od 2014.01.01 do 2014.07.14

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 14-07-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 424 845,00

2
K. Mirpuri 96 350,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 80 560,00

4
Z. Górski 72 850,00

5
Nessa Arabians Sp. z o.o. 71 250,00

6
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 69 510,00

7
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 67 850,00

8
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 64 160,00

9
A. Kovćin 63 900,00

10
G., R. i K. Gorczyca 59 930,00

11
SK Michałów 57 330,00

12
Univerpol Sp. z o.o. 55 200,00

13
K. Zatloukal 54 800,00

14
B. i M. Pokrywka 48 800,00

15
SK Widzów – A. Tyszko 46 860,00

16
A. i A. Chodowiec 45 420,00

17
SK Janów Podlaski 43 400,00

18
Z. Górski i J. Siwonia 38 820,00

19
Fortum Michał Romanowski 38 530,00

20
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 36 640,00

21
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 36 000,00

22
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

23
Pejon – E. Porębna 33 640,00

24
J. Ryżkowski 29 270,00

25
R. Szpar 27 320,00

26
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26 600,00

27
SK Golejewko 26 390,00

28
T. Sobierajski 26 370,00

29
A. Łabędzki 24 540,00

30
J., D., W. i Ż. Sito 24 105,00

31
inż. J. Travniček 23 000,00

32
A. Wójtowicz 22 800,00

33
M. Falzmann 22 425,00

34
Y. Baizharkinov 22 335,00

35
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 000,00

36
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 21 400,00

37
M. Malinowski 20 960,00

38
A. Wyrzyk 20 920,00

39
K. Rogowski 20 500,00

40
SK Iwno 20 060,00

41
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

42
A. Steinhart i K. Urbańczyk 19 840,00

43
Klub JeŸdziecki – Szumawa 19 760,00

44
A. Kochalska 19 440,00

45
SK Michałów i E. Zahariev 19 330,00

46
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19 300,00

47
S. Zawgorodny 18 380,00

48
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 18 020,00

49
U. i W. J. Engel 17 880,00

50
A. Pastuszka 17 450,00

51
S. Mladenovic 17 200,00

52
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

53
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

54
P. Głowacki 16 400,00

55
G. Richards 16 280,00

56
B. Głowacki 16 000,00

57
SK Golejewko i B. Olkowska 15 860,00

58
O. Bottura 15 750,00

59
SK Krasne i M. Łojek 15 620,00

60
A. Biedrzycki – AB GLASS 15 550,00

61
M. Wnorowska 15 200,00

62
G. Kozak 15 120,00

63
A. Kochalska i A. Wyrzyk 14 400,00

64
J. i D. Soska 14 300,00

65
E. Czopyk 14 200,00

66
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 13 870,00

67
A. Cieloch 13 240,00

68
K. Rogowski i Z. Składanowski 13 040,00

69
A., M. i P. Laskowscy 13 030,00

70
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 000,00

71
Polska AKF Sp. z o.o. 12 430,00

72
K. Urbańczyk 12 320,00

73
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

74
K. Litwiniak 12 225,00

75
J. i K. Dobosz 12 220,00

76
SK Kozienice 12 000,00

77
B. M. Tomaszewski 11 880,00

78
J. i S. Górscy, B. Olkowska 11 760,00

79
SK Iwno i K. Rogowski 11 630,00

80
K. Zawiliński 11 550,00

81
P. i J. Pirzeccy 11 520,00

82
M. i W. Kryszyłowicz 11 260,00

83
Lutetia Arabians 11 200,00

84
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

85
Z. i M. Nieznańscy 11 050,00

86
M. Filipowska 11 000,00

87
R. Urbański i K. Rogowski 10 915,00

88
J. Klimczak 10 560,00

89
Bohema – M. Bochiński 10 560,00

90
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 10 560,00

91
D. Zalewski 10 060,00

92
S. Weresiński 9 920,00

93
R. Ptach 9 800,00

94
K. Falba 9 800,00

95
G. Kerimbekova 9 240,00

96
K. Zakolski 9 200,00

97
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 200,00

98
K. Micuła 9 200,00

99
M. Gromala i M. Malinowski 9 000,00

100
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 8 900,00

101
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 8 750,00

102
J. Głowacki 8 700,00

103
A. Frštczak i K. Zawiliński 8 550,00

104
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 8 525,00

105
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

106
B. Olkowska i W. Zieliński 8 350,00

107
A. Molska 8 330,00

108
Niespodzianka 8 320,00

109
D. Mioduszewski 8 260,00

110
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 8 200,00

111
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 8 000,00

112
G. Sęczek 7 760,00

113
M. Stelmaszczyk 7 600,00

114
Janusz Romanowski „Expert-Host” 7 540,00

115
R. Urbański 7 380,00

116
R. Styczyński 7 280,00

117
A. i P. Łojcha 7 200,00

118
M. Kobus 7 030,00

119
T. Ithaish 7 000,00

120
A. Majchrzak 7 000,00

121
S. Mirpuri 6 930,00

122
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 6 720,00

123
E. Lasota 6 600,00

124
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

125
M. Krzyœków i K. Brygier 6 460,00

126
M. Łojek i M. Zawada 6 320,00

127
J. Szweycer 5 940,00

128
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

129
M. Gołębiowska 5 720,00

130
P. Szmigiel 5 300,00

131
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 280,00

132
E. Gilert 5 280,00

133
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

134
B. Dörflinger 5 200,00

135
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 060,00

136
N. Magomedov 4 960,00

137
M. Norenius – Stal Järsgarden 4 930,00

138
Jerzy Szmyt 4 820,00

139
L. Kowal 4 800,00

140
C. Gołaszewski 4 800,00

141
M. Zawada 4 770,00

142
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 4 620,00

143
B. Ćwik 4 600,00

144
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

145
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

146
W. Szydełko 4 600,00

147
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

148
Ł. Siwek 4 290,00

149
A. Żyłkowska 4 000,00

150
S. Frosik 4 000,00

151
J. Traka 3 960,00

152
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

153
SK Golejewko i M. Janikowski 3 870,00

154
T. i J. Opalińscy 3 870,00

155
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

156
Ł. Wrzesień 3 600,00

157
A. Dyszkielewicz 3 500,00

158
Z. Kozina 3 450,00

159
MPL Racing 3 200,00

160
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 3 200,00

161
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

162
A. Sosnowski i Y. Hemi 2 970,00

163
L. Boharewicz 2 880,00

164
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

165
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2 800,00

166
D. Kwiatkowski 2 800,00

167
Z. Tobiasz 2 640,00

168
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

169
J. i U. Appel 2 500,00

170
Staj Ždarsky 2 400,00

171
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

172
N. Melbard 2 270,00

173
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

174
M. Wyrzyk 2 100,00

175
P. Szmigiel i B. Olkowska 2 050,00

176
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

177
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 1 980,00

178
F. Dill 1 840,00

179
SK Michałów i M. Łojek 1 750,00

180
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

181
W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

182
K. i K. Romaniuk 1 650,00

183
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

184
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

185
R. Z. Zieliński 1 600,00

186
„MK” M. Kaszubowski 1 500,00

187
M. Trela 1 470,00

188
M. Kosicki i P. Nojszewski 1 400,00

189
SK Krasne 1 400,00

190
F. Engel 1 400,00

191
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

192
A. Rokicki 1 200,00

193
T. Misiowiec 1 130,00

194
SK Krasne i E. Zahariev 1 010,00

195
J. Kartus 1 000,00

196
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna 1 000,00

197
SK Krasne i K. Kozłowska 990,00

198
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

199
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

200
SK Michałów i M. Janikowski 960,00

201
W. Puszczewicz 920,00

202
P. i J. Łucki 910,00

203
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 900,00

204
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

205
E. i R. Urbańscy 850,00

206
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

207
G. Łštka 805,00

208
Agrolipt 800,00

209
Wrbna Racing 800,00

210
J. Nurzyński 800,00

211
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

212
H. Smolik i M. Kosicki 700,00

213
A. Talarek 700,00

214
S. Bujarski 700,00

215
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

216
SK Moszna i M. Łojek 660,00

217
A. i W. Jasińscy 660,00

218
M. Harms 560,00

219
P. Huber 560,00

220
D. Turkowska 500,00

221
R. & K. Ask 460,00

222
J. Pretkiel 440,00

223
P. Granda 400,00

224
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

225
P. Kicek 330,00

226
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

227
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 330,00

228
M. Brzuszkiewicz 330,00

229
A. Siwonia 330,00

230
A. i S. Polednia 280,00

231
A. Winiarska 200,00

232
H. Sawka 200,00

233
F. Wołoszyn 0,00

234
S. Guła i M. Janikowski 0,00

235
J. Bartoš 0,00

236
H. Vesela 0,00

237
U. Zhussupov 0,00

238
G. Kogut i Ł. Such 0,00

239
K. Łukasiewicz 0,00

240
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 0,00

241
E-Place.cz Ltd 0,00

242
M. Kosicki 0,00

243
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 0,00

244
D. Bajer 0,00

245
Srubovka s.r.o. 0,00

246
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

247
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

248
J. Łacisz 0,00

249
J. Siwonia 0,00

250
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

251
H. Cherek 0,00

252
K. Kozłowski 0,00

253
W. Fath 0,00

254
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

255
W. Guz 0,00

256
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

257
Z. Szymulański 0,00

258
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

259
M. Mełnicki 0,00

260
A. Opalińska 0,00

261
M. Kusherov 0,00
3 301 590,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej