od 2014.01.01 do 2014.11.17

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 17-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 317 010,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 291 410,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 208 670,00

6
SK Michałów 186 500,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

8
SK Janów Podlaski 174 535,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 965,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 91 905,00

20
A. Wójtowicz 89 855,00

21
M. Malinowski 87 810,00

22
J. Ryżkowski 78 930,00

23
Pejon – E. Porębna 77 010,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
A. Steinhart i K. Urbańczyk 66 700,00

32
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

33
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

34
K. Rogowski 62 845,00

35
A. Kochalska 62 350,00

36
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

37
Edwina Stud 60 000,00

38
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

39
J. Głowacki 59 130,00

40
Y. Baizharkinov 58 595,00

41
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

42
R. Szpar 57 730,00

43
A. Pastuszka 57 450,00

44
G. Sęczek 57 210,00

45
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

46
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

47
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

50
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

51
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

52
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

57
E. Czopyk 44 200,00

58
A. Łabędzki 44 060,00

59
P. Szmigiel 43 300,00

60
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

61
M. Wnorowska 41 730,00

62
K. Zakolski 41 400,00

63
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 41 320,00

64
SK Iwno 40 860,00

65
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

66
D. Mioduszewski 40 630,00

67
K. Litwiniak 40 150,00

68
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

69
A. Dyszkielewicz 36 940,00

70
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

71
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 950,00

72
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

74
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

75
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

76
P. Głowacki 33 850,00

77
Lutetia Arabians 33 700,00

78
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
B. M. Tomaszewski 29 870,00

85
J. Siwonia 29 660,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
A. Wyrzyk 27 490,00

92
B. Głowacki 27 000,00

93
S. Zawgorodny 26 260,00

94
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

95
Polska AKF Sp. z o.o. 25 950,00

96
M. Łojek i M. Zawada 25 880,00

97
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

98
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

99
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 25 225,00

100
E. Lasota 25 100,00

101
J. Szweycer 25 060,00

102
G. Richards 25 000,00

103
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

104
Niespodzianka 23 560,00

105
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

106
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

107
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

108
S. Mladenovic 22 575,00

109
M. Filipowska 22 570,00

110
E. Gilert 22 420,00

111
O. Bottura 22 410,00

112
R. Ptach 21 850,00

113
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

114
J. i K. Dobosz 21 360,00

115
Z. i M. Nieznańscy 21 250,00

116
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

117
T. Ithaish 21 000,00

118
M. Stelmaszczyk 20 960,00

119
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

120
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

121
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

122
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

123
S. Bujarski 19 950,00

124
N. Magomedov 19 610,00

125
K. Micuła 19 300,00

126
SK Kozienice 18 545,00

127
M. Kobus 18 055,00

128
B. Olkowska 17 800,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

132
A. Żyłkowska 16 880,00

133
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

134
A. i P. Łojcha 16 700,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

136
G. Kerimbekova 16 500,00

137
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

138
P. Kicek 16 090,00

139
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

140
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

141
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

142
B. Dörflinger 15 350,00

143
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

153
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

154
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

155
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

156
W. Szydełko 12 440,00

157
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

158
MPL Racing 12 400,00

159
T. i J. Opalińscy 11 910,00

160
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

161
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

162
C. Gołaszewski 11 640,00

163
J. Kartus 11 590,00

164
J. Klimczak 11 520,00

165
A. Majchrzak 11 500,00

166
J. i J. Księżukowie 11 200,00

167
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

168
R. Urbański 11 140,00

169
Ł. Siwek 11 010,00

170
K. i K. Romaniuk 10 790,00

171
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

172
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

173
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

174
S. Weresiński 10 270,00

175
SK Krasne 10 195,00

176
Ł. Wrzesień 10 000,00

177
S. Frosik 10 000,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
D. Kwiatkowski 9 800,00

180
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

181
J. Domagała 9 500,00

182
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

183
W. Bšk 9 500,00

184
L. Kowal 9 480,00

185
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

186
M. Trela 9 390,00

187
W. Puszczewicz 9 240,00

188
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

189
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

190
A. i B. Cymbała 8 800,00

191
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

192
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

193
S. Mirpuri 8 460,00

194
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

195
A. Rokicki 8 230,00

196
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

197
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

198
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

199
M. i M. Boruta 8 075,00

200
R. Styczyński 7 740,00

201
M. Wyrzyk 7 700,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

203
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

212
A. i W. Jasińscy 5 680,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Tobiasz 5 300,00

215
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

216
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

217
Z. Kozina 5 150,00

218
G. Łštka 5 080,00

219
K. Kozłowski 5 040,00

220
L. Boharewicz 4 780,00

221
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

222
LKS KTWK 4 640,00

223
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

224
F. Dill 4 600,00

225
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

226
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

227
M. Biały 4 275,00

228
R. Z. Zieliński 4 100,00

229
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 090,00

230
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

231
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

232
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

233
J. Faltejsek 3 450,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

235
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

236
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

237
M. Kosicki 2 980,00

238
P. Huber 2 960,00

239
T. Rybicki 2 850,00

240
W. Solak 2 800,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

243
G. Kogut 2 240,00

244
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

245
A. i S. Dudziak 1 900,00

246
B. Białowšs 1 900,00

247
Artur Nicpoń 1 900,00

248
R. & K. Ask 1 860,00

249
M. Mełnicki 1 750,00

250
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

251
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

252
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

253
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

254
D. Turkowska 1 450,00

255
F. Engel 1 400,00

256
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

257
Wrbna Racing 1 300,00

258
T. Misiowiec 1 130,00

259
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

260
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

261
A. Omen 950,00

262
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

263
K. Stoch 950,00

264
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
P. Małczyński 800,00

267
J. Nurzyński 800,00

268
Agrolipt 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
P. Granda 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
M. Siudym 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
J. Szuster 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
Jamax s.r.o. 0,00

288
H. Vesela 0,00

289
Srubovka s.r.o. 0,00

290
Stall Nicole 0,00

291
H. Cherek 0,00

292
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

293
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

294
K. Wolanin 0,00

295
inż. V. Talák 0,00

296
G. Kogut i Ł. Such 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Łukasiewicz 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Guz 0,00

303
E-Place.cz Ltd 0,00

304
J. Łacisz 0,00

305
A. Opalińska 0,00

306
M. Kusherov 0,00

307
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

310
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00

313
J. Bartoš 0,00

314
A. Nowicki 0,00

315
S. Chudaček 0,00

316
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

317
Z. Szymulański 0,00

318
Paragan s.r.o. 0,00

319
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

320
W. Fath 0,00

321
Gestüt Görlsdorf 0,00
9 527 235,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej