Wkrótce rozpoczęcie sezonu aukcyjnego

Jesień to czas przeglądów hodowlanych w stadninach oraz aukcji koni. W dniu 16 września br. w Stadninie Koni Damis w Awajkach odbył się jesienny przegląd hodowlany.

Przegląd w Stadninie Koni Iwno zaplanowany jest na 30 września br. Początek o godz. 10.00. Aukcja roczniaków pełnej krwi angielskiej odbędzie się natomiast 7 października o godz. 13.00. Szczegółowe informacje na temat programu aukcji, wykazu koni przeznaczonych do sprzedaży oraz warunków aukcji można znaleźć w katalogu.

W Stadninie Koni Golejewko odbędą się dwie aukcje: 2 października o godz. 14.00 – aukcja roczniaków, 5 października o godz. 10.00 – aukcja koni rekreacyjnych i hodowlanych.
Z kolei na 6 października o godz. 10.00 zaplanowano jesienny przegląd hodowlany SK Golejewko.

23 września br. o godz. 12.00 odbędzie się przegląd hodowlany Stadniny Koni Krasne, a kilka dni później, tj. 28 września o godz. 15.00 aukcja roczniaków.

  • KATALOG AUKCJI ROCZNIAKÓW w SK Krasne
  • KATALOG AUKCJI ROCZNIAKÓW w SK Iwno
  • KATALOGIEM AUKCJI ROCZNIAKÓW w SK Golejewko

W październiku odbędą się z kolei dwie aukcje koni organizowane przez firmę Cartrans: 19 października we Wrocławiu, a 26 października w Warszawie. Katalogi będą dostępne na początku października.
PLAKAT AUKCJI CARTRANS

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej