Statystyki

Kłusaki

Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 01-05-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 UAB Žirgo Startas 34600
2 M. Gromala i K. Kozłowska 21550
3 Z. Górski i K. Mirpuri 16200
4 J. i J. Zalewscy 16000
5 V. Vocetka 13400
6 M. Borkowski 13400
7 Plavac Sp. z o.o. 12260
8 A. Łabędzki 11550
9 Polska AKF Sp. z o.o. 10920
10 M. Biały 10600
11 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 9100
12 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000
13 J. Klimczak 9000
14 A. Marczak 9000
15 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8570
16 W. Sikorski i R. Świątek 8000
17 Z. Górski 7800
18 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 7000
19 N. Magomedov 7000
20 I., D. i M. Jaskólscy 7000
21 M. Kobus i A. Wyrzyk 7000
22 PKZ GmbH 7000
23 G., R. i K. Gorczyca 6200
24 J. Rubiś i A. Pałczyńska 6100
25 M. Stanisławska 6100
26 R. Płatek 6000
27 T. Sieradzki 5870
28 Evidencia Dokumentation HB 5000
29 K. Goździalski 4800
30 J. Głowacki 4800
31 M. Metza-Jodłowska 4240
32 E. Lasota 4240
33 SK Michałów i E. Zahariev 3840
34 SK Iwno 3700
35 Z. Zahariev 3600
36 SK Moszna i M. Janikowski 3600
37 Wrbna Racing 3600
38 SK Iwno i Niespodzianka 3500
39 M. Krzyśków i K. Brygier 3250
40 J. Velechovská 3200
41 V. Timoshenko 2800
42 M. Dziedzic i M. Boruta 2800
43 K. Mirpuri 2800
44 Futurenet Inc 2800
45 K. Zatloukal 2700
46 Moravol, s.r.o. 2700
47 M. i H. Kopel 2440
48 W. Kryszyłowicz 2440
49 K. Łukasiewicz 2400
50 Abbas Akbar Al Mulla 2320
51 A. Omen 2300
52 D. Jaskólski 2300
53 J. Nesteruk i K. Kamińska 2120
54 K. Falba 2120
55 J. Votava 2100
56 A. Trela 1920
57 M. Trela 1830
58 SK Jaroszówka 1830
59 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 1800
60 SK Janów Podlaski 1790
61 D. Turkowska 1750
62 A. Škrášková 1600
63 Niespodzianka 1560
64 R. Urbański i K. Rogowski 1410
65 M. Rogowska 1400
66 J., D., W. i Ż. Sito 1400
67 P. Krakowiak 1400
68 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 1400
69 A., M. i P. Laskowscy 1310
70 J. Rejman 1220
71 K. Zakolski 1160
72 D. Zalewski 960
73 J. Ryżkowski i D. Zalewski 960
74 T. Nowak 960
75 Ekofarma Rybár 900
76 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 900
77 T. Pastuszka 900
78 E. Porębna 800
79 M. Sijka 780
80 Estel Studio Sp. z o. o. 700
81 A. Wyrzyk 700
82 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700
83 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 700
84 P. Kašný 700
85 SK Iwno i E. Zahariev 700
86 G. Kogut 610
87 M. Thiry 610
88 MB Arabians Sp. z o.o. 580
89 S. Mladenovic 530
90 I. Wójcik, A. Zielińska 530
91 J. Ryżkowski 390
92 G. Kozak 350
93 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 350
94 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 350
95 J. Traka 350
96 M. Łojek i M. Zawada 240
97 M. i M. Wnorowscy 240
98 M. Norenius – Stal Järsgarden 0
99 B. Białowąs 0
100 U. i W. J. Engel 0
101 R. Benš 0
102 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
103 K. Rogowski 0
104 P. Falzmann 0
105 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 0
106 P. Urbańska 0
107 D. Such 0
108 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
109 Č. Olehla 0
110 SK Krasne i Niespodzianka 0
111 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 0
112 K. Litwiniak 0
113 M. Kryszyłowicz 0
114 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 0
115 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0
116 R. Czernik 0
117 MM Invest i Maria Bober 0
118 R. Z. Zieliński 0
119 S. Weresiński i M. Lichocińska 0
120 Uni-Res Sp. z o.o. 0
121 SK Moszna i M. Łojek 0
122 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
123 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
124 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
125 SK Iwno i P. Wróblewski 0
126 T. Rybicki 0
127 K. i M. Mazur 0
128 Ł. Such i I. Władysiak 0
129 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
416000

 

Formularze

  • Wniosek o licencję na dosiadanie koni
Więcej

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej