od 2014.01.01 do 2014.10.20

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 20-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 944 580,00

2
K. Mirpuri 278 675,00

3
Z. Górski 250 120,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 225 180,00

5
SK Michałów 172 250,00

6
K. Zatloukal 166 100,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 164 175,00

8
SK Janów Podlaski 146 115,00

9
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 141 725,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 137 105,00

11
A. i A. Chodowiec 133 110,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 122 440,00

14
SK Golejewko 121 175,00

15
Fortum Michał Romanowski 111 025,00

16
A. Cieloch 100 430,00

17
inż. J. Travniček 95 000,00

18
G., R. i K. Gorczyca 93 075,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

20
M. Malinowski 77 840,00

21
Pejon – E. Porębna 71 820,00

22
A. Kovćin 71 240,00

23
J. Ryżkowski 70 180,00

24
A. Wójtowicz 69 730,00

25
B. i M. Pokrywka 69 100,00

26
U. i W. J. Engel 68 165,00

27
M. Falzmann 65 505,00

28
A. Kochalska 62 350,00

29
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 61 580,00

30
Edwina Stud 60 000,00

31
A. Steinhart i K. Urbańczyk 59 500,00

32
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

33
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

34
Y. Baizharkinov 57 935,00

35
Univerpol Sp. z o.o. 57 825,00

36
R. Szpar 57 730,00

37
J. Głowacki 56 255,00

38
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

39
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

40
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

41
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

42
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 190,00

43
K. Rogowski 54 695,00

44
T. Sobierajski 53 950,00

45
M. Zawada 50 870,00

46
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

47
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

48
G. Sęczek 47 860,00

49
Staj Ždarsky 46 400,00

50
E. Czopyk 44 200,00

51
A. Łabędzki 43 410,00

52
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

54
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

55
A. Pastuszka 41 450,00

56
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

57
A. Frštczak i K. Zawiliński 39 940,00

58
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

59
SK Iwno 36 260,00

60
M. i W. Kryszyłowicz 35 360,00

61
R. Urbański i K. Rogowski 34 810,00

62
Janusz Romanowski „Expert-Host” 34 790,00

63
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

64
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 380,00

65
D. Mioduszewski 34 270,00

66
K. Litwiniak 33 975,00

67
P. Głowacki 33 850,00

68
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

69
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

70
M. Wnorowska 33 130,00

71
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

72
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

73
K. Falba 32 300,00

74
A. Molska 32 200,00

75
K. Zakolski 32 000,00

76
G. Kozak 30 185,00

77
J. i D. Soska 28 150,00

78
A., M. i P. Laskowscy 28 030,00

79
J. i U. Appel 27 500,00

80
M. Gołębiowska 27 460,00

81
B. Głowacki 27 000,00

82
D. Zalewski 26 635,00

83
S. Zawgorodny 26 260,00

84
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

85
J. Szweycer 25 060,00

86
G. Richards 25 000,00

87
A. Jurksztowicz i K. Dębski 24 920,00

88
B. M. Tomaszewski 24 910,00

89
SK Golejewko i M. Łojek 24 480,00

90
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

91
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

92
SK Golejewko i B. Olkowska 23 810,00

93
A. Kochalska i A. Wyrzyk 23 610,00

94
K. Rogowski i Z. Składanowski 22 840,00

95
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

96
S. Mladenovic 22 575,00

97
O. Bottura 22 410,00

98
A. Wyrzyk 22 210,00

99
M. Filipowska 22 140,00

100
P. Szmigiel 21 800,00

101
Polska AKF Sp. z o.o. 21 580,00

102
E. Gilert 21 560,00

103
J. i K. Dobosz 21 360,00

104
Lutetia Arabians 21 200,00

105
K. Urbańczyk 21 175,00

106
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

107
T. Ithaish 21 000,00

108
SK Krasne i M. Łojek 20 600,00

109
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 20 400,00

110
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

111
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

112
R. Ptach 19 750,00

113
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

114
Niespodzianka 19 330,00

115
K. Micuła 19 300,00

116
A. Dyszkielewicz 19 020,00

117
M. Stelmaszczyk 18 960,00

118
N. Magomedov 18 660,00

119
M. Kobus 18 055,00

120
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

121
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

122
A. Żyłkowska 16 880,00

123
A. i P. Łojcha 16 700,00

124
E. Lasota 16 500,00

125
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

126
J. Traka 16 195,00

127
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

128
Z. Makowski i M. Filipowska 15 860,00

129
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

130
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

131
SK Kozienice 15 355,00

132
B. Dörflinger 15 350,00

133
M. Łojek i M. Zawada 15 120,00

134
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

135
Jerzy Szmyt 14 180,00

136
K. Zawiliński 14 050,00

137
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

138
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

139
P. Szmigiel i B. Olkowska 12 970,00

140
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

141
G. Kerimbekova 12 540,00

142
W. Szydełko 12 440,00

143
MPL Racing 12 400,00

144
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

145
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

146
J. Siwonia 11 840,00

147
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

148
N. Melbard 11 650,00

149
J. Klimczak 11 520,00

150
E. i R. Urbańscy 11 225,00

151
J. i J. Księżukowie 11 200,00

152
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

153
B. Olkowska 11 200,00

154
R. Urbański 11 140,00

155
Ł. Siwek 11 010,00

156
A. Majchrzak 11 000,00

157
M. Żarska i K. Urbańczyk 10 910,00

158
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

159
S. Weresiński 10 270,00

160
SK Krasne 10 195,00

161
K. i K. Romaniuk 10 130,00

162
S. Frosik 10 000,00

163
Ł. Wrzesień 10 000,00

164
D. Kwiatkowski 9 800,00

165
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

166
W. Raszyńska i K. Szymański 9 650,00

167
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 9 500,00

168
J. Domagała 9 500,00

169
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

170
P. Kicek 9 370,00

171
J. Kartus 9 280,00

172
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

173
M. Trela 9 110,00

174
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

175
S. Bujarski 8 750,00

176
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

177
S. Mirpuri 8 460,00

178
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

179
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 8 320,00

180
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

181
A. i B. Cymbała 8 000,00

182
C. Gołaszewski 7 840,00

183
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

184
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

185
M. Wyrzyk 7 700,00

186
L. Kowal 7 480,00

187
R. Styczyński 7 280,00

188
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 6 940,00

189
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

190
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

191
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

192
W. Krzemiński 6 550,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 410,00

194
T. i J. Opalińscy 6 310,00

195
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

196
A. Siwonia 6 210,00

197
B. Ćwik 6 160,00

198
I. Pejškova 6 000,00

199
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

200
W. Bšk 5 700,00

201
A. i W. Jasińscy 5 680,00

202
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

203
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

204
A. Rokicki 5 190,00

205
Z. Kozina 5 150,00

206
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

207
LKS KTWK 4 640,00

208
G. Łštka 4 605,00

209
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

210
F. Dill 4 600,00

211
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

212
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

213
K. Kozłowski 4 480,00

214
Z. Tobiasz 4 350,00

215
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

216
W. Puszczewicz 4 140,00

217
SK Iwno i Niespodzianka 4 120,00

218
R. Z. Zieliński 4 100,00

219
L. Boharewicz 4 020,00

220
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

221
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

222
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

223
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

224
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

225
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

226
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

227
P. Huber 2 960,00

228
M. i M. Boruta 2 850,00

229
M. i M. Sommer 2 800,00

230
W. Solak 2 800,00

231
A. Talarek 2 800,00

232
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

233
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

234
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

235
A. i S. Dudziak 1 900,00

236
B. Białowšs 1 900,00

237
Artur Nicpoń 1 900,00

238
M. Biały 1 900,00

239
R. & K. Ask 1 860,00

240
M. Mełnicki 1 750,00

241
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

242
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

243
J. Faltejsek 1 550,00

244
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

245
D. Turkowska 1 450,00

246
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

247
F. Engel 1 400,00

248
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

249
Wrbna Racing 1 300,00

250
T. Misiowiec 1 130,00

251
M. Kosicki 1 080,00

252
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

253
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

254
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

255
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

256
P. i J. Łucki 910,00

257
J. Nurzyński 800,00

258
P. Małczyński 800,00

259
Agrolipt 800,00

260
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

261
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

262
P. Granda 600,00

263
A. Winiarska 600,00

264
M. Harms 560,00

265
H. Sawka 500,00

266
M. Siudym 475,00

267
A. Omen 475,00

268
T. Sieradzki 475,00

269
J. Szuster 475,00

270
K. Stoch 475,00

271
T. Misiak 460,00

272
J. Pretkiel 440,00

273
L. Duškova 400,00

274
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

275
H. Khil-Ulas 330,00

276
M. Brzuszkiewicz 330,00

277
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

278
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

279
A. i S. Polednia 280,00

280
A. Konarska 230,00

281
Srubovka s.r.o. 0,00

282
Jamax s.r.o. 0,00

283
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

284
J. Łacisz 0,00

285
V. Vocetka 0,00

286
inż. V. Talák 0,00

287
H. Cherek 0,00

288
K. Łukasiewicz 0,00

289
Gestüt Görlsdorf 0,00

290
Stall Nicole 0,00

291
G. Kogut i Ł. Such 0,00

292
G. Kogut 0,00

293
F. Wołoszyn 0,00

294
U. Zhussupov 0,00

295
E-Place.cz Ltd 0,00

296
V. Fotev 0,00

297
M. Kusherov 0,00

298
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

299
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

300
S. Guła i M. Janikowski 0,00

301
S. Duplicki 0,00

302
S. Chudaček 0,00

303
Paragan s.r.o. 0,00

304
J. Bartoš 0,00

305
H. Vesela 0,00

306
W. Fath 0,00

307
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

308
W. Guz 0,00

309
A. Opalińska 0,00

310
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

311
Z. Szymulański 0,00

312
D. Bajer 0,00

313
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00
8 403 790,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej