od 2014.01.01 do 2014.08.11

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 11-08-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 480 120,00

2
K. Mirpuri 164 350,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 144 890,00

4
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 112 760,00

5
Z. Górski 100 120,00

6
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 96 000,00

7
SK Widzów – A. Tyszko 83 060,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 78 130,00

9
SK Michałów 76 430,00

10
Nessa Arabians Sp. z o.o. 71 250,00

11
A. i A. Chodowiec 70 960,00

12
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 70 850,00

13
G., R. i K. Gorczyca 66 040,00

14
A. Kovćin 63 900,00

15
K. Zatloukal 63 600,00

16
SK Janów Podlaski 61 530,00

17
B. i M. Pokrywka 59 600,00

18
Univerpol Sp. z o.o. 56 200,00

19
Fortum Michał Romanowski 55 590,00

20
A. Cieloch 53 240,00

21
Pejon – E. Porębna 50 640,00

22
A. Steinhart i K. Urbańczyk 44 640,00

23
M. Malinowski 44 540,00

24
SK Michałów i E. Zahariev 43 880,00

25
SK Golejewko 42 665,00

26
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

27
Y. Baizharkinov 37 975,00

28
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 36 640,00

29
U. i W. J. Engel 36 540,00

30
T. Sobierajski 35 720,00

31
J. Ryżkowski 34 820,00

32
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

33
M. Falzmann 32 925,00

34
A. Kochalska 32 680,00

35
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 30 080,00

36
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 27 720,00

37
R. Szpar 27 320,00

38
A. Łabędzki 26 600,00

39
J., D., W. i Ż. Sito 26 505,00

40
K. Rogowski 26 300,00

41
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26 070,00

42
inż. J. Travniček 25 000,00

43
A. Pastuszka 24 650,00

44
A. Frštczak i K. Zawiliński 24 550,00

45
P. Głowacki 24 400,00

46
A. Wójtowicz 24 200,00

47
B. Głowacki 24 000,00

48
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 23 725,00

49
SK Iwno 22 460,00

50
A. Biedrzycki – AB GLASS 22 230,00

51
R. Urbański i K. Rogowski 22 230,00

52
J. i D. Soska 22 150,00

53
A. Wyrzyk 21 780,00

54
O. Bottura 21 750,00

55
Klub JeŸdziecki – Szumawa 21 620,00

56
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 21 500,00

57
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

58
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 21 400,00

59
Lutetia Arabians 21 200,00

60
T. Ithaish 21 000,00

61
S. Zawgorodny 20 980,00

62
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

63
G. Richards 18 920,00

64
J. i K. Dobosz 18 820,00

65
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 18 750,00

66
SK Krasne i M. Łojek 18 460,00

67
E. Czopyk 18 200,00

68
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 18 020,00

69
M. Wnorowska 17 700,00

70
A. Molska 17 530,00

71
S. Mladenovic 17 200,00

72
G. Kozak 17 120,00

73
K. Litwiniak 17 025,00

74
Polska AKF Sp. z o.o. 17 020,00

75
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

76
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

77
K. Micuła 16 800,00

78
P. i J. Pirzeccy 16 120,00

79
SK Golejewko i B. Olkowska 15 860,00

80
A. Kochalska i A. Wyrzyk 14 830,00

81
Janusz Romanowski „Expert-Host” 14 790,00

82
J. i S. Górscy, B. Olkowska 14 400,00

83
K. Urbańczyk 14 240,00

84
A., M. i P. Laskowscy 14 210,00

85
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 900,00

86
D. Mioduszewski 13 860,00

87
K. Zawiliński 13 700,00

88
M. i W. Kryszyłowicz 13 360,00

89
J. Głowacki 13 020,00

90
B. M. Tomaszewski 12 690,00

91
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 12 460,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

93
SK Kozienice 12 280,00

94
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 11 920,00

95
A. Żyłkowska 11 840,00

96
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

97
R. Ptach 11 680,00

98
SK Iwno i K. Rogowski 11 630,00

99
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 11 420,00

100
G. Sęczek 11 260,00

101
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

102
D. Zalewski 11 180,00

103
Z. i M. Nieznańscy 11 050,00

104
M. Filipowska 11 000,00

105
B. Olkowska i W. Zieliński 10 990,00

106
Bohema – M. Bochiński 10 890,00

107
E. Gilert 10 880,00

108
J. Klimczak 10 860,00

109
M. Gołębiowska 10 720,00

110
Niespodzianka 10 320,00

111
S. Weresiński 10 270,00

112
Ł. Wrzesień 10 000,00

113
S. Frosik 10 000,00

114
M. Norenius – Stal Järsgarden 9 930,00

115
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 9 820,00

116
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 9 800,00

117
K. Falba 9 800,00

118
Jerzy Szmyt 9 700,00

119
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 9 600,00

120
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

121
G. Kerimbekova 9 240,00

122
K. Zakolski 9 200,00

123
M. Krzyœków i K. Brygier 9 100,00

124
E. i R. Urbańscy 8 850,00

125
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

126
S. Mirpuri 8 130,00

127
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 7 980,00

128
M. Łojek i M. Zawada 7 880,00

129
P. Kicek 7 690,00

130
R. Urbański 7 620,00

131
M. Stelmaszczyk 7 600,00

132
R. Styczyński 7 280,00

133
A. i P. Łojcha 7 200,00

134
M. Kobus 7 030,00

135
A. Majchrzak 7 000,00

136
E. Lasota 6 930,00

137
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 6 900,00

138
SK Golejewko i M. Janikowski 6 770,00

139
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

140
SK Krasne i K. Kozłowska 6 590,00

141
J. Szweycer 6 500,00

142
MPL Racing 6 400,00

143
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 6 400,00

144
Staj Ždarsky 6 400,00

145
N. Magomedov 6 280,00

146
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

147
J. Traka 6 200,00

148
I. Pejškova 6 000,00

149
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

150
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 840,00

151
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

152
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

153
M. Kosicki i P. Nojszewski 5 600,00

154
L. Kowal 5 560,00

155
B. Dörflinger 5 550,00

156
P. Szmigiel 5 300,00

157
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

158
Z. Kozina 5 150,00

159
SK Michałów i M. Łojek 5 150,00

160
M. Wyrzyk 4 900,00

161
Ł. Siwek 4 850,00

162
C. Gołaszewski 4 800,00

163
M. Zawada 4 770,00

164
W. Szydełko 4 600,00

165
B. Ćwik 4 600,00

166
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

167
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

168
J. i U. Appel 4 500,00

169
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

170
SK Krasne 4 470,00

171
P. Szmigiel i B. Olkowska 4 290,00

172
A. i W. Jasińscy 4 100,00

173
R. Z. Zieliński 4 100,00

174
A. Dyszkielewicz 4 060,00

175
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

176
T. i J. Opalińscy 3 870,00

177
W. Bšk 3 800,00

178
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

179
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 3 600,00

180
N. Melbard 3 530,00

181
K. i K. Romaniuk 3 370,00

182
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

183
SK Golejewko i M. Łojek 3 040,00

184
A. Sosnowski i Y. Hemi 2 970,00

185
P. Huber 2 960,00

186
L. Boharewicz 2 880,00

187
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

188
D. Kwiatkowski 2 800,00

189
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

190
Z. Tobiasz 2 640,00

191
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

192
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 2 210,00

193
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

194
A. Talarek 2 100,00

195
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

196
W. Raszyńska i K. Szymański 1 930,00

197
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 880,00

198
SK Krasne i E. Zahariev 1 870,00

199
R. & K. Ask 1 860,00

200
F. Dill 1 840,00

201
W. Krzemiński 1 800,00

202
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1 780,00

203
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

204
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

205
M. Trela 1 470,00

206
F. Engel 1 400,00

207
Wrbna Racing 1 300,00

208
A. Rokicki 1 200,00

209
T. Misiowiec 1 130,00

210
J. Kartus 1 000,00

211
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

212
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

213
SK Michałów i M. Janikowski 960,00

214
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

215
W. Puszczewicz 920,00

216
P. i J. Łucki 910,00

217
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 890,00

218
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

219
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

220
G. Łštka 805,00

221
P. Małczyński 800,00

222
J. Nurzyński 800,00

223
Agrolipt 800,00

224
S. Bujarski 700,00

225
H. Smolik i M. Kosicki 700,00

226
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

227
Z. Makowski i M. Filipowska 660,00

228
P. Granda 600,00

229
A. Winiarska 600,00

230
M. Harms 560,00

231
D. Turkowska 500,00

232
H. Sawka 500,00

233
J. Pretkiel 440,00

234
M. Mełnicki 350,00

235
M. Kosicki 350,00

236
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

237
M. Brzuszkiewicz 330,00

238
A. Siwonia 330,00

239
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

240
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

241
A. i S. Polednia 280,00

242
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

243
S. Guła i M. Janikowski 0,00

244
G. Kogut i Ł. Such 0,00

245
F. Wołoszyn 0,00

246
H. Cherek 0,00

247
Srubovka s.r.o. 0,00

248
S. Chudaček 0,00

249
K. Łukasiewicz 0,00

250
K. Kozłowski 0,00

251
A. Opalińska 0,00

252
U. Zhussupov 0,00

253
Gestüt Görlsdorf 0,00

254
A. Konarska 0,00

255
V. Vocetka 0,00

256
M. Kusherov 0,00

257
W. Fath 0,00

258
W. Guz 0,00

259
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 0,00

260
H. Vesela 0,00

261
J. Łacisz 0,00

262
SK Iwno i P. Wróblewski 0,00

263
E-Place.cz Ltd 0,00

264
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

265
D. Bajer 0,00

266
A. i B. Cymbała 0,00

267
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

268
M. Siudym 0,00

269
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

270
Jamax s.r.o. 0,00

271
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

272
J. Bartoš 0,00

273
Z. Szymulański 0,00

274
Plavac Sp. z o.o. 0,00

275
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

276
J. Siwonia 0,00
4 455 465,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej