Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 02-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 360240
2 D. Jaskólski 354200
3 M. Gromala i K. Kozłowska 281690
4 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 279980
5 Plavac Sp. z o.o. 270960
6 UAB Žirgo Startas 263630
7 Polska AKF Sp. z o.o. 258070
8 G., R. i K. Gorczyca 166620
9 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 147910
10 Z. Górski i K. Mirpuri 136000
11 J. Precliková 132000
12 Z. Górski 131610
13 Estel Studio Sp. z o. o. 113380
14 Wrbna Racing 101600
15 K. Falba 100680
16 A. Łabędzki 90110
17 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 85050
18 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 83600
19 V. Timoshenko 81450
20 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 78450
21 W. Krzemiński 75950
22 P. Krakowiak 74160
23 Elektrizace Železnic Praha a.s. 73600
24 T. Sieradzki 73520
25 M. Borkowski 72770
26 Millennium Stud Sp. z o.o. 71550
27 SK Iwno i Niespodzianka 69250
28 Abbas Akbar Al Mulla 67710
29 SK Michałów 64880
30 D. Turkowska 64230
31 M. Metza-Jodłowska 60140
32 O. Bottura 56980
33 C. J. Gołaszewski 54440
34 K. Goździalski 54180
35 P. Falzmann 53700
36 O. Braz i T. Pastuszka 52850
37 D. Zalewski 50980
38 K. Rogowski 50590
39 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 49850
40 A. Omen 48900
41 J. Nesteruk i K. Kamińska 48360
42 M. Krzyśków i K. Brygier 45980
43 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 44550
44 A. Wyrzyk 43850
45 B. Olkowska 42300
46 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 41140
47 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 40960
48 K. i M. Wolanin i M. Kozak 40300
49 V. Vocetka 39930
50 Č. Olehla 39300
51 SK Michałów i E. Zahariev 38020
52 A. Kovćin 37950
53 T. i K. Dębowscy 37940
54 SK Jaroszówka 37850
55 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
56 A. Marczak 36740
57 Z. Zahariev 36270
58 N. Kosiński 35860
59 M. Dziedzic i M. Boruta 35500
60 E. Lasota 35240
61 J. i J. Zalewscy 34400
62 SK Iwno 33050
63 K. Mirpuri 32100
64 A. Biedrzycki – AB GLASS 31160
65 S. Mladenovic 30470
66 J. Traka 29900
67 R. Urbański i K. Rogowski 29660
68 J. Ryżkowski 29280
69 T. Pastuszka 29030
70 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 28950
71 W. Kryszyłowicz 28500
72 M. Szpar 28400
73 R. Piwko 27700
74 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 27380
75 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 27370
76 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 27000
77 PKZ GmbH 26900
78 J., D., W. i Ż. Sito 26500
79 K. Zakolski 26320
80 M. Kobus i A. Wyrzyk 24550
81 R. Sumiła 24130
82 J. Velechovská 24100
83 W. Sikorski i R. Świątek 24000
84 SK Widzów – A. Tyszko 23400
85 S. Weresiński i M. Lichocińska 22650
86 P. Urbańska 22610
87 SK Michałów i M. Łojek 22400
88 A., M. i P. Laskowscy 21820
89 Barjas M MS Alajmi 21760
90 M. Biały 20750
91 A. Trela 20600
92 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
93 N. Magomedov 20300
94 Ł. Such i I. Władysiak 19970
95 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 19600
96 E. Porębna 19210
97 A. Wójtowicz 19030
98 D. Mioduszewski 18950
99 P. Pirzecki i N. Hendzel 18610
100 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 18200
101 I. Wójcik, A. Zielińska 18080
102 K. i M. Mazur 18050
103 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 17900
104 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 17800
105 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
106 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 17400
107 P. Szmigiel 17100
108 Futurenet Inc 17000
109 Alfred F. Laskowski 16910
110 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 16900
111 J. Głowacki 16700
112 W. Esch 16010
113 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15990
114 B. Białowąs 15000
115 M. Zawada 14900
116 W. Guz 14600
117 M. Sijka 14140
118 J. Rubiś i A. Pałczyńska 14030
119 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 13650
120 R. Płatek 13640
121 L. Błaszczyk 13210
122 M. Stanisławska 12900
123 M. Przączak 12400
124 Evidencia Dokumentation HB 12000
125 SK Moszna i M. Łojek 11550
126 K. Maryniak 11430
127 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
128 T. Nowak 11040
129 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 10950
130 M. i H. Kopel 10820
131 J. Szweycer i M. Janikowski 10800
132 K. Miondlikowski 10500
133 K. Łukasiewicz 10400
134 M. Trela 10370
135 E. i L. Kasprowicz 10330
136 K. Urbańczyk 10240
137 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 10100
138 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 10000
139 Loko trans s.r.o. 10000
140 J. Klimczak 9900
141 V. Pospíšil 9900
142 W. Raszyńska i K. Szymański 9900
143 K. Zatloukal 9900
144 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
145 R. Ask 9200
146 A. Borkowski 9170
147 D. Mitrovic 9150
148 K. Dynarowska 9140
149 Z. Keclik 9100
150 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 9100
151 E. i B. Giedyk 9000
152 F. Dill 9000
153 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 9000
154 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 9000
155 G. Kozak 8800
156 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8750
157 P. Wasilewski 8720
158 Ch. Schriever 8450
159 P. Talarek 8440
160 M. i M. Wnorowscy 8400
161 SK Iwno i E. Zahariev 8340
162 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 8320
163 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8150
164 M. Gołębiowska 8000
165 T., E. i J. Rucińscy 7890
166 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 7840
167 B. i M. Pokrywka 7670
168 S. Plavac i M. Łojek 7600
169 K. Litwiniak 7500
170 M. Kosicki i L. Staniszewski 7480
171 SK Iwno i K. Rogowski 7360
172 M. Gołębiowska i M. Łojek 7200
173 Crows s.r.o. 7060
174 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7040
175 I., D. i M. Jaskólscy 7000
176 SK Iwno i M. Łojek 7000
177 K. Bukład 6970
178 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
179 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
180 E. i J. Rucińskie 6340
181 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
182 R. Szpar 6300
183 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6200
184 SK Moszna i M. Janikowski 6200
185 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 6050
186 Charvat Group, s.r.o. 6000
187 M. Kryszyłowicz 5880
188 R. Ptach 5440
189 Uni-Res Sp. z o.o. 5300
190 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
191 R. Świątek 5060
192 H. Poledníková 4800
193 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
194 T. Rybicki 4700
195 M. Kosicki i P. Nojszewski 4640
196 K. Zawiliński 4330
197 Niespodzianka 4320
198 M. Kosicki 4080
199 E. i R. Urbańscy 4050
200 C. Albrecht 4000
201 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 3910
202 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 3900
203 A. Majchrzak 3880
204 S. i T. Derda 3600
205 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
206 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
207 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3100
208 G. Sęczek 3060
209 M. Thiry 3050
210 D. Such 3010
211 Syndikát hvězda-Olehla 3000
212 U. i W. J. Engel 2980
213 B. Zuzek 2890
214 G. Kogut 2780
215 Stebel Sp. z o.o. 2720
216 A. Maślanka 2720
217 Moravol, s.r.o. 2700
218 MJT Sp. z o.o. 2700
219 SK Krasne i M. Janikowski 2570
220 Y. Baizharkinov 2450
221 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
222 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
223 A. Škrášková 2300
224 J. Votava 2100
225 K. Falba i K. Urbańczyk 2060
226 G. Dudek 2040
227 R. Z. Zieliński 2020
228 J. Sawicki 2000
229 A. Żyłkowska i E. Porębna 1800
230 Ekofarma Rybár 1800
231 L. Komárek 1800
232 T. Sobierajski 1800
233 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
234 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
235 B. Ćwik 1500
236 R. Mamajek 1410
237 T. Wicher 1400
238 M. Rogowska 1400
239 A. Urbanowski 1360
240 M. Falzmann 1350
241 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
242 P. Głowacki 1250
243 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
244 J. Rejman 1220
245 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
246 M. Filipowska 1200
247 Investstar – M. Sola 1110
248 My First Racehorse Ltd 1050
249 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
250 G. Łątka 1030
251 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
252 D. Wrzosek 900
253 Lucky Service, s.r.o. 900
254 MK M. Kaszubowski 900
255 I. K. Art s.r.o. 900
256 R. Benš 800
257 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
258 P. Kašný 700
259 Volteo Horse Service 700
260 SK Michałów i B. Głowacki 680
261 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
262 M. Mełnicki 640
263 T. Czerwiński 610
264 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
265 S. Chrząstowski 600
266 M. Łojek i M. Zawada 580
267 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
268 A. Steinhart i K. Urbańczyk 340
269 SK Krasne 300
270 A. Iżewska 240
271 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
272 A. Milanov 0
273 R. Czernik 0
274 E. Wołoszyn 0
275 A. Lange 0
276 M. Kosicki i J. Boruta 0
277 K. Miondlikowski i B. Inda 0
278 P. i J. Łucki 0
279 M. Malinowski 0
280 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
281 L. Boharewicz 0
282 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
283 D. Kübbeler 0
284 K. Duda 0
285 K. Stoch 0
286 MM Invest i Maria Bober 0
287 SK Krasne i Niespodzianka 0
288 W. Pawlak 0
289 R. Połeć i G. Płociński 0
290 TOK Capital Sp. z o. o. 0
291 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
292 J. Domańska 0
293 S. i M. Dupliccy 0
294 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
295 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
296 J. Hrudka 0
297 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
298 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
299 R. Poškus 0
300 Staj Ždarsky 0
301 A. Woźniak 0
302 K. Goździalski i M. Janikowski 0
303 J. Szweycer 0
304 P. Drutowski 0
305 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
7654350

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej