od 2014.01.01 do 2014.09.29

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 29-09-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 628 210,00

2
K. Mirpuri 265 725,00

3
Z. Górski 205 520,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 182 040,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
SK Widzów – A. Tyszko 132 535,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 132 025,00

8
SK Michałów 131 830,00

9
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

10
SK Janów Podlaski 125 315,00

11
A. i A. Chodowiec 120 040,00

12
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 111 605,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 107 860,00

14
inż. J. Travniček 95 000,00

15
G., R. i K. Gorczyca 90 200,00

16
Fortum Michał Romanowski 87 570,00

17
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

18
A. Cieloch 77 430,00

19
M. Malinowski 74 810,00

20
SK Golejewko 71 625,00

21
A. Kovćin 71 240,00

22
J. Ryżkowski 65 360,00

23
B. i M. Pokrywka 63 700,00

24
Pejon – E. Porębna 62 280,00

25
Edwina Stud 60 000,00

26
A. Kochalska 59 650,00

27
M. Falzmann 57 505,00

28
Univerpol Sp. z o.o. 57 200,00

29
A. Steinhart i K. Urbańczyk 56 240,00

30
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

31
R. Szpar 54 200,00

32
P. i J. Pirzeccy 51 460,00

33
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 51 375,00

34
K. Rogowski 50 395,00

35
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 48 490,00

36
A. Biedrzycki – AB GLASS 47 530,00

37
Y. Baizharkinov 46 695,00

38
Staj Ždarsky 46 400,00

39
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 46 360,00

40
SK Michałów i E. Zahariev 46 350,00

41
U. i W. J. Engel 45 715,00

42
G. Sęczek 44 660,00

43
Klub JeŸdziecki – Szumawa 42 820,00

44
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

45
A. Wójtowicz 41 810,00

46
T. Sobierajski 41 560,00

47
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

48
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

49
A. Pastuszka 38 450,00

50
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

51
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 35 700,00

52
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 35 620,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 35 200,00

54
J. Głowacki 34 405,00

55
P. Głowacki 33 850,00

56
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

57
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 33 260,00

58
SK Iwno 33 060,00

59
M. i W. Kryszyłowicz 32 560,00

60
K. Falba 32 300,00

61
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 870,00

62
A. Molska 31 650,00

63
A. Łabędzki 30 960,00

64
M. Zawada 30 870,00

65
A. Frštczak i K. Zawiliński 29 790,00

66
E. Czopyk 28 200,00

67
R. Urbański i K. Rogowski 28 160,00

68
J. i D. Soska 28 150,00

69
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 28 100,00

70
K. Litwiniak 27 475,00

71
M. Wnorowska 27 290,00

72
B. Głowacki 27 000,00

73
G. Kozak 26 825,00

74
S. Zawgorodny 26 260,00

75
D. Mioduszewski 26 130,00

76
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

77
J. Szweycer 25 060,00

78
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 24 450,00

79
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

80
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

81
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

82
SK Golejewko i B. Olkowska 23 260,00

83
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

84
S. Mladenovic 22 575,00

85
J. i U. Appel 22 500,00

86
D. Zalewski 22 485,00

87
O. Bottura 22 410,00

88
A. Kochalska i A. Wyrzyk 22 290,00

89
A. Wyrzyk 22 210,00

90
A., M. i P. Laskowscy 21 650,00

91
G. Richards 21 560,00

92
B. M. Tomaszewski 21 470,00

93
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

94
J. i K. Dobosz 21 360,00

95
Lutetia Arabians 21 200,00

96
K. Urbańczyk 21 175,00

97
M. Gołębiowska 21 160,00

98
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

99
T. Ithaish 21 000,00

100
K. Zakolski 20 800,00

101
M. Filipowska 20 460,00

102
A. Jurksztowicz i K. Dębski 20 320,00

103
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

104
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

105
SK Krasne i M. Łojek 19 890,00

106
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

107
K. Micuła 19 300,00

108
R. Ptach 18 950,00

109
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 18 920,00

110
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 17 580,00

111
M. Stelmaszczyk 17 400,00

112
M. Kobus 17 030,00

113
A. i P. Łojcha 16 700,00

114
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

115
E. Gilert 15 960,00

116
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

117
A. Żyłkowska 15 610,00

118
B. Dörflinger 15 350,00

119
Niespodzianka 14 590,00

120
N. Magomedov 14 530,00

121
Jerzy Szmyt 14 180,00

122
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

123
SK Golejewko i M. Janikowski 14 150,00

124
K. Zawiliński 14 050,00

125
E. Lasota 13 860,00

126
M. Łojek i M. Zawada 13 600,00

127
A. Dyszkielewicz 13 580,00

128
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

129
J. Traka 13 520,00

130
SK Kozienice 13 455,00

131
SK Golejewko i M. Łojek 13 280,00

132
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

133
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

134
W. Szydełko 12 440,00

135
MPL Racing 12 400,00

136
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 130,00

137
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

138
G. Kerimbekova 11 880,00

139
P. Szmigiel 11 800,00

140
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

141
N. Melbard 11 650,00

142
J. Klimczak 11 520,00

143
SK Golejewko i K. Kozłowska 11 400,00

144
E. i R. Urbańscy 11 225,00

145
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

146
R. Urbański 11 140,00

147
Ł. Siwek 11 010,00

148
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

149
S. Weresiński 10 270,00

150
SK Krasne 10 195,00

151
Ł. Wrzesień 10 000,00

152
S. Frosik 10 000,00

153
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 9 800,00

154
D. Kwiatkowski 9 800,00

155
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

156
K. i K. Romaniuk 9 570,00

157
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

158
J. Domagała 9 500,00

159
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

160
P. Kicek 8 810,00

161
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

162
S. Mirpuri 8 460,00

163
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 310,00

164
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 090,00

165
A. i B. Cymbała 8 000,00

166
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 7 875,00

167
M. Wyrzyk 7 700,00

168
L. Kowal 7 480,00

169
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 7 420,00

170
P. Szmigiel i B. Olkowska 7 370,00

171
R. Styczyński 7 280,00

172
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

173
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 200,00

174
C. Gołaszewski 7 080,00

175
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 000,00

176
A. Majchrzak 7 000,00

177
D. Kałuba i B. Strójwšs 6 940,00

178
J. Siwonia 6 720,00

179
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

180
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

181
T. i J. Opalińscy 6 310,00

182
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 260,00

183
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

184
A. Siwonia 6 210,00

185
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 130,00

186
I. Pejškova 6 000,00

187
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

188
W. Bšk 5 700,00

189
J. Kartus 5 600,00

190
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

191
A. i W. Jasińscy 5 400,00

192
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

193
A. Rokicki 5 190,00

194
B. Ćwik 5 160,00

195
Z. Kozina 5 150,00

196
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

197
LKS KTWK 4 640,00

198
G. Łštka 4 605,00

199
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

200
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

201
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 4 550,00

202
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

203
J. i J. Księżukowie 4 480,00

204
Z. Tobiasz 4 350,00

205
W. Puszczewicz 4 140,00

206
R. Z. Zieliński 4 100,00

207
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

208
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

209
L. Boharewicz 3 830,00

210
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

211
F. Dill 3 680,00

212
H. Smolik i M. Kosicki 3 500,00

213
M. Trela 3 470,00

214
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

216
S. Bujarski 3 150,00

217
P. Huber 2 960,00

218
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2 875,00

219
A. Omen i Marian Słowik 2 870,00

220
M. i M. Sommer 2 800,00

221
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

222
A. Talarek 2 800,00

223
W. Krzemiński 2 750,00

224
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 2 720,00

225
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

226
W. Solak 2 400,00

227
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

228
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

229
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

230
M. Biały 1 900,00

231
R. & K. Ask 1 860,00

232
M. Mełnicki 1 750,00

233
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

234
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

235
J. Faltejsek 1 550,00

236
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

237
F. Engel 1 400,00

238
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

239
SK Michałów i M. Janikowski 1 340,00

240
Wrbna Racing 1 300,00

241
T. Misiowiec 1 130,00

242
K. Kozłowski 1 120,00

243
M. Kosicki 1 080,00

244
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

245
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

246
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

247
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

248
M. i M. Boruta 950,00

249
B. Białowšs 950,00

250
P. i J. Łucki 910,00

251
P. Małczyński 800,00

252
J. Nurzyński 800,00

253
Agrolipt 800,00

254
P. Granda 600,00

255
A. Winiarska 600,00

256
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

257
M. Harms 560,00

258
H. Sawka 500,00

259
D. Turkowska 500,00

260
J. Szuster 475,00

261
M. Siudym 475,00

262
J. Pretkiel 440,00

263
L. Duškova 400,00

264
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

265
H. Khil-Ulas 330,00

266
M. Brzuszkiewicz 330,00

267
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

268
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

269
A. i S. Polednia 280,00

270
A. Konarska 230,00

271
K. Łukasiewicz 0,00

272
J. Bartoš 0,00

273
H. Cherek 0,00

274
Srubovka s.r.o. 0,00

275
Gestüt Görlsdorf 0,00

276
Stall Nicole 0,00

277
G. Kogut i Ł. Such 0,00

278
F. Wołoszyn 0,00

279
T. Misiak 0,00

280
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

281
T. Sieradzki 0,00

282
E-Place.cz Ltd 0,00

283
U. Zhussupov 0,00

284
Jamax s.r.o. 0,00

285
V. Vocetka 0,00

286
D. Bajer 0,00

287
W. Fath 0,00

288
W. Guz 0,00

289
H. Vesela 0,00

290
Paragan s.r.o. 0,00

291
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

292
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

293
S. Guła i M. Janikowski 0,00

294
S. Duplicki 0,00

295
S. Chudaček 0,00

296
M. Kusherov 0,00

297
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 0,00

298
K. Stoch 0,00

299
J. Łacisz 0,00

300
A. Opalińska 0,00

301
A. Omen 0,00

302
A. i S. Dudziak 0,00

303
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

304
Z. Szymulański 0,00

305
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

306
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

307
inż. V. Talák 0,00
7 077 315,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej