od 2014.01.01 do 2014.08.11

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 11-08-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 215 135,00

2
Z. Górski 175 270,00

3
K. Mirpuri 165 080,00

4
J. Hanly 157 800,00

5
Gestüt Fährhof 130 020,00

6
SK Michałów 126 420,00

7
A. Zieliński 119 865,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 118 770,00

9
Juddmonte Farms 96 000,00

10
B. M. Tomaszewski 79 410,00

11
J. Hietzscholdt 71 250,00

12
SK Iwno 64 030,00

13
Le Thenney S.A. 63 900,00

14
SK Janów Podlaski 61 530,00

15
F. Dunne 60 075,00

16
A. Cieloch 58 140,00

17
Sir Eric Parker 55 450,00

18
GR J. Zalewska 51 670,00

19
E. Porębna 50 640,00

20
Oak Lodge Bloodstock 50 640,00

21
Gestüt Etzean 48 000,00

22
SK Krasne 45 060,00

23
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 42 250,00

24
J. Ryżkowski 39 760,00

25
D. O’Neill i J. White 39 725,00

26
M. i S. Wiœniewscy 38 360,00

27
SK Jaroszówka 36 850,00

28
A. Frštczak 36 650,00

29
J. Głowacki 36 320,00

30
Airlie Stud 36 030,00

31
C. Dell’Ova 35 800,00

32
L. Ciampoli 34 220,00

33
J. Soska 33 950,00

34
Mrs A. S. O’Brien 32 700,00

35
R. Talarek 32 600,00

36
Laundry Cottage Stud Farm 32 135,00

37
SK Kozienice 31 750,00

38
SK Moszna 31 385,00

39
T. Sobierajski 30 770,00

40
J. i K. Dobosz 30 700,00

41
R. Zieliński 29 800,00

42
G. Kaczmarek 28 020,00

43
R. Szpar 26 480,00

44
Breeding Capital Plc 26 000,00

45
ZG Wirth/Wagner 25 700,00

46
S. Guła 25 200,00

47
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 24 600,00

48
A. Mroczek 24 400,00

49
W. Shaughnessy 22 775,00

50
J. Cukrowski 22 470,00

51
Z. Składanowski 21 440,00

52
Millennium Stud 21 300,00

53
S.A.R.L. Lutetia Arabians 21 200,00

54
P. Rabbitte 20 880,00

55
Her Diamond Necklace Ltd 19 960,00

56
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 19 920,00

57
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

58
G. Richards 18 920,00

59
H. Power 18 600,00

60
W. J. Engel 18 000,00

61
P. Giles 17 780,00

62
Mascara Partnership 17 615,00

63
V. Timoshenko 17 365,00

64
S. Mladenovic 17 200,00

65
K. Litwiniak 17 025,00

66
Polska AKF Sp. z o.o. 17 020,00

67
A. Pietrzak 16 920,00

68
Res-Gal Sp. z o.o. 16 700,00

69
R. Ptach 16 480,00

70
W. P. Iceton 16 400,00

71
B. Rochette 16 200,00

72
K. Dobosz 15 840,00

73
G. J. King 15 780,00

74
A. Dziuba 15 440,00

75
A. Kwaœny 15 000,00

76
J. Cullen 14 830,00

77
Owenstown Stud 14 800,00

78
A. i M. Suchorzewscy 14 430,00

79
Mrs O. Harnett 14 400,00

80
S. Schnakenberg 14 340,00

81
A.-M. Dole 14 240,00

82
M. Malinowski 14 215,00

83
Bred Right Farm 14 000,00

84
D. Mioduszewski 13 860,00

85
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 13 830,00

86
Ceka Ireland Ltd 13 080,00

87
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 12 460,00

88
J. Dobrzyński 12 450,00

89
Cybernetyki Investment S.A. 12 380,00

90
T. Stachowiak 12 000,00

91
D. A. Chakshov 11 900,00

92
A. Żyłkowska 11 840,00

93
M. Gromala 11 800,00

94
P. Antenet 11 740,00

95
Sofim srl 11 640,00

96
Prekursor Sp. z o.o. 11 550,00

97
Haras de Saint Pair 11 450,00

98
J. P. Colleran 11 400,00

99
G. Sęczek 11 260,00

100
Rathbarry Stud 11 240,00

101
inż. J. Kovařik 11 200,00

102
P. F. Kelly & M. J. Foley 11 100,00

103
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 11 100,00

104
Z. Nieznański 11 050,00

105
M. Monfort 10 970,00

106
Knocklong Home Stud 10 920,00

107
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 900,00

108
E. Gilert 10 880,00

109
J. Klimczak 10 860,00

110
M. Gołębiowska GR Surchów 10 720,00

111
Rathasker Stud 10 470,00

112
S. Wiœniewski 10 400,00

113
K. Ziemiański 10 320,00

114
S. Weresiński 10 270,00

115
inż. J. Travniček 10 000,00

116
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

117
M. Norenius 9 930,00

118
Haras de Manneville 9 890,00

119
A. Steinhart 9 800,00

120
J. Szmyt 9 700,00

121
M. Kaszubowski 9 630,00

122
T. Cullen 9 560,00

123
Redland Bloodstock Ltd 9 500,00

124
Veles Stud 9 450,00

125
Gestüt Auenquelle 9 240,00

126
Artur Nicpoń 9 200,00

127
K. Zakolski 9 200,00

128
A. Wójtowicz 9 140,00

129
M. G. Daly 9 100,00

130
G. Belski 9 080,00

131
G. Spytek-Bandurska 8 720,00

132
Damis BT 8 400,00

133
D. Murphy 8 320,00

134
Yacaranda Arabians V.O.F. 8 280,00

135
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 8 240,00

136
A. Nieora-Tchkuaseli 8 160,00

137
M. Bober 7 980,00

138
Frau U. Herberts 7 920,00

139
P. Kicek 7 690,00

140
T. Tarczyński 7 300,00

141
M. Seeber 7 280,00

142
A. Majchrzak 7 280,00

143
Agnieszka Wójtowicz 7 210,00

144
Gestüt Trona 7 150,00

145
Gestüt Directa 7 030,00

146
B. P. Michielen 7 000,00

147
A. Wyrzyk 6 960,00

148
R. Mroziński 6 900,00

149
P. Webb 6 660,00

150
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

151
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 6 590,00

152
J. Szweycer 6 500,00

153
The Jay`s Renny Syndicate 6 400,00

154
F. Lindner 6 400,00

155
Gestüt Evershorst 6 280,00

156
R. Piwko 6 200,00

157
R. J. Naughton 6 000,00

158
Gestüt Erftmühle 6 000,00

159
W. Flood 5 800,00

160
H.-J. Gaertner 5 680,00

161
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

162
SK Walewice 5 600,00

163
M. Zegarowska 5 600,00

164
Ms N. Humphreys 5 580,00

165
J.-F. Marsot 5 560,00

166
B. Dörflinger 5 550,00

167
Champions Home Farm Inc. 5 380,00

168
K. Liptak 5 200,00

169
J. Mahon 5 200,00

170
Z. Kozina 5 150,00

171
S. Gutowski 5 050,00

172
Mrs T. Mahon 4 750,00

173
Ruskerne Ltd 4 750,00

174
H. Schmutz 4 600,00

175
Gestüt Westerberg 4 400,00

176
G. Gugliemi 4 300,00

177
B. Rabajczyk-Macieńko 4 100,00

178
H. Hasler 3 920,00

179
M. Parri 3 900,00

180
T. i J. Opalińscy 3 870,00

181
Ballyhane Stud 3 800,00

182
J. Eng 3 760,00

183
W. Rawa 3 750,00

184
Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3 600,00

185
M. Zaliński 3 600,00

186
R. Gorczyca 3 520,00

187
K. Szumiński 3 300,00

188
The Kossack Stud B.V. 3 225,00

189
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 3 000,00

190
A. Prus 2 970,00

191
P. Huber 2 960,00

192
Mrs B. Gardiner 2 920,00

193
L. Boharewicz 2 880,00

194
B. Dšbrowski 2 820,00

195
D. Kwiatkowski 2 800,00

196
K. Bieg i Z. Tobiasz 2 640,00

197
D. G. Iceton 2 640,00

198
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2 570,00

199
Camogue Stud Ltd 2 240,00

200
SK Ochaby 2 200,00

201
S. Plavac 1 980,00

202
K. Szymański 1 930,00

203
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 1 880,00

204
M. Ewetz 1 860,00

205
F. Dill 1 840,00

206
PPHU Algas – SK Udórz 1 800,00

207
W. Krzemiński 1 800,00

208
SK Napajedla 1 700,00

209
M.-J. Rivaillon 1 650,00

210
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

211
M. Konarski 1 600,00

212
J. A. Beckitt 1 500,00

213
J. & G. Lowry 1 425,00

214
F. Engel 1 400,00

215
E. Wyrwicz 1 400,00

216
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

217
A. Rokicki 1 200,00

218
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 1 120,00

219
Dr J. Wanke 1 120,00

220
Brereton C. Jones 1 000,00

221
Polska Korporacja Inwestycyjna S.A. 1 000,00

222
S. Frosik 1 000,00

223
Gerrardstown House Stud 990,00

224
Oscar Stud 980,00

225
Gestüt Görlsdorf 975,00

226
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

227
T. G. Cooke 950,00

228
R. Tylicki 940,00

229
W. Puszczewicz 920,00

230
F. Wołoszyn 910,00

231
K. Bukład 880,00

232
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

233
Gestüt Helenenhof 840,00

234
P. Małczyński 800,00

235
D. Kędzierski 800,00

236
S. Bujarski 700,00

237
K. Jagielski 700,00

238
D. Łuczak 700,00

239
L. Błachut 700,00

240
M. Stelmaszczyk 700,00

241
Haras de Bernesq 630,00

242
H. Wójtowicz 600,00

243
M. Harms 560,00

244
Barkham Manor Stud 550,00

245
S. Soavi 550,00

246
J. Kostrubiec 500,00

247
A. Jopek 500,00

248
G. Łštka 480,00

249
Z. Tokarzewski 480,00

250
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 430,00

251
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

252
Antinori Allegra 400,00

253
L. Staniszewski 350,00

254
P. Frejlich 350,00

255
M. Klein 350,00

256
Frau R. Heinzelmann 330,00

257
M. Pokrywka 330,00

258
H. Łštka 325,00

259
G. Molska i W. Saniewski 300,00

260
S. Polednia 280,00

261
I. Malinowska 280,00

262
R. Zieliński i M. Boruta 280,00

263
J. Niedzielska 280,00

264
Ballyreddin Stud 280,00

265
M. Klonowski 200,00

266
Miss L. Parmentier-Green 0,00

267
L. Phelan 0,00

268
Gestüt Römerhof 0,00

269
D. Nowara 0,00

270
H. Granda 0,00

271
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

272
Hong Kong Breeders Club 0,00

273
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

274
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

275
D. Bajer 0,00

276
Srubovka s.r.o. 0,00

277
Bostwick Bloodstock 0,00

278
K. Grudzišż 0,00

279
R. Laurent 0,00

280
B. Palkowski 0,00

281
B. Fahlgren 0,00

282
W. Fath 0,00

283
M. Mełnicki 0,00

284
J. i R. Tyliccy 0,00

285
Pulec Hr. Mimoň 0,00

286
Wrbna Racing 0,00

287
A. Lund i M. Robertz 0,00

288
A. Giambertone 0,00

289
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

290
Z. Szymulański 0,00

291
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

292
K. Wšs 0,00

293
A. Cymbała 0,00

294
A. Talarek 0,00

295
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

296
R. Coffey 0,00

297
D. Soska 0,00

298
Millsec Ltd 0,00

299
W. Œmietanowski 0,00
4 455 465,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej