od 2014.01.01 do 2014.11.03

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 03-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 983 780,00

2
K. Mirpuri 278 675,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 272 220,00

4
Z. Górski 259 520,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 195 650,00

6
SK Michałów 175 580,00

7
K. Zatloukal 170 900,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

9
SK Janów Podlaski 153 075,00

10
A. i A. Chodowiec 152 770,00

11
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 144 725,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 124 940,00

14
SK Golejewko 123 575,00

15
Fortum Michał Romanowski 116 335,00

16
A. Cieloch 100 430,00

17
inż. J. Travniček 95 000,00

18
G., R. i K. Gorczyca 93 075,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 90 785,00

20
M. Malinowski 79 190,00

21
J. Ryżkowski 75 180,00

22
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 74 380,00

23
M. Falzmann 73 505,00

24
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

25
Pejon – E. Porębna 71 820,00

26
A. Kovćin 71 240,00

27
B. i M. Pokrywka 70 450,00

28
A. Wójtowicz 69 730,00

29
U. i W. J. Engel 68 165,00

30
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

31
T. Sobierajski 62 740,00

32
A. Kochalska 62 350,00

33
A. Steinhart i K. Urbańczyk 61 900,00

34
Edwina Stud 60 000,00

35
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

36
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

37
K. Rogowski 58 595,00

38
Y. Baizharkinov 58 595,00

39
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

40
R. Szpar 57 730,00

41
J. Głowacki 57 505,00

42
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

43
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

44
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

45
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 190,00

46
A. Pastuszka 54 650,00

47
M. Zawada 53 570,00

48
G. Sęczek 51 860,00

49
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

50
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

51
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 48 200,00

52
Staj Ždarsky 46 400,00

53
E. Czopyk 44 200,00

54
A. Łabędzki 43 410,00

55
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

56
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

57
SK Iwno 40 860,00

58
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

59
A. Frštczak i K. Zawiliński 39 940,00

60
K. Litwiniak 37 775,00

61
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 37 520,00

62
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

63
P. Szmigiel 36 800,00

64
R. Urbański i K. Rogowski 36 530,00

65
D. Mioduszewski 35 590,00

66
A., M. i P. Laskowscy 35 530,00

67
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 500,00

68
M. i W. Kryszyłowicz 35 360,00

69
Janusz Romanowski „Expert-Host” 34 790,00

70
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 710,00

71
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

72
M. Wnorowska 34 090,00

73
P. Głowacki 33 850,00

74
Lutetia Arabians 33 700,00

75
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

76
K. Falba 32 300,00

77
A. Molska 32 200,00

78
K. Zakolski 32 000,00

79
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

80
G. Kozak 30 185,00

81
D. Zalewski 29 435,00

82
B. M. Tomaszewski 28 350,00

83
J. i D. Soska 28 150,00

84
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

85
J. Siwonia 27 940,00

86
J. i U. Appel 27 500,00

87
M. Gołębiowska 27 460,00

88
B. Głowacki 27 000,00

89
S. Zawgorodny 26 260,00

90
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

91
Polska AKF Sp. z o.o. 25 380,00

92
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

93
E. Lasota 25 100,00

94
J. Szweycer 25 060,00

95
G. Richards 25 000,00

96
SK Golejewko i B. Olkowska 24 285,00

97
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

98
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

99
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

100
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

101
Niespodzianka 23 130,00

102
A. Wyrzyk 22 870,00

103
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

104
S. Mladenovic 22 575,00

105
M. Filipowska 22 570,00

106
O. Bottura 22 410,00

107
E. Gilert 21 560,00

108
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

109
J. i K. Dobosz 21 360,00

110
K. Urbańczyk 21 175,00

111
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

112
T. Ithaish 21 000,00

113
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 20 875,00

114
A. Dyszkielewicz 20 340,00

115
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

116
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

117
R. Ptach 19 750,00

118
N. Magomedov 19 610,00

119
K. Micuła 19 300,00

120
M. Stelmaszczyk 18 960,00

121
M. Kobus 18 055,00

122
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

123
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

124
A. Żyłkowska 16 880,00

125
A. i P. Łojcha 16 700,00

126
G. Kerimbekova 16 500,00

127
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

128
J. Traka 16 195,00

129
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 100,00

130
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

131
Z. Makowski i M. Filipowska 15 860,00

132
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

133
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

134
M. Łojek i M. Zawada 15 600,00

135
SK Kozienice 15 355,00

136
B. Dörflinger 15 350,00

137
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

138
M. Kosicki i P. Nojszewski 14 700,00

139
N. Melbard 14 450,00

140
K. Zawiliński 14 430,00

141
Jerzy Szmyt 14 180,00

142
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

143
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

144
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 300,00

145
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

146
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

147
W. Szydełko 12 440,00

148
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

149
MPL Racing 12 400,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

151
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

152
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

153
J. Klimczak 11 520,00

154
E. i R. Urbańscy 11 225,00

155
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

156
J. i J. Księżukowie 11 200,00

157
B. Olkowska 11 200,00

158
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 150,00

159
R. Urbański 11 140,00

160
Ł. Siwek 11 010,00

161
A. Majchrzak 11 000,00

162
K. i K. Romaniuk 10 790,00

163
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

164
P. Kicek 10 490,00

165
J. Kartus 10 470,00

166
S. Weresiński 10 270,00

167
SK Krasne 10 195,00

168
S. Bujarski 10 150,00

169
Ł. Wrzesień 10 000,00

170
S. Frosik 10 000,00

171
D. Kwiatkowski 9 800,00

172
M. i M. Sommer 9 800,00

173
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

174
W. Raszyńska i K. Szymański 9 650,00

175
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 9 580,00

176
J. Domagała 9 500,00

177
W. Bšk 9 500,00

178
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

179
M. Trela 9 390,00

180
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

181
L. Kowal 9 000,00

182
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

183
A. i B. Cymbała 8 800,00

184
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

185
W. Puszczewicz 8 740,00

186
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

187
S. Mirpuri 8 460,00

188
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

189
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

190
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

191
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

192
C. Gołaszewski 7 840,00

193
R. Styczyński 7 740,00

194
M. Wyrzyk 7 700,00

195
M. i M. Boruta 7 600,00

196
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

197
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

198
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 6 650,00

199
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

200
W. Krzemiński 6 550,00

201
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

202
T. i J. Opalińscy 6 310,00

203
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

204
A. Siwonia 6 210,00

205
B. Ćwik 6 160,00

206
I. Pejškova 6 000,00

207
A. i W. Jasińscy 5 680,00

208
H. Smolik i M. Kosicki 5 600,00

209
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

210
A. Rokicki 5 190,00

211
Z. Kozina 5 150,00

212
K. Kozłowski 5 040,00

213
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

214
LKS KTWK 4 640,00

215
G. Łštka 4 605,00

216
F. Dill 4 600,00

217
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

218
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

219
Z. Tobiasz 4 540,00

220
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

221
SK Iwno i Niespodzianka 4 400,00

222
R. Z. Zieliński 4 100,00

223
L. Boharewicz 4 020,00

224
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

225
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

226
A. Talarek 3 500,00

227
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

228
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

229
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

230
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

231
P. Huber 2 960,00

232
W. Solak 2 800,00

233
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

234
M. Kosicki 2 600,00

235
M. Biały 2 375,00

236
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

237
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

238
Artur Nicpoń 1 900,00

239
B. Białowšs 1 900,00

240
A. i S. Dudziak 1 900,00

241
R. & K. Ask 1 860,00

242
M. Mełnicki 1 750,00

243
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

244
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

245
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

246
J. Faltejsek 1 550,00

247
D. Turkowska 1 450,00

248
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

249
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 1 425,00

250
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

251
F. Engel 1 400,00

252
Wrbna Racing 1 300,00

253
T. Misiowiec 1 130,00

254
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

255
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

256
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

257
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 950,00

258
T. Rybicki 950,00

259
P. i J. Łucki 910,00

260
J. Nurzyński 800,00

261
P. Małczyński 800,00

262
Agrolipt 800,00

263
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

264
A. Winiarska 600,00

265
P. Granda 600,00

266
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 560,00

267
M. Harms 560,00

268
H. Sawka 500,00

269
J. Szuster 475,00

270
A. Omen 475,00

271
T. Sieradzki 475,00

272
K. Stoch 475,00

273
M. Siudym 475,00

274
T. Misiak 460,00

275
J. Pretkiel 440,00

276
L. Duškova 400,00

277
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

278
M. Brzuszkiewicz 330,00

279
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

280
H. Khil-Ulas 330,00

281
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

282
A. i S. Polednia 280,00

283
A. Konarska 230,00

284
Stall Nicole 0,00

285
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

286
J. Łacisz 0,00

287
J. Bartoš 0,00

288
inż. V. Talák 0,00

289
W. Fath 0,00

290
Srubovka s.r.o. 0,00

291
Jamax s.r.o. 0,00

292
H. Cherek 0,00

293
G. Kogut i Ł. Such 0,00

294
G. Kogut 0,00

295
F. Wołoszyn 0,00

296
U. Zhussupov 0,00

297
V. Fotev 0,00

298
V. Vocetka 0,00

299
E-Place.cz Ltd 0,00

300
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

301
K. Łukasiewicz 0,00

302
S. Guła i M. Janikowski 0,00

303
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

304
M. Kusherov 0,00

305
S. Duplicki 0,00

306
Gestüt Görlsdorf 0,00

307
W. Guz 0,00

308
H. Vesela 0,00

309
D. Bajer 0,00

310
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

311
Z. Szymulański 0,00

312
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

313
S. Chudaček 0,00

314
A. Opalińska 0,00

315
Paragan s.r.o. 0,00
8 933 390,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej