od 2014.01.01 do 2014.09.22

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 22-09-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 593 360,00

2
K. Mirpuri 265 725,00

3
Z. Górski 205 520,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 173 280,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
SK Widzów – A. Tyszko 129 335,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 127 500,00

8
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

9
SK Michałów 123 530,00

10
A. i A. Chodowiec 120 040,00

11
SK Janów Podlaski 116 215,00

12
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 111 325,00

13
inż. J. Travniček 95 000,00

14
G., R. i K. Gorczyca 90 200,00

15
Nessa Arabians Sp. z o.o. 87 860,00

16
Fortum Michał Romanowski 87 330,00

17
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 84 070,00

18
A. Cieloch 77 430,00

19
M. Malinowski 71 660,00

20
A. Kovćin 71 240,00

21
J. Ryżkowski 63 960,00

22
B. i M. Pokrywka 63 700,00

23
SK Golejewko 61 165,00

24
Pejon – E. Porębna 61 160,00

25
Edwina Stud 60 000,00

26
A. Kochalska 58 530,00

27
Univerpol Sp. z o.o. 56 200,00

28
R. Szpar 54 200,00

29
A. Steinhart i K. Urbańczyk 52 240,00

30
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 51 375,00

31
M. Falzmann 49 105,00

32
K. Rogowski 48 795,00

33
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 48 020,00

34
Y. Baizharkinov 46 695,00

35
Staj Ždarsky 46 400,00

36
SK Michałów i E. Zahariev 45 970,00

37
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 45 850,00

38
U. i W. J. Engel 45 715,00

39
G. Sęczek 44 660,00

40
A. Biedrzycki – AB GLASS 43 730,00

41
P. i J. Pirzeccy 43 460,00

42
Klub JeŸdziecki – Szumawa 42 820,00

43
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

44
T. Sobierajski 40 570,00

45
A. Wójtowicz 39 010,00

46
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 38 440,00

47
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

48
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 35 700,00

49
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 35 620,00

50
J. i S. Górscy, B. Olkowska 35 200,00

51
A. Pastuszka 34 170,00

52
P. Głowacki 33 850,00

53
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

54
J. Głowacki 33 445,00

55
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 33 260,00

56
K. Falba 32 300,00

57
A. Molska 31 650,00

58
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 210,00

59
A. Łabędzki 30 960,00

60
M. Zawada 30 870,00

61
A. Frštczak i K. Zawiliński 29 790,00

62
SK Iwno 29 140,00

63
E. Czopyk 28 200,00

64
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 28 100,00

65
M. i W. Kryszyłowicz 27 960,00

66
K. Litwiniak 27 475,00

67
B. Głowacki 27 000,00

68
G. Kozak 26 825,00

69
D. Mioduszewski 26 130,00

70
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 25 860,00

71
J. Szweycer 25 060,00

72
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 24 450,00

73
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

74
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

75
R. Urbański i K. Rogowski 23 680,00

76
M. Wnorowska 23 490,00

77
S. Mladenovic 22 575,00

78
D. Zalewski 22 485,00

79
O. Bottura 22 410,00

80
A. Kochalska i A. Wyrzyk 22 290,00

81
A. Wyrzyk 22 210,00

82
J. i D. Soska 22 150,00

83
Elektrovasury spol s.r.o. 22 100,00

84
A., M. i P. Laskowscy 21 650,00

85
G. Richards 21 560,00

86
S. Zawgorodny 21 460,00

87
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

88
J. i K. Dobosz 21 360,00

89
Lutetia Arabians 21 200,00

90
K. Urbańczyk 21 175,00

91
M. Gołębiowska 21 160,00

92
B. M. Tomaszewski 21 090,00

93
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

94
T. Ithaish 21 000,00

95
K. Zakolski 20 800,00

96
M. Filipowska 20 460,00

97
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

98
SK Krasne i M. Łojek 19 890,00

99
Polska AKF Sp. z o.o. 19 870,00

100
SK Golejewko i B. Olkowska 19 820,00

101
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 18 920,00

102
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 17 700,00

103
B. Olkowska i W. Zieliński 17 590,00

104
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 17 580,00

105
M. Stelmaszczyk 17 400,00

106
M. Kobus 17 030,00

107
M. Krzyœków i K. Brygier 16 880,00

108
K. Micuła 16 800,00

109
A. i P. Łojcha 16 700,00

110
E. Gilert 15 960,00

111
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

112
B. Dörflinger 15 350,00

113
A. Żyłkowska 15 210,00

114
N. Magomedov 14 530,00

115
R. Ptach 14 240,00

116
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

117
Jerzy Szmyt 14 180,00

118
E. Lasota 13 860,00

119
Bohema – M. Bochiński 13 790,00

120
K. Zawiliński 13 700,00

121
M. Łojek i M. Zawada 13 600,00

122
A. Dyszkielewicz 13 580,00

123
J. i U. Appel 13 500,00

124
SK Golejewko i M. Łojek 13 280,00

125
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

126
Niespodzianka 13 070,00

127
SK Kozienice 12 980,00

128
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

129
W. Szydełko 12 440,00

130
MPL Racing 12 400,00

131
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

132
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

133
G. Kerimbekova 11 880,00

134
P. Szmigiel 11 800,00

135
J. Traka 11 800,00

136
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

137
J. Klimczak 11 520,00

138
E. i R. Urbańscy 11 225,00

139
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

140
Ł. Siwek 11 010,00

141
N. Melbard 10 950,00

142
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

143
S. Weresiński 10 270,00

144
M. Norenius – Stal Järsgarden 10 210,00

145
Ł. Wrzesień 10 000,00

146
S. Frosik 10 000,00

147
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 9 800,00

148
D. Kwiatkowski 9 800,00

149
K. i K. Romaniuk 9 570,00

150
J. Domagała 9 500,00

151
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

152
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 9 500,00

153
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

154
SK Krasne 9 335,00

155
R. Urbański 9 140,00

156
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

157
SK Golejewko i M. Janikowski 8 550,00

158
S. Mirpuri 8 460,00

159
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 310,00

160
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 090,00

161
A. i B. Cymbała 8 000,00

162
M. Wyrzyk 7 700,00

163
P. Kicek 7 690,00

164
L. Kowal 7 480,00

165
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 7 420,00

166
P. Szmigiel i B. Olkowska 7 370,00

167
R. Styczyński 7 280,00

168
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

169
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 200,00

170
A. Majchrzak 7 000,00

171
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 000,00

172
D. Kałuba i B. Strójwšs 6 940,00

173
J. Siwonia 6 720,00

174
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

175
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

176
SK Michałów i M. Łojek 6 550,00

177
C. Gołaszewski 6 320,00

178
T. i J. Opalińscy 6 310,00

179
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 260,00

180
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

181
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 130,00

182
I. Pejškova 6 000,00

183
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

184
W. Bšk 5 700,00

185
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

186
A. i W. Jasińscy 5 400,00

187
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

188
B. Ćwik 5 160,00

189
Z. Kozina 5 150,00

190
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

191
LKS KTWK 4 640,00

192
G. Łštka 4 605,00

193
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

194
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

195
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 4 550,00

196
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

197
J. i J. Księżukowie 4 480,00

198
Z. Tobiasz 4 350,00

199
SK Krasne i E. Zahariev 4 110,00

200
R. Z. Zieliński 4 100,00

201
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 4 075,00

202
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

203
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

204
L. Boharewicz 3 830,00

205
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

206
A. Rokicki 3 670,00

207
H. Smolik i M. Kosicki 3 500,00

208
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

209
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

210
S. Bujarski 3 150,00

211
P. Huber 2 960,00

212
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2 875,00

213
A. Omen i Marian Słowik 2 870,00

214
A. Talarek 2 800,00

215
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

216
W. Krzemiński 2 750,00

217
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 2 720,00

218
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 340,00

219
W. Puszczewicz 2 300,00

220
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

221
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

222
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

223
M. Biały 1 900,00

224
SK Golejewko i K. Kozłowska 1 900,00

225
R. & K. Ask 1 860,00

226
F. Dill 1 840,00

227
M. Mełnicki 1 750,00

228
M. Trela 1 630,00

229
W. Solak 1 600,00

230
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

231
J. Faltejsek 1 550,00

232
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

233
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

234
F. Engel 1 400,00

235
SK Michałów i M. Janikowski 1 340,00

236
Wrbna Racing 1 300,00

237
T. Misiowiec 1 130,00

238
K. Kozłowski 1 120,00

239
M. Kosicki 1 080,00

240
J. Kartus 1 000,00

241
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

242
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

243
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

244
B. Białowšs 950,00

245
P. i J. Łucki 910,00

246
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

247
J. Nurzyński 800,00

248
P. Małczyński 800,00

249
Agrolipt 800,00

250
A. Siwonia 610,00

251
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

252
P. Granda 600,00

253
A. Winiarska 600,00

254
M. Harms 560,00

255
H. Sawka 500,00

256
D. Turkowska 500,00

257
M. Siudym 475,00

258
J. Szuster 475,00

259
J. Pretkiel 440,00

260
L. Duškova 400,00

261
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

262
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

263
M. Brzuszkiewicz 330,00

264
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

265
A. i S. Polednia 280,00

266
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

267
H. Cherek 0,00

268
S. Chudaček 0,00

269
J. Bartoš 0,00

270
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 0,00

271
K. Łukasiewicz 0,00

272
S. Duplicki 0,00

273
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

274
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 0,00

275
J. Łacisz 0,00

276
D. Bajer 0,00

277
Srubovka s.r.o. 0,00

278
K. Stoch 0,00

279
Stall Nicole 0,00

280
A. Opalińska 0,00

281
T. Misiak 0,00

282
M. Kusherov 0,00

283
T. Sieradzki 0,00

284
A. Omen 0,00

285
U. Zhussupov 0,00

286
W. Fath 0,00

287
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

288
H. Khil-Ulas 0,00

289
W. Guz 0,00

290
V. Vocetka 0,00

291
A. Konarska 0,00

292
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

293
inż. V. Talák 0,00

294
A. i S. Dudziak 0,00

295
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

296
G. Kogut i Ł. Such 0,00

297
Paragan s.r.o. 0,00

298
Z. Szymulański 0,00

299
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

300
H. Vesela 0,00

301
Gestüt Görlsdorf 0,00

302
Jamax s.r.o. 0,00

303
F. Wołoszyn 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
S. Guła i M. Janikowski 0,00
6 721 090,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej