od 2014.01.01 do 2014.06.30

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 30-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 146 350,00

2
Gestüt Fährhof 122 100,00

3
Z. Górski 96 750,00

4
K. Mirpuri 82 880,00

5
J. Hanly 72 800,00

6
SK Widzów – A. Tyszko 65 850,00

7
SK Michałów 65 570,00

8
A. Zieliński 65 065,00

9
Le Thenney S.A. 63 900,00

10
J. Hietzscholdt 57 500,00

11
SK Iwno 56 465,00

12
B. M. Tomaszewski 44 450,00

13
SK Janów Podlaski 43 050,00

14
Sir Eric Parker 39 200,00

15
GR J. Zalewska 38 770,00

16
Airlie Stud 35 040,00

17
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 34 160,00

18
E. Porębna 33 640,00

19
Laundry Cottage Stud Farm 31 475,00

20
R. Talarek 31 200,00

21
SK Jaroszówka 28 890,00

22
J. Ryżkowski 27 310,00

23
Mrs A. S. O’Brien 27 300,00

24
M. i S. Wiœniewscy 26 280,00

25
S. Guła 25 200,00

26
J. Głowacki 24 000,00

27
R. Szpar 23 680,00

28
G. Kaczmarek 23 100,00

29
R. Zieliński 22 000,00

30
F. Dunne 21 800,00

31
SK Krasne 21 380,00

32
SK Kozienice 19 980,00

33
Her Diamond Necklace Ltd 19 960,00

34
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

35
T. Sobierajski 19 420,00

36
Juddmonte Farms 19 000,00

37
A. Pietrzak 16 920,00

38
W. P. Iceton 16 400,00

39
G. Richards 16 280,00

40
B. Rochette 16 200,00

41
K. Dobosz 15 840,00

42
Oak Lodge Bloodstock 15 640,00

43
P. Rabbitte 15 480,00

44
Millennium Stud 15 200,00

45
Breeding Capital Plc 15 000,00

46
G. J. King 14 920,00

47
R. Ptach 14 350,00

48
A. Dziuba 13 280,00

49
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 13 200,00

50
Z. Składanowski 12 340,00

51
A.-M. Dole 12 320,00

52
ZG Wirth/Wagner 12 200,00

53
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 12 200,00

54
SK Moszna 12 135,00

55
J. i K. Dobosz 12 080,00

56
A. i M. Suchorzewscy 12 030,00

57
Bred Right Farm 12 000,00

58
T. Stachowiak 12 000,00

59
Polska AKF Sp. z o.o. 11 630,00

60
Ceka Ireland Ltd 11 360,00

61
inż. J. Kovařik 11 200,00

62
J. Cukrowski 11 200,00

63
S.A.R.L. Lutetia Arabians 11 200,00

64
J. Soska 11 200,00

65
Gestüt Etzean 11 000,00

66
M. Monfort 10 970,00

67
Knocklong Home Stud 10 920,00

68
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 900,00

69
C. Dell’Ova 10 800,00

70
A. Cieloch 10 740,00

71
Res-Gal Sp. z o.o. 10 700,00

72
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 10 560,00

73
J. Klimczak 10 560,00

74
S. Wiœniewski 10 400,00

75
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

76
inż. J. Travniček 10 000,00

77
S. Weresiński 9 920,00

78
J. Dobrzyński 9 800,00

79
P. F. Kelly & M. J. Foley 9 750,00

80
Prekursor Sp. z o.o. 9 570,00

81
A. Frštczak 9 550,00

82
P. Giles 9 460,00

83
Gestüt Auenquelle 9 240,00

84
V. Timoshenko 9 240,00

85
Artur Nicpoń 9 200,00

86
A. Wójtowicz 9 140,00

87
M. Gromala 9 000,00

88
S. Mladenovic 8 600,00

89
S. Schnakenberg 8 540,00

90
M. Kaszubowski 8 330,00

91
Mrs O. Harnett 8 320,00

92
K. Ziemiański 8 320,00

93
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 8 240,00

94
Veles Stud 8 190,00

95
Damis BT 8 000,00

96
P. Antenet 7 940,00

97
H. Power 7 800,00

98
K. Zakolski 7 800,00

99
W. Shaughnessy 7 575,00

100
Mascara Partnership 7 575,00

101
J. Cullen 7 400,00

102
D. O’Neill i J. White 7 325,00

103
A. Majchrzak 7 280,00

104
M. Seeber 7 280,00

105
A. Mroczek 7 200,00

106
Gestüt Trona 7 150,00

107
Sofim srl 6 970,00

108
A. Wyrzyk 6 720,00

109
M. Malinowski 6 615,00

110
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

111
Frau U. Herberts 6 600,00

112
Gestüt Directa 6 600,00

113
Rathasker Stud 6 600,00

114
M. G. Daly 6 460,00

115
R. Mroziński 6 400,00

116
Z. Nieznański 6 050,00

117
T. Tarczyński 6 000,00

118
Gestüt Erftmühle 6 000,00

119
J. Szweycer 5 940,00

120
A. Nieora-Tchkuaseli 5 760,00

121
M. Gołębiowska GR Surchów 5 720,00

122
L. Ciampoli 5 620,00

123
E. Gilert 5 280,00

124
Ms N. Humphreys 5 250,00

125
K. Litwiniak 5 225,00

126
B. Dörflinger 5 200,00

127
K. Liptak 5 200,00

128
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 060,00

129
G. Sęczek 4 960,00

130
M. Norenius 4 930,00

131
D. A. Chakshov 4 900,00

132
D. Mioduszewski 4 820,00

133
J. Szmyt 4 820,00

134
S. Gutowski 4 800,00

135
J.-F. Marsot 4 800,00

136
Owenstown Stud 4 760,00

137
H. Schmutz 4 600,00

138
Cybernetyki Investment S.A. 4 410,00

139
Agnieszka Wójtowicz 4 410,00

140
G. Gugliemi 4 300,00

141
Gestüt Evershorst 4 100,00

142
A. Kwaœny 4 000,00

143
H.-J. Gaertner 3 960,00

144
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 3 960,00

145
Champions Home Farm Inc. 3 960,00

146
T. Cullen 3 960,00

147
H. Hasler 3 920,00

148
M. Parri 3 900,00

149
T. i J. Opalińscy 3 870,00

150
P. Webb 3 740,00

151
J. Mahon 3 680,00

152
Gestüt Westerberg 3 300,00

153
K. Szumiński 3 300,00

154
F. Lindner 3 200,00

155
Z. Kozina 3 200,00

156
G. Spytek-Bandurska 3 120,00

157
A. Prus 2 970,00

158
L. Boharewicz 2 880,00

159
A. Żyłkowska 2 800,00

160
A. Steinhart 2 800,00

161
D. Kwiatkowski 2 800,00

162
K. Bieg i Z. Tobiasz 2 640,00

163
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 2 640,00

164
D. G. Iceton 2 640,00

165
R. Piwko 2 640,00

166
Mrs B. Gardiner 2 640,00

167
The Kossack Stud B.V. 2 600,00

168
R. Gorczyca 2 560,00

169
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 2 500,00

170
The Jay`s Renny Syndicate 2 400,00

171
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2 300,00

172
Yacaranda Arabians V.O.F. 2 280,00

173
W. Flood 2 120,00

174
M. Bober 1 980,00

175
J. P. Colleran 1 900,00

176
W. Rawa 1 850,00

177
F. Dill 1 840,00

178
D. Murphy 1 720,00

179
S. Plavac 1 650,00

180
K. Szymański 1 650,00

181
M.-J. Rivaillon 1 650,00

182
Haras de Manneville 1 650,00

183
SK Ochaby 1 600,00

184
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

185
M. Konarski 1 600,00

186
J. A. Beckitt 1 500,00

187
G. Belski 1 480,00

188
B. Dšbrowski 1 440,00

189
F. Engel 1 400,00

190
M. Zegarowska 1 400,00

191
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 1 320,00

192
Rathbarry Stud 1 320,00

193
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

194
A. Rokicki 1 200,00

195
SK Napajedla 1 200,00

196
Dr J. Wanke 1 120,00

197
Brereton C. Jones 1 000,00

198
Gerrardstown House Stud 990,00

199
Oscar Stud 980,00

200
J. Eng 960,00

201
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

202
Mrs T. Mahon 950,00

203
W. Puszczewicz 920,00

204
F. Wołoszyn 910,00

205
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

206
Gestüt Helenenhof 840,00

207
L. Błachut 700,00

208
E. Wyrwicz 700,00

209
D. Łuczak 700,00

210
K. Jagielski 700,00

211
R. Tylicki 660,00

212
B. Rabajczyk-Macieńko 660,00

213
P. Huber 560,00

214
M. Harms 560,00

215
Barkham Manor Stud 550,00

216
S. Soavi 550,00

217
G. Łštka 480,00

218
K. Bukład 480,00

219
Z. Tokarzewski 480,00

220
M. Ewetz 460,00

221
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 430,00

222
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

223
L. Staniszewski 350,00

224
Haras de Bernesq 330,00

225
M. Pokrywka 330,00

226
Frau R. Heinzelmann 330,00

227
P. Kicek 330,00

228
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 330,00

229
H. Łštka 325,00

230
S. Polednia 280,00

231
I. Malinowska 280,00

232
PPHU Algas – SK Udórz 200,00

233
J. Kostrubiec 200,00

234
K. Grudzišż 0,00

235
D. Bajer 0,00

236
Srubovka s.r.o. 0,00

237
K. Wšs 0,00

238
A. Talarek 0,00

239
J. i R. Tyliccy 0,00

240
L. Phelan 0,00

241
A. Lund i M. Robertz 0,00

242
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

243
Antinori Allegra 0,00

244
Hong Kong Breeders Club 0,00

245
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

246
M. Klonowski 0,00

247
Camogue Stud Ltd 0,00

248
W. Fath 0,00

249
Gestüt Römerhof 0,00

250
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

251
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

252
Ruskerne Ltd 0,00

253
P. Frejlich 0,00

254
W. Œmietanowski 0,00

255
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 0,00

256
Wrbna Racing 0,00

257
B. Fahlgren 0,00

258
A. Giambertone 0,00

259
G. Molska i W. Saniewski 0,00

260
R. Laurent 0,00

261
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

262
Z. Szymulański 0,00

263
Pulec Hr. Mimoň 0,00

264
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

265
Miss L. Parmentier-Green 0,00
2 700 040,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej