Polski Klub Wyścigów Konnych wesprze karierę Va Banka

Z radością informujemy, że Polski Klub Wyścigów Konnych będzie wspierał przyszłoroczną karierę najlepszego konia wyścigowego w Polsce – ogiera Va Bank. Trójkoronowany zwycięzca Wielkiej Warszawskiej, mimo ofert kupna konia, zostaje w treningu w Polsce i będzie w przyszłym roku próbował swoich sił także w gonitwach zagranicznych.

PKWK objął Va Banka mecenatem, którego celem będzie wsparcie jego kariery w kolejnym sezonie startów. Przede wszystkim będziemy prowadzić oficjalną komunikację na temat jego planów startowych oraz aktualnej formy. Informacje będą dostępne na naszej stronie www oraz na naszym profilu na Facebook’u. Klub zadba też o przygotowywanie materiałów prasowych dla zewnętrznych redakcji z branży jeździeckiej oraz sportowej.

– Zależy nam na wykorzystaniu wizerunku Va Banka do promocji wyścigów w mediach – mówi Agnieszka Marczak Prezes PKWK Jego wspaniałe sportowe sukcesy, to historia, z którą warto dotrzeć do mas. Francja miała Treve, Ameryka California Chrome, a w tym roku American Pharoah, których sukcesy przeżywali wszyscy, nie tylko fani wyścigów. My także chcemy promować wyścigi przez pryzmat koni – sportowców, którym warto kibicować i śledzić ich kariery.

PKWK będzie także wspierał finansowo oraz organizacyjnie wyjazdy zagraniczne Va Banka. Szczegóły na temat przyszłorocznych planów startowych przedstawimy wkrótce, w rozmowie z właścicielem konia – Panem Januszem Zienkiewiczem oraz trenerem Maciejem Janikowskim.
Va Bank+Szymczuk 2-St.Leger-30.08.15

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej