Trójka z Polski będzie ubiegać się o stypendium RSF

Trzy osoby z Polski: Kamil Grzybowski, Karolina Kamińska oraz Zuzanna Zajbt, będą ubiegały się o stypendium z Funduszu Stypendiów Wyścigowych Międzynarodowej Federacji Szkół Wyścigowych (IFHRA), której członkiem od tego roku jest Polski Klub Wyścigów Konnych.

Funduszu Stypendiów Wyścigowych (Racing Scholarship Fund) to nowa inicjatywa – jest to pierwsza edycja tego programu stypendialnego. Zgodnie z założeniami, beneficjenci będą mogli skorzystać z ok. 8-tygodniowego szkolenia, dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz planów związanych z ich karierą w przemyśle wyścigowym.

Wybór kandydatów zostanie przeprowadzony w czasie spotkania IFHRA na początku listopada br. w Abu Zabi. W czasie ww. konferencji odbędą się również warsztaty szkoleniowe dla jeźdźców, w których udział weźmie liczna grupa z Polski. Zaproszenia otrzymali nasi jeźdźcy, którzy uczestniczyli w międzynarodowych cyklach gonitw dla uczniów oraz amazonek, rozgrywanych pod egidą Wyścigowego Festiwalu Szejka Mansoora Al-Nahyana.

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej