od 2014.01.01 do 2014.08.25

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 25-08-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Z. Górski 258 390,00

2
SK Golejewko 243 225,00

3
K. Mirpuri 168 620,00

4
J. Hanly 157 800,00

5
SK Michałów 145 110,00

6
Gestüt Fährhof 130 020,00

7
SK Widzów – A. Tyszko 124 370,00

8
A. Zieliński 119 865,00

9
B. M. Tomaszewski 96 830,00

10
Juddmonte Farms 96 000,00

11
J. Hietzscholdt 87 300,00

12
SK Janów Podlaski 85 500,00

13
A. Cieloch 84 940,00

14
SK Iwno 70 770,00

15
Le Thenney S.A. 67 340,00

16
F. Dunne 64 175,00

17
P. Daverio 60 000,00

18
E. Porębna 57 240,00

19
Sir Eric Parker 55 450,00

20
Airlie Stud 54 390,00

21
SK Krasne 53 665,00

22
GR J. Zalewska 52 590,00

23
J. Ryżkowski 51 660,00

24
Oak Lodge Bloodstock 50 640,00

25
Gestüt Etzean 48 000,00

26
M. i S. Wiœniewscy 46 880,00

27
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46 050,00

28
Res-Gal Sp. z o.o. 42 700,00

29
C. Dell’Ova 41 800,00

30
P. Rabbitte 41 380,00

31
J. Głowacki 40 720,00

32
Laundry Cottage Stud Farm 39 835,00

33
D. O’Neill i J. White 39 725,00

34
A. Frštczak 39 650,00

35
SK Jaroszówka 39 130,00

36
R. Szpar 37 080,00

37
J. i K. Dobosz 35 240,00

38
SK Kozienice 34 600,00

39
L. Ciampoli 34 220,00

40
J. Soska 33 950,00

41
Mrs A. S. O’Brien 32 700,00

42
R. Talarek 32 600,00

43
SK Moszna 32 505,00

44
T. Sobierajski 31 200,00

45
R. Zieliński 29 800,00

46
G. Kaczmarek 28 020,00

47
P. Giles 26 380,00

48
V. Timoshenko 26 295,00

49
Breeding Capital Plc 26 000,00

50
ZG Wirth/Wagner 25 700,00

51
S. Guła 25 200,00

52
A. Mroczek 24 850,00

53
W. Shaughnessy 24 825,00

54
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 24 600,00

55
S. Schnakenberg 24 240,00

56
P. Antenet 23 740,00

57
J. Cukrowski 22 470,00

58
Millennium Stud 22 325,00

59
S. Mladenovic 21 600,00

60
Z. Składanowski 21 440,00

61
S.A.R.L. Lutetia Arabians 21 200,00

62
M. Gołębiowska GR Surchów 21 160,00

63
A. i M. Suchorzewscy 20 590,00

64
Mrs O. Harnett 20 000,00

65
Her Diamond Necklace Ltd 19 960,00

66
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 19 920,00

67
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

68
Polska AKF Sp. z o.o. 19 300,00

69
G. Richards 18 920,00

70
K. Litwiniak 18 825,00

71
H. Power 18 600,00

72
Mascara Partnership 18 045,00

73
W. J. Engel 18 000,00

74
Prekursor Sp. z o.o. 17 150,00

75
A. Pietrzak 16 920,00

76
S. Wiœniewski 16 800,00

77
R. Ptach 16 480,00

78
W. P. Iceton 16 400,00

79
B. Rochette 16 200,00

80
K. Zakolski 16 200,00

81
K. Dobosz 15 840,00

82
G. J. King 15 780,00

83
A. Dziuba 15 440,00

84
A. Kwaœny 15 000,00

85
Agnieszka Wójtowicz 14 910,00

86
G. Sęczek 14 860,00

87
J. Cullen 14 830,00

88
Owenstown Stud 14 800,00

89
Cybernetyki Investment S.A. 14 620,00

90
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 14 480,00

91
Ceka Ireland Ltd 14 400,00

92
D. Mioduszewski 14 370,00

93
A.-M. Dole 14 240,00

94
A. Żyłkowska 14 240,00

95
M. Malinowski 14 215,00

96
Bred Right Farm 14 000,00

97
Gestüt Directa 13 530,00

98
E. Gilert 13 520,00

99
Rathbarry Stud 13 480,00

100
A. Wójtowicz 12 940,00

101
Gestüt Evershorst 12 880,00

102
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 12 460,00

103
J. Dobrzyński 12 450,00

104
T. Stachowiak 12 000,00

105
D. A. Chakshov 11 900,00

106
Gestüt Auenquelle 11 880,00

107
M. Gromala 11 800,00

108
P. F. Kelly & M. J. Foley 11 650,00

109
Sofim srl 11 640,00

110
J. Klimczak 11 520,00

111
Haras de Saint Pair 11 450,00

112
J. P. Colleran 11 400,00

113
inż. J. Kovařik 11 200,00

114
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 11 100,00

115
Z. Nieznański 11 050,00

116
M. Monfort 10 970,00

117
Veles Stud 10 950,00

118
Knocklong Home Stud 10 920,00

119
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 900,00

120
Rathasker Stud 10 800,00

121
Frau U. Herberts 10 560,00

122
M. Kaszubowski 10 550,00

123
K. Ziemiański 10 510,00

124
T. G. Cooke 10 450,00

125
Haras de Manneville 10 450,00

126
G. Spytek-Bandurska 10 320,00

127
S. Weresiński 10 270,00

128
D. Murphy 10 040,00

129
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

130
inż. J. Travniček 10 000,00

131
M. G. Daly 9 960,00

132
M. Norenius 9 930,00

133
A. Steinhart 9 800,00

134
J. Szmyt 9 700,00

135
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 9 560,00

136
T. Cullen 9 560,00

137
G. Belski 9 560,00

138
Redland Bloodstock Ltd 9 500,00

139
Artur Nicpoń 9 480,00

140
The Kossack Stud B.V. 9 225,00

141
Gestüt Trona 9 050,00

142
Yacaranda Arabians V.O.F. 8 660,00

143
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8 645,00

144
Champions Home Farm Inc. 8 580,00

145
A. Wyrzyk 8 480,00

146
Damis BT 8 400,00

147
B. Dörflinger 8 350,00

148
A. Nieora-Tchkuaseli 8 160,00

149
W. Flood 8 040,00

150
M. Bober 7 980,00

151
M. Stelmaszczyk 7 700,00

152
P. Kicek 7 690,00

153
Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7 400,00

154
T. Tarczyński 7 300,00

155
A. Majchrzak 7 280,00

156
M. Seeber 7 280,00

157
B. P. Michielen 7 000,00

158
R. Mroziński 6 900,00

159
P. Webb 6 660,00

160
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

161
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 6 590,00

162
J. Szweycer 6 500,00

163
F. Lindner 6 400,00

164
The Jay`s Renny Syndicate 6 400,00

165
R. Piwko 6 200,00

166
Gestüt Erftmühle 6 000,00

167
R. J. Naughton 6 000,00

168
H.-J. Gaertner 6 000,00

169
R. Gorczyca 5 760,00

170
Ruskerne Ltd 5 700,00

171
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

172
M. Zegarowska 5 600,00

173
SK Walewice 5 600,00

174
Ms N. Humphreys 5 580,00

175
A. Prus 5 570,00

176
J.-F. Marsot 5 560,00

177
B. Rabajczyk-Macieńko 5 400,00

178
J. Mahon 5 200,00

179
K. Liptak 5 200,00

180
T. i J. Opalińscy 5 190,00

181
Z. Kozina 5 150,00

182
S. Gutowski 5 050,00

183
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4 840,00

184
Mrs T. Mahon 4 750,00

185
H. Schmutz 4 600,00

186
Gestüt Westerberg 4 400,00

187
G. Gugliemi 4 300,00

188
G. Łštka 4 280,00

189
K. Bieg i Z. Tobiasz 4 160,00

190
H. Hasler 3 920,00

191
M. Parri 3 900,00

192
Ballyhane Stud 3 800,00

193
Millsec Ltd 3 800,00

194
J. Eng 3 760,00

195
W. Rawa 3 750,00

196
M. Zaliński 3 600,00

197
K. Jacobson 3 520,00

198
K. Jagielski 3 500,00

199
L. Błachut 3 500,00

200
K. Szumiński 3 300,00

201
P. Huber 2 960,00

202
Mrs B. Gardiner 2 920,00

203
L. Boharewicz 2 880,00

204
B. Dšbrowski 2 820,00

205
D. Kwiatkowski 2 800,00

206
D. G. Iceton 2 640,00

207
Camogue Stud Ltd 2 240,00

208
SK Ochaby 2 200,00

209
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 2 160,00

210
S. Bujarski 2 100,00

211
S. Plavac 1 980,00

212
I. Malinowska 1 960,00

213
K. Szymański 1 930,00

214
M. Ewetz 1 860,00

215
F. Dill 1 840,00

216
PPHU Algas – SK Udórz 1 800,00

217
W. Krzemiński 1 800,00

218
SK Napajedla 1 700,00

219
M.-J. Rivaillon 1 650,00

220
M. Konarski 1 600,00

221
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

222
J. A. Beckitt 1 500,00

223
J. & G. Lowry 1 425,00

224
E. Wyrwicz 1 400,00

225
F. Engel 1 400,00

226
B. Palkowski 1 400,00

227
A. Rokicki 1 390,00

228
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

229
Dr J. Wanke 1 120,00

230
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 1 120,00

231
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 1 090,00

232
Polska Korporacja Inwestycyjna S.A. 1 000,00

233
Brereton C. Jones 1 000,00

234
S. Frosik 1 000,00

235
Gerrardstown House Stud 990,00

236
Oscar Stud 980,00

237
Gestüt Görlsdorf 975,00

238
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

239
Haras de Beauvoir 950,00

240
R. Tylicki 940,00

241
W. Puszczewicz 920,00

242
J. Niedzielska 920,00

243
F. Wołoszyn 910,00

244
K. Bukład 880,00

245
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

246
Gestüt Helenenhof 840,00

247
P. Małczyński 800,00

248
D. Kędzierski 800,00

249
D. Łuczak 700,00

250
P. Frejlich 700,00

251
Keatly Overseas Ltd 640,00

252
Haras de Bernesq 630,00

253
H. Wójtowicz 600,00

254
Antinori Allegra 560,00

255
M. Harms 560,00

256
K. Grudzišż 560,00

257
S. Soavi 550,00

258
Barkham Manor Stud 550,00

259
J. Kostrubiec 500,00

260
A. Jopek 500,00

261
Z. Tokarzewski 480,00

262
Kildare Racing Syndicate 475,00

263
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

264
M. Klein 350,00

265
M. Bšk 350,00

266
L. Staniszewski 350,00

267
D. Nowara 330,00

268
M. Pokrywka 330,00

269
Frau R. Heinzelmann 330,00

270
H. Łštka 325,00

271
G. Molska i W. Saniewski 300,00

272
Ballyreddin Stud 280,00

273
S. Polednia 280,00

274
R. Zieliński i M. Boruta 280,00

275
M. Klonowski 200,00

276
A. Lund i M. Robertz 160,00

277
R. Coffey 0,00

278
A. Talarek 0,00

279
W. Fath 0,00

280
Gestüt Römerhof 0,00

281
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

282
Pulec Hr. Mimoň 0,00

283
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

284
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

285
R. Laurent 0,00

286
B. Fahlgren 0,00

287
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

288
D. Soska 0,00

289
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

290
Srubovka s.r.o. 0,00

291
D. Bajer 0,00

292
Bostwick Bloodstock 0,00

293
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

294
H. Granda 0,00

295
K. Wšs 0,00

296
A. Cymbała 0,00

297
L. Phelan 0,00

298
Z. Szymulański 0,00

299
A. Giambertone 0,00

300
M. Jakubowska-Gniadek 0,00

301
A. Klus 0,00

302
Miss L. Parmentier-Green 0,00

303
Wrbna Racing 0,00

304
J. i R. Tyliccy 0,00

305
W. Œmietanowski 0,00

306
M. Mełnicki 0,00

307
Hong Kong Breeders Club 0,00

308
Minch Bloobstock and Castletown Stud 0,00
5 134 115,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej