od 2014.01.01 do 2014.08.04

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 04-08-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 443 235,00

2
K. Mirpuri 156 550,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 118 040,00

4
Z. Górski 96 120,00

5
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 78 130,00

6
SK Michałów 76 430,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 71 360,00

8
Nessa Arabians Sp. z o.o. 71 250,00

9
A. i A. Chodowiec 70 960,00

10
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 67 850,00

11
G., R. i K. Gorczyca 66 040,00

12
A. Kovćin 63 900,00

13
SK Janów Podlaski 61 150,00

14
B. i M. Pokrywka 59 600,00

15
Univerpol Sp. z o.o. 56 200,00

16
K. Zatloukal 54 800,00

17
A. Cieloch 53 240,00

18
SK Widzów – A. Tyszko 46 860,00

19
Fortum Michał Romanowski 46 470,00

20
A. Steinhart i K. Urbańczyk 44 640,00

21
M. Malinowski 44 160,00

22
SK Michałów i E. Zahariev 43 880,00

23
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

24
Y. Baizharkinov 37 975,00

25
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 36 640,00

26
U. i W. J. Engel 36 540,00

27
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 36 000,00

28
Pejon – E. Porębna 35 040,00

29
J. Ryżkowski 34 820,00

30
T. Sobierajski 33 920,00

31
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

32
A. Kochalska 32 680,00

33
M. Falzmann 31 925,00

34
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 27 720,00

35
R. Szpar 27 320,00

36
J., D., W. i Ż. Sito 26 505,00

37
SK Golejewko 26 390,00

38
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26 070,00

39
K. Rogowski 25 500,00

40
A. Frštczak i K. Zawiliński 24 550,00

41
A. Łabędzki 24 540,00

42
P. Głowacki 24 400,00

43
A. Wójtowicz 24 200,00

44
B. Głowacki 24 000,00

45
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 23 725,00

46
A. Pastuszka 23 650,00

47
inż. J. Travniček 23 000,00

48
SK Iwno 22 460,00

49
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 280,00

50
A. Biedrzycki – AB GLASS 22 230,00

51
J. i D. Soska 22 150,00

52
A. Wyrzyk 21 780,00

53
O. Bottura 21 750,00

54
Klub JeŸdziecki – Szumawa 21 620,00

55
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

56
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 21 400,00

57
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 21 000,00

58
S. Zawgorodny 20 980,00

59
R. Urbański i K. Rogowski 20 780,00

60
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

61
G. Richards 18 920,00

62
J. i K. Dobosz 18 820,00

63
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 18 750,00

64
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 18 020,00

65
M. Wnorowska 17 700,00

66
S. Mladenovic 17 200,00

67
A. Molska 17 130,00

68
G. Kozak 17 120,00

69
K. Litwiniak 17 025,00

70
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

71
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

72
Polska AKF Sp. z o.o. 16 830,00

73
K. Micuła 16 800,00

74
SK Krasne i M. Łojek 16 220,00

75
SK Golejewko i B. Olkowska 15 860,00

76
A. Kochalska i A. Wyrzyk 14 830,00

77
J. i S. Górscy, B. Olkowska 14 400,00

78
K. Urbańczyk 14 240,00

79
E. Czopyk 14 200,00

80
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 900,00

81
Janusz Romanowski „Expert-Host” 13 840,00

82
K. Zawiliński 13 700,00

83
M. i W. Kryszyłowicz 13 360,00

84
A., M. i P. Laskowscy 13 030,00

85
T. Ithaish 13 000,00

86
D. Mioduszewski 12 740,00

87
B. M. Tomaszewski 12 690,00

88
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 12 460,00

89
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

90
SK Kozienice 12 280,00

91
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

92
R. Ptach 11 680,00

93
SK Iwno i K. Rogowski 11 630,00

94
P. i J. Pirzeccy 11 520,00

95
J. Głowacki 11 500,00

96
G. Sęczek 11 260,00

97
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

98
Lutetia Arabians 11 200,00

99
D. Zalewski 11 180,00

100
Z. i M. Nieznańscy 11 050,00

101
M. Filipowska 11 000,00

102
B. Olkowska i W. Zieliński 10 990,00

103
Bohema – M. Bochiński 10 890,00

104
E. Gilert 10 880,00

105
J. Klimczak 10 860,00

106
M. Gołębiowska 10 720,00

107
Niespodzianka 10 320,00

108
S. Weresiński 10 270,00

109
S. Frosik 10 000,00

110
A. Żyłkowska 10 000,00

111
Ł. Wrzesień 10 000,00

112
M. Norenius – Stal Järsgarden 9 930,00

113
K. Falba 9 800,00

114
G. Kerimbekova 9 240,00

115
K. Zakolski 9 200,00

116
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 200,00

117
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 9 120,00

118
M. Krzyœków i K. Brygier 9 100,00

119
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 8 900,00

120
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

121
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 8 200,00

122
S. Mirpuri 8 130,00

123
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 8 000,00

124
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 7 980,00

125
E. i R. Urbańscy 7 850,00

126
R. Urbański 7 620,00

127
M. Stelmaszczyk 7 600,00

128
R. Styczyński 7 280,00

129
A. i P. Łojcha 7 200,00

130
M. Łojek i M. Zawada 7 120,00

131
Jerzy Szmyt 7 060,00

132
M. Kobus 7 030,00

133
A. Majchrzak 7 000,00

134
E. Lasota 6 930,00

135
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 6 900,00

136
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

137
SK Krasne i K. Kozłowska 6 590,00

138
J. Szweycer 6 500,00

139
N. Magomedov 6 280,00

140
J. Traka 6 200,00

141
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

142
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

143
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

144
P. Szmigiel 5 300,00

145
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 280,00

146
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

147
B. Dörflinger 5 200,00

148
Z. Kozina 5 150,00

149
M. Wyrzyk 4 900,00

150
C. Gołaszewski 4 800,00

151
L. Kowal 4 800,00

152
M. Zawada 4 770,00

153
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

154
B. Ćwik 4 600,00

155
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

156
W. Szydełko 4 600,00

157
Ł. Siwek 4 570,00

158
SK Golejewko i M. Janikowski 4 530,00

159
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

160
J. i U. Appel 4 500,00

161
P. Szmigiel i B. Olkowska 4 290,00

162
M. Kosicki i P. Nojszewski 4 200,00

163
R. Z. Zieliński 4 100,00

164
A. Dyszkielewicz 4 060,00

165
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

166
T. i J. Opalińscy 3 870,00

167
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

168
K. i K. Romaniuk 3 370,00

169
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

170
MPL Racing 3 200,00

171
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 3 200,00

172
SK Michałów i M. Łojek 3 150,00

173
A. Sosnowski i Y. Hemi 2 970,00

174
P. Huber 2 960,00

175
L. Boharewicz 2 880,00

176
N. Melbard 2 830,00

177
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2 800,00

178
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

179
D. Kwiatkowski 2 800,00

180
Z. Tobiasz 2 640,00

181
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

182
Staj Ždarsky 2 400,00

183
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

184
„MK” M. Kaszubowski 2 300,00

185
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 2 210,00

186
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

187
A. Talarek 2 100,00

188
P. Kicek 2 090,00

189
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

190
W. Raszyńska i K. Szymański 1 930,00

191
A. i W. Jasińscy 1 860,00

192
R. & K. Ask 1 860,00

193
F. Dill 1 840,00

194
W. Krzemiński 1 800,00

195
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1 780,00

196
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

197
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

198
M. Trela 1 470,00

199
F. Engel 1 400,00

200
SK Krasne 1 400,00

201
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

202
SK Krasne i E. Zahariev 1 310,00

203
A. Rokicki 1 200,00

204
T. Misiowiec 1 130,00

205
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna 1 000,00

206
J. Kartus 1 000,00

207
SK Michałów i M. Janikowski 960,00

208
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

209
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

210
W. Puszczewicz 920,00

211
P. i J. Łucki 910,00

212
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 890,00

213
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

214
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

215
G. Łštka 805,00

216
Agrolipt 800,00

217
Wrbna Racing 800,00

218
P. Małczyński 800,00

219
J. Nurzyński 800,00

220
H. Smolik i M. Kosicki 700,00

221
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

222
S. Bujarski 700,00

223
SK Moszna i M. Łojek 660,00

224
A. Winiarska 600,00

225
P. Granda 600,00

226
M. Harms 560,00

227
H. Sawka 500,00

228
D. Turkowska 500,00

229
J. Pretkiel 440,00

230
M. Mełnicki 350,00

231
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

232
M. Kosicki 350,00

233
A. Siwonia 330,00

234
M. Brzuszkiewicz 330,00

235
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

236
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

237
A. i S. Polednia 280,00

238
K. Kozłowski 0,00

239
F. Wołoszyn 0,00

240
J. Siwonia 0,00

241
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

242
S. Guła i M. Janikowski 0,00

243
E-Place.cz Ltd 0,00

244
G. Kogut i Ł. Such 0,00

245
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 0,00

246
D. Bajer 0,00

247
K. Łukasiewicz 0,00

248
U. Zhussupov 0,00

249
W. Fath 0,00

250
W. Guz 0,00

251
Srubovka s.r.o. 0,00

252
J. Łacisz 0,00

253
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

254
J. Bartoš 0,00

255
H. Vesela 0,00

256
Plavac Sp. z o.o. 0,00

257
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

258
Z. Szymulański 0,00

259
A. Opalińska 0,00

260
H. Cherek 0,00

261
M. Kusherov 0,00

262
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

263
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

264
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00
4 062 415,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej