od 2014.01.01 do 2014.09.08

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 08-09-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 551 385,00

2
K. Mirpuri 249 900,00

3
K. Zatloukal 166 100,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 155 510,00

5
Z. Górski 152 120,00

6
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 123 000,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 122 135,00

9
SK Michałów 114 200,00

10
SK Janów Podlaski 95 250,00

11
inż. J. Travniček 95 000,00

12
A. i A. Chodowiec 87 940,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 87 300,00

14
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 86 445,00

15
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 84 070,00

16
Fortum Michał Romanowski 78 810,00

17
A. Cieloch 77 240,00

18
G., R. i K. Gorczyca 75 100,00

19
A. Kovćin 67 340,00

20
B. i M. Pokrywka 63 700,00

21
SK Golejewko 61 165,00

22
M. Malinowski 60 080,00

23
Edwina Stud 60 000,00

24
Pejon – E. Porębna 58 240,00

25
Univerpol Sp. z o.o. 56 200,00

26
A. Kochalska 54 300,00

27
A. Steinhart i K. Urbańczyk 52 240,00

28
M. Falzmann 48 455,00

29
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 48 020,00

30
Staj Ždarsky 46 400,00

31
J. Ryżkowski 46 200,00

32
K. Rogowski 46 050,00

33
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 45 850,00

34
SK Michałów i E. Zahariev 45 270,00

35
U. i W. J. Engel 44 740,00

36
R. Szpar 44 160,00

37
P. i J. Pirzeccy 43 460,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 43 230,00

39
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

40
Y. Baizharkinov 40 615,00

41
T. Sobierajski 40 290,00

42
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 38 440,00

43
Klub JeŸdziecki – Szumawa 37 220,00

44
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 35 700,00

45
A. Wójtowicz 35 700,00

46
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 35 275,00

47
A. Pastuszka 33 620,00

48
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 31 960,00

49
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 210,00

50
A. Molska 29 930,00

51
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 29 870,00

52
J., D., W. i Ż. Sito 29 485,00

53
SK Iwno 29 140,00

54
A. Łabędzki 29 060,00

55
E. Czopyk 28 200,00

56
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 27 800,00

57
A. Frštczak i K. Zawiliński 27 550,00

58
B. Głowacki 27 000,00

59
J. i S. Górscy, B. Olkowska 26 600,00

60
K. Litwiniak 26 025,00

61
G. Kozak 25 500,00

62
J. Szweycer 25 060,00

63
P. Głowacki 24 850,00

64
G. Sęczek 24 660,00

65
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

66
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22 900,00

67
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 22 900,00

68
R. Urbański i K. Rogowski 22 840,00

69
O. Bottura 22 410,00

70
J. i D. Soska 22 150,00

71
Elektrovasury spol s.r.o. 22 100,00

72
A. Wyrzyk 21 780,00

73
S. Mladenovic 21 600,00

74
G. Richards 21 560,00

75
M. i W. Kryszyłowicz 21 520,00

76
S. Zawgorodny 21 460,00

77
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

78
A. Kochalska i A. Wyrzyk 21 430,00

79
J. i K. Dobosz 21 360,00

80
Lutetia Arabians 21 200,00

81
M. Gołębiowska 21 160,00

82
T. Ithaish 21 000,00

83
M. Filipowska 20 460,00

84
Ł. i D. Such, R. Mamajek 20 160,00

85
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

86
D. Mioduszewski 19 970,00

87
SK Golejewko i B. Olkowska 19 820,00

88
K. Falba 19 800,00

89
Polska AKF Sp. z o.o. 19 490,00

90
A., M. i P. Laskowscy 19 410,00

91
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 19 100,00

92
J. Głowacki 18 970,00

93
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 18 920,00

94
SK Krasne i M. Łojek 18 790,00

95
D. Zalewski 18 770,00

96
M. Wnorowska 17 890,00

97
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 17 700,00

98
B. Olkowska i W. Zieliński 17 590,00

99
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 17 580,00

100
M. Stelmaszczyk 17 400,00

101
K. Micuła 16 800,00

102
K. Zakolski 16 200,00

103
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

104
M. Kobus 15 830,00

105
A. Żyłkowska 14 980,00

106
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 14 860,00

107
E. Gilert 14 840,00

108
K. Urbańczyk 14 800,00

109
B. M. Tomaszewski 14 490,00

110
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

111
Bohema – M. Bochiński 13 790,00

112
K. Zawiliński 13 700,00

113
J. i U. Appel 13 500,00

114
SK Golejewko i M. Łojek 13 280,00

115
N. Magomedov 13 210,00

116
SK Kozienice 12 980,00

117
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

118
SK Krasne i K. Kozłowska 12 515,00

119
R. Ptach 12 440,00

120
MPL Racing 12 400,00

121
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

122
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

123
Jerzy Szmyt 11 940,00

124
G. Kerimbekova 11 880,00

125
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

126
J. Traka 11 800,00

127
Niespodzianka 11 550,00

128
J. Klimczak 11 520,00

129
M. Zawada 11 370,00

130
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

131
Ł. Siwek 11 010,00

132
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

133
S. Weresiński 10 270,00

134
Ł. Wrzesień 10 000,00

135
S. Frosik 10 000,00

136
M. Krzyœków i K. Brygier 9 960,00

137
M. Norenius – Stal Järsgarden 9 930,00

138
M. Łojek i M. Zawada 9 800,00

139
D. Kwiatkowski 9 800,00

140
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 9 800,00

141
A. Dyszkielewicz 9 660,00

142
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

143
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 9 500,00

144
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

145
E. i R. Urbańscy 9 325,00

146
R. Urbański 9 140,00

147
SK Golejewko i M. Janikowski 8 550,00

148
S. Mirpuri 8 460,00

149
B. Dörflinger 8 350,00

150
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 320,00

151
A. i B. Cymbała 8 000,00

152
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 7 980,00

153
M. Wyrzyk 7 700,00

154
P. Kicek 7 690,00

155
L. Kowal 7 480,00

156
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 7 420,00

157
R. Styczyński 7 280,00

158
E. Lasota 7 260,00

159
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

160
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 200,00

161
A. i P. Łojcha 7 200,00

162
P. Szmigiel i B. Olkowska 7 090,00

163
A. Majchrzak 7 000,00

164
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 000,00

165
W. Szydełko 6 840,00

166
J. Siwonia 6 720,00

167
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

168
SK Michałów i M. Łojek 6 550,00

169
SK Krasne 6 530,00

170
C. Gołaszewski 6 320,00

171
T. i J. Opalińscy 6 310,00

172
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 260,00

173
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

174
I. Pejškova 6 000,00

175
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

176
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

177
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

178
A. i W. Jasińscy 5 400,00

179
P. Szmigiel 5 300,00

180
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

181
B. Ćwik 5 160,00

182
Z. Kozina 5 150,00

183
N. Melbard 4 930,00

184
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

185
LKS KTWK 4 640,00

186
G. Łštka 4 605,00

187
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

188
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

189
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

190
Z. Tobiasz 4 160,00

191
R. Z. Zieliński 4 100,00

192
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 4 075,00

193
K. i K. Romaniuk 3 970,00

194
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

195
Niespodzianka i GR J. Zalewska 3 890,00

196
W. Bšk 3 800,00

197
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

198
L. Boharewicz 3 640,00

199
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 520,00

200
H. Smolik i M. Kosicki 3 500,00

201
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

202
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

203
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 3 150,00

204
P. Huber 2 960,00

205
A. Rokicki 2 910,00

206
W. Raszyńska i K. Szymański 2 830,00

207
A. Talarek 2 800,00

208
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

209
W. Krzemiński 2 750,00

210
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 2 490,00

211
S. Bujarski 2 450,00

212
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 340,00

213
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

214
J. i J. Księżukowie 2 240,00

215
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

216
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 2 160,00

217
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

218
SK Golejewko i K. Kozłowska 1 900,00

219
SK Krasne i E. Zahariev 1 870,00

220
R. & K. Ask 1 860,00

221
F. Dill 1 840,00

222
M. Trela 1 630,00

223
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

224
W. Solak 1 600,00

225
J. Faltejsek 1 550,00

226
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

227
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

228
F. Engel 1 400,00

229
W. Puszczewicz 1 380,00

230
SK Michałów i M. Janikowski 1 340,00

231
Wrbna Racing 1 300,00

232
T. Misiowiec 1 130,00

233
J. Kartus 1 000,00

234
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

235
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

236
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

237
P. i J. Łucki 910,00

238
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 890,00

239
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

240
P. Małczyński 800,00

241
Agrolipt 800,00

242
J. Nurzyński 800,00

243
M. Kosicki 700,00

244
A. Siwonia 610,00

245
A. Winiarska 600,00

246
P. Granda 600,00

247
M. Harms 560,00

248
D. Turkowska 500,00

249
H. Sawka 500,00

250
M. Siudym 475,00

251
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 475,00

252
J. Pretkiel 440,00

253
L. Duškova 400,00

254
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

255
M. Mełnicki 350,00

256
M. Brzuszkiewicz 330,00

257
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

258
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

259
A. i S. Polednia 280,00

260
S. Guła i M. Janikowski 0,00

261
H. Cherek 0,00

262
H. Khil-Ulas 0,00

263
U. Zhussupov 0,00

264
G. Kogut i Ł. Such 0,00

265
F. Wołoszyn 0,00

266
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 0,00

267
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

268
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 0,00

269
M. Biały 0,00

270
J. Łacisz 0,00

271
S. Duplicki 0,00

272
S. Chudaček 0,00

273
E-Place.cz Ltd 0,00

274
Paragan s.r.o. 0,00

275
D. Bajer 0,00

276
Srubovka s.r.o. 0,00

277
Stall Nicole 0,00

278
T. Misiak 0,00

279
T. Sieradzki 0,00

280
A. Opalińska 0,00

281
W. Fath 0,00

282
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

283
Z. Szymulański 0,00

284
K. Kozłowski 0,00

285
Jamax s.r.o. 0,00

286
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

287
K. Łukasiewicz 0,00

288
W. Guz 0,00

289
A. Konarska 0,00

290
H. Vesela 0,00

291
A. i S. Dudziak 0,00

292
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

293
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

294
M. Kusherov 0,00

295
V. Vocetka 0,00

296
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

297
Gestüt Görlsdorf 0,00

298
J. Bartoš 0,00

299
inż. V. Talák 0,00
6 074 115,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej