od 2014.01.01 do 2014.06.30

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 30-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 315 205,00

2
K. Mirpuri 78 350,00

3
A. Kovćin 63 900,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 59 085,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 57 960,00

6
Nessa Arabians Sp. z o.o. 57 500,00

7
Z. Górski 54 850,00

8
K. Zatloukal 54 800,00

9
SK Michałów 53 130,00

10
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 51 550,00

11
G., R. i K. Gorczyca 51 330,00

12
SK Janów Podlaski 43 050,00

13
Univerpol Sp. z o.o. 42 700,00

14
SK Widzów – A. Tyszko 41 340,00

15
Fortum Michał Romanowski 38 530,00

16
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 34 440,00

17
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

18
Pejon – E. Porębna 33 640,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 32 420,00

20
A. i A. Chodowiec 32 240,00

21
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26 600,00

22
SK Golejewko 25 790,00

23
A. Łabędzki 24 540,00

24
R. Szpar 24 520,00

25
J. Ryżkowski 24 270,00

26
J., D., W. i Ż. Sito 24 105,00

27
inż. J. Travniček 23 000,00

28
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 000,00

29
B. i M. Pokrywka 21 800,00

30
T. Sobierajski 21 730,00

31
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 21 400,00

32
A. Wyrzyk 20 920,00

33
SK Iwno 20 060,00

34
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

35
A. Kochalska 19 440,00

36
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 19 000,00

37
A. Wójtowicz 18 750,00

38
M. Falzmann 18 575,00

39
Klub JeŸdziecki – Szumawa 18 040,00

40
U. i W. J. Engel 17 880,00

41
K. Rogowski 17 000,00

42
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

43
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

44
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 16 800,00

45
M. Malinowski 16 335,00

46
G. Richards 16 280,00

47
B. Głowacki 16 000,00

48
Y. Baizharkinov 15 825,00

49
Z. Górski i J. Siwonia 15 820,00

50
O. Bottura 15 750,00

51
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 15 720,00

52
SK Krasne i M. Łojek 14 960,00

53
A. Steinhart i K. Urbańczyk 14 840,00

54
E. Czopyk 14 200,00

55
M. Wnorowska 13 200,00

56
G. Kozak 13 070,00

57
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 000,00

58
K. Rogowski i Z. Składanowski 12 340,00

59
K. Urbańczyk 12 320,00

60
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

61
B. M. Tomaszewski 11 880,00

62
Polska AKF Sp. z o.o. 11 630,00

63
P. i J. Pirzeccy 11 520,00

64
M. i W. Kryszyłowicz 11 260,00

65
Lutetia Arabians 11 200,00

66
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 11 200,00

67
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

68
M. Filipowska 11 000,00

69
R. Urbański i K. Rogowski 10 915,00

70
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 10 560,00

71
J. Klimczak 10 560,00

72
Bohema – M. Bochiński 10 560,00

73
SK Iwno i K. Rogowski 10 230,00

74
A. Biedrzycki – AB GLASS 10 150,00

75
A. Pastuszka 10 020,00

76
S. Weresiński 9 920,00

77
K. Falba 9 800,00

78
SK Michałów i E. Zahariev 9 730,00

79
SK Kozienice 9 600,00

80
R. Ptach 9 550,00

81
G. Kerimbekova 9 240,00

82
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 200,00

83
M. Gromala i M. Malinowski 9 000,00

84
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 8 900,00

85
J. i D. Soska 8 800,00

86
J. Głowacki 8 700,00

87
A. Cieloch 8 640,00

88
S. Mladenovic 8 600,00

89
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 8 400,00

90
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

91
D. Zalewski 8 360,00

92
A. Molska 8 330,00

93
Niespodzianka 8 320,00

94
J. i S. Górscy, B. Olkowska 8 320,00

95
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 8 000,00

96
B. Olkowska i W. Zieliński 7 920,00

97
K. Zakolski 7 800,00

98
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 7 575,00

99
Janusz Romanowski „Expert-Host” 7 540,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 7 400,00

101
R. Urbański 7 380,00

102
R. Styczyński 7 280,00

103
SK Golejewko i B. Olkowska 7 260,00

104
P. Głowacki 7 200,00

105
A. Majchrzak 7 000,00

106
S. Mirpuri 6 930,00

107
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 6 720,00

108
M. Kobus 6 600,00

109
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

110
M. Krzyœków i K. Brygier 6 460,00

111
M. Stelmaszczyk 6 400,00

112
S. Zawgorodny 6 380,00

113
M. Łojek i M. Zawada 6 320,00

114
A. Frštczak i K. Zawiliński 6 050,00

115
Z. i M. Nieznańscy 6 050,00

116
J. Szweycer 5 940,00

117
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

118
M. Gołębiowska 5 720,00

119
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 280,00

120
E. Gilert 5 280,00

121
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

122
K. Litwiniak 5 225,00

123
B. Dörflinger 5 200,00

124
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 060,00

125
G. Sęczek 4 960,00

126
M. Norenius – Stal Järsgarden 4 930,00

127
Jerzy Szmyt 4 820,00

128
D. Mioduszewski 4 820,00

129
C. Gołaszewski 4 800,00

130
L. Kowal 4 800,00

131
M. Zawada 4 770,00

132
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 4 620,00

133
W. Szydełko 4 600,00

134
B. Ćwik 4 600,00

135
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

136
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

137
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 4 600,00

138
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

139
Ł. Siwek 4 290,00

140
A., M. i P. Laskowscy 4 230,00

141
K. Micuła 4 200,00

142
K. Zawiliński 4 200,00

143
N. Magomedov 4 100,00

144
S. Frosik 4 000,00

145
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

146
T. i J. Opalińscy 3 870,00

147
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

148
MPL Racing 3 200,00

149
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 3 200,00

150
Z. Kozina 3 200,00

151
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

152
SK Golejewko i M. Janikowski 3 010,00

153
A. Sosnowski i Y. Hemi 2 970,00

154
L. Boharewicz 2 880,00

155
D. Kwiatkowski 2 800,00

156
A. Żyłkowska 2 800,00

157
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2 800,00

158
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

159
J. Traka 2 640,00

160
Z. Tobiasz 2 640,00

161
A. Dyszkielewicz 2 640,00

162
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

163
J. i U. Appel 2 500,00

164
Staj Ždarsky 2 400,00

165
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

166
N. Melbard 2 270,00

167
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

168
M. Wyrzyk 2 100,00

169
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

170
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 1 980,00

171
F. Dill 1 840,00

172
SK Michałów i M. Łojek 1 750,00

173
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

174
W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

175
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

176
K. i K. Romaniuk 1 650,00

177
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

178
„MK” M. Kaszubowski 1 500,00

179
F. Engel 1 400,00

180
M. Kosicki i P. Nojszewski 1 400,00

181
J. i K. Dobosz 1 320,00

182
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

183
P. Szmigiel 1 300,00

184
A. Rokicki 1 200,00

185
T. Misiowiec 1 130,00

186
M. Trela 1 120,00

187
J. Kartus 1 000,00

188
SK Krasne i K. Kozłowska 990,00

189
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

190
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

191
SK Michałów i M. Janikowski 960,00

192
W. Puszczewicz 920,00

193
P. i J. Łucki 910,00

194
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 900,00

195
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

196
E. i R. Urbańscy 850,00

197
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

198
G. Łštka 805,00

199
Wrbna Racing 800,00

200
Agrolipt 800,00

201
A. Talarek 700,00

202
H. Smolik i M. Kosicki 700,00

203
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

204
SK Krasne i E. Zahariev 660,00

205
SK Moszna i M. Łojek 660,00

206
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

207
A. i W. Jasińscy 660,00

208
P. Huber 560,00

209
M. Harms 560,00

210
R. & K. Ask 460,00

211
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

212
A. Siwonia 330,00

213
M. Brzuszkiewicz 330,00

214
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

215
P. Kicek 330,00

216
P. Szmigiel i B. Olkowska 330,00

217
A. i S. Polednia 280,00

218
J. Pretkiel 240,00

219
H. Sawka 200,00

220
W. Guz 0,00

221
Ł. Wrzesień 0,00

222
D. Bajer 0,00

223
S. Guła i M. Janikowski 0,00

224
Srubovka s.r.o. 0,00

225
D. Turkowska 0,00

226
E-Place.cz Ltd 0,00

227
H. Vesela 0,00

228
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

229
SK Krasne 0,00

230
U. Zhussupov 0,00

231
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 0,00

232
M. Kosicki 0,00

233
W. Fath 0,00

234
J. Bartoš 0,00

235
J. Siwonia 0,00

236
K. Kozłowski 0,00

237
K. Łukasiewicz 0,00

238
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

239
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

240
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

241
H. Cherek 0,00

242
A. Opalińska 0,00

243
F. Wołoszyn 0,00

244
G. Kogut i Ł. Such 0,00

245
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

246
Z. Szymulański 0,00

247
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

248
M. Mełnicki 0,00
2 700 040,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej