od 2014.01.01 do 2014.07.07

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 07-07-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 424 545,00

2
K. Mirpuri 96 350,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 80 560,00

4
Z. Górski 72 850,00

5
Nessa Arabians Sp. z o.o. 71 250,00

6
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 69 510,00

7
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 67 850,00

8
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 64 160,00

9
A. Kovćin 63 900,00

10
G., R. i K. Gorczyca 59 930,00

11
SK Michałów 56 280,00

12
Univerpol Sp. z o.o. 55 200,00

13
K. Zatloukal 54 800,00

14
B. i M. Pokrywka 48 800,00

15
SK Widzów – A. Tyszko 46 860,00

16
A. i A. Chodowiec 45 420,00

17
SK Janów Podlaski 43 400,00

18
Z. Górski i J. Siwonia 38 820,00

19
Fortum Michał Romanowski 38 530,00

20
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 36 640,00

21
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 36 000,00

22
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

23
Pejon – E. Porębna 33 640,00

24
J. Ryżkowski 29 270,00

25
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26 600,00

26
T. Sobierajski 26 370,00

27
SK Golejewko 25 790,00

28
A. Łabędzki 24 540,00

29
R. Szpar 24 520,00

30
J., D., W. i Ż. Sito 24 105,00

31
inż. J. Travniček 23 000,00

32
A. Wójtowicz 22 800,00

33
Y. Baizharkinov 22 335,00

34
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 000,00

35
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 21 400,00

36
A. Wyrzyk 20 920,00

37
SK Iwno 20 060,00

38
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

39
A. Steinhart i K. Urbańczyk 19 840,00

40
Klub JeŸdziecki – Szumawa 19 760,00

41
A. Kochalska 19 440,00

42
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19 300,00

43
M. Falzmann 18 575,00

44
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 18 020,00

45
U. i W. J. Engel 17 880,00

46
S. Mladenovic 17 200,00

47
K. Rogowski 17 000,00

48
M. Malinowski 16 960,00

49
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

50
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

51
P. Głowacki 16 400,00

52
G. Richards 16 280,00

53
B. Głowacki 16 000,00

54
SK Golejewko i B. Olkowska 15 860,00

55
O. Bottura 15 750,00

56
SK Krasne i M. Łojek 15 620,00

57
A. Biedrzycki – AB GLASS 15 550,00

58
E. Czopyk 14 200,00

59
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 13 870,00

60
A. Cieloch 13 240,00

61
M. Wnorowska 13 200,00

62
G. Kozak 13 070,00

63
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 000,00

64
K. Rogowski i Z. Składanowski 12 340,00

65
K. Urbańczyk 12 320,00

66
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

67
K. Litwiniak 12 225,00

68
J. i K. Dobosz 12 220,00

69
B. M. Tomaszewski 11 880,00

70
J. i S. Górscy, B. Olkowska 11 760,00

71
Polska AKF Sp. z o.o. 11 630,00

72
P. i J. Pirzeccy 11 520,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 11 260,00

74
Lutetia Arabians 11 200,00

75
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

76
M. Filipowska 11 000,00

77
R. Urbański i K. Rogowski 10 915,00

78
Bohema – M. Bochiński 10 560,00

79
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 10 560,00

80
J. Klimczak 10 560,00

81
A. Pastuszka 10 450,00

82
SK Iwno i K. Rogowski 10 230,00

83
SK Michałów i E. Zahariev 10 230,00

84
S. Weresiński 9 920,00

85
K. Falba 9 800,00

86
SK Kozienice 9 600,00

87
R. Ptach 9 550,00

88
G. Kerimbekova 9 240,00

89
K. Zakolski 9 200,00

90
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 200,00

91
M. Gromala i M. Malinowski 9 000,00

92
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 8 900,00

93
J. i D. Soska 8 800,00

94
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 8 750,00

95
J. Głowacki 8 700,00

96
A. Frštczak i K. Zawiliński 8 550,00

97
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 8 525,00

98
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

99
D. Zalewski 8 360,00

100
B. Olkowska i W. Zieliński 8 350,00

101
A. Molska 8 330,00

102
Niespodzianka 8 320,00

103
D. Mioduszewski 8 260,00

104
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 8 200,00

105
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 8 000,00

106
G. Sęczek 7 760,00

107
Janusz Romanowski „Expert-Host” 7 540,00

108
A. Kochalska i A. Wyrzyk 7 400,00

109
R. Urbański 7 380,00

110
R. Styczyński 7 280,00

111
A. i P. Łojcha 7 200,00

112
M. Stelmaszczyk 7 100,00

113
M. Kobus 7 030,00

114
A. Majchrzak 7 000,00

115
S. Mirpuri 6 930,00

116
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 6 720,00

117
E. Lasota 6 600,00

118
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

119
M. Krzyœków i K. Brygier 6 460,00

120
S. Zawgorodny 6 380,00

121
M. Łojek i M. Zawada 6 320,00

122
Z. i M. Nieznańscy 6 050,00

123
J. Szweycer 5 940,00

124
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

125
M. Gołębiowska 5 720,00

126
P. Szmigiel 5 300,00

127
E. Gilert 5 280,00

128
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 280,00

129
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

130
B. Dörflinger 5 200,00

131
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 060,00

132
N. Magomedov 4 960,00

133
M. Norenius – Stal Järsgarden 4 930,00

134
Jerzy Szmyt 4 820,00

135
C. Gołaszewski 4 800,00

136
L. Kowal 4 800,00

137
M. Zawada 4 770,00

138
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 4 620,00

139
W. Szydełko 4 600,00

140
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

141
B. Ćwik 4 600,00

142
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

143
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

144
Ł. Siwek 4 290,00

145
A., M. i P. Laskowscy 4 230,00

146
K. Micuła 4 200,00

147
K. Zawiliński 4 200,00

148
S. Frosik 4 000,00

149
J. Traka 3 960,00

150
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

151
SK Golejewko i M. Janikowski 3 870,00

152
T. i J. Opalińscy 3 870,00

153
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

154
A. Dyszkielewicz 3 500,00

155
MPL Racing 3 200,00

156
Z. Kozina 3 200,00

157
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 3 200,00

158
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

159
A. Sosnowski i Y. Hemi 2 970,00

160
L. Boharewicz 2 880,00

161
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

162
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2 800,00

163
D. Kwiatkowski 2 800,00

164
A. Żyłkowska 2 800,00

165
Z. Tobiasz 2 640,00

166
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

167
J. i U. Appel 2 500,00

168
Staj Ždarsky 2 400,00

169
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

170
N. Melbard 2 270,00

171
M. Wyrzyk 2 100,00

172
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

173
P. Szmigiel i B. Olkowska 2 050,00

174
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

175
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 1 980,00

176
F. Dill 1 840,00

177
SK Michałów i M. Łojek 1 750,00

178
K. i K. Romaniuk 1 650,00

179
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

180
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

181
W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

182
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

183
„MK” M. Kaszubowski 1 500,00

184
F. Engel 1 400,00

185
M. Kosicki i P. Nojszewski 1 400,00

186
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

187
A. Rokicki 1 200,00

188
T. Misiowiec 1 130,00

189
M. Trela 1 120,00

190
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna 1 000,00

191
J. Kartus 1 000,00

192
SK Krasne i K. Kozłowska 990,00

193
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

194
SK Michałów i M. Janikowski 960,00

195
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

196
W. Puszczewicz 920,00

197
P. i J. Łucki 910,00

198
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 900,00

199
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

200
E. i R. Urbańscy 850,00

201
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

202
G. Łštka 805,00

203
Agrolipt 800,00

204
Wrbna Racing 800,00

205
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

206
H. Smolik i M. Kosicki 700,00

207
S. Bujarski 700,00

208
A. Talarek 700,00

209
SK Moszna i M. Łojek 660,00

210
A. i W. Jasińscy 660,00

211
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

212
SK Krasne i E. Zahariev 660,00

213
M. Harms 560,00

214
P. Huber 560,00

215
D. Turkowska 500,00

216
R. & K. Ask 460,00

217
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

218
M. Brzuszkiewicz 330,00

219
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 330,00

220
P. Kicek 330,00

221
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

222
A. Siwonia 330,00

223
A. i S. Polednia 280,00

224
J. Pretkiel 240,00

225
H. Sawka 200,00

226
F. Wołoszyn 0,00

227
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

228
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

229
T. Ithaish 0,00

230
J. Siwonia 0,00

231
M. Kosicki 0,00

232
Srubovka s.r.o. 0,00

233
D. Bajer 0,00

234
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 0,00

235
E-Place.cz Ltd 0,00

236
U. Zhussupov 0,00

237
Ł. Wrzesień 0,00

238
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 0,00

239
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

240
J. Bartoš 0,00

241
H. Cherek 0,00

242
G. Kogut i Ł. Such 0,00

243
H. Vesela 0,00

244
SK Krasne 0,00

245
S. Guła i M. Janikowski 0,00

246
M. Mełnicki 0,00

247
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

248
M. Kusherov 0,00

249
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

250
K. Łukasiewicz 0,00

251
Z. Szymulański 0,00

252
A. Opalińska 0,00

253
K. Kozłowski 0,00

254
W. Guz 0,00

255
W. Fath 0,00

256
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00
3 189 590,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej