od 2014.01.01 do 2014.08.18

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 18-08-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 487 120,00

2
K. Mirpuri 164 350,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 146 210,00

4
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 112 760,00

5
Z. Górski 104 120,00

6
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 96 000,00

7
SK Michałów 92 650,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 88 660,00

9
A. i A. Chodowiec 83 120,00

10
SK Janów Podlaski 82 250,00

11
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 80 845,00

12
Nessa Arabians Sp. z o.o. 71 250,00

13
G., R. i K. Gorczyca 70 950,00

14
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 70 850,00

15
A. Kovćin 67 340,00

16
K. Zatloukal 63 600,00

17
Fortum Michał Romanowski 60 070,00

18
B. i M. Pokrywka 59 600,00

19
Univerpol Sp. z o.o. 56 200,00

20
A. Cieloch 53 240,00

21
Pejon – E. Porębna 50 640,00

22
SK Golejewko 48 775,00

23
M. Malinowski 46 220,00

24
A. Steinhart i K. Urbańczyk 45 760,00

25
SK Michałów i E. Zahariev 45 080,00

26
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

27
Y. Baizharkinov 39 295,00

28
J. Ryżkowski 38 700,00

29
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 36 640,00

30
U. i W. J. Engel 36 540,00

31
T. Sobierajski 35 720,00

32
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

33
R. Szpar 33 280,00

34
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 33 225,00

35
M. Falzmann 32 925,00

36
A. Kochalska 32 680,00

37
A. Wójtowicz 31 900,00

38
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 30 080,00

39
SK Iwno 28 340,00

40
Klub JeŸdziecki – Szumawa 28 220,00

41
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 27 720,00

42
J., D., W. i Ż. Sito 27 065,00

43
K. Rogowski 26 940,00

44
A. Łabędzki 26 600,00

45
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26 070,00

46
A. Pastuszka 25 460,00

47
inż. J. Travniček 25 000,00

48
A. Frštczak i K. Zawiliński 24 550,00

49
P. Głowacki 24 400,00

50
B. Głowacki 24 000,00

51
O. Bottura 22 410,00

52
A. Biedrzycki – AB GLASS 22 230,00

53
R. Urbański i K. Rogowski 22 230,00

54
J. i D. Soska 22 150,00

55
A. Wyrzyk 21 780,00

56
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 21 500,00

57
S. Zawgorodny 21 460,00

58
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

59
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 21 400,00

60
J. i K. Dobosz 21 360,00

61
Lutetia Arabians 21 200,00

62
M. Gołębiowska 21 160,00

63
T. Ithaish 21 000,00

64
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

65
J. i S. Górscy, B. Olkowska 20 000,00

66
K. Falba 19 800,00

67
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 19 100,00

68
A. Molska 18 930,00

69
G. Richards 18 920,00

70
Polska AKF Sp. z o.o. 18 540,00

71
SK Golejewko i B. Olkowska 18 500,00

72
SK Krasne i M. Łojek 18 460,00

73
E. Czopyk 18 200,00

74
P. i J. Pirzeccy 18 160,00

75
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 18 020,00

76
M. Wnorowska 17 700,00

77
M. i W. Kryszyłowicz 17 440,00

78
J. Głowacki 17 220,00

79
S. Mladenovic 17 200,00

80
G. Kozak 17 120,00

81
K. Litwiniak 17 025,00

82
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

83
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

84
K. Micuła 16 800,00

85
K. Zakolski 16 200,00

86
D. Zalewski 14 970,00

87
A. Kochalska i A. Wyrzyk 14 830,00

88
K. Urbańczyk 14 800,00

89
Janusz Romanowski „Expert-Host” 14 790,00

90
M. Stelmaszczyk 14 600,00

91
A., M. i P. Laskowscy 14 490,00

92
D. Mioduszewski 14 370,00

93
A. Żyłkowska 14 240,00

94
A. i M. Suchorzewscy 14 000,00

95
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 900,00

96
K. Zawiliński 13 700,00

97
M. Kobus 13 530,00

98
N. Magomedov 12 880,00

99
B. M. Tomaszewski 12 690,00

100
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 12 460,00

101
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

102
SK Kozienice 12 280,00

103
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 11 920,00

104
G. Kerimbekova 11 880,00

105
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

106
R. Ptach 11 680,00

107
SK Iwno i K. Rogowski 11 630,00

108
Bohema – M. Bochiński 11 550,00

109
J. Klimczak 11 520,00

110
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 11 420,00

111
M. Zawada 11 370,00

112
G. Sęczek 11 260,00

113
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

114
Z. i M. Nieznańscy 11 050,00

115
M. Filipowska 11 000,00

116
B. Olkowska i W. Zieliński 10 990,00

117
E. Gilert 10 880,00

118
Niespodzianka 10 510,00

119
S. Weresiński 10 270,00

120
S. Frosik 10 000,00

121
Ł. Wrzesień 10 000,00

122
M. Krzyœków i K. Brygier 9 960,00

123
M. Norenius – Stal Järsgarden 9 930,00

124
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 9 820,00

125
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 9 800,00

126
Jerzy Szmyt 9 700,00

127
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 9 600,00

128
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

129
E. i R. Urbańscy 8 850,00

130
S. Mirpuri 8 460,00

131
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 7 980,00

132
M. Łojek i M. Zawada 7 880,00

133
M. Wyrzyk 7 700,00

134
P. Kicek 7 690,00

135
R. Urbański 7 620,00

136
R. Styczyński 7 280,00

137
A. i P. Łojcha 7 200,00

138
A. Majchrzak 7 000,00

139
E. Lasota 6 930,00

140
SK Krasne i K. Kozłowska 6 915,00

141
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 6 900,00

142
SK Golejewko i M. Janikowski 6 770,00

143
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

144
J. Szweycer 6 500,00

145
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 6 400,00

146
Staj Ždarsky 6 400,00

147
MPL Racing 6 400,00

148
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

149
J. Traka 6 200,00

150
I. Pejškova 6 000,00

151
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

152
SK Michałów i M. Łojek 5 850,00

153
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 840,00

154
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

155
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

156
M. Kosicki i P. Nojszewski 5 600,00

157
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

158
L. Kowal 5 560,00

159
B. Dörflinger 5 550,00

160
A. i W. Jasińscy 5 400,00

161
P. Szmigiel 5 300,00

162
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

163
T. i J. Opalińscy 5 190,00

164
Z. Kozina 5 150,00

165
B. Ćwik 4 880,00

166
Ł. Siwek 4 850,00

167
C. Gołaszewski 4 800,00

168
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

169
LKS KTWK 4 640,00

170
G. Łštka 4 605,00

171
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

172
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

173
W. Szydełko 4 600,00

174
J. i U. Appel 4 500,00

175
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

176
SK Krasne 4 470,00

177
P. Szmigiel i B. Olkowska 4 290,00

178
Z. Tobiasz 4 160,00

179
R. Z. Zieliński 4 100,00

180
A. Dyszkielewicz 4 060,00

181
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

182
W. Bšk 3 800,00

183
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

184
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 3 720,00

185
K. i K. Romaniuk 3 690,00

186
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 3 600,00

187
N. Melbard 3 530,00

188
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 520,00

189
H. Smolik i M. Kosicki 3 500,00

190
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

191
SK Golejewko i M. Łojek 3 040,00

192
P. Huber 2 960,00

193
L. Boharewicz 2 880,00

194
D. Kwiatkowski 2 800,00

195
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

196
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

197
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 2 210,00

198
A. Talarek 2 100,00

199
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

200
S. Bujarski 2 100,00

201
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

202
W. Raszyńska i K. Szymański 1 930,00

203
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 880,00

204
SK Krasne i E. Zahariev 1 870,00

205
R. & K. Ask 1 860,00

206
F. Dill 1 840,00

207
W. Krzemiński 1 800,00

208
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1 780,00

209
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

210
M. Trela 1 630,00

211
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

212
F. Engel 1 400,00

213
A. Rokicki 1 390,00

214
SK Michałów i M. Janikowski 1 340,00

215
Wrbna Racing 1 300,00

216
T. Misiowiec 1 130,00

217
J. Siwonia 1 120,00

218
J. Kartus 1 000,00

219
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

220
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

221
J. Faltejsek 920,00

222
W. Puszczewicz 920,00

223
P. i J. Łucki 910,00

224
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 890,00

225
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

226
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

227
J. Nurzyński 800,00

228
P. Małczyński 800,00

229
Agrolipt 800,00

230
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

231
M. Kosicki 700,00

232
Z. Makowski i M. Filipowska 660,00

233
P. Granda 600,00

234
A. Winiarska 600,00

235
M. Harms 560,00

236
H. Sawka 500,00

237
D. Turkowska 500,00

238
J. Pretkiel 440,00

239
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 350,00

240
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

241
M. Mełnicki 350,00

242
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 330,00

243
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

244
A. Siwonia 330,00

245
M. Brzuszkiewicz 330,00

246
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

247
A. i S. Polednia 280,00

248
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

249
E-Place.cz Ltd 0,00

250
Srubovka s.r.o. 0,00

251
H. Vesela 0,00

252
J. Bartoš 0,00

253
T. Misiak 0,00

254
SK Iwno i P. Wróblewski 0,00

255
K. Łukasiewicz 0,00

256
H. Cherek 0,00

257
J. Łacisz 0,00

258
U. Zhussupov 0,00

259
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

260
Jamax s.r.o. 0,00

261
V. Vocetka 0,00

262
W. Fath 0,00

263
W. Guz 0,00

264
K. Kozłowski 0,00

265
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

266
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

267
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

268
A. i B. Cymbała 0,00

269
Z. Szymulański 0,00

270
A. Konarska 0,00

271
M. Siudym 0,00

272
A. Opalińska 0,00

273
Plavac Sp. z o.o. 0,00

274
Gestüt Görlsdorf 0,00

275
M. Kusherov 0,00

276
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

277
G. Kogut i Ł. Such 0,00

278
S. Chudaček 0,00

279
W. Solak 0,00

280
S. Guła i M. Janikowski 0,00

281
F. Wołoszyn 0,00

282
D. Bajer 0,00
4 724 965,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej