od 2014.01.01 do 2014.08.18

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 18-08-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 231 405,00

2
Z. Górski 180 390,00

3
K. Mirpuri 166 070,00

4
J. Hanly 157 800,00

5
SK Michałów 144 920,00

6
Gestüt Fährhof 130 020,00

7
SK Widzów – A. Tyszko 124 370,00

8
A. Zieliński 119 865,00

9
Juddmonte Farms 96 000,00

10
SK Janów Podlaski 82 250,00

11
B. M. Tomaszewski 80 390,00

12
J. Hietzscholdt 71 250,00

13
SK Iwno 69 910,00

14
Le Thenney S.A. 67 340,00

15
A. Cieloch 60 940,00

16
F. Dunne 60 075,00

17
Sir Eric Parker 55 450,00

18
GR J. Zalewska 52 590,00

19
SK Krasne 51 985,00

20
Oak Lodge Bloodstock 50 640,00

21
E. Porębna 50 640,00

22
Gestüt Etzean 48 000,00

23
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46 050,00

24
J. Ryżkowski 45 560,00

25
M. i S. Wiœniewscy 39 880,00

26
D. O’Neill i J. White 39 725,00

27
Laundry Cottage Stud Farm 38 735,00

28
SK Jaroszówka 38 570,00

29
J. Głowacki 37 720,00

30
R. Szpar 37 080,00

31
Airlie Stud 36 690,00

32
A. Frštczak 36 650,00

33
C. Dell’Ova 35 800,00

34
L. Ciampoli 34 220,00

35
J. Soska 33 950,00

36
Mrs A. S. O’Brien 32 700,00

37
R. Talarek 32 600,00

38
J. i K. Dobosz 32 600,00

39
SK Moszna 32 505,00

40
SK Kozienice 31 750,00

41
T. Sobierajski 30 770,00

42
R. Zieliński 29 800,00

43
G. Kaczmarek 28 020,00

44
Res-Gal Sp. z o.o. 26 700,00

45
P. Giles 26 380,00

46
Breeding Capital Plc 26 000,00

47
ZG Wirth/Wagner 25 700,00

48
S. Guła 25 200,00

49
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 24 600,00

50
A. Mroczek 24 400,00

51
W. Shaughnessy 22 775,00

52
J. Cukrowski 22 470,00

53
Z. Składanowski 21 440,00

54
Millennium Stud 21 300,00

55
S.A.R.L. Lutetia Arabians 21 200,00

56
M. Gołębiowska GR Surchów 21 160,00

57
P. Rabbitte 20 880,00

58
A. i M. Suchorzewscy 20 590,00

59
Mrs O. Harnett 20 000,00

60
Her Diamond Necklace Ltd 19 960,00

61
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 19 920,00

62
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

63
G. Richards 18 920,00

64
H. Power 18 600,00

65
Polska AKF Sp. z o.o. 18 540,00

66
Mascara Partnership 18 045,00

67
W. J. Engel 18 000,00

68
V. Timoshenko 17 365,00

69
S. Mladenovic 17 200,00

70
K. Litwiniak 17 025,00

71
A. Pietrzak 16 920,00

72
R. Ptach 16 480,00

73
W. P. Iceton 16 400,00

74
B. Rochette 16 200,00

75
K. Zakolski 16 200,00

76
K. Dobosz 15 840,00

77
G. J. King 15 780,00

78
A. Dziuba 15 440,00

79
A. Kwaœny 15 000,00

80
Agnieszka Wójtowicz 14 910,00

81
J. Cullen 14 830,00

82
Owenstown Stud 14 800,00

83
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 14 480,00

84
Ceka Ireland Ltd 14 400,00

85
D. Mioduszewski 14 370,00

86
S. Schnakenberg 14 340,00

87
A. Żyłkowska 14 240,00

88
A.-M. Dole 14 240,00

89
M. Malinowski 14 215,00

90
Bred Right Farm 14 000,00

91
Gestüt Directa 13 530,00

92
Rathbarry Stud 13 480,00

93
Gestüt Evershorst 12 880,00

94
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 12 460,00

95
J. Dobrzyński 12 450,00

96
Cybernetyki Investment S.A. 12 380,00

97
T. Stachowiak 12 000,00

98
D. A. Chakshov 11 900,00

99
Gestüt Auenquelle 11 880,00

100
M. Gromala 11 800,00

101
P. Antenet 11 740,00

102
Sofim srl 11 640,00

103
Prekursor Sp. z o.o. 11 550,00

104
J. Klimczak 11 520,00

105
Haras de Saint Pair 11 450,00

106
J. P. Colleran 11 400,00

107
G. Sęczek 11 260,00

108
inż. J. Kovařik 11 200,00

109
P. F. Kelly & M. J. Foley 11 100,00

110
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 11 100,00

111
Z. Nieznański 11 050,00

112
M. Monfort 10 970,00

113
Knocklong Home Stud 10 920,00

114
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 900,00

115
E. Gilert 10 880,00

116
Rathasker Stud 10 800,00

117
Frau U. Herberts 10 560,00

118
M. Kaszubowski 10 550,00

119
K. Ziemiański 10 510,00

120
Haras de Manneville 10 450,00

121
T. G. Cooke 10 450,00

122
S. Wiœniewski 10 400,00

123
S. Weresiński 10 270,00

124
inż. J. Travniček 10 000,00

125
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

126
M. G. Daly 9 960,00

127
M. Norenius 9 930,00

128
A. Steinhart 9 800,00

129
J. Szmyt 9 700,00

130
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 9 560,00

131
G. Belski 9 560,00

132
T. Cullen 9 560,00

133
Redland Bloodstock Ltd 9 500,00

134
Artur Nicpoń 9 480,00

135
Veles Stud 9 450,00

136
A. Wójtowicz 9 140,00

137
G. Spytek-Bandurska 8 720,00

138
Champions Home Farm Inc. 8 580,00

139
Damis BT 8 400,00

140
D. Murphy 8 320,00

141
Yacaranda Arabians V.O.F. 8 280,00

142
A. Nieora-Tchkuaseli 8 160,00

143
W. Flood 8 040,00

144
M. Bober 7 980,00

145
M. Stelmaszczyk 7 700,00

146
P. Kicek 7 690,00

147
T. Tarczyński 7 300,00

148
M. Seeber 7 280,00

149
A. Majchrzak 7 280,00

150
Gestüt Trona 7 150,00

151
B. P. Michielen 7 000,00

152
A. Wyrzyk 6 960,00

153
R. Mroziński 6 900,00

154
P. Webb 6 660,00

155
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

156
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 6 590,00

157
J. Szweycer 6 500,00

158
The Jay`s Renny Syndicate 6 400,00

159
F. Lindner 6 400,00

160
R. Piwko 6 200,00

161
Gestüt Erftmühle 6 000,00

162
H.-J. Gaertner 6 000,00

163
R. J. Naughton 6 000,00

164
R. Gorczyca 5 760,00

165
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

166
M. Zegarowska 5 600,00

167
SK Walewice 5 600,00

168
Ms N. Humphreys 5 580,00

169
A. Prus 5 570,00

170
J.-F. Marsot 5 560,00

171
B. Dörflinger 5 550,00

172
B. Rabajczyk-Macieńko 5 400,00

173
J. Mahon 5 200,00

174
K. Liptak 5 200,00

175
T. i J. Opalińscy 5 190,00

176
Z. Kozina 5 150,00

177
S. Gutowski 5 050,00

178
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4 840,00

179
Ruskerne Ltd 4 750,00

180
Mrs T. Mahon 4 750,00

181
H. Schmutz 4 600,00

182
Gestüt Westerberg 4 400,00

183
G. Gugliemi 4 300,00

184
G. Łštka 4 280,00

185
K. Bieg i Z. Tobiasz 4 160,00

186
H. Hasler 3 920,00

187
M. Parri 3 900,00

188
Ballyhane Stud 3 800,00

189
Millsec Ltd 3 800,00

190
J. Eng 3 760,00

191
W. Rawa 3 750,00

192
Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3 600,00

193
M. Zaliński 3 600,00

194
K. Jacobson 3 520,00

195
K. Jagielski 3 500,00

196
L. Błachut 3 500,00

197
K. Szumiński 3 300,00

198
The Kossack Stud B.V. 3 225,00

199
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 3 045,00

200
P. Huber 2 960,00

201
Mrs B. Gardiner 2 920,00

202
L. Boharewicz 2 880,00

203
B. Dšbrowski 2 820,00

204
D. Kwiatkowski 2 800,00

205
D. G. Iceton 2 640,00

206
Camogue Stud Ltd 2 240,00

207
SK Ochaby 2 200,00

208
S. Bujarski 2 100,00

209
S. Plavac 1 980,00

210
I. Malinowska 1 960,00

211
K. Szymański 1 930,00

212
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 1 880,00

213
M. Ewetz 1 860,00

214
F. Dill 1 840,00

215
PPHU Algas – SK Udórz 1 800,00

216
W. Krzemiński 1 800,00

217
SK Napajedla 1 700,00

218
M.-J. Rivaillon 1 650,00

219
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

220
M. Konarski 1 600,00

221
J. A. Beckitt 1 500,00

222
J. & G. Lowry 1 425,00

223
F. Engel 1 400,00

224
E. Wyrwicz 1 400,00

225
A. Rokicki 1 390,00

226
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

227
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 1 120,00

228
Dr J. Wanke 1 120,00

229
Brereton C. Jones 1 000,00

230
S. Frosik 1 000,00

231
Polska Korporacja Inwestycyjna S.A. 1 000,00

232
Gerrardstown House Stud 990,00

233
Oscar Stud 980,00

234
Gestüt Görlsdorf 975,00

235
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

236
Haras de Beauvoir 950,00

237
R. Tylicki 940,00

238
J. Niedzielska 920,00

239
W. Puszczewicz 920,00

240
F. Wołoszyn 910,00

241
K. Bukład 880,00

242
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

243
Gestüt Helenenhof 840,00

244
D. Kędzierski 800,00

245
P. Małczyński 800,00

246
D. Łuczak 700,00

247
P. Frejlich 700,00

248
Keatly Overseas Ltd 640,00

249
Haras de Bernesq 630,00

250
H. Wójtowicz 600,00

251
K. Grudzišż 560,00

252
Antinori Allegra 560,00

253
M. Harms 560,00

254
Barkham Manor Stud 550,00

255
S. Soavi 550,00

256
A. Jopek 500,00

257
J. Kostrubiec 500,00

258
Z. Tokarzewski 480,00

259
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 430,00

260
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

261
M. Bšk 350,00

262
L. Staniszewski 350,00

263
M. Klein 350,00

264
Frau R. Heinzelmann 330,00

265
M. Pokrywka 330,00

266
D. Nowara 330,00

267
H. Łštka 325,00

268
G. Molska i W. Saniewski 300,00

269
Ballyreddin Stud 280,00

270
S. Polednia 280,00

271
R. Zieliński i M. Boruta 280,00

272
M. Klonowski 200,00

273
A. Lund i M. Robertz 160,00

274
D. Soska 0,00

275
K. Wšs 0,00

276
Miss L. Parmentier-Green 0,00

277
W. Fath 0,00

278
B. Fahlgren 0,00

279
B. Palkowski 0,00

280
L. Phelan 0,00

281
Minch Bloobstock and Castletown Stud 0,00

282
M. Jakubowska-Gniadek 0,00

283
M. Mełnicki 0,00

284
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

285
Bostwick Bloodstock 0,00

286
Hong Kong Breeders Club 0,00

287
D. Bajer 0,00

288
Srubovka s.r.o. 0,00

289
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

290
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

291
J. i R. Tyliccy 0,00

292
Pulec Hr. Mimoň 0,00

293
A. Cymbała 0,00

294
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

295
Z. Szymulański 0,00

296
A. Giambertone 0,00

297
Gestüt Römerhof 0,00

298
A. Klus 0,00

299
R. Laurent 0,00

300
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

301
Wrbna Racing 0,00

302
R. Coffey 0,00

303
W. Œmietanowski 0,00

304
A. Talarek 0,00

305
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

306
H. Granda 0,00
4 724 965,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej