M. i M. Wnorowscy 8400
142 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
143 W. Raszyńska i K. Szymański 8100
144 M. Gołębiowska 8000
145 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
146 J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
147 T., E. i J. Rucińscy 7890
148 A. Borkowski 7670
149 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
150 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
151 B. i M. Pokrywka 7170
152 P. Wasilewski 7120
153 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
154 Crows s.r.o. 7060
155 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
156 I., D. i M. Jaskólscy 7000
157 SK Iwno i M. Łojek 7000
158 K. Bukład 6970
159 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
160 P. Talarek 6800
161 S. Plavac i M. Łojek 6700
162 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
163 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
164 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
165 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
166 V. Pospíšil 6300
167 R. Szpar 6300
168 T. Nowak 6240
169 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
170 SK Iwno i E. Zahariev 5940
171 SK Moszna i M. Janikowski 5900
172 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 5750
173 R. Ptach 5440
174 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
175 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
176 R. Świątek 5060
177 Evidencia Dokumentation HB 5000
178 M. Kosicki i L. Staniszewski 4760
179 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
180 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
181 Niespodzianka 4120
182 T. Rybicki 4100
183 M. Kryszyłowicz 4080
184 E. i R. Urbańscy 4050
185 C. Albrecht 4000
186 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
187 SK Iwno i K. Rogowski 3760
188 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 3600
189 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
190 K. Zawiliński 3530
191 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
192 G. Sęczek 3060
193 Syndikát hvězda-Olehla 3000
194 U. i W. J. Engel 2980
195 Uni-Res Sp. z o.o. 2900
196 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 2800
197 G. Kogut 2780
198 A. Maślanka 2720
199 Stebel Sp. z o.o. 2720
200 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 2710
201 Moravol, s.r.o. 2700
202 B. Zuzek 2600
203 Y. Baizharkinov 2450
204 Ch. Schriever 2450
205 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
206 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
207 E. i L. Kasprowicz 2330
208 A. Škrášková 2300
209 J. Votava 2100
210 SK Krasne i M. Janikowski 2040
211 R. Z. Zieliński 2020
212 J. Sawicki 2000
213 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
214 M. Thiry 1830
215 J. Szweycer i M. Janikowski 1800
216 Ekofarma Rybár 1800
217 L. Komárek 1800
218 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
219 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
220 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1500
221 K. Litwiniak 1500
222 R. Mamajek 1410
223 M. Rogowska 1400
224 T. Wicher 1400
225 A. Urbanowski 1360
226 M. Kosicki 1360
227 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
228 P. Głowacki 1250
229 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
230 J. Rejman 1220
231 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
232 A. Majchrzak 1160
233 My First Racehorse Ltd 1050
234 M. Falzmann 1050
235 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
236 G. Łątka 1030
237 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
238 K. Falba i K. Urbańczyk 960
239 MK M. Kaszubowski 900
240 I. K. Art s.r.o. 900
241 D. Wrzosek 900
242 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
243 R. Benš 800
244 P. Kašný 700
245 Volteo Horse Service 700
246 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
247 G. Dudek 680
248 SK Michałów i B. Głowacki 680
249 D. Such 610
250 T. Czerwiński 610
251 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
252 S. Chrząstowski 600
253 M. Łojek i M. Zawada 580
254 Investstar – M. Sola 500
255 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
256 SK Krasne 300
257 M. Mełnicki 240
258 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
259 A. Iżewska 240
260 R. Połeć i G. Płociński 0
261 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
262 J. Domańska 0
263 R. Czernik 0
264 L. Boharewicz 0
265 K. Goździalski i M. Janikowski 0
266 Staj Ždarsky 0
267 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
268 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
269 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
270 S. i M. Dupliccy 0
271 E. Wołoszyn 0
272 M. Filipowska 0
273 MM Invest i Maria Bober 0
274 K. Stoch 0
275 D. Kübbeler 0
276 A. Woźniak 0
277 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
278 SK Krasne i Niespodzianka 0
279 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
280 A. Lange 0
281 A. Milanov 0
282 P. Drutowski 0
283 P. i J. Łucki 0
284 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
285 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
286 W. Pawlak 0
287 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
6070100

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej