od 2014.01.01 do 2014.08.04

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 04-08-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 180 920,00

2
Z. Górski 170 510,00

3
J. Hanly 157 800,00

4
K. Mirpuri 157 280,00

5
Gestüt Fährhof 130 020,00

6
SK Michałów 124 420,00

7
SK Widzów – A. Tyszko 82 110,00

8
A. Zieliński 78 465,00

9
B. M. Tomaszewski 78 410,00

10
J. Hietzscholdt 71 250,00

11
Le Thenney S.A. 63 900,00

12
SK Iwno 61 300,00

13
SK Janów Podlaski 61 150,00

14
F. Dunne 59 600,00

15
A. Cieloch 58 140,00

16
GR J. Zalewska 51 670,00

17
Gestüt Etzean 45 000,00

18
Sir Eric Parker 43 450,00

19
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 41 560,00

20
J. Ryżkowski 39 760,00

21
D. O’Neill i J. White 39 725,00

22
M. i S. Wiœniewscy 38 360,00

23
SK Jaroszówka 36 850,00

24
A. Frštczak 36 650,00

25
Airlie Stud 36 030,00

26
Juddmonte Farms 36 000,00

27
C. Dell’Ova 35 800,00

28
E. Porębna 35 040,00

29
J. Głowacki 34 800,00

30
J. Soska 33 950,00

31
Mrs A. S. O’Brien 32 700,00

32
R. Talarek 32 600,00

33
Laundry Cottage Stud Farm 32 135,00

34
SK Kozienice 31 350,00

35
J. i K. Dobosz 30 700,00

36
SK Krasne 30 290,00

37
T. Sobierajski 28 970,00

38
Oak Lodge Bloodstock 26 640,00

39
R. Szpar 26 480,00

40
L. Ciampoli 26 220,00

41
Breeding Capital Plc 26 000,00

42
ZG Wirth/Wagner 25 700,00

43
S. Guła 25 200,00

44
SK Moszna 24 785,00

45
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 24 600,00

46
A. Mroczek 24 400,00

47
G. Kaczmarek 23 100,00

48
W. Shaughnessy 22 775,00

49
J. Cukrowski 22 470,00

50
R. Zieliński 22 000,00

51
Z. Składanowski 21 440,00

52
P. Rabbitte 20 880,00

53
Her Diamond Necklace Ltd 19 960,00

54
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

55
G. Richards 18 920,00

56
H. Power 18 600,00

57
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 18 400,00

58
W. J. Engel 18 000,00

59
P. Giles 17 780,00

60
Mascara Partnership 17 615,00

61
Millennium Stud 17 400,00

62
S. Mladenovic 17 200,00

63
K. Litwiniak 17 025,00

64
A. Pietrzak 16 920,00

65
Polska AKF Sp. z o.o. 16 830,00

66
Res-Gal Sp. z o.o. 16 700,00

67
R. Ptach 16 480,00

68
W. P. Iceton 16 400,00

69
V. Timoshenko 16 390,00

70
B. Rochette 16 200,00

71
K. Dobosz 15 840,00

72
G. J. King 15 780,00

73
A. Kwaœny 15 000,00

74
J. Cullen 14 830,00

75
A. i M. Suchorzewscy 14 430,00

76
Mrs O. Harnett 14 400,00

77
A.-M. Dole 14 240,00

78
M. Malinowski 14 215,00

79
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 13 830,00

80
A. Dziuba 13 280,00

81
Ceka Ireland Ltd 13 080,00

82
D. Mioduszewski 12 740,00

83
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 12 460,00

84
J. Dobrzyński 12 450,00

85
T. Stachowiak 12 000,00

86
Bred Right Farm 12 000,00

87
D. A. Chakshov 11 900,00

88
M. Gromala 11 800,00

89
Cybernetyki Investment S.A. 11 430,00

90
J. P. Colleran 11 400,00

91
Prekursor Sp. z o.o. 11 270,00

92
G. Sęczek 11 260,00

93
Rathbarry Stud 11 240,00

94
inż. J. Kovařik 11 200,00

95
S.A.R.L. Lutetia Arabians 11 200,00

96
P. F. Kelly & M. J. Foley 11 100,00

97
Z. Nieznański 11 050,00

98
M. Monfort 10 970,00

99
Knocklong Home Stud 10 920,00

100
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 900,00

101
E. Gilert 10 880,00

102
J. Klimczak 10 860,00

103
M. Gołębiowska GR Surchów 10 720,00

104
S. Schnakenberg 10 540,00

105
Rathasker Stud 10 470,00

106
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 10 440,00

107
S. Wiœniewski 10 400,00

108
K. Ziemiański 10 320,00

109
S. Weresiński 10 270,00

110
inż. J. Travniček 10 000,00

111
A. Żyłkowska 10 000,00

112
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

113
M. Norenius 9 930,00

114
Haras de Manneville 9 890,00

115
T. Cullen 9 560,00

116
Sofim srl 9 520,00

117
Haras de Saint Pair 9 500,00

118
Gestüt Auenquelle 9 240,00

119
Artur Nicpoń 9 200,00

120
K. Zakolski 9 200,00

121
A. Wójtowicz 9 140,00

122
M. Kaszubowski 9 130,00

123
M. G. Daly 9 100,00

124
G. Belski 9 080,00

125
Veles Stud 8 750,00

126
G. Spytek-Bandurska 8 720,00

127
D. Murphy 8 320,00

128
Yacaranda Arabians V.O.F. 8 280,00

129
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 8 240,00

130
Owenstown Stud 8 200,00

131
A. Nieora-Tchkuaseli 8 160,00

132
Damis BT 8 000,00

133
M. Bober 7 980,00

134
P. Antenet 7 940,00

135
Frau U. Herberts 7 920,00

136
T. Tarczyński 7 300,00

137
M. Seeber 7 280,00

138
A. Majchrzak 7 280,00

139
Agnieszka Wójtowicz 7 210,00

140
Gestüt Trona 7 150,00

141
J. Szmyt 7 060,00

142
Gestüt Directa 7 030,00

143
B. P. Michielen 7 000,00

144
A. Wyrzyk 6 960,00

145
R. Mroziński 6 900,00

146
P. Webb 6 660,00

147
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

148
J. Szweycer 6 500,00

149
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 6 360,00

150
Gestüt Evershorst 6 280,00

151
R. Piwko 6 200,00

152
Gestüt Erftmühle 6 000,00

153
H.-J. Gaertner 5 680,00

154
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

155
SK Walewice 5 600,00

156
Ms N. Humphreys 5 580,00

157
Champions Home Farm Inc. 5 380,00

158
K. Liptak 5 200,00

159
J. Mahon 5 200,00

160
B. Dörflinger 5 200,00

161
Z. Kozina 5 150,00

162
S. Gutowski 5 050,00

163
J.-F. Marsot 4 800,00

164
Ruskerne Ltd 4 750,00

165
Mrs T. Mahon 4 750,00

166
H. Schmutz 4 600,00

167
Gestüt Westerberg 4 400,00

168
G. Gugliemi 4 300,00

169
M. Zegarowska 4 200,00

170
H. Hasler 3 920,00

171
W. Flood 3 900,00

172
M. Parri 3 900,00

173
T. i J. Opalińscy 3 870,00

174
W. Rawa 3 750,00

175
M. Zaliński 3 600,00

176
Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3 600,00

177
R. Gorczyca 3 520,00

178
K. Szumiński 3 300,00

179
The Kossack Stud B.V. 3 225,00

180
F. Lindner 3 200,00

181
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 3 000,00

182
A. Prus 2 970,00

183
P. Huber 2 960,00

184
L. Boharewicz 2 880,00

185
A. Steinhart 2 800,00

186
D. Kwiatkowski 2 800,00

187
D. G. Iceton 2 640,00

188
Mrs B. Gardiner 2 640,00

189
K. Bieg i Z. Tobiasz 2 640,00

190
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2 570,00

191
B. Dšbrowski 2 440,00

192
The Jay`s Renny Syndicate 2 400,00

193
Camogue Stud Ltd 2 240,00

194
SK Ochaby 2 200,00

195
P. Kicek 2 090,00

196
S. Plavac 1 980,00

197
K. Szymański 1 930,00

198
B. Rabajczyk-Macieńko 1 860,00

199
M. Ewetz 1 860,00

200
F. Dill 1 840,00

201
W. Krzemiński 1 800,00

202
PPHU Algas – SK Udórz 1 800,00

203
M.-J. Rivaillon 1 650,00

204
M. Konarski 1 600,00

205
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

206
J. A. Beckitt 1 500,00

207
F. Engel 1 400,00

208
E. Wyrwicz 1 400,00

209
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

210
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 1 320,00

211
A. Rokicki 1 200,00

212
SK Napajedla 1 200,00

213
Dr J. Wanke 1 120,00

214
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 1 120,00

215
Polska Korporacja Inwestycyjna S.A. 1 000,00

216
Brereton C. Jones 1 000,00

217
S. Frosik 1 000,00

218
Gerrardstown House Stud 990,00

219
Oscar Stud 980,00

220
J. Eng 960,00

221
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

222
T. G. Cooke 950,00

223
R. Tylicki 940,00

224
W. Puszczewicz 920,00

225
F. Wołoszyn 910,00

226
K. Bukład 880,00

227
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

228
Gestüt Helenenhof 840,00

229
D. Kędzierski 800,00

230
P. Małczyński 800,00

231
K. Jagielski 700,00

232
D. Łuczak 700,00

233
M. Stelmaszczyk 700,00

234
L. Błachut 700,00

235
S. Bujarski 700,00

236
Haras de Bernesq 630,00

237
H. Wójtowicz 600,00

238
M. Harms 560,00

239
S. Soavi 550,00

240
Barkham Manor Stud 550,00

241
A. Jopek 500,00

242
J. Kostrubiec 500,00

243
G. Łštka 480,00

244
Z. Tokarzewski 480,00

245
J. & G. Lowry 475,00

246
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 430,00

247
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

248
Antinori Allegra 400,00

249
P. Frejlich 350,00

250
M. Klein 350,00

251
L. Staniszewski 350,00

252
M. Pokrywka 330,00

253
Frau R. Heinzelmann 330,00

254
H. Łštka 325,00

255
G. Molska i W. Saniewski 300,00

256
Ballyreddin Stud 280,00

257
S. Polednia 280,00

258
I. Malinowska 280,00

259
R. Zieliński i M. Boruta 280,00

260
J. Niedzielska 280,00

261
M. Klonowski 200,00

262
Gestüt Römerhof 0,00

263
D. Soska 0,00

264
Pulec Hr. Mimoň 0,00

265
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

266
K. Wšs 0,00

267
R. Laurent 0,00

268
Srubovka s.r.o. 0,00

269
D. Nowara 0,00

270
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

271
J. i R. Tyliccy 0,00

272
L. Phelan 0,00

273
Gestüt Görlsdorf 0,00

274
B. Palkowski 0,00

275
B. Fahlgren 0,00

276
W. Fath 0,00

277
Miss L. Parmentier-Green 0,00

278
K. Grudzišż 0,00

279
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

280
D. Bajer 0,00

281
A. Giambertone 0,00

282
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

283
Z. Szymulański 0,00

284
A. Lund i M. Robertz 0,00

285
M. Mełnicki 0,00

286
Hong Kong Breeders Club 0,00

287
Millsec Ltd 0,00

288
W. Œmietanowski 0,00

289
A. Talarek 0,00

290
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

291
H. Granda 0,00

292
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

293
Wrbna Racing 0,00
4 062 415,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej