od 2014.01.01 do 2014.09.08

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 08-09-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 312 530,00

2
Z. Górski 260 790,00

3
K. Mirpuri 225 620,00

4
SK Michałów 167 360,00

5
SK Widzów – A. Tyszko 162 485,00

6
J. Hanly 157 800,00

7
Gestüt Fährhof 154 620,00

8
A. Zieliński 130 105,00

9
Juddmonte Farms 126 000,00

10
T. Stachowiak 112 000,00

11
B. M. Tomaszewski 111 730,00

12
SK Janów Podlaski 95 250,00

13
SK Iwno 92 505,00

14
J. Hietzscholdt 87 300,00

15
A. Cieloch 84 940,00

16
inż. J. Travniček 70 000,00

17
SK Krasne 68 575,00

18
Le Thenney S.A. 67 340,00

19
M. i S. Wiœniewscy 64 680,00

20
F. Dunne 64 175,00

21
Gestüt Etzean 60 000,00

22
P. Daverio 60 000,00

23
GR J. Zalewska 59 430,00

24
E. Porębna 58 240,00

25
Oak Lodge Bloodstock 56 640,00

26
Airlie Stud 56 630,00

27
Sir Eric Parker 55 450,00

28
SK Moszna 53 305,00

29
J. Ryżkowski 53 060,00

30
Breeding Capital Plc 52 000,00

31
Laundry Cottage Stud Farm 48 835,00

32
R. Szpar 47 960,00

33
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 47 450,00

34
The Jay`s Renny Syndicate 46 400,00

35
SK Jaroszówka 44 010,00

36
SK Kozienice 43 630,00

37
Res-Gal Sp. z o.o. 42 700,00

38
C. Dell’Ova 41 800,00

39
P. Rabbitte 41 380,00

40
J. Głowacki 41 070,00

41
D. O’Neill i J. White 39 725,00

42
A. Frštczak 39 650,00

43
G. Kaczmarek 38 820,00

44
J. i K. Dobosz 36 840,00

45
T. Sobierajski 35 060,00

46
R. Zieliński 34 300,00

47
L. Ciampoli 34 220,00

48
J. Soska 33 950,00

49
R. Talarek 33 300,00

50
Mrs A. S. O’Brien 32 700,00

51
A. i M. Suchorzewscy 32 310,00

52
V. Timoshenko 31 495,00

53
Cybernetyki Investment S.A. 31 195,00

54
Mrs O. Harnett 26 600,00

55
P. Giles 26 380,00

56
K. Litwiniak 26 025,00

57
ZG Wirth/Wagner 25 700,00

58
S. Guła 25 700,00

59
J. Szweycer 25 060,00

60
A. Mroczek 24 850,00

61
W. Shaughnessy 24 825,00

62
G. Sęczek 24 660,00

63
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 24 600,00

64
S. Schnakenberg 24 240,00

65
Bred Right Farm 24 000,00

66
P. Antenet 23 740,00

67
Prekursor Sp. z o.o. 23 310,00

68
Her Diamond Necklace Ltd 22 600,00

69
J. Cukrowski 22 470,00

70
Millennium Stud 22 325,00

71
S. Mladenovic 21 600,00

72
D. Mioduszewski 21 570,00

73
G. Richards 21 560,00

74
Z. Składanowski 21 440,00

75
J. Cullen 21 430,00

76
S.A.R.L. Lutetia Arabians 21 200,00

77
M. Gołębiowska GR Surchów 21 160,00

78
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 20 160,00

79
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

80
Polska AKF Sp. z o.o. 19 490,00

81
A. Dziuba 18 860,00

82
R. Ptach 18 760,00

83
H. Power 18 600,00

84
Mascara Partnership 18 045,00

85
W. J. Engel 18 000,00

86
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 17 700,00

87
A. Pietrzak 17 580,00

88
Haras de Saint Pair 17 450,00

89
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 17 080,00

90
S. Wiœniewski 16 800,00

91
Sofim srl 16 640,00

92
W. P. Iceton 16 400,00

93
K. Zakolski 16 200,00

94
B. Rochette 16 200,00

95
Frau U. Herberts 16 160,00

96
Z. Nieznański 15 850,00

97
K. Dobosz 15 840,00

98
G. J. King 15 780,00

99
Owenstown Stud 15 460,00

100
A. Kwaœny 15 000,00

101
A. Żyłkowska 14 980,00

102
M. Malinowski 14 915,00

103
Agnieszka Wójtowicz 14 910,00

104
E. Gilert 14 840,00

105
Ceka Ireland Ltd 14 400,00

106
A.-M. Dole 14 240,00

107
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 14 180,00

108
The Kossack Stud B.V. 14 025,00

109
Gestüt Directa 13 930,00

110
Rathbarry Stud 13 480,00

111
Millsec Ltd 13 300,00

112
Gestüt Evershorst 13 210,00

113
A. Wójtowicz 12 940,00

114
J. Dobrzyński 12 450,00

115
F. Lindner 12 400,00

116
Veles Stud 12 350,00

117
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 12 200,00

118
Haras de Manneville 12 170,00

119
Artur Nicpoń 12 000,00

120
J. Szmyt 11 940,00

121
D. A. Chakshov 11 900,00

122
Gestüt Auenquelle 11 880,00

123
M. Gromala 11 800,00

124
R. Piwko 11 800,00

125
P. F. Kelly & M. J. Foley 11 650,00

126
J. Klimczak 11 520,00

127
S. Plavac 11 480,00

128
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 11 460,00

129
J. P. Colleran 11 400,00

130
inż. J. Kovařik 11 200,00

131
M. Monfort 10 970,00

132
Knocklong Home Stud 10 920,00

133
D. Murphy 10 900,00

134
K. Ziemiański 10 890,00

135
Rathasker Stud 10 800,00

136
M. Kaszubowski 10 780,00

137
J. Eng 10 760,00

138
M. Stelmaszczyk 10 500,00

139
T. G. Cooke 10 450,00

140
G. Spytek-Bandurska 10 320,00

141
W. Flood 10 280,00

142
S. Weresiński 10 270,00

143
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

144
M. G. Daly 9 960,00

145
M. Norenius 9 930,00

146
A. Steinhart 9 800,00

147
D. Kwiatkowski 9 800,00

148
T. Cullen 9 560,00

149
G. Belski 9 560,00

150
Redland Bloodstock Ltd 9 500,00

151
Minch Bloobstock and Castletown Stud 9 500,00

152
Gestüt Trona 9 050,00

153
Yacaranda Arabians V.O.F. 8 660,00

154
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8 645,00

155
Champions Home Farm Inc. 8 580,00

156
A. Wyrzyk 8 480,00

157
Damis BT 8 400,00

158
B. Dörflinger 8 350,00

159
A. Nieora-Tchkuaseli 8 160,00

160
A. Cymbała 8 000,00

161
M. Bober 7 980,00

162
P. Kicek 7 690,00

163
T. Tarczyński 7 490,00

164
J.-F. Marsot 7 480,00

165
Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7 400,00

166
M. Seeber 7 280,00

167
A. Majchrzak 7 280,00

168
B. P. Michielen 7 000,00

169
M. Zegarowska 7 000,00

170
R. Mroziński 6 900,00

171
R. Gorczyca 6 720,00

172
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6 680,00

173
P. Webb 6 660,00

174
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

175
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 6 590,00

176
T. i J. Opalińscy 6 310,00

177
H.-J. Gaertner 6 280,00

178
R. J. Naughton 6 000,00

179
Gestüt Erftmühle 6 000,00

180
Ruskerne Ltd 5 700,00

181
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

182
SK Walewice 5 600,00

183
Ms N. Humphreys 5 580,00

184
A. Prus 5 570,00

185
B. Rabajczyk-Macieńko 5 400,00

186
S. Gutowski 5 290,00

187
K. Liptak 5 200,00

188
J. Mahon 5 200,00

189
Z. Kozina 5 150,00

190
Mrs T. Mahon 4 750,00

191
H. Schmutz 4 600,00

192
H. Hasler 4 580,00

193
Gestüt Westerberg 4 400,00

194
G. Gugliemi 4 300,00

195
G. Łštka 4 280,00

196
K. Bieg i Z. Tobiasz 4 160,00

197
M. Parri 3 900,00

198
S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 3 800,00

199
Ballyhane Stud 3 800,00

200
W. Rawa 3 750,00

201
L. Boharewicz 3 640,00

202
M. Zaliński 3 600,00

203
Mrs C. McStay 3 600,00

204
K. Jacobson 3 520,00

205
K. Jagielski 3 500,00

206
L. Błachut 3 500,00

207
Camogue Stud Ltd 3 360,00

208
K. Szumiński 3 300,00

209
B. Dšbrowski 3 200,00

210
J. Niedzielska 3 190,00

211
P. Huber 2 960,00

212
Mrs B. Gardiner 2 920,00

213
A. Rokicki 2 910,00

214
K. Szymański 2 830,00

215
W. Krzemiński 2 750,00

216
D. G. Iceton 2 640,00

217
S. Bujarski 2 450,00

218
SK Ochaby 2 200,00

219
SK Widzów – K. Tyszko 2 180,00

220
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 2 160,00

221
T. Rejman 2 000,00

222
I. Malinowska 1 960,00

223
M. Ewetz 1 860,00

224
F. Dill 1 840,00

225
T. & H. Russell 1 800,00

226
PPHU Algas – SK Udórz 1 800,00

227
SK Napajedla 1 700,00

228
M.-J. Rivaillon 1 650,00

229
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

230
M. Konarski 1 600,00

231
J. A. Beckitt 1 500,00

232
D. Nowara 1 450,00

233
J. & G. Lowry 1 425,00

234
E. Wyrwicz 1 400,00

235
R. Zieliński i M. Boruta 1 400,00

236
F. Engel 1 400,00

237
B. Palkowski 1 400,00

238
D. Łuczak 1 400,00

239
W. Puszczewicz 1 380,00

240
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

241
R. Tylicki 1 220,00

242
Dr J. Wanke 1 120,00

243
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 1 120,00

244
S. Soavi 1 110,00

245
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 1 090,00

246
S. Frosik 1 000,00

247
Polska Korporacja Inwestycyjna S.A. 1 000,00

248
Brereton C. Jones 1 000,00

249
Gerrardstown House Stud 990,00

250
Oscar Stud 980,00

251
Gestüt Görlsdorf 975,00

252
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

253
M. Gawryszewski 950,00

254
Haras de Beauvoir 950,00

255
F. Wołoszyn 910,00

256
K. Bukład 880,00

257
Gestüt Helenenhof 840,00

258
D. Kędzierski 800,00

259
P. Małczyński 800,00

260
P. Frejlich 700,00

261
Keatly Overseas Ltd 640,00

262
Haras de Bernesq 630,00

263
H. Wójtowicz 600,00

264
Antinori Allegra 560,00

265
K. Grudzišż 560,00

266
M. Harms 560,00

267
Barkham Manor Stud 550,00

268
J. Kostrubiec 500,00

269
A. Jopek 500,00

270
Z. Tokarzewski 480,00

271
Kildare Racing Syndicate 475,00

272
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

273
L. Staniszewski 350,00

274
M. Klein 350,00

275
M. Bšk 350,00

276
M. Pokrywka 330,00

277
Frau R. Heinzelmann 330,00

278
H. Łštka 325,00

279
G. Molska i W. Saniewski 300,00

280
Ballyreddin Stud 280,00

281
S. Polednia 280,00

282
M. Klonowski 200,00

283
A. Lund i M. Robertz 160,00

284
Srubovka s.r.o. 0,00

285
H. Granda 0,00

286
R. Laurent 0,00

287
Bostwick Bloodstock 0,00

288
R. Coffey 0,00

289
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

290
Pulec Hr. Mimoň 0,00

291
W. Fath 0,00

292
Gestüt Römerhof 0,00

293
Stall Amor 0,00

294
Hong Kong Breeders Club 0,00

295
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

296
J. i R. Tyliccy 0,00

297
Miss L. Parmentier-Green 0,00

298
J. Kroutilík 0,00

299
B. Fahlgren 0,00

300
M. Mełnicki 0,00

301
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

302
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

303
M. Jakubowska-Gniadek 0,00

304
Wrbna Racing 0,00

305
W. Œmietanowski 0,00

306
Z. Duplicki 0,00

307
A. Ledl-Dullinger 0,00

308
K. Wšs 0,00

309
A. Klus 0,00

310
Z. Szymulański 0,00

311
D. Bajer 0,00

312
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

313
A. Giambertone 0,00

314
L. Phelan 0,00

315
W. Heinz 0,00

316
A. Talarek 0,00

317
D. Soska 0,00

318
POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0,00

319
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00
6 074 115,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej