od 2014.01.01 do 2014.06.23

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 23-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 261 885,00

2
A. Kovćin 63 900,00

3
K. Mirpuri 60 350,00

4
Nessa Arabians Sp. z o.o. 57 500,00

5
Z. Górski i K. Mirpuri 55 945,00

6
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 51 550,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 51 360,00

8
SK Michałów 49 770,00

9
Z. Górski 47 850,00

10
G., R. i K. Gorczyca 42 730,00

11
Univerpol Sp. z o.o. 42 700,00

12
Fortum Michał Romanowski 38 530,00

13
K. Zatloukal 37 200,00

14
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 34 440,00

15
SK Janów Podlaski 31 850,00

16
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 31 100,00

17
SK Widzów – A. Tyszko 29 200,00

18
A. i A. Chodowiec 28 620,00

19
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 25 110,00

20
R. Szpar 24 240,00

21
J. Ryżkowski 23 790,00

22
J., D., W. i Ż. Sito 23 445,00

23
inż. J. Travniček 23 000,00

24
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 000,00

25
B. i M. Pokrywka 21 800,00

26
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

27
A. Wyrzyk 19 200,00

28
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 19 000,00

29
A. Wójtowicz 18 750,00

30
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 18 680,00

31
M. Falzmann 18 575,00

32
Klub JeŸdziecki – Szumawa 18 040,00

33
SK Golejewko 17 950,00

34
U. i W. J. Engel 17 880,00

35
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

36
SK Iwno 16 700,00

37
G. Richards 16 280,00

38
A. Kochalska 16 000,00

39
B. Głowacki 16 000,00

40
A. Łabędzki 15 840,00

41
Y. Baizharkinov 15 825,00

42
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 15 800,00

43
O. Bottura 15 750,00

44
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 15 720,00

45
Pejon – E. Porębna 15 240,00

46
K. Rogowski 14 970,00

47
SK Krasne i M. Łojek 14 960,00

48
M. Malinowski 14 935,00

49
A. Steinhart i K. Urbańczyk 14 840,00

50
E. Czopyk 14 200,00

51
Z. Górski i J. Siwonia 13 580,00

52
M. Wnorowska 13 200,00

53
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 000,00

54
T. Sobierajski 12 730,00

55
G. Kozak 12 640,00

56
K. Urbańczyk 12 320,00

57
B. M. Tomaszewski 11 880,00

58
Polska AKF Sp. z o.o. 11 630,00

59
M. i W. Kryszyłowicz 11 260,00

60
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 11 200,00

61
M. Filipowska 11 000,00

62
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 10 560,00

63
SK Iwno i K. Rogowski 10 230,00

64
A. Biedrzycki – AB GLASS 10 150,00

65
A. Pastuszka 10 020,00

66
P. i J. Pirzeccy 9 920,00

67
S. Weresiński 9 920,00

68
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 9 800,00

69
K. Falba 9 800,00

70
SK Kozienice 9 600,00

71
R. Ptach 9 550,00

72
SK Michałów i E. Zahariev 9 450,00

73
G. Kerimbekova 9 240,00

74
R. Urbański i K. Rogowski 9 120,00

75
M. Gromala i M. Malinowski 9 000,00

76
Ł. i D. Such, R. Mamajek 8 960,00

77
S. Mladenovic 8 600,00

78
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 8 400,00

79
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

80
J. i S. Górscy, B. Olkowska 8 320,00

81
A. Cieloch 8 160,00

82
A. Molska 8 000,00

83
inż. Jaroslav Váňa 8 000,00

84
J. Głowacki 8 000,00

85
B. Olkowska i W. Zieliński 7 920,00

86
K. Zakolski 7 800,00

87
R. Urbański 7 380,00

88
R. Styczyński 7 280,00

89
M. Żarska i K. Urbańczyk 7 280,00

90
SK Golejewko i B. Olkowska 7 260,00

91
P. Głowacki 7 200,00

92
Niespodzianka 7 200,00

93
A. Majchrzak 7 000,00

94
S. Mirpuri 6 930,00

95
A. Jurksztowicz i K. Dębski 6 720,00

96
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 6 720,00

97
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

98
M. Kobus 6 600,00

99
M. Krzyœków i K. Brygier 6 460,00

100
M. Stelmaszczyk 6 400,00

101
M. Łojek i M. Zawada 6 320,00

102
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 6 260,00

103
A. Frštczak i K. Zawiliński 6 050,00

104
Z. i M. Nieznańscy 6 050,00

105
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

106
K. Rogowski i Z. Składanowski 5 740,00

107
M. Gołębiowska 5 720,00

108
S. Zawgorodny 5 680,00

109
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 280,00

110
E. Gilert 5 280,00

111
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

112
K. Litwiniak 5 225,00

113
G. Sęczek 4 960,00

114
M. Norenius – Stal Järsgarden 4 930,00

115
D. Mioduszewski 4 820,00

116
C. Gołaszewski 4 800,00

117
M. Zawada 4 770,00

118
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 4 620,00

119
B. Ćwik 4 600,00

120
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

121
W. Szydełko 4 600,00

122
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 4 600,00

123
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

124
Ł. Siwek 4 290,00

125
Janusz Romanowski „Expert-Host” 4 240,00

126
Lutetia Arabians 4 200,00

127
D. Kałuba i B. Strójwšs 4 200,00

128
N. Magomedov 4 100,00

129
K. Micuła 4 000,00

130
S. Frosik 4 000,00

131
Bohema – M. Bochiński 3 960,00

132
J. Klimczak 3 960,00

133
Jerzy Szmyt 3 960,00

134
A. Kochalska i A. Wyrzyk 3 960,00

135
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

136
A., M. i P. Laskowscy 3 900,00

137
T. i J. Opalińscy 3 870,00

138
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

139
K. Zawiliński 3 500,00

140
J. Szweycer 3 300,00

141
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

142
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 3 075,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 3 010,00

144
A. Sosnowski i Y. Hemi 2 970,00

145
L. Boharewicz 2 880,00

146
D. Kwiatkowski 2 800,00

147
J. i D. Soska 2 800,00

148
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

149
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

150
A. Dyszkielewicz 2 640,00

151
Z. Tobiasz 2 640,00

152
J. Traka 2 640,00

153
J. i U. Appel 2 500,00

154
Z. Kozina 2 400,00

155
M. Wyrzyk 2 100,00

156
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

157
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 1 980,00

158
B. Dörflinger 1 880,00

159
F. Dill 1 840,00

160
A. Żyłkowska 1 680,00

161
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

162
F. Engel 1 400,00

163
J. i K. Dobosz 1 320,00

164
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

165
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 320,00

166
P. Szmigiel 1 300,00

167
T. Misiowiec 1 130,00

168
M. Trela 1 120,00

169
SK Krasne i K. Kozłowska 990,00

170
K. i K. Romaniuk 990,00

171
W. Raszyńska i K. Szymański 990,00

172
A. Omen i Marian Słowik 990,00

173
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 990,00

174
SK Michałów i M. Janikowski 960,00

175
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

176
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

177
W. Puszczewicz 920,00

178
„MK” M. Kaszubowski 900,00

179
Elektrovasury spol s.r.o. 900,00

180
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 900,00

181
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

182
E. i R. Urbańscy 850,00

183
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

184
G. Łštka 805,00

185
Wrbna Racing 800,00

186
D. Zalewski 760,00

187
N. Melbard 720,00

188
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

189
A. Talarek 700,00

190
H. Smolik i M. Kosicki 700,00

191
SK Krasne i E. Zahariev 660,00

192
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

193
P. Huber 560,00

194
P. i J. Łucki 560,00

195
M. Harms 560,00

196
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 500,00

197
R. & K. Ask 460,00

198
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

199
M. Brzuszkiewicz 330,00

200
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

201
SK Moszna i M. Łojek 330,00

202
A. i W. Jasińscy 330,00

203
P. Kicek 330,00

204
A. Siwonia 330,00

205
P. Szmigiel i B. Olkowska 330,00

206
A. i S. Polednia 280,00

207
A. Rokicki 240,00

208
H. Sawka 200,00

209
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

210
Ł. Wrzesień 0,00

211
K. Łukasiewicz 0,00

212
K. Kozłowski 0,00

213
SK Michałów i M. Łojek 0,00

214
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 0,00

215
J. Bartoš 0,00

216
M. Kosicki 0,00

217
H. Cherek 0,00

218
M. Kosicki i P. Nojszewski 0,00

219
G. Kogut i Ł. Such 0,00

220
F. Wołoszyn 0,00

221
U. Zhussupov 0,00

222
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 0,00

223
W. Fath 0,00

224
W. Guz 0,00

225
SK Krasne 0,00

226
J. Siwonia 0,00

227
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

228
Z. Szymulański 0,00

229
S. Guła i M. Janikowski 0,00

230
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

231
A. Opalińska 0,00

232
D. Bajer 0,00

233
D. Turkowska 0,00

234
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 0,00

235
M. Mełnicki 0,00

236
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00
2 331 665,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej