od 2014.01.01 do 2014.08.25

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 25-08-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 498 025,00

2
K. Mirpuri 166 900,00

3
Z. Górski 152 120,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 146 870,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 112 760,00

6
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 96 000,00

7
SK Michałów 92 650,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 88 660,00

9
Nessa Arabians Sp. z o.o. 87 300,00

10
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 86 445,00

11
SK Janów Podlaski 85 500,00

12
A. i A. Chodowiec 84 840,00

13
A. Cieloch 77 240,00

14
Fortum Michał Romanowski 72 970,00

15
G., R. i K. Gorczyca 71 500,00

16
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 70 850,00

17
A. Kovćin 67 340,00

18
B. i M. Pokrywka 63 700,00

19
K. Zatloukal 63 600,00

20
Edwina Stud 60 000,00

21
Pejon – E. Porębna 57 240,00

22
Univerpol Sp. z o.o. 56 200,00

23
M. Malinowski 54 200,00

24
A. Kochalska 53 180,00

25
A. Steinhart i K. Urbańczyk 51 760,00

26
SK Golejewko 48 775,00

27
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 48 020,00

28
SK Michałów i E. Zahariev 45 270,00

29
J. Ryżkowski 44 800,00

30
U. i W. J. Engel 44 740,00

31
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

32
Y. Baizharkinov 39 295,00

33
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 36 640,00

34
T. Sobierajski 36 150,00

35
A. Wójtowicz 35 700,00

36
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 35 275,00

37
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

38
R. Szpar 33 280,00

39
M. Falzmann 32 925,00

40
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 30 360,00

41
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 30 080,00

42
A. Molska 29 930,00

43
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 29 870,00

44
A. Biedrzycki – AB GLASS 29 230,00

45
K. Rogowski 29 180,00

46
SK Iwno 28 340,00

47
Klub JeŸdziecki – Szumawa 28 220,00

48
J., D., W. i Ż. Sito 28 165,00

49
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 27 800,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 27 550,00

51
B. Głowacki 27 000,00

52
A. Łabędzki 26 600,00

53
A. Pastuszka 25 460,00

54
inż. J. Travniček 25 000,00

55
P. Głowacki 24 850,00

56
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 22 900,00

57
O. Bottura 22 410,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 22 230,00

59
J. i D. Soska 22 150,00

60
A. Wyrzyk 21 780,00

61
S. Mladenovic 21 600,00

62
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 21 500,00

63
S. Zawgorodny 21 460,00

64
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

65
J. i K. Dobosz 21 360,00

66
Lutetia Arabians 21 200,00

67
M. Gołębiowska 21 160,00

68
T. Ithaish 21 000,00

69
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

70
J. i S. Górscy, B. Olkowska 20 000,00

71
G. Kozak 19 920,00

72
K. Falba 19 800,00

73
Polska AKF Sp. z o.o. 19 300,00

74
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 19 100,00

75
G. Richards 18 920,00

76
K. Litwiniak 18 825,00

77
J. Głowacki 18 620,00

78
SK Golejewko i B. Olkowska 18 500,00

79
SK Krasne i M. Łojek 18 460,00

80
E. Czopyk 18 200,00

81
P. i J. Pirzeccy 18 160,00

82
M. Wnorowska 17 700,00

83
B. Olkowska i W. Zieliński 17 590,00

84
M. i W. Kryszyłowicz 17 440,00

85
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

86
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

87
K. Micuła 16 800,00

88
K. Zakolski 16 200,00

89
Janusz Romanowski „Expert-Host” 16 110,00

90
M. Kobus 15 430,00

91
D. Zalewski 14 970,00

92
G. Sęczek 14 860,00

93
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 14 860,00

94
A. Kochalska i A. Wyrzyk 14 830,00

95
K. Urbańczyk 14 800,00

96
M. Stelmaszczyk 14 600,00

97
A., M. i P. Laskowscy 14 490,00

98
D. Mioduszewski 14 370,00

99
A. Żyłkowska 14 240,00

100
B. M. Tomaszewski 14 010,00

101
A. i M. Suchorzewscy 14 000,00

102
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 900,00

103
K. Zawiliński 13 700,00

104
E. Gilert 13 520,00

105
J. i U. Appel 13 500,00

106
N. Magomedov 12 880,00

107
SK Kozienice 12 560,00

108
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 12 460,00

109
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

110
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 11 920,00

111
G. Kerimbekova 11 880,00

112
M. Filipowska 11 860,00

113
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

114
R. Ptach 11 680,00

115
SK Iwno i K. Rogowski 11 630,00

116
Bohema – M. Bochiński 11 550,00

117
J. Klimczak 11 520,00

118
M. Zawada 11 370,00

119
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

120
Z. i M. Nieznańscy 11 050,00

121
Niespodzianka 10 510,00

122
Ł. Siwek 10 450,00

123
S. Weresiński 10 270,00

124
Ł. Wrzesień 10 000,00

125
S. Frosik 10 000,00

126
M. Krzyœków i K. Brygier 9 960,00

127
M. Norenius – Stal Järsgarden 9 930,00

128
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 9 820,00

129
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 9 800,00

130
Jerzy Szmyt 9 700,00

131
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 9 600,00

132
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 9 500,00

133
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

134
R. Urbański 9 140,00

135
E. i R. Urbańscy 8 850,00

136
SK Golejewko i M. Janikowski 8 550,00

137
S. Mirpuri 8 460,00

138
B. Dörflinger 8 350,00

139
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 7 980,00

140
M. Łojek i M. Zawada 7 880,00

141
M. Wyrzyk 7 700,00

142
P. Kicek 7 690,00

143
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 7 420,00

144
R. Styczyński 7 280,00

145
E. Lasota 7 260,00

146
A. i P. Łojcha 7 200,00

147
A. Majchrzak 7 000,00

148
SK Krasne i K. Kozłowska 6 915,00

149
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

150
J. Szweycer 6 500,00

151
MPL Racing 6 400,00

152
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 6 400,00

153
Staj Ždarsky 6 400,00

154
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

155
J. Traka 6 200,00

156
I. Pejškova 6 000,00

157
SK Michałów i M. Łojek 5 850,00

158
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 840,00

159
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

160
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

161
M. Kosicki i P. Nojszewski 5 600,00

162
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

163
L. Kowal 5 560,00

164
A. i W. Jasińscy 5 400,00

165
P. Szmigiel 5 300,00

166
SK Golejewko i M. Łojek 5 280,00

167
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

168
T. i J. Opalińscy 5 190,00

169
Z. Kozina 5 150,00

170
SK Krasne 5 030,00

171
B. Ćwik 4 880,00

172
P. Szmigiel i B. Olkowska 4 850,00

173
C. Gołaszewski 4 800,00

174
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

175
LKS KTWK 4 640,00

176
G. Łštka 4 605,00

177
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

178
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

179
W. Szydełko 4 600,00

180
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

181
Z. Tobiasz 4 160,00

182
R. Z. Zieliński 4 100,00

183
A. Dyszkielewicz 4 060,00

184
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

185
W. Bšk 3 800,00

186
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

187
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 3 720,00

188
K. i K. Romaniuk 3 690,00

189
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 3 600,00

190
N. Melbard 3 530,00

191
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 520,00

192
H. Smolik i M. Kosicki 3 500,00

193
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

194
P. Huber 2 960,00

195
L. Boharewicz 2 880,00

196
D. Kwiatkowski 2 800,00

197
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

198
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

199
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 2 210,00

200
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 2 160,00

201
A. Talarek 2 100,00

202
S. Bujarski 2 100,00

203
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

204
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

205
W. Raszyńska i K. Szymański 1 930,00

206
SK Krasne i E. Zahariev 1 870,00

207
R. & K. Ask 1 860,00

208
F. Dill 1 840,00

209
W. Krzemiński 1 800,00

210
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1 780,00

211
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

212
M. Trela 1 630,00

213
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

214
F. Engel 1 400,00

215
A. Rokicki 1 390,00

216
SK Michałów i M. Janikowski 1 340,00

217
Wrbna Racing 1 300,00

218
T. Misiowiec 1 130,00

219
J. Siwonia 1 120,00

220
J. i J. Księżukowie 1 120,00

221
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

222
J. Kartus 1 000,00

223
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

224
J. Faltejsek 920,00

225
W. Puszczewicz 920,00

226
P. i J. Łucki 910,00

227
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 890,00

228
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

229
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

230
Agrolipt 800,00

231
P. Małczyński 800,00

232
J. Nurzyński 800,00

233
M. Kosicki 700,00

234
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

235
Z. Makowski i M. Filipowska 660,00

236
P. Granda 600,00

237
A. Winiarska 600,00

238
M. Harms 560,00

239
H. Sawka 500,00

240
D. Turkowska 500,00

241
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 475,00

242
J. Pretkiel 440,00

243
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 350,00

244
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

245
M. Mełnicki 350,00

246
A. Siwonia 330,00

247
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

248
M. Brzuszkiewicz 330,00

249
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 330,00

250
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

251
A. i S. Polednia 280,00

252
F. Wołoszyn 0,00

253
A. Opalińska 0,00

254
E-Place.cz Ltd 0,00

255
G. Kogut i Ł. Such 0,00

256
H. Vesela 0,00

257
T. Misiak 0,00

258
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

259
SK Iwno i P. Wróblewski 0,00

260
D. Bajer 0,00

261
U. Zhussupov 0,00

262
A. Konarska 0,00

263
S. Guła i M. Janikowski 0,00

264
V. Vocetka 0,00

265
Gestüt Görlsdorf 0,00

266
W. Fath 0,00

267
W. Guz 0,00

268
S. Chudaček 0,00

269
H. Cherek 0,00

270
Jamax s.r.o. 0,00

271
J. Bartoš 0,00

272
W. Solak 0,00

273
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

274
Plavac Sp. z o.o. 0,00

275
A. i B. Cymbała 0,00

276
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

277
J. Łacisz 0,00

278
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

279
Srubovka s.r.o. 0,00

280
K. Kozłowski 0,00

281
K. Łukasiewicz 0,00

282
M. Siudym 0,00

283
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 0,00

284
Z. Szymulański 0,00

285
M. Kusherov 0,00

286
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

287
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00
5 134 115,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej