od 2014.01.01 do 2014.07.28

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 28-07-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 441 035,00

2
K. Mirpuri 106 150,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 82 460,00

4
Z. Górski 76 850,00

5
Nessa Arabians Sp. z o.o. 71 250,00

6
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 69 510,00

7
SK Michałów 69 430,00

8
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 67 850,00

9
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 64 160,00

10
A. Kovćin 63 900,00

11
G., R. i K. Gorczyca 60 890,00

12
SK Janów Podlaski 56 600,00

13
Univerpol Sp. z o.o. 56 200,00

14
A. i A. Chodowiec 54 920,00

15
K. Zatloukal 54 800,00

16
A. Cieloch 53 240,00

17
B. i M. Pokrywka 48 800,00

18
SK Widzów – A. Tyszko 46 860,00

19
SK Michałów i E. Zahariev 43 880,00

20
Fortum Michał Romanowski 43 070,00

21
A. Steinhart i K. Urbańczyk 39 840,00

22
Z. Górski i J. Siwonia 38 820,00

23
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 36 640,00

24
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 36 000,00

25
Pejon – E. Porębna 35 040,00

26
Y. Baizharkinov 34 535,00

27
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

28
T. Sobierajski 33 370,00

29
M. Falzmann 31 925,00

30
J. Ryżkowski 31 270,00

31
R. Szpar 27 320,00

32
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26 600,00

33
J., D., W. i Ż. Sito 26 505,00

34
SK Golejewko 26 390,00

35
M. Malinowski 24 560,00

36
A. Frštczak i K. Zawiliński 24 550,00

37
A. Łabędzki 24 540,00

38
P. Głowacki 24 400,00

39
K. Rogowski 24 380,00

40
A. Wójtowicz 24 200,00

41
B. Głowacki 24 000,00

42
inż. J. Travniček 23 000,00

43
A. Pastuszka 22 550,00

44
SK Iwno 22 460,00

45
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 280,00

46
J. i D. Soska 22 150,00

47
O. Bottura 21 750,00

48
Klub JeŸdziecki – Szumawa 21 620,00

49
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

50
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 21 400,00

51
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 21 000,00

52
S. Zawgorodny 20 980,00

53
A. Wyrzyk 20 920,00

54
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

55
A. Kochalska 19 440,00

56
G. Richards 18 920,00

57
J. i K. Dobosz 18 820,00

58
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 18 750,00

59
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 18 020,00

60
U. i W. J. Engel 17 880,00

61
M. Wnorowska 17 700,00

62
S. Mladenovic 17 200,00

63
A. Molska 17 130,00

64
G. Kozak 17 120,00

65
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

66
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

67
Polska AKF Sp. z o.o. 16 830,00

68
K. Micuła 16 800,00

69
K. Litwiniak 16 225,00

70
SK Krasne i M. Łojek 16 220,00

71
SK Golejewko i B. Olkowska 15 860,00

72
A. Biedrzycki – AB GLASS 15 550,00

73
A. Kochalska i A. Wyrzyk 14 400,00

74
K. Urbańczyk 14 240,00

75
E. Czopyk 14 200,00

76
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 13 870,00

77
M. i W. Kryszyłowicz 13 360,00

78
A., M. i P. Laskowscy 13 030,00

79
T. Ithaish 13 000,00

80
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 000,00

81
B. M. Tomaszewski 12 690,00

82
R. Urbański i K. Rogowski 12 340,00

83
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

84
K. Zawiliński 12 100,00

85
SK Kozienice 12 000,00

86
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

87
J. i S. Górscy, B. Olkowska 11 760,00

88
SK Iwno i K. Rogowski 11 630,00

89
P. i J. Pirzeccy 11 520,00

90
Lutetia Arabians 11 200,00

91
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

92
Z. i M. Nieznańscy 11 050,00

93
M. Filipowska 11 000,00

94
Bohema – M. Bochiński 10 890,00

95
J. Klimczak 10 860,00

96
M. Gołębiowska 10 720,00

97
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 10 560,00

98
R. Ptach 10 500,00

99
Niespodzianka 10 320,00

100
S. Weresiński 10 270,00

101
D. Zalewski 10 060,00

102
S. Frosik 10 000,00

103
Ł. Wrzesień 10 000,00

104
A. Żyłkowska 10 000,00

105
M. Norenius – Stal Järsgarden 9 930,00

106
K. Falba 9 800,00

107
G. Kerimbekova 9 240,00

108
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 200,00

109
K. Zakolski 9 200,00

110
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 9 120,00

111
M. Krzyœków i K. Brygier 9 100,00

112
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 8 900,00

113
J. Głowacki 8 700,00

114
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 8 525,00

115
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

116
B. Olkowska i W. Zieliński 8 350,00

117
D. Mioduszewski 8 260,00

118
Janusz Romanowski „Expert-Host” 8 240,00

119
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 8 200,00

120
S. Mirpuri 8 130,00

121
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 8 000,00

122
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 7 980,00

123
E. i R. Urbańscy 7 850,00

124
G. Sęczek 7 760,00

125
M. Stelmaszczyk 7 600,00

126
R. Urbański 7 380,00

127
R. Styczyński 7 280,00

128
A. i P. Łojcha 7 200,00

129
M. Łojek i M. Zawada 7 120,00

130
Jerzy Szmyt 7 060,00

131
M. Kobus 7 030,00

132
A. Majchrzak 7 000,00

133
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 6 900,00

134
E. Lasota 6 600,00

135
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

136
N. Magomedov 6 280,00

137
J. Szweycer 5 940,00

138
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

139
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

140
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

141
P. Szmigiel 5 300,00

142
E. Gilert 5 280,00

143
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 280,00

144
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

145
B. Dörflinger 5 200,00

146
Z. Kozina 5 150,00

147
M. Wyrzyk 4 900,00

148
C. Gołaszewski 4 800,00

149
L. Kowal 4 800,00

150
M. Zawada 4 770,00

151
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

152
W. Szydełko 4 600,00

153
B. Ćwik 4 600,00

154
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

155
SK Golejewko i M. Janikowski 4 530,00

156
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

157
J. i U. Appel 4 500,00

158
P. Szmigiel i B. Olkowska 4 290,00

159
Ł. Siwek 4 290,00

160
M. Kosicki i P. Nojszewski 4 200,00

161
R. Z. Zieliński 4 100,00

162
A. Dyszkielewicz 4 060,00

163
J. Traka 3 960,00

164
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

165
T. i J. Opalińscy 3 870,00

166
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

167
K. i K. Romaniuk 3 370,00

168
MPL Racing 3 200,00

169
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 3 200,00

170
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

171
SK Michałów i M. Łojek 3 150,00

172
A. Sosnowski i Y. Hemi 2 970,00

173
P. Huber 2 960,00

174
L. Boharewicz 2 880,00

175
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2 800,00

176
D. Kwiatkowski 2 800,00

177
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

178
Z. Tobiasz 2 640,00

179
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

180
Staj Ždarsky 2 400,00

181
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

182
„MK” M. Kaszubowski 2 300,00

183
N. Melbard 2 270,00

184
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

185
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

186
R. & K. Ask 1 860,00

187
A. i W. Jasińscy 1 860,00

188
F. Dill 1 840,00

189
W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

190
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

191
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

192
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

193
P. Kicek 1 530,00

194
M. Trela 1 470,00

195
F. Engel 1 400,00

196
SK Krasne 1 400,00

197
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

198
SK Krasne i E. Zahariev 1 310,00

199
A. Rokicki 1 200,00

200
T. Misiowiec 1 130,00

201
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna 1 000,00

202
J. Kartus 1 000,00

203
SK Krasne i K. Kozłowska 990,00

204
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

205
SK Michałów i M. Janikowski 960,00

206
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

207
W. Puszczewicz 920,00

208
P. i J. Łucki 910,00

209
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

210
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

211
G. Łštka 805,00

212
Agrolipt 800,00

213
J. Nurzyński 800,00

214
Wrbna Racing 800,00

215
P. Małczyński 800,00

216
A. Talarek 700,00

217
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

218
S. Bujarski 700,00

219
H. Smolik i M. Kosicki 700,00

220
SK Moszna i M. Łojek 660,00

221
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

222
P. Granda 600,00

223
A. Winiarska 600,00

224
M. Harms 560,00

225
D. Turkowska 500,00

226
H. Sawka 500,00

227
J. Pretkiel 440,00

228
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

229
M. Kosicki 350,00

230
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 330,00

231
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

232
A. Siwonia 330,00

233
M. Brzuszkiewicz 330,00

234
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

235
A. i S. Polednia 280,00

236
S. Guła i M. Janikowski 0,00

237
U. Zhussupov 0,00

238
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

239
D. Bajer 0,00

240
Srubovka s.r.o. 0,00

241
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 0,00

242
F. Wołoszyn 0,00

243
G. Kogut i Ł. Such 0,00

244
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

245
W. Fath 0,00

246
H. Vesela 0,00

247
J. Bartoš 0,00

248
J. Łacisz 0,00

249
K. Kozłowski 0,00

250
J. Siwonia 0,00

251
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

252
K. Łukasiewicz 0,00

253
H. Cherek 0,00

254
E-Place.cz Ltd 0,00

255
W. Guz 0,00

256
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

257
M. Kusherov 0,00

258
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

259
Z. Szymulański 0,00

260
A. Opalińska 0,00

261
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

262
M. Mełnicki 0,00
3 727 815,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej